UEFA taurė 2002–2003 m.

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

UEFA taurė 2002-2003 m. – 32-asis UEFA taurės turnyras (45-asis įskaitant ir Mugių taurę). Prasidėjo 2002 m. vasarą. Taurę laimėjo Porto FC klubas, 2003 m. gegužės 21 d. finale nugalėjęs Glazgo „Celtic“ klubą.

Atrankos etapas (1/128 finalo)[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Bulgarija Lovečo „Liteks“ (Bulgarija) Lietuva Klaipėdos „Atlantas“ (Lietuva) 5-0 3-1
Andora Enkampo FC (Andora) Rusija Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) 0-5 0-8
Kazachstanas Atyrau FK (Kazachstanas) Slovakija Pūchovo „Matador“ (Slovakija) 0-0 0-2
Šiaurės Airija Belfasto „Glentoran“ (Šiaurės Airija) Lenkija Krokuvos „Wisła“ (Lenkija) 0-2 0-4
Šiaurės Makedonija Prilepo „Pobeda“ (Makedonija) Danija Herningo „Midtjylland“ (Danija) 2-0 0-3 [1]
Slovėnija Aidovščinos „Primorje“ (Slovėnija) Armėnija Jerevano „Zvart’noc’“ (Armėnija) 6-1 0-2
Latvija Ventspilio FK (Latvija) Šveicarija Lugano FC (Šveicarija) 3-0 0-1
Izraelis Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis) Albanija Tiranos „Partizani“ (Albanija) 1-0 4-1
Vengrija Budapešto „Ferencváros“ (Vengrija) Kipras Limasolio AÉL (Kipras) 4-0 1-2
Kroatija Splito „Hajduk“ (Kroatija) Farerai Nordragiotos „Gøtu“ (Farerai) 3-0 8-0
Norvegija Bergeno „Brann“ (Norvegija) Lietuva Marijampolės „Sūduva“ (Lietuva) 2-3 2-3
Lenkija Vronkų „Amica“ (Lenkija) Velsas Lansantfreido TNS (Velsas) 5-0 7-2
Danija Kopenhagos FC (Danija) Gruzija Tbilisio „Lokomotivi“ (Gruzija) 3-1 4-1
Latvija Liepojos „Metalurgs“ (Latvija) Austrija Klagenfurto „Kärnten“ (Austrija) 0-2 2-4
Lichtenšteinas Vaduco FC (Lichtenšteinas) Škotija Livingstono FC (Škotija) 1-1 0-0
Malta Slimos „Wanderers“ (Malta) Lenkija Varšuvos „Polonia“ (Lenkija) 1-3 0-2
Kipras Famagustos „Anórthōsis“ (Kipras) Liuksemburgas Grėvenmacherio CS (Liuksemburgas) 3-0 0-2
Estija Talino „Levadia“ (Estija) Izraelis Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) 0-2 0-2
Portugalija Matozinjoso „Leixões“ (Portugalija) Šiaurės Makedonija Strumicos „Belasica“ (Makedonija) 2-2 2-1
Norvegija Bekestua „Stabæk“ (Norvegija) Šiaurės Airija Belfasto „Linfield“ (Šiaurės Airija) 4-0 1-1
Čekija Olomouco „Sigma“ (Čekija) Bosnija ir Hercegovina Sarajevo FK (Bosnija ir Hercegovina) 2-1 1-2 [2]
Moldavija Kišiniovo „Zimbru“ (Moldavija) Švedija Geteborgo IFK (Švedija) 3-1 2-2
Farerai Klaksviko ÍF (Farerai) Vengrija Budapešto „Újpest“ (Vengrija) 2-2 0-1
Suomija Anjalankoskio „MyPa“ (Suomija) Danija Odensės BK (Danija) 1-0 0-2
Baltarusija Minsko „Dinamo“ (Baltarusija) Bulgarija Sofijos CSKA (Bulgarija) 1-4 0-1
Gruzija Tbilisio „Dinamo“ (Gruzija) Estija Talino TVMK (Estija) 4-1 1-0
Armėnija Jerevano „Spartak“ (Armėnija) Šveicarija Ženevos „Servette“ (Šveicarija) 0-2 0-3
Airija Dublino „Shamrock Rovers“ (Airija) Švedija Stokholmo „Djurgårdens“ (Švedija) 1-3 0-2
Kroatija Varaždino „Varteks“ (Kroatija) Airija Dandolko FC (Airija) 5-0 4-0
Baltarusija Gomelio FK (Baltarusija) Suomija Helsinkio HJK (Suomija) 1-0 4-0
Škotija Aberdyno FC (Škotija) Moldavija Otačio „Nistru“ (Moldavija) 1-0 0-0
Švedija Solnos AIK (Švedija) Islandija Vestmanaejaro ÍB (Islandija) 2-0 3-1
Rumunija Bukarešto „Rapid“ (Rumunija) Slovėnija Nova Goricos „Gorica“ (Slovėnija) 2-0 3-1
San Marinas Domanjano FC (San Marinas) Čekija Prahos „Viktoria Žižkov“ (Čekija) 0-2 0-3
Kazachstanas Almatos „Ķajrat“ (Kazachstanas) Jugoslavijos Federacinė Respublika Belgrado „Crvena Zvezda“ (Jugoslavija) 0-2 0-3
Ukraina Zaporožės „Metalurg“ (Ukraina) Malta Birkirkaros FC (Malta) 3-0 0-0
Velsas Bangoro „City“ (Velsas) Jugoslavijos Federacinė Respublika Smederevo SARTID (Jugoslavija) 1-0 0-2
Slovakija Seneco „KoBa“ (Slovakija) Bosnija ir Hercegovina Široki Brijego NK (Bosnija ir Hercegovina) 1-2 0-3
Albanija Tiranos SK (Albanija) Rumunija Bukarešto „Naţional“ (Rumunija) 0-1 2-2
Liuksemburgas Liuksemburgo „Avenir“ (Liuksemburgas) Anglija Ipsvičo „Town“ (Anglija) 0-1 1-8
Islandija Reikjaviko „Fylkir“ (Islandija) Belgija Mukrono „Excelsior“ (Belgija) 1-1 1-3

