UEFA Intertoto taurė 1997 m.

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

1997 m. Intertoto taurė – turnyras, įvykęs 1997 m. vasarą kaip atranka į UEFA taurės turnyrą. Turnyrą laimėjo trys prancūzų klubai: Bastja SC, Liono „Olympique“ ir Osero AJ.

Grupių turnyras (ketvirtfinalis)[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmajame etape klubai žaidė grupėse po vienerias rungtynes tarpusavyje (dvejos namie ir dvejos išvykoje). Į kitą etapą pateko grupių nugalėtojai.

1 grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Baltarusija Minsko „Dinamo-93“ (Baltarusija) Nyderlandai Herenveno SC (Nyderlandai) 1-0
Danija Olborgo BK (Danija) Lenkija Varšuvos „Polonia“ (Lenkija) 2-0
Vokietija Duisburgo MSV (Vokietija) Danija Olborgo BK (Danija) 2-0
Lenkija Varšuvos „Polonia“ (Lenkija) Baltarusija Minsko „Dinamo-93“ (Baltarusija) 1-4
Baltarusija Minsko „Dinamo-93“ (Baltarusija) Vokietija Duisburgo MSV (Vokietija) 0-1
Nyderlandai Herenveno SC (Nyderlandai) Lenkija Varšuvos „Polonia“ (Lenkija) 0-0
Vokietija Duisburgo MSV (Vokietija) Nyderlandai Herenveno SC (Nyderlandai) 2-0
Danija Olborgo BK (Danija) Baltarusija Minsko „Dinamo-93“ (Baltarusija) 2-1
Lenkija Varšuvos „Polonia“ (Lenkija) Vokietija Duisburgo MSV (Vokietija) 0-0
Nyderlandai Herenveno SC (Nyderlandai) Danija Olborgo BK (Danija) 8-2

Galutinė lentelė:

  1. Vokietija Duisburgo MSV (Vokietija) – 10 tšk.
  2. Baltarusija Minsko „Dinamo-93“ (Baltarusija) – 6 tšk.
  3. Danija Olborgo BK (Danija) – 6 tšk.
  4. Nyderlandai Herenveno SC (Nyderlandai) – 4 tšk.
  5. Lenkija Varšuvos „Polonia“ (Lenkija) – 2 tšk.

2 grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Kroatija Zagrebo „Hrvatski Dragovoljac“ (Kroatija) Prancūzija Bastja SC (Prancūzija) 0-1
Austrija Graco AK (Austrija) Danija Silkeborgo IF (Danija) 2-0
Velsas Ebu Veilio FC (Velsas) Austrija Graco AK (Austrija) 0-0
Danija Silkeborgo IF (Danija) Kroatija Zagrebo „Hrvatski Dragovoljac“ (Kroatija) 5-0
Kroatija Zagrebo „Hrvatski Dragovoljac“ (Kroatija) Velsas Ebu Veilio FC (Velsas) 4-0
Prancūzija Bastja SC (Prancūzija) Danija Silkeborgo IF (Danija) 1-0
Velsas Ebu Veilio FC (Velsas) Prancūzija Bastja SC (Prancūzija) 1-2
Austrija Graco AK (Austrija) Kroatija Zagrebo „Hrvatski Dragovoljac“ (Kroatija) 1-3
Danija Silkeborgo IF (Danija) Velsas Ebu Veilio FC (Velsas) 6-1
Prancūzija Bastja SC (Prancūzija) Austrija Graco AK (Austrija) 1-2

Galutinė lentelė:

  1. Prancūzija Bastja SC (Prancūzija) – 9 tšk.
  2. Austrija Graco AK (Austrija) – 7 tšk.
  3. Danija Silkeborgo IF (Danija) – 6 tšk.
  4. Kroatija Zagrebo „Hrvatski Dragovoljac“ (Kroatija) – 6 tšk.
  5. Velsas Ebu Veilio FC (Velsas) – 1 tšk.

