UEFA Europos lyga 2014–2015 m.

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
UEFA Europos lyga, 2014–2015 m.

Finalas vyko Varšuvoje

Čempionai Ispanija Sevilla (4-as kartas)
Antra vieta Ukraina Dnipro Dnipropetrovsk
Rungtynių skaičius 205
Pelnyta įvarčių 548
(2,67 per rungtynes)
Rezultatyviausias žaidėjas Brazilija Alan
Belgija Romelu Lukaku (po 8)
Vidutinis žiūrovų skaičius 4 066 128 (19 835 per rungtynes)
Komandų skaičius 56 (grupių varžybose)
195 (iš viso)

2014–2015 m. UEFA Europos lyga – 44-asis UEFA Europos lygos turnyras (6-asis tokiu pavadinimu). Jis prasidėjo 2014 m. liepos 1 d. ir baigėjo 2015 m. gegužės 27 d. finalo varžybomis Varšuvos Nacionaliniame stadione.[1] 4 kartą čempione tapo Sevilla komanda iš Ispanijos.

Tai buvo pirmasis UEFA Europos lygos sezonas, kuriame galėjo dalyvauti tik tos komandos, kurios visiškai atitinka UEFA sąžiningos finansinės politikos taisykles.[2] Taip pat šiame sezone pirmą kartą dalyvavo klubas iš Gibraltaro, kai 2013 m. šalis buvo priimta į UEFA nares.[3] Šią vietą gavo šalies College Europa FC klubas.

Nuo šio sezono turnyro čempionas automatiškai užsitikrina vietą kito sezono UEFA Čempionų lygoje, jei klubas nebuvo tos teisės gavęs per savo nacionalinį čempionatą.[4]

2014 m. liepos 17 d. UEFA nusprendė, kad dėl susidariusios politinės bei karinės įtampos tarp Ukrainos ir Rusijos iki kito sprendimo šių šalių klubai nebus įtraukiami į vieną grupę.[5] Taip pat Izraelio komandoms uždrausta rengti bet kokius UEFA turnyrus dėl 2014 m. Izraelio ir Gazos konflikto.[6] Šiame sezone debiutavo dingstantys dažai, kuriuos teisėjai naudoja kamuolio ir gynybos sienelės vietoms pažymėti.[7]

