Vikipedija:Pagalbos biuras/Archyvas

Puslapis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Turinys

nulaužtas puslapis[redaguoti vikitekstą]

Laba diena, į šį puslapį įkelta LTSR vėliava http://lt.wikipedia.org/wiki/%C5%A0aki%C5%B3_apylink%C4%97_(%C5%A0akiai) Būtų gerai, kad administracija ištaisytų. Pagarbiai, Laimonas -- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo 84.240.15.65 (aptarimasindėlis)

Sovietinė vėliava ten simbolizuoja tai, kad tai yra sovietinis Lietuvos administracinis suskirstymas.--Dirgela (aptarimas) 07:07, 14 spalio 2016 (EEST)

Šablono sutvarkymas[redaguoti vikitekstą]

Prašau Vikipedijos asų pagalbos galutinai sutvarkant lentelės šabloną, skirtą Lietuvos kultūros centrams - Šablonas:Kultūros centras. Nuspręndžiau sukurti šabloną Kauno įvairių tautų kultūrų centrui ir tuomet pastebėjau, kad Lietuvos kultūros centrai neturi jiems skirto lentelės šablono, skirtingai nei miestai, savivaldybės, mokyklos, muziejai ir t.t. Daugelis nenaudoja jokio, kiti turi pasiėmę ne jiems skirtą šabloną. Taigi padedamas Naudotojas:Audriusa pradėjau viską dėlioti, bet kadangi nesu tai daręs anksčiau, nesu tikras ar padariau gerai. Prašau patikrinti. O apetitas kyla bevalgant. Norėčiau lentelės šabloną papildyti žemėlapiu ir koordinatėmis, pavyzdžiu tokiu koks yra apie Žaliakalnį, tik šiuo atveju nereikia info apie apskritį, savivaldybę. Tiesiog žemėlapio ir taško jame. Antra, būtų gražiau jeigu pavyktų nudažyti geltona spalva pirmą stulpelį, tokia pat kaip yra viršuje. Sutvarkius šabloną, manau kaip mat padarysime aprašymus keliomis kalbomis. Ir būtinai informuosiu kolegas iš kitų miestų kultūros centrų, kad Vikipedijoje turime mums skirtą šabloną. Ačiū už pagalbą. Gidas

Kažkas net taip su šablonu Šablonas:Svetainės informacija[redaguoti vikitekstą]

Panaudojęs šabloną savo straipsnelyje (Advogato) pamačiau jog jis automatiškai prideda straipsniui "užrakintų" kategoriją (straipsnis gi neužrakintas). Aš pasižiūrėjau į paties šablono tekstą bet ten jokių priskyrimų tokiai kategorijai nėra, pats šablonas jai irgi nepriklauso. Gal kas nors geriau su šablonais besigaudantis galėtų pažiūrėti iš kur ta neprašyta kategorija atsiranda. AudriusA 13:50, 9 spalio 2011 (EEST)

Atlikta ([1]). Šablone nieko ir nebuvo, turbūt bekopijuojant pernelyg daug paimta. --Martynas Patasius 17:14, 9 spalio 2011 (EEST)
Dekui. AudriusA 22:38, 9 spalio 2011 (EEST)

Naujo puslapio peržiūra[redaguoti vikitekstą]

Sveiki.

 • Nežinau, ar naujus straipsnius visada kas nors peržiūri, todėl norėčiau paprašyti, kad kas nors užmestų akį ir atkreiptų dėmesį į svarbius dalykus, kuriuos praleidau, rašydamas. Noriu, kad puslapis būtų kuo geresnis :) Nemunas (ansamblis)
 • Kaip matote, pridėjau nuorodą į puslapį Nemunas (reikšmės). Ar man reikėtų jame pridėti nuorodą į mano sukurtą puslapį, ar ji atsiras automatiškai?
 • Planuoju parašyti ir puslapio vertimą į anglų k. Tačiau iš pamokėlių nelabai supratau, kaip tai daryti - ar yra koks vedlys, ar tiesiog reikia kurti naują straipsnį ir pridėti kokius nors spec. simbolius? -- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo As.justis (aptarimasindėlis) 23:27, 10 spalio 2011‎ (EEST)
Šiaip tai dalykas, kuris labiausiai gadina reikalą yra tas, kad didžioji dalis teksto paimta iš atitinkamo puslapio ([2]). Negerai taip. Ir dėl to, kad tada bus bėdų su autorių teisėmis, ir dėl to, kad Vikipedijoje naudojamas mokslinis stilius, o ten rašyta publicistiniu...
Dėl „Nemunas (reikšmės)“ – ne, niekas automatiškai ten nuorodos neįdės.
O dėl vertimo į anglų kalbą – tiesiog einate į Anglišką Vikipediją ir rašote... Taip, ten naujokai raginami naudotis en:Wikipedia:Article wizard, bet tai neatrodo labai sunku. --Martynas Patasius 00:33, 11 spalio 2011 (EEST)

