UEFA taurė 1997–1998 m.

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

UEFA taurė 1997-1998 m. – 27-asis UEFA taurės turnyras (40-asis įskaitant ir Mugių taurę). Prasidėjo 1997 m. rudenį. Taurę laimėjo Milano „Internazionale“ klubas, 1998 m. gegužės 6 d. finale nugalėjęs Romos „Lazio“ klubą. Nuo šiol turnyro finale žaidžiamos vienerios rungtynės neutralioje aikštėje (o ne dvejos abiejų komandų namų aikštėse, kaip anksčiau).

Pirmasis atrankos etapas (1/128 finalo)[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Baltarusija Minsko „Dinamo“ (Baltarusija) Gruzija Počio „Kolxet'i“ (Gruzija) 1-0 1-2
Izraelis Petach Tikvos „Hapoel“ (Izraelis) Estija Talino „Flora“ (Estija) 1-0 2-1
Ukraina Dniepropetrovsko „Dnìpro“ (Ukraina) Armėnija Jerevano FA (Armėnija) 6-1 2-0
Lietuva Kauno „Inkaras“ (Lietuva) Čekija Brno „Boby“ (Čekija) 3-1 1-6
Suomija Anjalankoskio „MyPa“ (Suomija) Kipras Limasolio „Apóllōn“ (Kipras) 1-1 0-3
Velsas Kardifo „Inter“ (Velsas) Škotija Glazgo „Celtic“ (Škotija) 0-3 0-5
Šveicarija Nešatelio „Xamax“ (Šveicarija) Moldavija Tiraspolio „Tiligul“ (Moldavija) 7-0 3-1
Liuksemburgas Grėvenmacherio CS (Liuksemburgas) Kroatija Splito „Hajduk“ (Kroatija) 1-4 0-2
Šveicarija Ciuricho „Grasshopper“ (Šveicarija) Šiaurės Airija Kolreino FC (Šiaurės Airija) 3-0 7-1
Jugoslavijos Federacinė Respublika Novi Sado „Vojvodina“ (Jugoslavija) Norvegija Stavangerio „Viking“ (Norvegija) 0-2 2-0 [1]
Islandija Reikjaviko KR (Islandija) Rumunija Bukarešto „Dinamo“ (Rumunija) 2-0 2-1
Airija Dublino „Bohemian“ (Airija) Vengrija Budapešto „Ferencváros“ (Vengrija) 0-1 0-5
Čekija Jabloneco prie Nisos FK (Čekija) Azerbaidžanas Agdamo „Qarabağ“ (Azerbaidžanas) 5-0 3-0
Malta Birkirkaros FC (Malta) Slovakija Trnavos „Spartak“ (Slovakija) 0-1 1-3
Lenkija Silezijos Vodzislavo „Odra“ (Lenkija) Šiaurės Makedonija Prilepo „Pobeda“ (Makedonija) 3-0 1-2
Latvija Rygos „Daugava“ (Latvija) Ukraina Poltavos „Vorskla“ (Ukraina) 1-3 1-2
Norvegija Bergeno „Brann“ (Norvegija) Bulgarija Burgaso „Nafteks“ (Bulgarija) 2-1 2-3
Andora Andoros „Principat“ (Andora) Škotija Dandi „United“ (Škotija) 0-8 0-9
Slovėnija Nova Goricos „Gorica“ (Slovėnija) Rumunija Galacio „Oţelul“ (Rumunija) 2-0 2-4
Vengrija Budapešto „Újpest“ (Vengrija) Farerai Klaksviko ÍF (Farerai) 6-0 3-2

Antrasis atrankos etapas (1/64 finalo)[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Rusija Volgogrado „Rotor“ (Rusija) Lenkija Silezijos Vodzislavo „Odra“ (Lenkija) 2-0 4-3
Turkija Trabzono „Trabzonspor“ (Turkija) Škotija Dandi „United“ (Škotija) 1-0 1-1
Austrija Vienos „Rapid“ (Austrija) Čekija Brno „Boby“ (Čekija) 6-1 0-2
Švedija Helsingborgo IF (Švedija) Vengrija Budapešto „Ferencváros“ (Vengrija) 0-1 1-0 [2]
Belgija Briuselio „Anderlecht“ (Belgija) Ukraina Poltavos „Vorskla“ (Ukraina) 2-0 2-0
Kroatija Splito „Hajduk“ (Kroatija) Švedija Malmės FF (Švedija) 3-2 2-0
Šveicarija Nešatelio „Xamax“ (Šveicarija) Norvegija Stavangerio „Viking“ (Norvegija) 3-0 1-2
Danija Vailės BK (Danija) Izraelis Petach Tikvos „Hapoel“ (Izraelis) 0-0 0-1
Austrija Insbruko „Tirol“ (Austrija) Škotija Glazgo „Celtic“ (Škotija) 2-1 3-6
Slovėnija Nova Goricos „Gorica“ (Slovėnija) Belgija Briugės „Club“ (Belgija) 3-5 0-3
Čekija Jabloneco prie Nisos FK (Čekija) Švedija Erebru SK (Švedija) 1-1 0-0
Baltarusija Minsko „Dinamo“ (Baltarusija) Norvegija Lilestriomo SK (Norvegija) 0-2 0-1
Rusija Vladikaukazo „Alaniâ“ (Rusija) Ukraina Dniepropetrovsko „Dnìpro“ (Ukraina) 2-1 4-1
Vengrija Budapešto „Újpest“ (Vengrija) Danija Orhuso GF (Danija) 0-0 2-3
Šveicarija Ciuricho „Grasshopper“ (Šveicarija) Norvegija Bergeno „Brann“ (Norvegija) 3-0 0-2
Graikija Salonikų PAÓK (Graikija) Slovakija Trnavos „Spartak“ (Slovakija) 5-3 1-0
Kipras Limasolio „Apóllōn“ (Kipras) Belgija Mukrono „Excelsior“ (Belgija) 0-0 0-3
Islandija Reikjaviko KR (Islandija) Graikija Herakliono OFĪ (Graikija) 0-0 1-3