3 grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Šiaurės Airija Niutonardso „Ards“ (Šiaurės Airija) Belgija Antverpeno „Royal“ (Belgija) 0-1
Šveicarija Lozanos „Sport“ (Šveicarija) Kipras Famagustos „Néa Salamís“ (Kipras) 4-1
Prancūzija Osero AJ (Prancūzija) Šveicarija Lozanos „Sport“ (Šveicarija) 1-1
Kipras Famagustos „Néa Salamís“ (Kipras) Šiaurės Airija Niutonardso „Ards“ (Šiaurės Airija) 4-1
Šiaurės Airija Niutonardso „Ards“ (Šiaurės Airija) Prancūzija Osero AJ (Prancūzija) 0-3
Belgija Antverpeno „Royal“ (Belgija) Kipras Famagustos „Néa Salamís“ (Kipras) 4-0
Prancūzija Osero AJ (Prancūzija) Belgija Antverpeno „Royal“ (Belgija) 5-0
Šveicarija Lozanos „Sport“ (Šveicarija) Šiaurės Airija Niutonardso „Ards“ (Šiaurės Airija) 6-0
Kipras Famagustos „Néa Salamís“ (Kipras) Prancūzija Osero AJ (Prancūzija) 1-10
Belgija Antverpeno „Royal“ (Belgija) Šveicarija Lozanos „Sport“ (Šveicarija) 2-2

Galutinė lentelė:

  1. Prancūzija Osero AJ (Prancūzija) – 10 tšk.
  2. Šveicarija Lozanos „Sport“ (Šveicarija) – 8 tšk.
  3. Belgija Antverpeno „Royal“ (Belgija) – 7 tšk.
  4. Kipras Famagustos „Néa Salamís“ (Kipras) – 3 tšk.
  5. Šiaurės Airija Niutonardso „Ards“ (Šiaurės Airija) – 0 tšk.

4 grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Izraelis Petach Tikvos „Maccabi“ (Izraelis) Vokietija Kelno FC (Vokietija) 1-3
Belgija Lježo „Standard“ (Belgija) Šveicarija Arau FC (Šveicarija) 0-0
Airija Korko „City“ (Airija) Belgija Lježo „Standard“ (Belgija) 0-0
Šveicarija Arau FC (Šveicarija) Izraelis Petach Tikvos „Maccabi“ (Izraelis) 0-1
Izraelis Petach Tikvos „Maccabi“ (Izraelis) Airija Korko „City“ (Airija) 0-0
Vokietija Kelno FC (Vokietija) Šveicarija Arau FC (Šveicarija) 3-0
Airija Korko „City“ (Airija) Vokietija Kelno FC (Vokietija) 0-2
Belgija Lježo „Standard“ (Belgija) Izraelis Petach Tikvos „Maccabi“ (Izraelis) 0-0
Šveicarija Arau FC (Šveicarija) Airija Korko „City“ (Airija) 0-0
Vokietija Kelno FC (Vokietija) Belgija Lježo „Standard“ (Belgija) 1-1

Galutinė lentelė:

  1. Vokietija Kelno FC (Vokietija) – 10 tšk.
  2. Izraelis Petach Tikvos „Maccabi“ (Izraelis) – 5 tšk.
  3. Belgija Lježo „Standard“ (Belgija) – 4 tšk.
  4. Airija Korko „City“ (Airija) – 3 tšk.
  5. Šveicarija Arau FC (Šveicarija) – 2 tšk.

5 grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Farerai Torshauno B36 (Farerai) Belgija Genko KRC (Belgija) 0-5
Graikija Patrų „Panachaïkī́“ (Graikija) Norvegija Bekestua „Stabæk“ (Norvegija) 1-1
Rusija Maskvos „Dinamo“ (Rusija) Graikija Patrų „Panachaïkī́“ (Graikija) 2-1
Norvegija Bekestua „Stabæk“ (Norvegija) Farerai Torshauno B36 (Farerai) 5-0
Farerai Torshauno B36 (Farerai) Rusija Maskvos „Dinamo“ (Rusija) 0-1
Belgija Genko KRC (Belgija) Norvegija Bekestua „Stabæk“ (Norvegija) 4-3
Rusija Maskvos „Dinamo“ (Rusija) Belgija Genko KRC (Belgija) 3-2
Graikija Patrų „Panachaïkī́“ (Graikija) Farerai Torshauno B36 (Farerai) 4-2
Norvegija Bekestua „Stabæk“ (Norvegija) Rusija Maskvos „Dinamo“ (Rusija) 1-1
Belgija Genko KRC (Belgija) Graikija Patrų „Panachaïkī́“ (Graikija) 4-2

Galutinė lentelė:

  1. Rusija Maskvos „Dinamo“ (Rusija) – 10 tšk.
  2. Belgija Genko KRC (Belgija) – 9 tšk.
  3. Norvegija Bekestua „Stabæk“ (Norvegija) – 5 tšk.
  4. Graikija Patrų „Panachaïkī́“ (Graikija) – 4 tšk.
  5. Farerai Torshauno B36 (Farerai) – 0 tšk.