Klausimas[redaguoti vikitekstą]

Klausimas nekuklus:į sąrašą "Lietuvos vargonininkai" dėl kai kurių subjektyvių priežasčių nepateko mano pavardė, nors vargonų menui tarnauju jau apie 50 metų. Daug koncertuoju Europoje ir toliau, esu Vilniaus Arkikatedros vyr. vargonininkas. Norėčiau ir savo pavardę matyti šalia kolegų... Patarkite, kur kreiptis, kaip tai padaryti. Su pagarba Bernardas Vasiliauskas

Na, Vikipedija nėra baigtinis projektas, tad jei nebuvote aprašytas, tai visiškai nereiškia, kad esate kažuom mažiau svarbus už aprašytuosius, tiesiog matyt vargoninkus aprašinėjęs žmogus rėmėsi kažkokiu šaltiniu, kur jūsų pavardės nebuvo. Jei turite nepriklausomų šaltinių, kuriuose būtų jūsų biografija, pasiekimai, galite jais remdamasis sukurti straipsnį. Hugo.arg 16:17, 2 gruodžio 2011 (EET)

klaida pavadinimuose[redaguoti vikitekstą]

laba diena, mano dviejuose straipsniuose yra netikslumų pavadinimuose: a) Transparency International" Lietuvos skyrius turi būti "Transparency International" Lietuvos skyrius, o b) Tarptautinė antikorupcinė mokykla turi būti "Transparency Intarnational" tarptautinė antikorupcinė vasaros mokykla. Ar galėtumėte pataisyti ar kaip tai padaryti pačiam? -- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo Transparency (aptarimasindėlis) 14:09, 3 sausio 2012‎ (EET)

a) atveju kabutės nereikalingos gramatiniu požiūriu b) ar tikrai yra daug tarptautinių antikorupcinių mokyklų, kad reikėtų dar tikslinti pavadinimą?--Dirgela 22:40, 3 sausio 2012 (EET)

Laba vakarą dar kartą, ačiū už atsakymą. Taip, kabutės iš tiesų nereikalingos. Tačiau vasaros mokyklos pavadinimą reiktų pakeisti, nes toks yra pilnas oficialus jos pavadinimas- Transparency International antikorupcinė vasaros mokykla. Gautųsi pavadinimo iškraipymas. Ar galėtumėte pakeisti? Ačiū jums labai. (į Transparency International antikorupcinė vasaros mokykla). -- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo Transparency (aptarimasindėlis) 23:13, 3 sausio 2012‎ (EET)

Aprašymas yra Pagalba:DUK#Neteisingas straipsnio pavadinimas. Kaip jį pakeisti? (pačioje pabaigoje). Pabandykite juo pasinaudoti. Jei nepavyks, žiūrėsim toliau. --Martynas Patasius 00:11, 4 sausio 2012 (EET)

Dar kartą ačiū. Man redaguojant tekstą neiškrenta "pervadinti", tad negaliu pakeisti pavadinimo.Ar galėtumėte jūs? tikras pilnas pavadinimas- Transparency International antikorupcinė vasaros mokykla. -- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo Transparency (aptarimasindėlis) 09:11, 4 sausio 2012‎ (EET)

A, taip... Jūs dar nesate automatiškai patvirtintas... Dar trūksta poros dienų... Bet nieko – susikursite naudotojo puslapį (jei nesugalvojate, ką rašyti, galite „deklaruoti privačius interesus“ ir paminėti, ar esate kuo susijęs su „Transparency International“), truputį palūkėsite, ir galėsite pats keisti straipsnių pavadinimus. --Martynas Patasius 22:04, 4 sausio 2012 (EET)

straipsnių peržiūros[redaguoti vikitekstą]

Laba diena,

Nepavyksta rasti informacijos, ar wiki fiksuoja straipsnių peržiūrų skaičių? Būtų įdomu sužinoti, ar kas nors parašytus straipsnius skaito/randa/ atsiverčia. Lauksiu atsakymo, iš karto ačiū!