Pirmasis atrankos etapas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

I komanda Rez. II komanda I rungt. II rungt.
Sioni Bolnisi Gruzija 4–4 (a) Albanija Flamurtari Vlorë 2–3 2–1
Tiraspol Moldavija 3–6 Azerbaidžanas Inter Baku 2–3 1–3
Hibernians Malta 2–9 Slovakija Spartak Trnava 2–4 0–5
Čukarički Serbija 4–0 Andora Sant Julià 4–0 0–0
Čelik Nikšić Juodkalnija 0–9 Slovėnija Koper 0–5 0–4
Turnovo Šiaurės Makedonija 1–4 Gruzija Chikhura Sachkhere 0–1 1–3
Shirak Armėnija 1–6 Kazachstanas Shakhter Karagandy 1–2 0–4
Gabala Azerbaidžanas 0–5 Bosnija ir Hercegovina Široki Brijeg 0–2 0–3
Diósgyőr Vengrija 6–2 Malta Birkirkara 2–1 4–1
Vaduz Lichtenšteinas 4–0 Gibraltaras College Europa 3–0 1–0
Veris Chișinău Moldavija 0–3 Bulgarija Litex Lovech 0–0 0–3
UE Santa Coloma Andora 0–5 Šiaurės Makedonija Metalurg Skopje 0–3 0–2
Kairat Kazachstanas 1–0 Albanija Kukësi 1–0 0–0
Folgore San Marinas 1–5 Juodkalnija Budućnost Podgorica 1–2 0–3
RNK Split Kroatija 3–1 Armėnija Mika 2–0 1–1
Botev Plovdiv Bulgarija 6–0 San Marinas Libertas 4–0 2–0
Željezničar Bosnija ir Hercegovina 1–0 Juodkalnija Lovćen Cetinje 0–0 1–0
Shkëndija Šiaurės Makedonija 2–3 Moldavija Zimbru Chișinău 2–1 0–2
Sliema Wanderers Malta 2–3 Vengrija Ferencváros 1–1 1–2
Pyunik Armėnija 1–6 Kazachstanas Astana 1–4 0–2
Rudar Velenje Slovėnija 2–2 (2–3 baud.) Albanija Laçi 1–1 1–1
Differdange 03 Liuksemburgas 2–3 Lietuva Atlantas 1–0 1–3
VPS Suomija 2–3 Švedija Brommapojkarna 2–1 0–2
B36 Tórshavn Farerai 2–3 Šiaurės Airija Linfield 1–2 1–1
Fram Reykjavík Islandija 2–3 Estija Nõmme Kalju 0–1 2–2
Rosenborg Norvegija 6–0 Latvija Jelgava 4–0 2–0
Derry City Airija 9–0 Velsas Aberystwyth Town 4–0 5–0
Aberdeen Škotija 8–0 Latvija Daugava Rīga 5–0 3–0
Santos Tartu Estija 1–13 Norvegija Tromsø 0–7 1–6
Crusaders Šiaurės Airija 5–2 Lietuva Ekranas 3–1 2–1
Stjarnan Islandija 8–0 Velsas Bangor City 4–0 4–0
Jeunesse Esch Liuksemburgas 1–5 Airija Dundalk 0–2 1–3
MYPA Suomija 1–0 Farerai ÍF 1–0 0–0
FH Islandija 6–2 Šiaurės Airija Glenavon 3–0 3–2
Sillamäe Kalev Estija 4–4 (a) Suomija Honka 2–1 2–3
Banga Gargždai Lietuva 0–4 Airija Sligo Rovers 0–0 0–4
Víkingur Gøta Farerai 3–2 Latvija Daugava Daugavpils 2–1 1–1
IFK Göteborg Švedija 2–0 Liuksemburgas Fola Esch 0–0 2–0
Airbus UK Broughton Velsas 2–3 Norvegija Haugesund 1–1 1–2

