Vikipedija:Bendruomenė

Puslapis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Tai yra Vikipedijos lietuvių kalba bendruomenės puslapis. Šiame puslapyje pateikiama informacija aktyviems Vikipedijos dalyviams, t. y. kuriantiems ir taisantiems Vikipedijos straipsnius. Ir Tu gali kurti Laisvąją enciklopediją lietuvių kalba. Kviečiame įsijungti į šaunią Vikibendruomenę.

Domiesi tik tam tikra sritimi? Peržiūrėk subprojektus, išvardytus dešinėje, arba sukurk naują.

Šiuo metu Vikipedijoje yra 172 089 straipsniai.

Kaip prisidėti

Info bulb.png

Jei turėsi laiko ir noro, pranešk apie sutvarkytą straipsnį Cleanup projekto puslapyje

Pageidaujami vertimai:

NAUJIENOS

SUBPROJEKTAI, VIKISRITYS

Aktyvūs:

VIKISRIČIŲ SĄRAŠAS.

TURINIO PRIEŽIŪRA

Savaitės tema

Kūrinys (174 nuorodos)

Lietuviškojoje Vikipedijoje vedama alternatyvi statistika, kurios vienas iš tikslų yra pateikti trokštamiausių nepradėtų bei nebaigtų kurti straipsnių sąvadus pagal temas tam, kad kiekvienas prie Vikipedijos kūrimo prisidėti norintis asmuo galėtų rasti reikalingiausių išmanomų sferų straipsnių sąrašus. Trokštamiausi nesukurti straipsniai – nepradėti kurti straipsniai, į kuriuos tiesiogiai („raudonomis nuorodomis“) rodo daugiausiai straipsnių.

Vidinės nuorodos Vikipedijoje yra nuorodos, rodančios į kitus Vikipedijos puslapius, naudojantis sintakse „[[Straipsnio pavadinimas]]“ ar „[[Straipsnio pavadinimas|nuorodos tekstas]]“. Pagal nutylėjimą vidinės nuorodos į dar nesukurtus straipsnius pateikiamos raudonu tekstu, dėl ko jos ir vadinamos „raudonomis nuorodomis“.

Trokštamiausių nesukurtų straipsnių sąraše įtraukta 1000 sukurtinų straipsnių. Sąrašas atnaujintas 2015 m. balandžio 6 d. Vien į pirmojo dešimtuko temas nukreipta maždaug po šimtą ir daugiau nuorodų. Tai reiškia, kad šios temos šimte ir daugiau Vikipedijos straipsnių yra paminėtos ir pažymėtos raudonu tekstu. Pasirinkus iš sąrašo norimą sukurti straipsnį ir paspaudus eilutę „Susiję straipsniai“ kairiajame vertikaliame meniu, surandami minimi ryšiai. Pagal juos lengviau „pataikyti“ į konkrečią temą ir jos paiešką įvairiuose šaltiniuose, kitakalbėse Vikipedijose.

Daugiau…

Šios savaitės iniciatyva yra trokštamiausi nesukurti straipsniai.


Plačiau skaityk Savaitės iniciatyvos puslapyje.

Pagalba straipsniams kurti

Nuvola apps laptop pcmcia.png

Dalyviai

Redagavimas

Taisyklės ir susitarimai

Kita