UEFA taurė 2004–2005 m./Grupės

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

2004-2005 m. UEFA taurės grupių turnyre dalyvavo 40 komandų, suskirstytų į 8 grupes. Klubai grupėse žaidė po vienerias rungtynes tarpusavyje – dvejas namų aikštėje, dvejas svečiuose. Į tolesnį etapą pateko pirmąsias tris vietas užėmusios komandos. Etapas tolygus 1/32 finalo, kaip grupių etapas surengtas pirmą kartą taurės istorijoje.

A grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Nyderlandai Roterdamo „Feyenoord“ (Nyderlandai) Škotija Edinburgo „Heart of Midlothian“ (Škotija) 3-0
Vokietija Gelzenkircheno „Schalke“ (Vokietija) Šveicarija Bazelio FC (Šveicarija) 1-1
Škotija Edinburgo „Heart of Midlothian“ (Škotija) Vokietija Gelzenkircheno „Schalke“ (Vokietija) 0-1
Vengrija Budapešto „Ferencváros“ (Vengrija) Nyderlandai Roterdamo „Feyenoord“ (Nyderlandai) 1-1
Šveicarija Bazelio FC (Šveicarija) Škotija Edinburgo „Heart of Midlothian“ (Škotija) 1-2
Vokietija Gelzenkircheno „Schalke“ (Vokietija) Vengrija Budapešto „Ferencváros“ (Vengrija) 2-0
Vengrija Budapešto „Ferencváros“ (Vengrija) Šveicarija Bazelio FC (Šveicarija) 1-2
Nyderlandai Roterdamo „Feyenoord“ (Nyderlandai) Vokietija Gelzenkircheno „Schalke“ (Vokietija) 2-1
Šveicarija Bazelio FC (Šveicarija) Nyderlandai Roterdamo „Feyenoord“ (Nyderlandai) 1-0
Škotija Edinburgo „Heart of Midlothian“ (Škotija) Vengrija Budapešto „Ferencváros“ (Vengrija) 0-1

Galutinė lentelė:

  1. Nyderlandai Roterdamo „Feyenoord“ (Nyderlandai) – 7 tšk.
  2. Vokietija Gelzenkircheno „Schalke“ (Vokietija) – 7 tšk.
  3. Šveicarija Bazelio FC (Šveicarija) – 7 tšk.
  4. Vengrija Budapešto „Ferencváros“ (Vengrija) – 4 tšk.
  5. Škotija Edinburgo „Heart of Midlothian“ (Škotija) – 3 tšk.

B grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Ispanija Bilbao „Athletic“ (Ispanija) Italija Parmos FC (Italija) 2-0
Rumunija Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) Belgija Lježo „Standard“ (Belgija) 2-0
Italija Parmos FC (Italija) Rumunija Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) 1-0
Turkija Stambulo „Beşiktaş“ (Turkija) Ispanija Bilbao „Athletic“ (Ispanija) 3-1
Belgija Lježo „Standard“ (Belgija) Italija Parmos FC (Italija) 2-1
Rumunija Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) Turkija Stambulo „Beşiktaş“ (Turkija) 2-1
Turkija Stambulo „Beşiktaş“ (Turkija) Belgija Lježo „Standard“ (Belgija) 1-1
Ispanija Bilbao „Athletic“ (Ispanija) Rumunija Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) 1-0
Belgija Lježo „Standard“ (Belgija) Ispanija Bilbao „Athletic“ (Ispanija) 1-7
Italija Parmos FC (Italija) Turkija Stambulo „Beşiktaş“ (Turkija) 3-2

Galutinė lentelė:

  1. Ispanija Bilbao „Athletic“ (Ispanija) – 9 tšk.
  2. Rumunija Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) – 6 tšk.
  3. Italija Parmos FC (Italija) – 6 tšk.
  4. Turkija Stambulo „Beşiktaş“ (Turkija) – 4 tšk.
  5. Belgija Lježo „Standard“ (Belgija) – 4 tšk.

C grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Ispanija Saragosos „Real“ (Ispanija) Nyderlandai Utrechto FC (Nyderlandai) 2-0
Ukraina Dniepropetrovsko „Dnìpro“ (Ukraina) Belgija Briugės „Club“ (Belgija) 3-2
Nyderlandai Utrechto FC (Nyderlandai) Ukraina Dniepropetrovsko „Dnìpro“ (Ukraina) 1-2
Austrija Vienos „Austria“ (Austrija) Ispanija Saragosos „Real“ (Ispanija) 1-0
Belgija Briugės „Club“ (Belgija) Nyderlandai Utrechto FC (Nyderlandai) 1-0
Ukraina Dniepropetrovsko „Dnìpro“ (Ukraina) Austrija Vienos „Austria“ (Austrija) 1-0
Austrija Vienos „Austria“ (Austrija) Belgija Briugės „Club“ (Belgija) 1-1
Ispanija Saragosos „Real“ (Ispanija) Ukraina Dniepropetrovsko „Dnìpro“ (Ukraina) 2-1
Belgija Briugės „Club“ (Belgija) Ispanija Saragosos „Real“ (Ispanija) 1-1
Nyderlandai Utrechto FC (Nyderlandai) Austrija Vienos „Austria“ (Austrija) 1-2

Galutinė lentelė:

  1. Ukraina Dniepropetrovsko „Dnìpro“ (Ukraina) – 9 tšk.
  2. Ispanija Saragosos „Real“ (Ispanija) – 7 tšk.
  3. Austrija Vienos „Austria“ (Austrija) – 7 tšk.
  4. Belgija Briugės „Club“ (Belgija) – 5 tšk.
  5. Nyderlandai Utrechto FC (Nyderlandai) – 0 tšk.

D grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Graikija Atėnų „Paniṓnios“ (Graikija) Anglija Niukaslo prie Taino „United“ (Anglija) 0-1
Gruzija Tbilisio „Dinamo“ (Gruzija) Prancūzija Sošo FC (Prancūzija) 0-2
Anglija Niukaslo prie Taino „United“ (Anglija) Gruzija Tbilisio „Dinamo“ (Gruzija) 2-0
Portugalija Lisabonos „Sporting“ (Portugalija) Graikija Atėnų „Paniṓnios“ (Graikija) 4-1
Prancūzija Sošo FC (Prancūzija) Anglija Niukaslo prie Taino „United“ (Anglija) 0-4
Gruzija Tbilisio „Dinamo“ (Gruzija) Portugalija Lisabonos „Sporting“ (Portugalija) 0-4
Portugalija Lisabonos „Sporting“ (Portugalija) Prancūzija Sošo FC (Prancūzija) 0-1
Graikija Atėnų „Paniṓnios“ (Graikija) Gruzija Tbilisio „Dinamo“ (Gruzija) 5-2
Prancūzija Sošo FC (Prancūzija) Graikija Atėnų „Paniṓnios“ (Graikija) 1-0
Anglija Niukaslo prie Taino „United“ (Anglija) Portugalija Lisabonos „Sporting“ (Portugalija) 1-1

Galutinė lentelė:

  1. Anglija Niukaslo prie Taino „United“ (Anglija) – 10 tšk.
  2. Prancūzija Sošo FC (Prancūzija) – 9 tšk.
  3. Portugalija Lisabonos „Sporting“ (Portugalija) – 7 tšk.
  4. Graikija Atėnų „Paniṓnios“ (Graikija) – 3 tšk.
  5. Gruzija Tbilisio „Dinamo“ (Gruzija) – 0 tšk.

E grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Graikija Atėnų „Aigáleō“ (Graikija) Anglija Midlsbro FC (Anglija) 0-1
Italija Romos „Lazio“ (Italija) Ispanija Viljarealio CF (Ispanija) 1-1
Anglija Midlsbro FC (Anglija) Italija Romos „Lazio“ (Italija) 2-0
Serbija ir Juodkalnija Belgrado „Partizan“ (Serbija ir Juodkalnija) Graikija Atėnų „Aigáleō“ (Graikija) 4-0
Ispanija Viljarealio CF (Ispanija) Anglija Midlsbro FC (Anglija) 2-0
Italija Romos „Lazio“ (Italija) Serbija ir Juodkalnija Belgrado „Partizan“ (Serbija ir Juodkalnija) 2-2
Serbija ir Juodkalnija Belgrado „Partizan“ (Serbija ir Juodkalnija) Ispanija Viljarealio CF (Ispanija) 1-1
Graikija Atėnų „Aigáleō“ (Graikija) Italija Romos „Lazio“ (Italija) 2-2
Ispanija Viljarealio CF (Ispanija) Graikija Atėnų „Aigáleō“ (Graikija) 4-0
Anglija Midlsbro FC (Anglija) Serbija ir Juodkalnija Belgrado „Partizan“ (Serbija ir Juodkalnija) 3-0

Galutinė lentelė:

  1. Anglija Midlsbro FC (Anglija) – 9 tšk.
  2. Ispanija Viljarealio CF (Ispanija) – 8 tšk.
  3. Serbija ir Juodkalnija Belgrado „Partizan“ (Serbija ir Juodkalnija) – 5 tšk.
  4. Italija Romos „Lazio“ (Italija) – 3 tšk.
  5. Graikija Atėnų „Aigáleō“ (Graikija) – 1 tšk.

F grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Prancūzija Osero AJ (Prancūzija) Austrija Graco AK (Austrija) 0-0
Lenkija Vronkų „Amica“ (Lenkija) Škotija Glazgo „Rangers“ (Škotija) 0-5
Austrija Graco AK (Austrija) Lenkija Vronkų „Amica“ (Lenkija) 3-1
Nyderlandai Alkmaro AZ (Nyderlandai) Prancūzija Osero AJ (Prancūzija) 2-0
Škotija Glazgo „Rangers“ (Škotija) Austrija Graco AK (Austrija) 3-0
Lenkija Vronkų „Amica“ (Lenkija) Nyderlandai Alkmaro AZ (Nyderlandai) 1-3
Nyderlandai Alkmaro AZ (Nyderlandai) Škotija Glazgo „Rangers“ (Škotija) 1-0
Prancūzija Osero AJ (Prancūzija) Lenkija Vronkų „Amica“ (Lenkija) 5-1
Škotija Glazgo „Rangers“ (Škotija) Prancūzija Osero AJ (Prancūzija) 0-2
Austrija Graco AK (Austrija) Nyderlandai Alkmaro AZ (Nyderlandai) 2-0

Galutinė lentelė:

  1. Nyderlandai Alkmaro AZ (Nyderlandai) – 9 tšk.
  2. Prancūzija Osero AJ (Prancūzija) – 7 tšk.
  3. Austrija Graco AK (Austrija) – 7 tšk.
  4. Škotija Glazgo „Rangers“ (Škotija) – 6 tšk.
  5. Lenkija Vronkų „Amica“ (Lenkija) – 0 tšk.

G grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Belgija Bevereno KSK (Belgija) Vokietija Štutgarto VfB (Vokietija) 1-5
Portugalija Lisabonos „Benfica“ (Portugalija) Nyderlandai Herenveno SC (Nyderlandai) 4-2
Vokietija Štutgarto VfB (Vokietija) Portugalija Lisabonos „Benfica“ (Portugalija) 3-0
Kroatija Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) Belgija Bevereno KSK (Belgija) 6-1
Nyderlandai Herenveno SC (Nyderlandai) Vokietija Štutgarto VfB (Vokietija) 1-0
Portugalija Lisabonos „Benfica“ (Portugalija) Kroatija Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) 2-0
Kroatija Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) Nyderlandai Herenveno SC (Nyderlandai) 2-2
Belgija Bevereno KSK (Belgija) Portugalija Lisabonos „Benfica“ (Portugalija) 0-3
Nyderlandai Herenveno SC (Nyderlandai) Belgija Bevereno KSK (Belgija) 1-0
Vokietija Štutgarto VfB (Vokietija) Kroatija Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) 2-1

Galutinė lentelė:

  1. Vokietija Štutgarto VfB (Vokietija) – 9 tšk.
  2. Portugalija Lisabonos „Benfica“ (Portugalija) – 9 tšk.
  3. Nyderlandai Herenveno SC (Nyderlandai) – 7 tšk.
  4. Kroatija Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) – 4 tšk.
  5. Belgija Bevereno KSK (Belgija) – 0 tšk.

H grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Vokietija Acheno „Alemannia“ (Vokietija) Prancūzija Lilio OSC (Prancūzija) 1-0
Rusija Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) Graikija Atėnų AÉK (Graikija) 5-1
Prancūzija Lilio OSC (Prancūzija) Rusija Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) 2-1
Ispanija Sevilijos FC (Ispanija) Vokietija Acheno „Alemannia“ (Vokietija) 2-0
Graikija Atėnų AÉK (Graikija) Prancūzija Lilio OSC (Prancūzija) 1-2
Rusija Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) Ispanija Sevilijos FC (Ispanija) 1-1
Ispanija Sevilijos FC (Ispanija) Graikija Atėnų AÉK (Graikija) 3-2
Vokietija Acheno „Alemannia“ (Vokietija) Rusija Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) 2-2
Graikija Atėnų AÉK (Graikija) Vokietija Acheno „Alemannia“ (Vokietija) 0-2
Prancūzija Lilio OSC (Prancūzija) Ispanija Sevilijos FC (Ispanija) 1-0

Galutinė lentelė:

  1. Prancūzija Lilio OSC (Prancūzija) – 9 tšk.
  2. Ispanija Sevilijos FC (Ispanija) – 7 tšk.
  3. Vokietija Acheno „Alemannia“ (Vokietija) – 7 tšk.
  4. Rusija Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) – 5 tšk.
  5. Graikija Atėnų AÉK (Graikija) – 0 tšk.


Generic football.png
Generic football.png
Europos lygos (UEFA taurės, Mugių taurės) turnyrai

1955–58 Generic football.png 1958–60 Generic football.png 1960–61 Generic football.png 1961–62 Generic football.png 1962–63 Generic football.png 1963–64 Generic football.png 1964–65 Generic football.png 1965–66 Generic football.png 1966–67 Generic football.png 1967–68 Generic football.png 1968–69 Generic football.png 1969–70 Generic football.png 1970–71 Generic football.png 1971–72 Generic football.png 1972–73 Generic football.png 1973–74 Generic football.png 1974–75 Generic football.png 1975–76 Generic football.png 1976–77 Generic football.png 1977–78 Generic football.png 1978–79 Generic football.png 1979–80 Generic football.png 1980–81 Generic football.png 1981–82 Generic football.png 1982–83 Generic football.png 1983–84 Generic football.png 1984–85 Generic football.png 1985–86 Generic football.png 1986–87 Generic football.png 1987–88 Generic football.png 1988–89 Generic football.png 1989–90 Generic football.png 1990–91 Generic football.png 1991–92 Generic football.png 1992–93 Generic football.png 1993–94 Generic football.png 1994–95 Generic football.png 1995–96 Generic football.png 1996–97 Generic football.png 1997–98 Generic football.png 1998–99 Generic football.png 1999–2000 Generic football.png 2000–01 Generic football.png 2001–02 Generic football.png 2002–03 Generic football.png 2003–04 Generic football.png 2004–05 Generic football.png 2005–06 Generic football.png 2006–07 Generic football.png 2007–08 Generic football.png 2008–09 Generic football.png 2009–10 Generic football.png 2010–11 Generic football.png 2011–12 Generic football.png 2012–13 Generic football.png 2013–14 Generic football.png 2014–15 Generic football.png 2015–16 Generic football.png 2016–17 Generic football.png 2017–18 Generic football.png 2018–19 Generic football.png 2019–20 Generic football.png

Generic football.png
Generic football.png
Europos futbolo klubų turnyrai

Čempionų lyga | Taurių taurė | UEFA taurė | Supertaurė | Intertoto taurė