Antrasis atrankos etapas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

I komanda Rez. II komanda I rungt. II rungt.
Győr Vengrija 1–3 Švedija IFK Göteborg 0–3 1–0
Molde Norvegija 5–2 Slovėnija Gorica 4–1 1–1
Metalurg Skopje Šiaurės Makedonija 2–2 (a) Bosnija ir Hercegovina Željezničar 0–0 2–2
Nõmme Kalju Estija 1–3 Lenkija Lech Poznań 1–0 0–3
Dinamo Minsk Baltarusija 3–0 Suomija MYPA 3–0 0–0
Neman Grodno Baltarusija 1–3 Islandija FH 1–1 0–2
RNK Split Kroatija 2–1 Izraelis Hapoel Be'er Sheva 2–1 0–0
Košice Slovakija 0–4 Čekija Slovan Liberec 0–1 0–3
Víkingur Gøta Farerai 2–1 Norvegija Tromsø 0–0 2–1
Petrolul Ploiești Rumunija 5–1 Albanija Flamurtari Vlorë 2–0 3–1
Čukarički Serbija 2–5 Austrija Grödig 0–4 2–1
CFR Cluj Rumunija 1–0 Serbija Jagodina 0–0 1–0
Motherwell Škotija 4–5 Islandija Stjarnan 2–2 2–3
Zestafoni Gruzija 0–3 Slovakija Spartak Trnava 0–0 0–3
Brommapojkarna Švedija 5–1 Šiaurės Airija Crusaders 4–0 1–1
Aberdeen Škotija 2–1 Nyderlandai Groningen 0–0 2–1
Bursaspor Turkija 0–0 (1–4 b.) Gruzija Chikhura Sachkhere 0–0 0–0
Neftchi Baku Azerbaidžanas 3–2 Slovėnija Koper 1–2 2–0
Linfield Šiaurės Airija 1–2 Švedija AIK 1–0 0–2
Rijeka Kroatija 3–1 Vengrija Ferencváros 1–0 2–1
Budućnost Podgorica Juodkalnija 0–2 Kipras Omonia 0–2 0–0
Mladá Boleslav Čekija 6–1 Bosnija ir Hercegovina Široki Brijeg 2–1 4–0
Luzern Šveicarija 2–2 (4–5 b.) Škotija St. Johnstone 1–1 1–1
Laçi Albanija 1–5 Ukraina Zorya Luhansk 0–3 1–2
Rosenborg Norvegija 4–3 Airija Sligo Rovers 1–2 3–1
Atlantas Lietuva 0–3 Kazachstanas Shakhter Karagandy 0–0 0–3
Sarajevo Bosnija ir Hercegovina 3–2 Norvegija Haugesund 0–1 3–1
Zulte Waregem Belgija 5–2 Lenkija Zawisza Bydgoszcz 2–1 3–1
Sillamäe Kalev Estija 0–9 Rusija Krasnodar 0–4 0–5
CSKA Sofia Bulgarija 1–1 (a) Moldavija Zimbru Chișinău 1–1 0–0
Derry City Airija 1–6 Baltarusija Shakhtyor Salihorsk 0–1 1–5
Ruch Chorzów Lenkija 3–2 Lichtenšteinas Vaduz 3–2 0–0
Astana Kazachstanas 3–1 Izraelis Hapoel Tel Aviv 3–0 0–1
Trenčín Slovakija 4–3 Serbija Vojvodina 4–0 0–3
Litex Lovech Bulgarija 2–3 Vengrija Diósgyőr 0–2 2–1
Botev Plovdiv Bulgarija 2–3 Austrija St. Pölten 2–1 0–2
RoPS Suomija 3–5 Graikija Asteras Tripoli 1–1 2–4
Dundalk Airija 2–3 Kroatija Hajduk Split 0–2 2–1
Kairat Kazachstanas 1–2 Danija Esbjerg 1–1 0–1
Elfsborg Švedija 1–1 (4–3 b.) Azerbaidžanas Inter Baku 0–1 1–0

Trečiasis atrankos etapas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

I komanda Rez. II komanda I rungt. II rungt.
Karabükspor Turkija 1–1 (a) Norvegija Rosenborg 0–0 1–1
RNK Split Kroatija 2–0 Ukraina Chornomorets Odesa 2–0 0–0
St. Johnstone Škotija 2–3 Slovakija Spartak Trnava 1–2 1–1
Mainz 05 Vokietija 2–3 Graikija Asteras Tripoli 1–0 1–3
Diósgyőr Vengrija 1–8 Rusija Krasnodar 1–5 0–3
Mladá Boleslav Čekija 2–6 Prancūzija Lyon 1–4 1–2
Trenčín Slovakija 1–2 Anglija Hull City 0–0 1–2
Omonia Kipras 4–0 Šiaurės Makedonija Metalurg Skopje 3–0 1–0
Brommapojkarna Švedija 0–7 Italija Torino 0–3 0–4
PSV Eindhoven Nyderlandai 4–2 Austrija St. Pölten 1–0 3–2
Stjarnan Islandija 1–0 Lenkija Lech Poznań 1–0 0–0
Zorya Luhansk Ukraina 3–2 Norvegija Molde 1–1 2–1
Sarajevo Bosnija ir Hercegovina 4–3 Graikija Atromitos 1–2 3–1
Real Sociedad Ispanija 5–2 Škotija Aberdeen 2–0 3–2
Astana Kazachstanas 4–1 Švedija AIK 1–1 3–0
Zulte Waregem Belgija 4–7 Baltarusija Shakhtyor Salihorsk 2–5 2–2
Grödig Austrija 2–2 (a) Moldavija Zimbru Chișinău 1–2 1–0
Astra Giurgiu Rumunija 6–2 Čekija Slovan Liberec 3–0 3–2
Ruch Chorzów Lenkija 2–2 (a) Danija Esbjerg 0–0 2–2
Dynamo Moscow Rusija 3–2 Izraelis Ironi Kiryat Shmona 1–1 2–1
Young Boys Šveicarija 3–0 Kipras Ermis Aradippou 1–0 2–0
Elfsborg Švedija 5–3 Islandija FH 4–1 1–2
Petrolul Ploiești Rumunija 5–2 Čekija Viktoria Plzeň 1–1 4–1
Víkingur Gøta Farerai 1–9 Kroatija Rijeka 1–5 0–4
Dinamo Minsk Baltarusija 3–0 Rumunija CFR Cluj 1–0 2–0
Neftchi Baku Azerbaidžanas 3–2 Gruzija Chikhura Sachkhere 0–0 3–2
IFK Göteborg Švedija 0–1 Portugalija Rio Ave 0–1 0–0
Club Brugge Belgija 5–0 Danija Brøndby 3–0 2–0
Shakhter Karagandy Kazachstanas 4–5 Kroatija Hajduk Split 4–2 0–3

