UEFA taurė 1998–1999 m.

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

UEFA taurė 1998-1999 m. – 28-asis UEFA taurės turnyras (41-asis įskaitant ir Mugių taurę). Prasidėjo 1998 m. rudenį. Taurę laimėjo Parmos FC klubas, 1999 m. gegužės 12 d. finale nugalėjęs Marselio „Olympique“ klubą.

Pirmasis atrankos etapas (1/128 finalo)[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Rumunija Piteščio „Argeş“ (Rumunija) Azerbaidžanas Baku „Dinamo“ (Azerbaidžanas) 5-1 2-0
Baltarusija Babruisko „Belšina“ (Baltarusija) Bulgarija Sofijos CSKA (Bulgarija) 0-0 1-3
Kipras Nikosijos „Omónoia“ (Kipras) Šiaurės Airija Belfasto „Linfield“ (Šiaurės Airija) 5-1 3-5
Ukraina Donecko „Šahtar“ (Ukraina) Malta Birkirkaros FC (Malta) 2-1 4-0
Gruzija Počio „Kolxet'i“ (Gruzija) Jugoslavijos Federacinė Respublika Belgrado „Crvena Zvezda“ (Jugoslavija) 0-4 0-7
Slovakija Bratislavos „Inter“ (Slovakija) Albanija Tiranos SK (Albanija) 2-0 2-0
Estija Talino „Sadam“ (Estija) Lenkija Varšuvos „Polonia“ (Lenkija) 0-2 1-3
Farerai Torshauno „Havnar“ (Farerai) Suomija Vasos VPS (Suomija) 2-0 0-4
Bosnija ir Hercegovina Sarajevo „Željezničar“ (Bosnija ir Hercegovina) Škotija Kilmarnoko FC (Škotija) 1-1 0-1
Slovėnija Murska Sobotos „Mura“ (Slovėnija) Latvija Rygos „Daugava“ (Latvija) 6-1 2-1
Islandija Akraneso ÍA (Islandija) Lietuva Vilniaus „Žalgiris“ (Lietuva) 3-2 0-1
Izraelis Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis) Suomija Helsinkio „FinnPa“ (Suomija) 3-1 3-1
Armėnija Giumri „Širak“ (Armėnija) Švedija Malmės FF (Švedija) 0-2 0-5
Belgija Ekereno „Germinal“ (Belgija) Bosnija ir Hercegovina Sarajevo FK (Bosnija ir Hercegovina) 4-1 0-0
Airija Dublino „Shelbourne“ (Airija) Škotija Glazgo „Rangers“ (Škotija) 3-5 0-2
Rumunija Galacio „Oţelul“ (Rumunija) Šiaurės Makedonija Skopjės „Sloga“ (Makedonija) 3-0 1-1
Liuksemburgas Liuksemburgo US (Liuksemburgas) Švedija Geteborgo IFK (Švedija) 0-3 0-4
Vengrija Budapešto „Ferencváros“ (Vengrija) Andora Andoros „Principat“ (Andora) 6-0 8-1
Moldavija Tiraspolio „Tiligul“ (Moldavija) Belgija Briuselio „Anderlecht“ (Belgija) 0-1 0-5
Velsas Niutauno AFC (Velsas) Lenkija Krokuvos „Wisła“ (Lenkija) 0-0 0-7

Antrasis atrankos etapas (1/64 finalo)[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Jugoslavijos Federacinė Respublika Belgrado „Crvena Zvezda“ (Jugoslavija) Rusija Volgogrado „Rotor“ (Rusija) 2-1 2-1
Vengrija Budapešto „Ferencváros“ (Vengrija) Graikija Atėnų AÉK (Graikija) 4-2 0-4
Belgija Ekereno „Germinal“ (Belgija) Šveicarija Ženevos „Servette“ (Šveicarija) 1-4 2-1
Rumunija Piteščio „Argeş“ (Rumunija) Turkija Stambulo AŞ (Turkija) 2-0 2-4
Norvegija Moldės FK (Norvegija) Bulgarija Sofijos CSKA (Bulgarija) 0-0 0-2
Švedija Geteborgo IFK (Švedija) Turkija Stambulo „Fenerbahçe“ (Turkija) 2-1 0-1
Slovėnija Murska Sobotos „Mura“ (Slovėnija) Danija Silkeborgo IF (Danija) 0-0 0-2
Škotija Glazgo „Rangers“ (Škotija) Graikija Salonikų PAÓK (Graikija) 2-0 0-0
Čekija Prahos „Slavia“ (Čekija) Slovakija Bratislavos „Inter“ (Slovakija) 4-0 0-2
Šveicarija Ciuricho FC (Šveicarija) Ukraina Donecko „Šahtar“ (Ukraina) 4-0 2-3
Norvegija Bergeno „Brann“ (Norvegija) Lietuva Vilniaus „Žalgiris“ (Lietuva) 1-0 0-0
Lenkija Krokuvos „Wisła“ (Lenkija) Turkija Trabzono „Trabzonspor“ (Turkija) 5-1 2-1
Danija Vailės BK (Danija) Rumunija Galacio „Oţelul“ (Rumunija) 3-0 3-0
Izraelis Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis) Norvegija Drameno „Strømsgodset“ (Norvegija) 1-0 0-1 [1]
Kroatija Osijeko NK (Kroatija) Belgija Briuselio „Anderlecht“ (Belgija) 3-1 0-2
Kipras Nikosijos „Omónoia“ (Kipras) Austrija Vienos „Rapid“ (Austrija) 3-1 0-2
Suomija Vasos VPS (Suomija) Austrija Graco AK (Austrija) 0-0 0-3
Lenkija Varšuvos „Polonia“ (Lenkija) Rusija Maskvos „Dinamo“ (Rusija) 0-1 0-1
Kroatija Splito „Hajduk“ (Kroatija) Švedija Malmės FF (Švedija) 1-1 2-1
Čekija Olomouco „Sigma“ (Čekija) Škotija Kilmarnoko FC (Škotija) 2-0 2-0