Gerb. anonimui, kaip vieną iš variantų, siūlau aplankyti vieno iš kolegų puslapį. Nuo statistikos turėtumėt pavargti. Jei klystu – kreipkitės dar:)))--Vilensija 13:49, 13 sausio 2012 (EET)

straipsnių peržiūros[redaguoti vikitekstą]

Ačiū už atsakymą. Taip, yra nemažai statistikos, tačiau ne tai, ko ieškojau ir klausiau. Gal aš nepastebiu, jei taip- atsiprašau. Dabar randu bendrą wiki statistiką. Tačiau man įdomu, ar įmanoma sekti konkrečių straipsnių skaitomumo srautus ir apsilankymus. Pavyzdžiui, publikuotas tekstas "Nepotizmas"- ar galima peržvelgti būtent jo lankomumo statistiką? Dėkui dar kartą, naudotojas Transparency

Prašom [3]. Hugo.arg 16:03, 13 sausio 2012 (EET)


dėl puslapio pašalinimo[redaguoti vikitekstą]

Sveiki, Norėjau pasiteirauti dėl kokių priežasčių buvo pašalintas puslapis flanco.lt? Norėčiau iš naujo jį parašyti, bet nežinau priežasties dėl ko taip padarė administratoriai. Turiu visas reikiamas teises į flanco.lt pavadinimą ir teikiamą informaciją.

Kodel buvo istrintas straipsnis?[redaguoti vikitekstą]

http://lt.wikipedia.org/w/index.php?title=Bit%C4%97s_meno_erdv%C4%97s&action=edit&redlink=1

Ar galite pasakyti kokių kriterijų jis neatitiko? Ar ji paredagavus galima vel publikuoti?

Reikšmingumo kriterijų (angliškai aprašyta plačiau -notability. Pats straipsnis parašytas pakankamai normaliai --Nomad (aptarimas) 12:53, 14 kovo 2012 (EET)

Laba diena, buvau įkėlęs tokį straipsnį:

„Christoph von Grawrock gimė 1925 metų Gegužės 1-ą dieną Kaune žemutinėje Fredoje. Tėvas inžinierius Antanas Julijonas Gravrogkas, 1931 – 1932 metais užėmė laikinosios Lietuvos sostinės Kauno burmistro pareigas, motina ondontologė Stefanija Gruzdytė (Gruzdz). 1944-1945 metais Vokietijoje tarnavo RAD (Reichsarbeitsdienst – Reicho darbo tarnyba įkurta 1935 m.), 1945 m. – Vokietijos armijoje, tų pačių metų pabaigoje Sovietai išvežė į Rusijos šiaurę, Vorkutos sritį ir uždarė į baudžiamąjį lagerį. 1946 metų vasaros pabaigoje buvo išlaisvintas ir grįžo į Lietuvą. 1955 metais baigė Vilniaus Universiteto Medicinos fakultetą ir gavo gydytojo diplomą. Gydytoju dirbo Kaune ir Marijampolėje. Keliavo po Rusijos šiaurę, Sibirą ir Vidurio Aziją, 1988 m. aplankė Jungtines Valstijas, 1990 m. – Boliviją. Vedęs, turi keturis vaikus. Christoph von Grawrock parašyti straipsniai: „ Šiaurės Lietuvos tautinės mažumos. Vokiečiai. Von Gravrogkai” (Žiemgala. 2007/2), „ Von Goesai: giminės istorijos puslapiai” (Žiemgala. 2003/1), „ Apie kai kuriuos Žemaičių Vyskupo Motiejaus Valančiaus artimuosius” (Žemaičių žemės”. 2003/3). 2007-ais metais išleista Christoph von Grawrock knyga „Das Weltall“ Die zweite Auflage. Mit Zusatz. (ISBN 978-9955-434-22-1 UDK 523 Gr-158). Knygoje pateikti autoriaus apmąstymai apie filosofiją, visatą, energiją, masę, visatos erdvę, judėjimą, laiką, inerciją. Christoph von Grawrock apie savo knygą: „Albertas Einšteinas duoda, kad atstumas tarp dviejų kūnų keičiasi liesia linija. Taigi linija gali pereiti į laužtę. Kreivės neegzistuoja. Tuo remdamasis savo knygoje aš duodu naują supratimą kas yra apskritimas ir kas yra skritulys”.”