6 grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Turkija Samsūno „Samsunspor“ (Turkija) Danija Odensės BK (Danija) 2-0
Islandija Oulafsfjorduro „Leiftur“ (Islandija) Vokietija Hamburgo SV (Vokietija) 1-2
Lietuva Kauno FBK (Lietuva) Turkija Samsūno „Samsunspor“ (Turkija) 0-1
Danija Odensės BK (Danija) Islandija Oulafsfjorduro „Leiftur“ (Islandija) 3-4
Islandija Oulafsfjorduro „Leiftur“ (Islandija) Lietuva Kauno FBK (Lietuva) 2-3
Vokietija Hamburgo SV (Vokietija) Danija Odensės BK (Danija) 2-1
Lietuva Kauno FBK (Lietuva) Vokietija Hamburgo SV (Vokietija) 1-2
Turkija Samsūno „Samsunspor“ (Turkija) Islandija Oulafsfjorduro „Leiftur“ (Islandija) 3-0
Danija Odensės BK (Danija) Lietuva Kauno FBK (Lietuva) 2-2
Vokietija Hamburgo SV (Vokietija) Turkija Samsūno „Samsunspor“ (Turkija) 3-1

Galutinė lentelė:

  1. Vokietija Hamburgo SV (Vokietija) – 12 tšk.
  2. Turkija Samsūno „Samsunspor“ (Turkija) – 9 tšk.
  3. Lietuva Kauno FBK (Lietuva) – 4 tšk.
  4. Islandija Oulafsfjorduro „Leiftur“ (Islandija) – 3 tšk.
  5. Danija Odensės BK (Danija) – 1 tšk.

7 grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Latvija Rygos „Universitāte“ (Latvija) Turkija Stambulo AŞ (Turkija) 1-5
Švedija Vekšės „Östers“ (Švedija) Vengrija Budapešto „Vasas“ (Vengrija) 1-4
Vokietija Brėmeno „Werder“ (Vokietija) Švedija Vekšės „Östers“ (Švedija) 2-1
Vengrija Budapešto „Vasas“ (Vengrija) Latvija Rygos „Universitāte“ (Latvija) 3-0
Latvija Rygos „Universitāte“ (Latvija) Vokietija Brėmeno „Werder“ (Vokietija) 0-3
Turkija Stambulo AŞ (Turkija) Vengrija Budapešto „Vasas“ (Vengrija) 2-0
Vokietija Brėmeno „Werder“ (Vokietija) Turkija Stambulo AŞ (Turkija) 0-0
Švedija Vekšės „Östers“ (Švedija) Latvija Rygos „Universitāte“ (Latvija) 2-1
Vengrija Budapešto „Vasas“ (Vengrija) Vokietija Brėmeno „Werder“ (Vokietija) 2-0
Turkija Stambulo AŞ (Turkija) Švedija Vekšės „Östers“ (Švedija) 3-2

Galutinė lentelė:

  1. Turkija Stambulo AŞ (Turkija) – 10 tšk.
  2. Vengrija Budapešto „Vasas“ (Vengrija) – 9 tšk.
  3. Vokietija Brėmeno „Werder“ (Vokietija) – 7 tšk.
  4. Švedija Vekšės „Östers“ (Švedija) – 3 tšk.
  5. Latvija Rygos „Universitāte“ (Latvija) – 0 tšk.

8 grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Norvegija Kongsvingerio IL (Norvegija) Belgija Lomelio SK (Belgija) 1-1
Jugoslavijos Federacinė Respublika Kulos „Hajduk-Rodić“ (Jugoslavija) Švedija Halmstado BK (Švedija) 0-1
Suomija Turku TPS (Suomija) Jugoslavijos Federacinė Respublika Kulos „Hajduk-Rodić“ (Jugoslavija) 1-2
Švedija Halmstado BK (Švedija) Norvegija Kongsvingerio IL (Norvegija) 2-1
Norvegija Kongsvingerio IL (Norvegija) Suomija Turku TPS (Suomija) 0-2
Belgija Lomelio SK (Belgija) Švedija Halmstado BK (Švedija) 1-1
Suomija Turku TPS (Suomija) Belgija Lomelio SK (Belgija) 1-1
Jugoslavijos Federacinė Respublika Kulos „Hajduk-Rodić“ (Jugoslavija) Norvegija Kongsvingerio IL (Norvegija) 2-0
Švedija Halmstado BK (Švedija) Suomija Turku TPS (Suomija) 6-1
Belgija Lomelio SK (Belgija) Jugoslavijos Federacinė Respublika Kulos „Hajduk-Rodić“ (Jugoslavija) 3-2

Galutinė lentelė:

  1. Švedija Halmstado BK (Švedija) – 10 tšk.
  2. Belgija Lomelio SK (Belgija) – 6 tšk.
  3. Jugoslavijos Federacinė Respublika Kulos „Hajduk-Rodić“ (Jugoslavija) – 6 tšk.
  4. Suomija Turku TPS (Suomija) – 4 tšk.
  5. Norvegija Kongsvingerio IL (Norvegija) – 1 tšk.