1/32 finalo[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Slovėnija Mariboro NK (Slovėnija) Nyderlandai Amsterdamo „Ajax“ (Nyderlandai) 1-1 1-9
Nyderlandai Enschedės „Twente“ (Nyderlandai) Norvegija Lilestriomo SK (Norvegija) 0-1 2-1
Nyderlandai Arnhemo „Vitesse“ (Nyderlandai) Portugalija Bragos SC (Portugalija) 2-1 0-2
Ispanija La Korunjos „Deportivo“ (Ispanija) Prancūzija Osero AJ (Prancūzija) 1-2 0-0
Austrija Zalcburgo „Wüstenrot“ (Austrija) Belgija Briuselio „Anderlecht“ (Belgija) 4-3 2-4
Graikija Salonikų PAÓK (Graikija) Anglija Londono „Arsenal“ (Anglija) 1-0 1-1
Lenkija Lodzės „Widzew“ (Lenkija) Italija Udinės „Calcio“ (Italija) 1-0 0-3
Prancūzija Liono „Olympique“ (Prancūzija) Danija Kopenhagos „Brøndby“ (Danija) 4-1 3-2
Baltarusija Mozyriaus PKC (Baltarusija) Gruzija Tbilisio „Dinamo“ (Gruzija) 1-1 0-1
Ispanija Valjadolido „Real“ (Ispanija) Latvija Rygos „Skonto“ (Latvija) 2-0 0-1
Portugalija Gimarainso „Vitória“ (Portugalija) Italija Romos „Lazio“ (Italija) 0-4 1-2
Prancūzija Strasbūro RC (Prancūzija) Škotija Glazgo „Rangers“ (Škotija) 2-1 2-1
Vengrija Budapešto MTK (Vengrija) Rusija Vladikaukazo „Alaniâ“ (Rusija) 3-0 1-1
Vokietija Gelzenkircheno „Schalke“ (Vokietija) Kroatija Splito „Hajduk“ (Kroatija) 2-0 3-2
Prancūzija Bastja SC (Prancūzija) Portugalija Lisabonos „Benfica“ (Portugalija) 1-0 0-0
Šveicarija Siono FC (Šveicarija) Rusija Maskvos „Spartak“ (Rusija) 0-1 1-5 [3]
Graikija Herakliono OFĪ (Graikija) Vengrija Budapešto „Ferencváros“ (Vengrija) 3-0 1-2
Italija Genujos „Sampdoria“ (Italija) Ispanija Bilbao „Athletic“ (Ispanija) 1-2 0-2
Prancūzija Bordo „Girondins“ (Prancūzija) Anglija Birmingamo „Aston Villa“ (Anglija) 0-0 0-1 [4]
Rumunija Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) Turkija Stambulo „Fenerbahçe“ (Turkija) 0-0 2-1
Rusija Volgogrado „Rotor“ (Rusija) Švedija Erebru SK (Švedija) 2-0 4-1
Suomija Porio „Jazz“ (Suomija) Vokietija Miuncheno TSV (Vokietija) 0-1 1-6
Turkija Trabzono „Trabzonspor“ (Turkija) Vokietija Bochumo VfL (Vokietija) 2-1 3-5
Kroatija Zagrebo „Croatia“ (Kroatija) Šveicarija Ciuricho „Grasshopper“ (Šveicarija) 4-4 5-0
Austrija Vienos „Rapid“ (Austrija) Izraelis Petach Tikvos „Hapoel“ (Izraelis) 1-0 1-1
Italija Milano „Internazionale“ (Italija) Šveicarija Nešatelio „Xamax“ (Šveicarija) 2-0 2-0
Škotija Glazgo „Celtic“ (Škotija) Anglija Liverpulio FC (Anglija) 2-2 0-0
Belgija Mukrono „Excelsior“ (Belgija) Prancūzija Meco FC (Prancūzija) 0-2 1-4
Izraelis Jeruzalės „Beitar“ (Izraelis) Belgija Briugės „Club“ (Belgija) 2-1 0-3
Ispanija Madrido „Atlético“ (Ispanija) Anglija Lesterio „City“ (Anglija) 2-1 2-0
Danija Orhuso GF (Danija) Prancūzija Nanto „Atlantique“ (Prancūzija) 2-2 1-0
Vokietija Karlsrūhės SC (Vokietija) Kipras Famagustos „Anórthōsis“ (Kipras) 2-1 1-1