Ketvirtasis atrankos etapas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

I komanda Rez. II komanda I rungt. II rungt.
Sarajevo Bosnija ir Hercegovina 2–10 Vokietija Borussia Mönchengladbach 2–3 0–7
Apollon Limassol Kipras 5–2 Rusija Lokomotiv Moscow 1–1 4–1
Astana Kazachstanas 0–7 Ispanija Villarreal 0–3 0–4
Young Boys Šveicarija 3–1 Vengrija Debrecen 3–1 0–0
PEC Zwolle Nyderlandai 2–4 Čekija Sparta Prague 1–1 1–3
Spartak Trnava Slovakija 2–4 Šveicarija Zürich 1–3 1–1
Asteras Tripoli Graikija 3–3 (a) Izraelis Maccabi Tel Aviv 2–0 1–3
AEL Limassol Kipras 1–5 Anglija Tottenham Hotspur 1–2 0–3
Dnipro Dnipropetrovsk Ukraina 2–1 Kroatija Hajduk Split 2–1 0–0
Dinamo Minsk Baltarusija 5–2 Portugalija Nacional 2–0 3–2
Qarabağ Azerbaidžanas 1–1 (a) Nyderlandai Twente 0–0 1–1
Petrolul Ploiești Rumunija 2–5 Kroatija Dinamo Zagreb 1–3 1–2
HJK Suomija 5–4 Austrija Rapid Wien 2–1 3–3
Trabzonspor Turkija 2–0 Rusija Rostov 2–0 0–0
Zimbru Chișinău Moldavija 1–4 Graikija PAOK 1–0 0–4
RNK Split Kroatija 0–1 Italija Torino 0–0 0–1
Dynamo Moscow Rusija 4–3 Kipras Omonia 2–2 2–1
Aktobe Kazachstanas 0–3 Lenkija Legia Warsaw 0–1 0–2
Lyon Prancūzija 2–2 (a) Rumunija Astra Giurgiu 1–2 1–0
Lokeren Belgija 2–2 (a) Anglija Hull City 1–0 1–2
Partizan Serbija 5–3 Azerbaidžanas Neftchi Baku 3–2 2–1
Ruch Chorzów Lenkija 0–1 Ukraina Metalist Kharkiv 0–0 0–1
Elfsborg Švedija 2–2 (a) Portugalija Rio Ave 2–1 0–1
PSV Eindhoven Nyderlandai 3–0 Baltarusija Shakhtyor Salihorsk 1–0 2–0
Karabükspor Turkija 1–1 (3–4 b.) Prancūzija Saint-Étienne 1–0 0–1
Stjarnan Islandija 0–9 Italija Internazionale 0–3 0–6
Panathinaikos Graikija 6–2 Danija Midtjylland 4–1 2–1
Zorya Luhansk Ukraina 4–5 Nyderlandai Feyenoord 1–1 3–4
Grasshoppers Šveicarija 1–3 Belgija Club Brugge 1–2 0–1
Real Sociedad Ispanija 1–3 Rusija Krasnodar 1–0 0–3
Rijeka Kroatija 4–0 Moldavija Sheriff Tiraspol 1–0 3–0