9 grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Slovakija Žilinos MŠK (Slovakija) Austrija Vienos „Austria“ (Austrija) 3-1
Lenkija Silezijos Vodzislavo „Odra“ (Lenkija) Rumunija Bukarešto „Rapid“ (Rumunija) 2-4
Prancūzija Liono „Olympique“ (Prancūzija) Lenkija Silezijos Vodzislavo „Odra“ (Lenkija) 5-2
Rumunija Bukarešto „Rapid“ (Rumunija) Slovakija Žilinos MŠK (Slovakija) 2-0
Slovakija Žilinos MŠK (Slovakija) Prancūzija Liono „Olympique“ (Prancūzija) 0-5
Austrija Vienos „Austria“ (Austrija) Rumunija Bukarešto „Rapid“ (Rumunija) 1-1
Prancūzija Liono „Olympique“ (Prancūzija) Austrija Vienos „Austria“ (Austrija) 2-0
Lenkija Silezijos Vodzislavo „Odra“ (Lenkija) Slovakija Žilinos MŠK (Slovakija) 0-0
Rumunija Bukarešto „Rapid“ (Rumunija) Prancūzija Liono „Olympique“ (Prancūzija) 1-2
Austrija Vienos „Austria“ (Austrija) Lenkija Silezijos Vodzislavo „Odra“ (Lenkija) 1-5

Galutinė lentelė:

  1. Prancūzija Liono „Olympique“ (Prancūzija) – 12 tšk.
  2. Rumunija Bukarešto „Rapid“ (Rumunija) – 7 tšk.
  3. Lenkija Silezijos Vodzislavo „Odra“ (Lenkija) – 4 tšk.
  4. Slovakija Žilinos MŠK (Slovakija) – 4 tšk.
  5. Austrija Vienos „Austria“ (Austrija) – 1 tšk.

10 grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Rumunija Bistricos „Gloria“ (Rumunija) Prancūzija Monpeljė HSC (Prancūzija) 1-2
Nyderlandai Groningeno FC (Nyderlandai) Jugoslavijos Federacinė Respublika Belgrado „Čukarički“ (Jugoslavija) 1-0
Bulgarija Varnos „Spartak“ (Bulgarija) Nyderlandai Groningeno FC (Nyderlandai) 0-2
Jugoslavijos Federacinė Respublika Belgrado „Čukarički“ (Jugoslavija) Rumunija Bistricos „Gloria“ (Rumunija) 3-2
Rumunija Bistricos „Gloria“ (Rumunija) Bulgarija Varnos „Spartak“ (Bulgarija) 2-1
Prancūzija Monpeljė HSC (Prancūzija) Jugoslavijos Federacinė Respublika Belgrado „Čukarički“ (Jugoslavija) 3-1
Bulgarija Varnos „Spartak“ (Bulgarija) Prancūzija Monpeljė HSC (Prancūzija) 1-1
Nyderlandai Groningeno FC (Nyderlandai) Rumunija Bistricos „Gloria“ (Rumunija) 4-1
Jugoslavijos Federacinė Respublika Belgrado „Čukarički“ (Jugoslavija) Bulgarija Varnos „Spartak“ (Bulgarija) 3-0
Prancūzija Monpeljė HSC (Prancūzija) Nyderlandai Groningeno FC (Nyderlandai) 3-0

Galutinė lentelė:

  1. Prancūzija Monpeljė HSC (Prancūzija) – 10 tšk.
  2. Nyderlandai Groningeno FC (Nyderlandai) – 9 tšk.
  3. Jugoslavijos Federacinė Respublika Belgrado „Čukarički“ (Jugoslavija) – 6 tšk.
  4. Rumunija Bistricos „Gloria“ (Rumunija) – 3 tšk.
  5. Bulgarija Varnos „Spartak“ (Bulgarija) – 1 tšk.