1/32 finalo[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Čekija Prahos „Sparta“ (Čekija) Ispanija San Sebastiano „Sociedad“ (Ispanija) 2-4 0-1
Turkija Stambulo „Fenerbahçe“ (Turkija) Italija Parmos FC (Italija) 1-0 1-3
Anglija Blakberno „Rovers“ (Anglija) Prancūzija Liono „Olympique“ (Prancūzija) 0-1 2-2
Rusija Maskvos „Dinamo“ (Rusija) Latvija Rygos „Skonto“ (Latvija) 2-2 3-2
Portugalija Gimarainso „Vitória“ (Portugalija) Škotija Glazgo „Celtic“ (Škotija) 1-2 1-2
Vokietija Štutgarto VfB (Vokietija) Nyderlandai Roterdamo „Feyenoord“ (Nyderlandai) 1-3 3-0
Rumunija Piteščio „Argeş“ (Rumunija) Ispanija Vigo „Celta“ (Ispanija) 0-1 0-7
Danija Silkeborgo IF (Danija) Italija Romos AS (Italija) 0-2 0-1
Lenkija Lodzės ŁKS (Lenkija) Prancūzija Monako FC (Prancūzija) 1-3 0-0
Belgija Briuselio „Anderlecht“ (Belgija) Šveicarija Ciuricho „Grasshopper“ (Šveicarija) 0-2 0-0
Bulgarija Lovečo „Liteks“ (Bulgarija) Austrija Graco AK (Austrija) 1-1 0-2
Italija Florencijos „Fiorentina“ (Italija) Kroatija Splito „Hajduk“ (Kroatija) 2-1 0-0
Slovakija Košicės FC (Slovakija) Anglija Liverpulio FC (Anglija) 0-3 0-5
Portugalija Lisabonos „Sporting“ (Portugalija) Italija Bolonijos FC (Italija) 0-2 1-2
Slovėnija Mariboro NK (Slovėnija) Lenkija Krokuvos „Wisła“ (Lenkija) 0-2 0-3
Danija Vailės BK (Danija) Ispanija Sevilijos „Betis“ (Ispanija) 1-0 0-5
Anglija Birmingamo „Aston Villa“ (Anglija) Norvegija Drameno „Strømsgodset“ (Norvegija) 3-2 3-0
Vokietija Gelzenkircheno „Schalke“ (Vokietija) Čekija Prahos „Slavia“ (Čekija) 1-0 0-1 [2]
Šveicarija Ženevos „Servette“ (Šveicarija) Bulgarija Sofijos CSKA (Bulgarija) 2-1 0-1
Jugoslavijos Federacinė Respublika Belgrado „Crvena Zvezda“ (Jugoslavija) Prancūzija Meco FC (Prancūzija) 2-1 1-2 [3]
Prancūzija Bordo „Girondins“ (Prancūzija) Austrija Vienos „Rapid“ (Austrija) 1-1 2-1
Ispanija Madrido „Atlético“ (Ispanija) Jugoslavijos Federacinė Respublika Belgrado „Obilić“ (Jugoslavija) 2-0 1-0
Izraelis Jeruzalės „Beitar“ (Izraelis) Škotija Glazgo „Rangers“ (Škotija) 1-1 2-4
Anglija Lidso „United“ (Anglija) Portugalija Funšalio „Marítimo“ (Portugalija) 1-0 0-1 [4]
Italija Udinės „Calcio“ (Italija) Vokietija Lėverkuzeno „Bayer“ (Vokietija) 1-1 0-1
Rumunija Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) Ispanija Valensijos CF (Ispanija) 3-4 0-3
Nyderlandai Tilburgo „Willem II“ (Nyderlandai) Gruzija Tbilisio „Dinamo“ (Gruzija) 3-0 3-0
Šveicarija Ciuricho FC (Šveicarija) Kipras Famagustos „Anórthōsis“ (Kipras) 4-0 3-2
Vengrija Budapešto „Újpest“ (Vengrija) Belgija Briugės „Club“ (Belgija) 0-5 2-2
Nyderlandai Arnhemo „Vitesse“ (Nyderlandai) Graikija Atėnų AÉK (Graikija) 3-0 3-3
Norvegija Bergeno „Brann“ (Norvegija) Vokietija Brėmeno „Werder“ (Vokietija) 2-0 0-4 [5]
Čekija Olomouco „Sigma“ (Čekija) Prancūzija Marselio „Olympique“ (Prancūzija) 2-2 0-4