Grupių varžybos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

A grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

# Klubas 1 2 3 4 R P L Pr Įmušta ± Taškai
1 Vokietija Borussia Mönchengladbach ~ 1:1 3:0 5:0 6 3 3 0 14-4 +10 12
2 Ispanija Villarreal 2:2 ~ 4:1 4:0 6 3 2 1 15-7 +8 11
3 Šveicarija Zürich 1:1 3:2 ~ 3:1 6 2 1 3 10-14 -4 7
4 Kipras Apollon Limassol 0:2 0:2 3:2 ~ 6 1 0 5 4-18 -14 3

B grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

# Klubas 1 2 3 4 R P L Pr Įmušta ± Taškai
1 Belgija Club Brugge ~ 0:0 2:1 1:1 6 3 3 0 10-2 +8 12
2 Italija Torino 0:0 ~ 2:0 1:0 6 3 2 1 9-3 +6 11
3 Suomija HJK 0:3 2:1 ~ 2:1 6 2 0 4 5-11 -6 6
4 Danija Copenhagen 0:4 1:5 2:0 ~ 6 1 1 4 5-13 -8 4

C grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

# Klubas 1 2 3 4 R P L Pr Įmušta ± Taškai
1 Turkija Beşiktaş ~ 1:0 1:1 2:1 6 3 3 0 11-5 +6 12
2 Anglija Tottenham Hotspur 1:1 ~ 5:1 1:0 6 3 2 1 9-4 +5 11
3 Graikija Asteras Tripoli 2:2 1:2 ~ 2:0 6 1 3 2 7-10 -3 6
4 Serbija Partizan 0:4 0:0 0:0 ~ 6 0 2 4 1-9 -8 2

D grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

# Klubas 1 2 3 4 R P L Pr Įmušta ± Taškai
1 Austrija Red Bull Salzburg ~ 2:2 4:2 5:1 6 5 1 0 21-8 +13 16
2 Škotija Celtic 1:3 ~ 1:0 2:1 6 2 2 2 10-11 -1 8
3 Kroatija Dinamo Zagreb 1:5 4:3 ~ 5:1 6 2 0 4 12-15 -3 6
4 Rumunija Astra Giurgiu 1:2 1:1 1:0 ~ 6 1 1 4 6-15 -9 4

E grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

# Klubas 1 2 3 4 R P L Pr Įmušta ± Taškai
1 Rusija Dynamo Moscow ~ 1:0 1:0 2:1 6 6 0 0 9-3 +6 18
2 Nyderlandai PSV Eindhoven 0:1 ~ 1:0 1:1 6 2 2 2 8-8 0 8
3 Portugalija Estoril 1:2 3:3 ~ 2:0 6 1 2 3 7-8 -1 5
4 Graikija Panathinaikos 1:2 2:3 1:1 ~ 6 0 2 4 6-11 -5 2

F grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

# Klubas 1 2 3 4 R P L Pr Įmušta ± Taškai
1 Italija Internazionale ~ 2:1 2:0 0:0 6 3 3 0 6-2 +4 12
2 Ukraina Dnipro Dnipropetrovsk 0:1 ~ 0:1 1:0 6 2 1 3 4-5 -1 7
3 Azerbaidžanas Qarabağ 0:0 1:2 ~ 0:0 6 1 3 2 3-5 -2 6
4 Prancūzija Saint-Étienne 1:1 0:0 1:1 ~ 6 0 5 1 2-3 -1 5

G grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

# Klubas 1 2 3 4 R P L Pr Įmušta ± Taškai
1 Nyderlandai Feyenoord ~ 2:0 2:0 2:1 6 4 0 2 10-6 +4 12
2 Ispanija Sevilla 2:0 ~ 1:0 3:1 6 3 2 1 8-5 +3 11
3 Kroatija Rijeka 3:1 2:2 ~ 2:0 6 2 1 3 7-8 -1 7
4 Belgija Standard Liège 0:3 0:0 2:0 ~ 6 1 1 4 4-10 -6 4

H grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

# Klubas 1 2 3 4 R P L Pr Įmušta ± Taškai
1 Anglija Everton ~ 4:1 0:1 3:0 6 3 2 1 10-3 +7 11
2 Vokietija Wolfsburg 0:2 ~ 5:1 1:1 6 3 1 2 14-10 +4 10
3 Rusija Krasnodar 1:1 2:4 ~ 1:1 6 1 3 2 7-12 -5 6
4 Prancūzija Lille 0:0 0:3 1:1 ~ 6 0 4 2 3-9 -6 4

I grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

# Klubas 1 2 3 4 R P L Pr Įmušta ± Taškai
1 Italija Napoli ~ 3:0 3:1 3:0 6 4 1 1 11-3 +8 13
2 Šveicarija Young Boys 2:0 ~ 2:0 5:0 6 4 0 2 13-7 +6 12
3 Čekija Sparta Prague 0:0 3:1 ~ 4:0 6 3 1 2 11-6 +5 10
4 Slovakija Slovan Bratislava 0:2 1:3 0:3 ~ 6 0 0 6 1-20 -19 0

J grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

# Klubas 1 2 3 4 R P L Pr Įmušta ± Taškai
1 Ukraina Dynamo Kyiv ~ 2:0 3:1 2:0 6 5 0 1 12-4 +8 15
2 Danija AaB 3:0 ~ 1:0 1:0 6 3 0 3 5-10 -5 9
3 Rumunija Steaua București 0:2 6:0 ~ 2:1 6 2 1 3 11-9 +2 7
4 Portugalija Rio Ave 0:3 2:0 2:2 ~ 6 1 1 4 5-10 -5 4

K grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

# Klubas 1 2 3 4 R P L Pr Įmušta ± Taškai
1 Italija Fiorentina ~ 3:0 1:1 1:2 6 4 1 1 11-4 +7 13
2 Prancūzija Guingamp 1:2 ~ 2:0 2:0 6 3 1 2 7-6 +1 10
3 Graikija PAOK 0:1 1:2 ~ 6:1 6 2 1 3 10-7 +3 7
4 Baltarusija Dinamo Minsk 0:3 0:0 0:2 ~ 6 1 1 4 3-14 -11 4

L grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

# Klubas 1 2 3 4 R P L Pr Įmušta ± Taškai
1 Lenkija Legia Warsaw ~ 2:0 1:0 2:1 6 5 0 1 7-2 +5 15
2 Turkija Trabzonspor 0:1 ~ 2:0 3:1 6 3 1 2 8-6 +2 10
3 Belgija Lokeren 1:0 1:1 ~ 1:0 6 3 1 2 4-4 0 10
4 Ukraina Metalist Kharkiv 0:1 1:2 0:1 ~ 6 0 0 6 3-10 -7 0

Šešioliktfinalis[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

I komanda Rez. II komanda I rungt. II rungt.
Young Boys Šveicarija 2–7 Anglija Everton 1–4 1–3
Torino Italija 5–4 Ispanija Athletic Bilbao 2–2 3–2
Sevilla Ispanija 4–2 Vokietija Borussia Mönchengladbach 1–0 3–2
Wolfsburg Vokietija 2–0 Portugalija Sporting CP 2–0 0–0
Ajax Nyderlandai 4–0 Lenkija Legia Warsaw 1–0 3–0
AaB Danija 1–6 Belgija Club Brugge 1–3 0–3
Anderlecht Belgija 1–3 Rusija Dynamo Moscow 0–0 1–3
Dnipro Dnipropetrovsk Ukraina 4–2 Graikija Olympiacos 2–0 2–2
Trabzonspor Turkija 0–5 Italija Napoli 0–4 0–1
Guingamp Prancūzija 3–4 Ukraina Dynamo Kyiv 2–1 1–3
Villarreal Ispanija 5–2 Austrija Red Bull Salzburg 2–1 3–1
Roma Italija 3–2 Nyderlandai Feyenoord 1–1 2–1
PSV Eindhoven Nyderlandai 0–4 Rusija Zenit Saint Petersburg 0–1 0–3
Liverpool Anglija 1–1 (4–5 baud.) Turkija Beşiktaş 1–0 0–1
Tottenham Hotspur Anglija 1–3 Italija Fiorentina 1–1 0–2
Celtic Škotija 3–4 Italija Internazionale 3–3 0–1