11 grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Slovėnija Celės „Publikum“ (Slovėnija) Turkija Antalijos „Antalyaspor“ (Turkija) 1-1
Jugoslavijos Federacinė Respublika Zrenianino „Proleter“ (Jugoslavija) Izraelis Haifos „Maccabi“ (Izraelis) 4-0
Rusija Žemutinio Naugardo „Lokomotiv“ (Rusija) Jugoslavijos Federacinė Respublika Zrenianino „Proleter“ (Jugoslavija) 1-0
Izraelis Haifos „Maccabi“ (Izraelis) Slovėnija Celės „Publikum“ (Slovėnija) 0-1
Slovėnija Celės „Publikum“ (Slovėnija) Rusija Žemutinio Naugardo „Lokomotiv“ (Rusija) 1-2
Turkija Antalijos „Antalyaspor“ (Turkija) Izraelis Haifos „Maccabi“ (Izraelis) 0-2
Rusija Žemutinio Naugardo „Lokomotiv“ (Rusija) Turkija Antalijos „Antalyaspor“ (Turkija) 1-0
Jugoslavijos Federacinė Respublika Zrenianino „Proleter“ (Jugoslavija) Slovėnija Celės „Publikum“ (Slovėnija) 0-0
Izraelis Haifos „Maccabi“ (Izraelis) Rusija Žemutinio Naugardo „Lokomotiv“ (Rusija) 0-4
Turkija Antalijos „Antalyaspor“ (Turkija) Jugoslavijos Federacinė Respublika Zrenianino „Proleter“ (Jugoslavija) 1-0

Galutinė lentelė:

  1. Rusija Žemutinio Naugardo „Lokomotiv“ (Rusija) – 12 tšk.
  2. Slovėnija Celės „Publikum“ (Slovėnija) – 5 tšk.
  3. Turkija Antalijos „Antalyaspor“ (Turkija) – 4 tšk.
  4. Jugoslavijos Federacinė Respublika Zrenianino „Proleter“ (Jugoslavija) – 4 tšk.
  5. Izraelis Haifos „Maccabi“ (Izraelis) – 3 tšk.

12 grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Gruzija Tbilisio „Merani“ (Gruzija) Rusija Maskvos „Torpedo“ (Rusija) 0-2
Austrija Rydo SV (Austrija) Graikija Salonikų „Īraklī́s“ (Graikija) 3-1
Malta Florianos FC (Malta) Austrija Rydo SV (Austrija) 1-2
Graikija Salonikų „Īraklī́s“ (Graikija) Gruzija Tbilisio „Merani“ (Gruzija) 2-0
Gruzija Tbilisio „Merani“ (Gruzija) Malta Florianos FC (Malta) 5-0
Rusija Maskvos „Torpedo“ (Rusija) Graikija Salonikų „Īraklī́s“ (Graikija) 4-1
Malta Florianos FC (Malta) Rusija Maskvos „Torpedo“ (Rusija) 0-1
Austrija Rydo SV (Austrija) Gruzija Tbilisio „Merani“ (Gruzija) 1-3
Graikija Salonikų „Īraklī́s“ (Graikija) Malta Florianos FC (Malta) 1-0
Rusija Maskvos „Torpedo“ (Rusija) Austrija Rydo SV (Austrija) 2-0

Galutinė lentelė:

  1. Rusija Maskvos „Torpedo“ (Rusija) – 12 tšk.
  2. Gruzija Tbilisio „Merani“ (Gruzija) – 6 tšk.
  3. Austrija Rydo SV (Austrija) – 6 tšk.
  4. Graikija Salonikų „Īraklī́s“ (Graikija) – 6 tšk.
  5. Malta Florianos FC (Malta) – 0 tšk.

Antrasis etapas (pusfinalis)[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Vokietija Kelno FC (Vokietija) Prancūzija Monpeljė HSC (Prancūzija) 2-1 0-1
Prancūzija Osero AJ (Prancūzija) Rusija Maskvos „Torpedo“ (Rusija) 3-0 1-4
Vokietija Hamburgo SV (Vokietija) Prancūzija Bastja SC (Prancūzija) 0-1 1-1 [1]
Rusija Maskvos „Dinamo“ (Rusija) Vokietija Duisburgo MSV (Vokietija) 2-2 1-3
Rusija Žemutinio Naugardo „Lokomotiv“ (Rusija) Švedija Halmstado BK (Švedija) 0-0 0-1
Turkija Stambulo AŞ (Turkija) Prancūzija Liono „Olympique“ (Prancūzija) 2-1 0-2

Trečiasis etapas (finalas)[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Švedija Halmstado BK (Švedija) Prancūzija Bastja SC (Prancūzija) 0-1 1-1 [1]
Prancūzija Monpeljė HSC (Prancūzija) Prancūzija Liono „Olympique“ (Prancūzija) 0-1 2-3
Vokietija Duisburgo MSV (Vokietija) Prancūzija Osero AJ (Prancūzija) 0-0 0-2
  1. 1,0 1,1 Po pratęsimo.

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]