Vikipedija yra interneto enciklopedija, kurią nemokamai ir be jokių apribojimų gali skaityti, tobulinti ir pildyti visi žmonės. Vikipediją galima skaityti daugiau nei dviem šimtais kalbų, o lietuviškuosiuose puslapiuose jau yra daugiau nei 199 tūkstančiai straipsnių ir jų skaičius nuolat auga.
Adamsas gyvena Tauntone, {Somersetas) su žmona aktore Tara MacGowran. Jis turi vieną brolį, seserį Janet, gimusią 1970 m.
Maiklo gabumai pasireiškė anksti. 1979 m. buvo pirmasis turnyras, kuriame jis dalyvavo. jam ką tik buvo sukakę 8 metai, kai jis laimėjo Kornvalio (J10) čempionatą. 1981 m, kai buvo devyneri - laimėjo Kornvalio (J18) čempionatą.
1985 m. balandžio mėn. Adamsas užėmė 1-ą vietą Didžiosios Britanijos (J18) čempionate, o 1987 m. balandžio mėn. - Didžiosios Britanijos (J21) čempionatą.
1990 m. Istborne Didžiosios Britanijos šachmatų čempionate M. Adamsas, atsilikęs pustaškiu nuo prizininkų (7,5 iš 11), liko ketvirtas, bet jaunimo (iki 20 m.) čempionate ketvirtą kartą (trečius metus iš eilės) buvo pirmas.
Loftas (angl.loft – „palėpė, viršutinis prekybinio pastato ar sandėlio aukštas“) – (gyvenamojo) būsto tipas, butas; gyvenimui pritaikytas apleistas fabrikas ar kitas pramoninio tipo pastatas, buvusios dirbtuvės.
Idėja nenaudojamus gamybinius, pramoninius pastatus pritaikyti gyvenimui bei darbui kilo XX a. 3 dešimtmetyje JAV (Manhatane, Niujorkas). Tuomet žemės kaina miesto centre greitai pakilo, dėl ko daugumą pramoninių objektų teko iškelti į miestų pakraščius. Centrinėse miestų dalyse liko stovėti tuščios erdvios patalpos. Jomis pradėjo domėtis menininkai. Juos sužavėjo loftų erdvumas (aukštos lubos, puikios apšvietimo galimybės), palyginti nedidelės nuomos kainos.
XX a. 5 dešimtmetyje loftai išpopuliarėjo. Per dešimtmetį daugelis apleistų gamyklų JAV tapo stilingomis menininkų dirbtuvėmis. Būtent loftuose virė ir tų laikų bohemos gyvenimas. Populiarūs dailininkai loftuose kūrė galerijas bei studijas.
Loftu fabriką pavertė ir amerikiečių menininkas Endis Varholas. Jis įrengė pirmąjį loftą rytinio Manhatano 47-ojoje gatvėje.
Vėliau nuomoti didžiules architektūrinę vertę įgijusias patalpas miesto centre menininkams tapo per brangu. Jų vietas užėmė sėkmingai dirbantys advokatai ir finansininkai. 1960-aisiais loftų idėja pasiekė Europą – Angliją, Vokietiją, Austriją ir Olandiją.
Šiandien loftai egzistuoja beveik kiekviename Amerikos ir Europos didmiestyje. Jų yra ne tik prestižiniuose centriniuose rajonuose, bet ir miestų pakraščiuose, kur netipinis gyvenamasis būstas yra pigesnis. Vakaruose šių senų pramoninių patalpų paklausa yra tokia didelė, kad jų liko visai nedaug, todėl statybininkai stato naujus loft stiliaus pastatus.