Šešioliktfinalis[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Lenkija Krokuvos „Wisła“ (Lenkija) Italija Parmos FC (Italija) 1-1 1-2
Anglija Liverpulio FC (Anglija) Ispanija Valensijos CF (Ispanija) 0-0 2-2
Rusija Maskvos „Dinamo“ (Rusija) Ispanija San Sebastiano „Sociedad“ (Ispanija) 2-3 0-3
Jugoslavijos Federacinė Respublika Belgrado „Crvena Zvezda“ (Jugoslavija) Prancūzija Liono „Olympique“ (Prancūzija) 1-2 2-3
Austrija Graco AK (Austrija) Prancūzija Monako FC (Prancūzija) 3-3 0-4
Vokietija Štutgarto VfB (Vokietija) Belgija Briugės „Club“ (Belgija) 1-1 2-3 [5]
Nyderlandai Tilburgo „Willem II“ (Nyderlandai) Ispanija Sevilijos „Betis“ (Ispanija) 1-1 0-3
Šveicarija Ciuricho „Grasshopper“ (Šveicarija) Italija Florencijos „Fiorentina“ (Italija) 0-2 1-2 [6]
Ispanija Vigo „Celta“ (Ispanija) Anglija Birmingamo „Aston Villa“ (Anglija) 0-1 3-1
Škotija Glazgo „Celtic“ (Škotija) Šveicarija Ciuricho FC (Šveicarija) 1-1 2-4
Vokietija Brėmeno „Werder“ (Vokietija) Prancūzija Marselio „Olympique“ (Prancūzija) 1-1 2-3
Italija Bolonijos FC (Italija) Čekija Prahos „Slavia“ (Čekija) 2-1 2-0
Nyderlandai Arnhemo „Vitesse“ (Nyderlandai) Prancūzija Bordo „Girondins“ (Prancūzija) 0-1 1-2
Vokietija Lėverkuzeno „Bayer“ (Vokietija) Škotija Glazgo „Rangers“ (Škotija) 1-2 1-1
Bulgarija Sofijos CSKA (Bulgarija) Ispanija Madrido „Atlético“ (Ispanija) 2-4 0-1
Italija Romos AS (Italija) Anglija Lidso „United“ (Anglija) 1-0 0-0

Aštuntfinalis[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Italija Romos AS (Italija) Šveicarija Ciuricho FC (Šveicarija) 1-0 2-2
Prancūzija Monako FC (Prancūzija) Prancūzija Marselio „Olympique“ (Prancūzija) 2-2 0-1
Šveicarija Ciuricho „Grasshopper“ (Šveicarija) Prancūzija Bordo „Girondins“ (Prancūzija) 3-3 0-0
Ispanija San Sebastiano „Sociedad“ (Ispanija) Ispanija Madrido „Atlético“ (Ispanija) 2-1 1-4 [5]
Prancūzija Liono „Olympique“ (Prancūzija) Belgija Briugės „Club“ (Belgija) 1-0 4-3
Škotija Glazgo „Rangers“ (Škotija) Italija Parmos FC (Italija) 1-1 1-3
Ispanija Vigo „Celta“ (Ispanija) Anglija Liverpulio FC (Anglija) 3-1 1-0
Italija Bolonijos FC (Italija) Ispanija Sevilijos „Betis“ (Ispanija) 4-1 0-1

Ketvirtfinalis[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Prancūzija Marselio „Olympique“ (Prancūzija) Ispanija Vigo „Celta“ (Ispanija) 2-1 0-0
Italija Bolonijos FC (Italija) Prancūzija Liono „Olympique“ (Prancūzija) 3-0 0-2
Prancūzija Bordo „Girondins“ (Prancūzija) Italija Parmos FC (Italija) 2-1 0-6
Ispanija Madrido „Atlético“ (Ispanija) Italija Romos AS (Italija) 2-1 2-1

Pusfinalis[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Ispanija Madrido „Atlético“ (Ispanija) Italija Parmos FC (Italija) 1-3 1-2
Prancūzija Marselio „Olympique“ (Prancūzija) Italija Bolonijos FC (Italija) 0-0 1-1

Finalas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas (vieta)
Prancūzija Marselio „Olympique“ (Prancūzija) Italija Parmos FC (Italija) 0-3 (Maskva)
  1. Baudinių serija 2-4.
  2. Baudinių serija 4-5.
  3. Baudinių serija 4-3.
  4. Baudinių serija 4-1.
  5. 5,0 5,1 5,2 Po pratęsimo.
  6. Rungtynės nutrauktos po pirmojo kėlinio pirmaujant italams, kadangi jų fejerverkai sužeidė oficialų asmenį. Italams skirtas techninis pralaimėjimas 0-3.

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]