Vikipedija:Bendruomenė

Puslapis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigacija, paiešką

Naujienos

  • 2017‎ m. rugsėjo 14 d. įkurtas vikiprojektas naujienos, skiltis papildoma atsižvelgiant į angliškąjį projektą bei Lietuvos svarbiausias naujienas.
  • 2017‎ m. vasario 10 d. buvo atnaujintas lietuviškosios Vikipedijos pagrindinis puslapis pagal tuometinį prancūziškosios Vikipedijos dizainą.

Sveiki atvykę į bendruomenės puslapį!

Tai yra lietuviškosios vikipedijos bendruomenės puslapis. Šiame puslapyje pateikiama informacija veikliems Vikipedijos dalyviams. Jūs galite prisidėti prie vieno iš plėtojamų vikiprojektų – savaitės iniciatyvos, straipsnių iliustravimo ar padėti išrinkti ar sukurti bei išsamiai papildyti vieną straipsnį, kad jis būtų išrinktas savaitės straipsniu. Taip pat galite sukurti ir savo vikiprojektą ar vikisritį. Pasiūlyti vertą dėmesio straipsnį į pavyzdynių, vertingų straipsnių sąrašus. Papildyti naujienų skiltį. Taip pat galite prisidėti prie straipsnių tvarkymo. Be to, Vikipedijoje yra nemažai veiklių vartotojų, administratorių, kurių galite paprašyti pagalbos, jeigu susidursite su kėblumais. Tačiau prieš tai patikrinkite pagalbos puslapį.