1/64 finalo[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Prancūzija Paryžiaus „Saint-Germain“ (Prancūzija) Vengrija Budapešto „Újpest“ (Vengrija) 3-0 1-0
Portugalija Lisabonos „Sporting“ (Portugalija) Jugoslavijos Federacinė Respublika Belgrado „Partizan“ (Jugoslavija) 1-3 3-3 [1]
Lenkija Varšuvos „Legia“ (Lenkija) Nyderlandai Utrechto FC (Nyderlandai) 4-1 3-1
Moldavija Kišiniovo „Zimbru“ (Moldavija) Ispanija Sevilijos „Betis“ (Ispanija) 0-2 1-2
Turkija Stambulo „Beşiktaş“ (Turkija) Bosnija ir Hercegovina Sarajevo FK (Bosnija ir Hercegovina) 2-2 5-0
Rusija Maskvos CSKA (Rusija) Italija Parmos FC (Italija) 1-1 2-3
Bulgarija Sofijos „Levski“ (Bulgarija) Danija Kopenhagos „Brøndby“ (Danija) 4-1 1-1
Belgija Briuselio „Anderlecht“ (Belgija) Norvegija Bekestua „Stabæk“ (Norvegija) 0-1 2-1
Rumunija Bukarešto „Naţional“ (Rumunija) Nyderlandai Herenveno SC (Nyderlandai) 3-0 0-2
Italija Romos „Lazio“ (Italija) Graikija Ksantės AÓ (Graikija) 4-0 0-0
Škotija Aberdyno FC (Škotija) Vokietija Berlyno „Hertha“ (Vokietija) 0-0 0-1
Anglija Ipsvičo „Town“ (Anglija) Jugoslavijos Federacinė Respublika Smederevo SARTID (Jugoslavija) 1-1 1-0
Izraelis Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) Portugalija Porto „Boavista“ (Portugalija) 1-0 1-4
Švedija Solnos AIK (Švedija) Turkija Stambulo „Fenerbahçe“ (Turkija) 3-3 1-3
Čekija Prahos „Sparta“ (Čekija) Bosnija ir Hercegovina Široki Brijego NK (Bosnija ir Hercegovina) 3-0 1-0
Austrija Vienos „Austria“ (Austrija) Ukraina Donecko „Šahtar“ (Ukraina) 5-1 0-1
Turkija Denizlio „Denizlispor“ (Turkija) Prancūzija Lorjano FC (Prancūzija) 2-0 1-3
Anglija Londono „Chelsea“ (Anglija) Norvegija Stavangerio „Viking“ (Norvegija) 2-1 2-4
Austrija Klagenfurto „Kärnten“ (Austrija) Izraelis Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis) 0-4 1-0
Vokietija Štutgarto VfB (Vokietija) Latvija Ventspilio FK (Latvija) 4-1 4-1
Kroatija Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) Vengrija Zalaegersego TE (Vengrija) 6-0 3-1
Danija Kopenhagos FC (Danija) Švedija Stokholmo „Djurgårdens“ (Švedija) 0-0 1-3
Čekija Prahos „Viktoria Žižkov“ (Čekija) Škotija Glazgo „Rangers“ (Škotija) 2-0 1-3 [1]
Nyderlandai Arnhemo „Vitesse“ (Nyderlandai) Rumunija Bukarešto „Rapid“ (Rumunija) 1-1 1-0
Anglija Lidso „United“ (Anglija) Ukraina Zaporožės „Metalurg“ (Ukraina) 1-0 1-1
Šveicarija Ženevos „Servette“ (Šveicarija) Lenkija Vronkų „Amica“ (Lenkija) 2-3 2-1
Austrija Graco „Sturm“ (Austrija) Škotija Livingstono FC (Škotija) 5-2 3-4
Vengrija Budapešto „Ferencváros“ (Vengrija) Turkija Izmito „Kocaelispor“ (Turkija) 4-0 1-0
Bosnija ir Hercegovina Sarajevo „Željezničar“ (Bosnija ir Hercegovina) Ispanija Malagos CF (Ispanija) 0-0 0-1
Prancūzija Bordo „Girondins“ (Prancūzija) Slovakija Pūchovo „Matador“ (Slovakija) 6-0 4-1
Čekija Libereco „Slovan“ (Čekija) Gruzija Tbilisio „Dinamo“ (Gruzija) 3-2 1-0
Portugalija Matozinjoso „Leixões“ (Portugalija) Graikija Salonikų PAÓK (Graikija) 2-1 1-4
Bulgarija Lovečo „Liteks“ (Bulgarija) Graikija Atėnų „Panathīnaïkós“ (Graikija) 0-1 1-2 [1]
Jugoslavijos Federacinė Respublika Belgrado „Crvena Zvezda“ (Jugoslavija) Italija Veronos „Chievo“ (Italija) 0-0 2-0
Kroatija Splito „Hajduk“ (Kroatija) Anglija Londono „Fulham“ (Anglija) 0-1 2-2
Slovėnija Aidovščinos „Primorje“ (Slovėnija) Lenkija Krokuvos „Wisła“ (Lenkija) 0-2 1-6
Kipras Nikosijos APÓEL (Kipras) Austrija Graco AK (Austrija) 2-0 1-1
Ispanija Vigo „Celta“ (Ispanija) Danija Odensės BK (Danija) 2-0 0-1
Ukraina Donecko „Metalurg“ (Ukraina) Vokietija Brėmeno „Werder“ (Vokietija) 2-2 0-8
Škotija Glazgo „Celtic“ (Škotija) Lietuva Marijampolės „Sūduva“ (Lietuva) 8-1 2-0
Portugalija Porto FC (Portugalija) Lenkija Varšuvos „Polonia“ (Lenkija) 6-0 0-2
Baltarusija Gomelio FK (Baltarusija) Vokietija Gelzenkircheno „Schalke“ (Vokietija) 1-4 0-4
Šveicarija Ciuricho „Grasshopper“ (Šveicarija) Rusija Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) 3-1 1-2
Turkija Ankaros „Ankaragücü“ (Turkija) Ispanija Vitorijos-Gasteiso „Alavés“ (Ispanija) 1-2 0-3
Graikija Salonikų „Īraklī́s“ (Graikija) Kipras Famagustos „Anórthōsis“ (Kipras) 4-2 1-3
Danija Herningo „Midtjylland“ (Danija) Kroatija Varaždino „Varteks“ (Kroatija) 1-0 1-1
Anglija Blakberno „Rovers“ (Anglija) Bulgarija Sofijos CSKA (Bulgarija) 1-1 3-3
Belgija Mukrono „Excelsior“ (Belgija) Čekija Prahos „Slavia“ (Čekija) 2-2 1-5

