UEFA taurė 2004–2005 m./Grupės

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

2004-2005 m. UEFA taurės grupių turnyre dalyvavo 40 komandų, suskirstytų į 8 grupes. Klubai grupėse žaidė po vienerias rungtynes tarpusavyje – dvejas namų aikštėje, dvejas svečiuose. Į tolesnį etapą pateko pirmąsias tris vietas užėmusios komandos. Etapas tolygus 1/32 finalo, kaip grupių etapas surengtas pirmą kartą taurės istorijoje.

A grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Nyderlandai Roterdamo „Feyenoord“ (Nyderlandai) Škotija Edinburgo „Heart of Midlothian“ (Škotija) 3-0
Vokietija Gelzenkircheno „Schalke“ (Vokietija) Šveicarija Bazelio FC (Šveicarija) 1-1
Škotija Edinburgo „Heart of Midlothian“ (Škotija) Vokietija Gelzenkircheno „Schalke“ (Vokietija) 0-1
Vengrija Budapešto „Ferencváros“ (Vengrija) Nyderlandai Roterdamo „Feyenoord“ (Nyderlandai) 1-1
Šveicarija Bazelio FC (Šveicarija) Škotija Edinburgo „Heart of Midlothian“ (Škotija) 1-2
Vokietija Gelzenkircheno „Schalke“ (Vokietija) Vengrija Budapešto „Ferencváros“ (Vengrija) 2-0
Vengrija Budapešto „Ferencváros“ (Vengrija) Šveicarija Bazelio FC (Šveicarija) 1-2
Nyderlandai Roterdamo „Feyenoord“ (Nyderlandai) Vokietija Gelzenkircheno „Schalke“ (Vokietija) 2-1
Šveicarija Bazelio FC (Šveicarija) Nyderlandai Roterdamo „Feyenoord“ (Nyderlandai) 1-0
Škotija Edinburgo „Heart of Midlothian“ (Škotija) Vengrija Budapešto „Ferencváros“ (Vengrija) 0-1

Galutinė lentelė:

  1. Nyderlandai Roterdamo „Feyenoord“ (Nyderlandai) – 7 tšk.
  2. Vokietija Gelzenkircheno „Schalke“ (Vokietija) – 7 tšk.
  3. Šveicarija Bazelio FC (Šveicarija) – 7 tšk.
  4. Vengrija Budapešto „Ferencváros“ (Vengrija) – 4 tšk.
  5. Škotija Edinburgo „Heart of Midlothian“ (Škotija) – 3 tšk.

B grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Ispanija Bilbao „Athletic“ (Ispanija) Italija Parmos FC (Italija) 2-0
Rumunija Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) Belgija Lježo „Standard“ (Belgija) 2-0
Italija Parmos FC (Italija) Rumunija Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) 1-0
Turkija Stambulo „Beşiktaş“ (Turkija) Ispanija Bilbao „Athletic“ (Ispanija) 3-1
Belgija Lježo „Standard“ (Belgija) Italija Parmos FC (Italija) 2-1
Rumunija Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) Turkija Stambulo „Beşiktaş“ (Turkija) 2-1
Turkija Stambulo „Beşiktaş“ (Turkija) Belgija Lježo „Standard“ (Belgija) 1-1
Ispanija Bilbao „Athletic“ (Ispanija) Rumunija Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) 1-0
Belgija Lježo „Standard“ (Belgija) Ispanija Bilbao „Athletic“ (Ispanija) 1-7
Italija Parmos FC (Italija) Turkija Stambulo „Beşiktaş“ (Turkija) 3-2

Galutinė lentelė:

  1. Ispanija Bilbao „Athletic“ (Ispanija) – 9 tšk.
  2. Rumunija Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) – 6 tšk.
  3. Italija Parmos FC (Italija) – 6 tšk.
  4. Turkija Stambulo „Beşiktaş“ (Turkija) – 4 tšk.
  5. Belgija Lježo „Standard“ (Belgija) – 4 tšk.

C grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Ispanija Saragosos „Real“ (Ispanija) Nyderlandai Utrechto FC (Nyderlandai) 2-0
Ukraina Dniepropetrovsko „Dnìpro“ (Ukraina) Belgija Briugės „Club“ (Belgija) 3-2
Nyderlandai Utrechto FC (Nyderlandai) Ukraina Dniepropetrovsko „Dnìpro“ (Ukraina) 1-2
Austrija Vienos „Austria“ (Austrija) Ispanija Saragosos „Real“ (Ispanija) 1-0
Belgija Briugės „Club“ (Belgija) Nyderlandai Utrechto FC (Nyderlandai) 1-0
Ukraina Dniepropetrovsko „Dnìpro“ (Ukraina) Austrija Vienos „Austria“ (Austrija) 1-0
Austrija Vienos „Austria“ (Austrija) Belgija Briugės „Club“ (Belgija) 1-1
Ispanija Saragosos „Real“ (Ispanija) Ukraina Dniepropetrovsko „Dnìpro“ (Ukraina) 2-1
Belgija Briugės „Club“ (Belgija) Ispanija Saragosos „Real“ (Ispanija) 1-1
Nyderlandai Utrechto FC (Nyderlandai) Austrija Vienos „Austria“ (Austrija) 1-2

Galutinė lentelė:

  1. Ukraina Dniepropetrovsko „Dnìpro“ (Ukraina) – 9 tšk.
  2. Ispanija Saragosos „Real“ (Ispanija) – 7 tšk.
  3. Austrija Vienos „Austria“ (Austrija) – 7 tšk.
  4. Belgija Briugės „Club“ (Belgija) – 5 tšk.
  5. Nyderlandai Utrechto FC (Nyderlandai) – 0 tšk.

D grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Graikija Atėnų „Paniṓnios“ (Graikija) Anglija Niukaslo prie Taino „United“ (Anglija) 0-1
Gruzija Tbilisio „Dinamo“ (Gruzija) Prancūzija Sošo FC (Prancūzija) 0-2
Anglija Niukaslo prie Taino „United“ (Anglija) Gruzija Tbilisio „Dinamo“ (Gruzija) 2-0
Portugalija Lisabonos „Sporting“ (Portugalija) Graikija Atėnų „Paniṓnios“ (Graikija) 4-1
Prancūzija Sošo FC (Prancūzija) Anglija Niukaslo prie Taino „United“ (Anglija) 0-4
Gruzija Tbilisio „Dinamo“ (Gruzija) Portugalija Lisabonos „Sporting“ (Portugalija) 0-4
Portugalija Lisabonos „Sporting“ (Portugalija) Prancūzija Sošo FC (Prancūzija) 0-1
Graikija Atėnų „Paniṓnios“ (Graikija) Gruzija Tbilisio „Dinamo“ (Gruzija) 5-2
Prancūzija Sošo FC (Prancūzija) Graikija Atėnų „Paniṓnios“ (Graikija) 1-0
Anglija Niukaslo prie Taino „United“ (Anglija) Portugalija Lisabonos „Sporting“ (Portugalija) 1-1

Galutinė lentelė:

  1. Anglija Niukaslo prie Taino „United“ (Anglija) – 10 tšk.
  2. Prancūzija Sošo FC (Prancūzija) – 9 tšk.
  3. Portugalija Lisabonos „Sporting“ (Portugalija) – 7 tšk.
  4. Graikija Atėnų „Paniṓnios“ (Graikija) – 3 tšk.
  5. Gruzija Tbilisio „Dinamo“ (Gruzija) – 0 tšk.

E grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Graikija Atėnų „Aigáleō“ (Graikija) Anglija Midlsbro FC (Anglija) 0-1
Italija Romos „Lazio“ (Italija) Ispanija Viljarealio CF (Ispanija) 1-1
Anglija Midlsbro FC (Anglija) Italija Romos „Lazio“ (Italija) 2-0
Serbija ir Juodkalnija Belgrado „Partizan“ (Serbija ir Juodkalnija) Graikija Atėnų „Aigáleō“ (Graikija) 4-0
Ispanija Viljarealio CF (Ispanija) Anglija Midlsbro FC (Anglija) 2-0
Italija Romos „Lazio“ (Italija) Serbija ir Juodkalnija Belgrado „Partizan“ (Serbija ir Juodkalnija) 2-2
Serbija ir Juodkalnija Belgrado „Partizan“ (Serbija ir Juodkalnija) Ispanija Viljarealio CF (Ispanija) 1-1
Graikija Atėnų „Aigáleō“ (Graikija) Italija Romos „Lazio“ (Italija) 2-2
Ispanija Viljarealio CF (Ispanija) Graikija Atėnų „Aigáleō“ (Graikija) 4-0
Anglija Midlsbro FC (Anglija) Serbija ir Juodkalnija Belgrado „Partizan“ (Serbija ir Juodkalnija) 3-0

Galutinė lentelė:

  1. Anglija Midlsbro FC (Anglija) – 9 tšk.
  2. Ispanija Viljarealio CF (Ispanija) – 8 tšk.
  3. Serbija ir Juodkalnija Belgrado „Partizan“ (Serbija ir Juodkalnija) – 5 tšk.
  4. Italija Romos „Lazio“ (Italija) – 3 tšk.
  5. Graikija Atėnų „Aigáleō“ (Graikija) – 1 tšk.

F grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Prancūzija Osero AJ (Prancūzija) Austrija Graco AK (Austrija) 0-0
Lenkija Vronkų „Amica“ (Lenkija) Škotija Glazgo „Rangers“ (Škotija) 0-5
Austrija Graco AK (Austrija) Lenkija Vronkų „Amica“ (Lenkija) 3-1
Nyderlandai Alkmaro AZ (Nyderlandai) Prancūzija Osero AJ (Prancūzija) 2-0
Škotija Glazgo „Rangers“ (Škotija) Austrija Graco AK (Austrija) 3-0
Lenkija Vronkų „Amica“ (Lenkija) Nyderlandai Alkmaro AZ (Nyderlandai) 1-3
Nyderlandai Alkmaro AZ (Nyderlandai) Škotija Glazgo „Rangers“ (Škotija) 1-0
Prancūzija Osero AJ (Prancūzija) Lenkija Vronkų „Amica“ (Lenkija) 5-1
Škotija Glazgo „Rangers“ (Škotija) Prancūzija Osero AJ (Prancūzija) 0-2
Austrija Graco AK (Austrija) Nyderlandai Alkmaro AZ (Nyderlandai) 2-0

Galutinė lentelė:

  1. Nyderlandai Alkmaro AZ (Nyderlandai) – 9 tšk.
  2. Prancūzija Osero AJ (Prancūzija) – 7 tšk.
  3. Austrija Graco AK (Austrija) – 7 tšk.
  4. Škotija Glazgo „Rangers“ (Škotija) – 6 tšk.
  5. Lenkija Vronkų „Amica“ (Lenkija) – 0 tšk.

G grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Belgija Bevereno KSK (Belgija) Vokietija Štutgarto VfB (Vokietija) 1-5
Portugalija Lisabonos „Benfica“ (Portugalija) Nyderlandai Herenveno SC (Nyderlandai) 4-2
Vokietija Štutgarto VfB (Vokietija) Portugalija Lisabonos „Benfica“ (Portugalija) 3-0
Kroatija Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) Belgija Bevereno KSK (Belgija) 6-1
Nyderlandai Herenveno SC (Nyderlandai) Vokietija Štutgarto VfB (Vokietija) 1-0
Portugalija Lisabonos „Benfica“ (Portugalija) Kroatija Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) 2-0
Kroatija Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) Nyderlandai Herenveno SC (Nyderlandai) 2-2
Belgija Bevereno KSK (Belgija) Portugalija Lisabonos „Benfica“ (Portugalija) 0-3
Nyderlandai Herenveno SC (Nyderlandai) Belgija Bevereno KSK (Belgija) 1-0
Vokietija Štutgarto VfB (Vokietija) Kroatija Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) 2-1

Galutinė lentelė:

  1. Vokietija Štutgarto VfB (Vokietija) – 9 tšk.
  2. Portugalija Lisabonos „Benfica“ (Portugalija) – 9 tšk.
  3. Nyderlandai Herenveno SC (Nyderlandai) – 7 tšk.
  4. Kroatija Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) – 4 tšk.
  5. Belgija Bevereno KSK (Belgija) – 0 tšk.

H grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Vokietija Acheno „Alemannia“ (Vokietija) Prancūzija Lilio OSC (Prancūzija) 1-0
Rusija Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) Graikija Atėnų AÉK (Graikija) 5-1
Prancūzija Lilio OSC (Prancūzija) Rusija Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) 2-1
Ispanija Sevilijos FC (Ispanija) Vokietija Acheno „Alemannia“ (Vokietija) 2-0
Graikija Atėnų AÉK (Graikija) Prancūzija Lilio OSC (Prancūzija) 1-2
Rusija Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) Ispanija Sevilijos FC (Ispanija) 1-1
Ispanija Sevilijos FC (Ispanija) Graikija Atėnų AÉK (Graikija) 3-2
Vokietija Acheno „Alemannia“ (Vokietija) Rusija Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) 2-2
Graikija Atėnų AÉK (Graikija) Vokietija Acheno „Alemannia“ (Vokietija) 0-2
Prancūzija Lilio OSC (Prancūzija) Ispanija Sevilijos FC (Ispanija) 1-0

Galutinė lentelė:

  1. Prancūzija Lilio OSC (Prancūzija) – 9 tšk.
  2. Ispanija Sevilijos FC (Ispanija) – 7 tšk.
  3. Vokietija Acheno „Alemannia“ (Vokietija) – 7 tšk.
  4. Rusija Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) – 5 tšk.
  5. Graikija Atėnų AÉK (Graikija) – 0 tšk.