Aštuntfinalis[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

I komanda Rez. II komanda I rungt. II rungt.
Everton Anglija 4–6 Ukraina Dynamo Kyiv 2–1 2–5
Dnipro Dnipropetrovsk Ukraina 2–2 (a) Nyderlandai Ajax 1–0 1–2
Zenit Saint Petersburg Rusija 2–1 Italija Torino 2–0 0–1
Wolfsburg Vokietija 5–2 Italija Internazionale 3–1 2–1
Villarreal Ispanija 2–5 Ispanija Sevilla 1–3 1–2
Napoli Italija 3–1 Rusija Dynamo Moscow 3–1 0–0
Club Brugge Belgija 5–2 Turkija Beşiktaş 2–1 3–1
Fiorentina Italija 4–1 Italija Roma 1–1 3–0

Ketvirtfinalis[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

I komanda Rez. II komanda I rungt. II rungt.
Sevilla Ispanija 4–3 Rusija Zenit Saint Petersburg 2–1 2–2
Club Brugge Belgija 0–1 Ukraina Dnipro Dnipropetrovsk 0–0 0–1
Dynamo Kyiv Ukraina 1–3 Italija Fiorentina 1–1 0–2
Wolfsburg Vokietija 3–6 Italija Napoli 1–4 2–2

Pusfinalis[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

I komanda Rez. II komanda I rungt. II rungt.
Napoli Italija 1-2 Ukraina Dnipro Dnipropetrovsk 1-1 0-1
Sevilla Ispanija 5-0 Italija Fiorentina 3-0 2-0

Pirmasis ratas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

2015 gegužės 7
21:05
Napoli Italija 1–1 Ukraina Dnipro Dnipropetrovsk Stadio San Paolo, Neapolis
Žiūrovų: 41 095[8]
Teisėjas: Svein Oddvar Moen (Norvegija)
López Scored after 50 minutes 50' Ataskaita Seleznyov Scored after 81 minutes 81'

2015 gegužės 7
21:05
Sevilla Ispanija 3–0 Italija Fiorentina Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilija
Žiūrovų: 35 840[9]
Teisėjas: Felix Brych (Vokietija)
Vidal Scored after 17 minutes 17' Scored after 52 minutes 52'
Gameiro Scored after 75 minutes 75'
Ataskaita

Antrasis ratas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

2015 m. gegužės 14 d.
21:05
Dnipro Dnipropetrovsk Ukraina 1–0 Italija Napoli Olympic Stadium, Kijevas
Žiūrovų: 62 344[10]
Teisėjas: Milorad Mažić (Serbija)
Seleznyov Scored after 58 minutes 58' Ataskaita

Dnipro Dnipropetrovsk laimėjo bendru rezultatu 2–1.


2015 m. gegužės 14 d.
21:05
Fiorentina Italija 0–2 Ispanija Sevilla Stadio Artemio Franchi, Florencija
Žiūrovų: 32 466[11]
Teisėjas: Damir Skomina (Slovėnija)
Ataskaita Bacca Scored after 22 minutes 22'
Carriço Scored after 27 minutes 27'

Sevilla laimėjo bendru rezultatu 5–0.

Finalas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

2015 m. gegužės 27 d.
20:45 CEST
Dnipro Dnipropetrovsk Ukraina 2–3 Ispanija Sevilla Nacionalinis stadionas, Varšuva
Žiūrovų: 45 000[12]
Teisėjas: Martin Atkinson (JK)[13]
Kalinić Scored after 7 minutes 7'
Rotan Scored after 44 minutes 44'
Ataskaita Krychowiak Scored after 28 minutes 28'
Bacca Scored after 31 minutes 31'

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]