1/32 finalo[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Turkija Stambulo „Fenerbahçe“ (Turkija) Graikija Atėnų „Panathīnaïkós“ (Graikija) 1-1 1-4
Ispanija Malagos CF (Ispanija) Lenkija Vronkų „Amica“ (Lenkija) 2-1 2-1
Italija Romos „Lazio“ (Italija) Jugoslavijos Federacinė Respublika Belgrado „Crvena Zvezda“ (Jugoslavija) 1-0 1-1
Anglija Ipsvičo „Town“ (Anglija) Čekija Libereco „Slovan“ (Čekija) 1-0 0-1 [3]
Vengrija Budapešto „Ferencváros“ (Vengrija) Vokietija Štutgarto VfB (Vokietija) 0-0 0-2
Portugalija Porto „Boavista“ (Portugalija) Kipras Famagustos „Anórthōsis“ (Kipras) 2-1 1-0
Kroatija Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) Anglija Londono „Fulham“ (Anglija) 0-3 1-2
Italija Parmos FC (Italija) Lenkija Krokuvos „Wisła“ (Lenkija) 2-1 1-4 [1]
Belgija Briuselio „Anderlecht“ (Belgija) Danija Herningo „Midtjylland“ (Danija) 3-1 3-0
Jugoslavijos Federacinė Respublika Belgrado „Partizan“ (Jugoslavija) Čekija Prahos „Slavia“ (Čekija) 3-1 1-5 [1]
Kipras Nikosijos APÓEL (Kipras) Vokietija Berlyno „Hertha“ (Vokietija) 0-1 0-4
Ispanija Vitorijos-Gasteiso „Alavés“ (Ispanija) Turkija Stambulo „Beşiktaş“ (Turkija) 1-1 0-1
Lenkija Varšuvos „Legia“ (Lenkija) Vokietija Gelzenkircheno „Schalke“ (Vokietija) 2-3 0-0
Austrija Graco „Sturm“ (Austrija) Bulgarija Sofijos „Levski“ (Bulgarija) 1-0 0-1 [4]
Graikija Salonikų PAÓK (Graikija) Šveicarija Ciuricho „Grasshopper“ (Šveicarija) 2-1 1-1
Švedija Stokholmo „Djurgårdens“ (Švedija) Prancūzija Bordo „Girondins“ (Prancūzija) 0-1 1-2
Čekija Prahos „Viktoria Žižkov“ (Čekija) Ispanija Sevilijos „Betis“ (Ispanija) 0-1 0-3
Anglija Lidso „United“ (Anglija) Izraelis Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis) 1-0 4-1
Austrija Vienos „Austria“ (Austrija) Portugalija Porto FC (Portugalija) 0-1 0-2
Čekija Prahos „Sparta“ (Čekija) Turkija Denizlio „Denizlispor“ (Turkija) 1-0 0-2
Rumunija Bukarešto „Naţional“ (Rumunija) Prancūzija Paryžiaus „Saint-Germain“ (Prancūzija) 0-2 0-1
Škotija Glazgo „Celtic“ (Škotija) Anglija Blakberno „Rovers“ (Anglija) 1-0 2-0
Nyderlandai Arnhemo „Vitesse“ (Nyderlandai) Vokietija Brėmeno „Werder“ (Vokietija) 2-1 3-3
Ispanija Vigo „Celta“ (Ispanija) Norvegija Stavangerio „Viking“ (Norvegija) 3-0 1-1