Šešioliktfinalis[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Rusija Maskvos „Spartak“ (Rusija) Ispanija Valjadolido „Real“ (Ispanija) 2-0 2-1
Rusija Volgogrado „Rotor“ (Rusija) Italija Romos „Lazio“ (Italija) 0-0 0-3
Portugalija Bragos SC (Portugalija) Gruzija Tbilisio „Dinamo“ (Gruzija) 4-0 1-0
Nyderlandai Amsterdamo „Ajax“ (Nyderlandai) Italija Udinės „Calcio“ (Italija) 1-0 1-2
Prancūzija Meco FC (Prancūzija) Vokietija Karlsrūhės SC (Vokietija) 0-2 1-1
Prancūzija Strasbūro RC (Prancūzija) Anglija Liverpulio FC (Anglija) 3-0 0-2
Italija Milano „Internazionale“ (Italija) Prancūzija Liono „Olympique“ (Prancūzija) 1-2 3-1
Austrija Vienos „Rapid“ (Austrija) Vokietija Miuncheno TSV (Vokietija) 3-0 1-2
Vengrija Budapešto MTK (Vengrija) Kroatija Zagrebo „Croatia“ (Kroatija) 1-0 0-2
Vokietija Gelzenkircheno „Schalke“ (Vokietija) Belgija Briuselio „Anderlecht“ (Belgija) 1-0 2-1
Danija Orhuso GF (Danija) Nyderlandai Enschedės „Twente“ (Nyderlandai) 1-1 0-0
Ispanija Bilbao „Athletic“ (Ispanija) Anglija Birmingamo „Aston Villa“ (Anglija) 0-0 1-2
Prancūzija Osero AJ (Prancūzija) Graikija Herakliono OFĪ (Graikija) 3-1 2-3
Rumunija Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) Prancūzija Bastja SC (Prancūzija) 1-0 2-3
Ispanija Madrido „Atlético“ (Ispanija) Graikija Salonikų PAÓK (Graikija) 5-2 4-4
Belgija Briugės „Club“ (Belgija) Vokietija Bochumo VfL (Vokietija) 1-0 1-4

Aštuntfinalis[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Nyderlandai Amsterdamo „Ajax“ (Nyderlandai) Vokietija Bochumo VfL (Vokietija) 4-2 2-2
Austrija Vienos „Rapid“ (Austrija) Italija Romos „Lazio“ (Italija) 0-2 0-1
Nyderlandai Enschedės „Twente“ (Nyderlandai) Prancūzija Osero AJ (Prancūzija) 0-1 0-2
Portugalija Bragos SC (Portugalija) Vokietija Gelzenkircheno „Schalke“ (Vokietija) 0-0 0-2
Kroatija Zagrebo „Croatia“ (Kroatija) Ispanija Madrido „Atlético“ (Ispanija) 1-1 0-1
Prancūzija Strasbūro RC (Prancūzija) Italija Milano „Internazionale“ (Italija) 2-0 0-3
Rumunija Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) Anglija Birmingamo „Aston Villa“ (Anglija) 2-1 0-2
Vokietija Karlsrūhės SC (Vokietija) Rusija Maskvos „Spartak“ (Rusija) 0-0 0-1 [4]

Ketvirtfinalis[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Nyderlandai Amsterdamo „Ajax“ (Nyderlandai) Rusija Maskvos „Spartak“ (Rusija) 1-3 0-1
Italija Milano „Internazionale“ (Italija) Vokietija Gelzenkircheno „Schalke“ (Vokietija) 1-0 1-1 [4]
Italija Romos „Lazio“ (Italija) Prancūzija Osero AJ (Prancūzija) 1-0 2-2
Ispanija Madrido „Atlético“ (Ispanija) Anglija Birmingamo „Aston Villa“ (Anglija) 1-0 1-2

Pusfinalis[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Ispanija Madrido „Atlético“ (Ispanija) Italija Romos „Lazio“ (Italija) 0-1 0-0
Italija Milano „Internazionale“ (Italija) Rusija Maskvos „Spartak“ (Rusija) 2-1 2-1

Finalas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas (vieta)
Italija Milano „Internazionale“ (Italija) Italija Romos „Lazio“ (Italija) 3-0 (Paryžius)
  1. Baudinių serija 4-5.
  2. Baudinių serija 3-4.
  3. Pirmasis susitikimas rusų aikštėje baigėsi 2-2, tačiau rezultatas anuliuotas dėl dydžio normatyvų neatitinkančių vartų.
  4. 4,0 4,1 4,2 Po pratęsimo.

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]