Šešioliktfinalis[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Lenkija Krokuvos „Wisła“ (Lenkija) Vokietija Gelzenkircheno „Schalke“ (Vokietija) 1-1 4-1
Austrija Graco „Sturm“ (Austrija) Italija Romos „Lazio“ (Italija) 1-3 1-0
Ispanija Sevilijos „Betis“ (Ispanija) Prancūzija Osero AJ (Prancūzija) 1-0 0-2
Turkija Stambulo „Beşiktaş“ (Turkija) Ukraina Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) 3-1 0-0
Prancūzija Paryžiaus „Saint-Germain“ (Prancūzija) Portugalija Porto „Boavista“ (Portugalija) 2-1 0-1
Belgija Briugės „Club“ (Belgija) Vokietija Štutgarto VfB (Vokietija) 1-2 0-1
Nyderlandai Arnhemo „Vitesse“ (Nyderlandai) Anglija Liverpulio FC (Anglija) 0-1 0-1
Čekija Libereco „Slovan“ (Čekija) Graikija Atėnų „Panathīnaïkós“ (Graikija) 2-2 0-1
Turkija Denizlio „Denizlispor“ (Turkija) Prancūzija Liono „Olympique“ (Prancūzija) 0-0 1-0
Prancūzija Bordo „Girondins“ (Prancūzija) Belgija Briuselio „Anderlecht“ (Belgija) 0-2 2-2
Ispanija Malagos CF (Ispanija) Anglija Lidso „United“ (Anglija) 0-0 2-1
Graikija Salonikų PAÓK (Graikija) Čekija Prahos „Slavia“ (Čekija) 1-0 0-4
Vokietija Berlyno „Hertha“ (Vokietija) Anglija Londono „Fulham“ (Anglija) 2-1 0-0
Graikija Atėnų AÉK (Graikija) Izraelis Haifos „Maccabi“ (Izraelis) 4-0 4-1
Portugalija Porto FC (Portugalija) Prancūzija Lanso RC (Prancūzija) 3-0 0-1
Škotija Glazgo „Celtic“ (Škotija) Ispanija Vigo „Celta“ (Ispanija) 1-0 1-2

Aštuntfinalis[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Čekija Prahos „Slavia“ (Čekija) Turkija Stambulo „Beşiktaş“ (Turkija) 1-0 2-4
Vokietija Berlyno „Hertha“ (Vokietija) Portugalija Porto „Boavista“ (Portugalija) 3-2 0-1
Ispanija Malagos CF (Ispanija) Graikija Atėnų AÉK (Graikija) 0-0 1-0
Italija Romos „Lazio“ (Italija) Lenkija Krokuvos „Wisła“ (Lenkija) 3-3 2-1
Graikija Atėnų „Panathīnaïkós“ (Graikija) Belgija Briuselio „Anderlecht“ (Belgija) 3-0 0-2
Škotija Glazgo „Celtic“ (Škotija) Vokietija Štutgarto VfB (Vokietija) 3-1 2-3
Portugalija Porto FC (Portugalija) Turkija Denizlio „Denizlispor“ (Turkija) 6-1 2-2
Prancūzija Osero AJ (Prancūzija) Anglija Liverpulio FC (Anglija) 0-1 0-2

Ketvirtfinalis[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Italija Romos „Lazio“ (Italija) Turkija Stambulo „Beşiktaş“ (Turkija) 1-0 2-1
Ispanija Malagos CF (Ispanija) Portugalija Porto „Boavista“ (Portugalija) 1-0 0-1 [5]
Škotija Glazgo „Celtic“ (Škotija) Anglija Liverpulio FC (Anglija) 1-1 2-0
Portugalija Porto FC (Portugalija) Graikija Atėnų „Panathīnaïkós“ (Graikija) 0-1 2-0 [1]

Pusfinalis[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Škotija Glazgo „Celtic“ (Škotija) Portugalija Porto „Boavista“ (Portugalija) 1-1 1-0
Portugalija Porto FC (Portugalija) Italija Romos „Lazio“ (Italija) 4-1 0-0

Finalas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas (vieta)
Škotija Glazgo „Celtic“ (Škotija) Portugalija Porto FC (Portugalija) 2-3 [1] (Sevilija)
  1. 1,0 1,1 1,2 1,3 1,4 1,5 1,6 1,7 Po pratęsimo.
  2. Baudinių serija 3-5.
  3. Baudinių serija 2-4.
  4. Baudinių serija 8-7.
  5. Baudinių serija 1-4.

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]