Gal galėtumėt kas nors atsakyti kodėl jis buvo ištrintas ir ką reikėtų padaryti, kad jis išliktų Vikipedijoje, ačiū labai.

Ištrintas puslapis „Christoph von Grawrock”[redaguoti vikitekstą]

Laba diena, buvau įkėlęs tokį straipsnį:

Christoph von Grawrock gimė 1925 metų Gegužės 1-ą dieną Kaune žemutinėje Fredoje. Tėvas inžinierius Antanas Julijonas Gravrogkas, 1931 – 1932 metais užėmė laikinosios Lietuvos sostinės Kauno burmistro pareigas, motina ondontologė Stefanija Gruzdytė (Gruzdz). 1944-1945 metais Vokietijoje tarnavo RAD (Reichsarbeitsdienst – Reicho darbo tarnyba įkurta 1935 m.), 1945 m. – Vokietijos armijoje, tų pačių metų pabaigoje Sovietai išvežė į Rusijos šiaurę, Vorkutos sritį ir uždarė į baudžiamąjį lagerį. 1946 metų vasaros pabaigoje buvo išlaisvintas ir grįžo į Lietuvą. 1955 metais baigė Vilniaus Universiteto Medicinos fakultetą ir gavo gydytojo diplomą. Gydytoju dirbo Kaune ir Marijampolėje. Keliavo po Rusijos šiaurę, Sibirą ir Vidurio Aziją, 1988 m. aplankė Jungtines Valstijas, 1990 m. – Boliviją. Vedęs, turi keturis vaikus. Christoph von Grawrock parašyti straipsniai: „ Šiaurės Lietuvos tautinės mažumos. Vokiečiai. Von Gravrogkai” (Žiemgala. 2007/2), „ Von Goesai: giminės istorijos puslapiai” (Žiemgala. 2003/1), „ Apie kai kuriuos Žemaičių Vyskupo Motiejaus Valančiaus artimuosius” (Žemaičių žemės”. 2003/3). 2007-ais metais išleista Christoph von Grawrock knyga „Das Weltall“ Die zweite Auflage. Mit Zusatz. (ISBN 978-9955-434-22-1 UDK 523 Gr-158). Knygoje pateikti autoriaus apmąstymai apie filosofiją, visatą, energiją, masę, visatos erdvę, judėjimą, laiką, inerciją. Christoph von Grawrock apie savo knygą: „Albertas Einšteinas duoda, kad atstumas tarp dviejų kūnų keičiasi liesia linija. Taigi linija gali pereiti į laužtę. Kreivės neegzistuoja. Tuo remdamasis savo knygoje aš duodu naują supratimą kas yra apskritimas ir kas yra skritulys”.

Prašau paaiškinkite man kodėl jis buvo ištrintas ir ką reikia padaryti, kad jis išliktų Vikipedijoje? Labai ačiū.

Straipsnis buvo ištrintas labiausiai dėl reikšmingumo trūkumo. Atstatau, kad galėtumėte sutvarkyti. Plačiau apie reikšmingumo kriterijų galite paskaityti Vikipedija:Reikšmingumas ir Vikipedija:Reikšmingumas (biografijos). --Nomad (aptarimas) 21:05, 22 kovo 2012 (EET)

Dėl TV laidų šablonų naudojimų[redaguoti vikitekstą]

Sveiki, susidūriau su problema, kurį šabloną naudot TV laidom (kaip pvz Susitikime virtuvėje, Nekenčiu reklamos, Dar pažiūrėsim, Byla (TV laida) ir t.t.), ar naudot Šablonas:Infolentelė televizijos serialas ar Šablonas:Infolentelė televizijos projektas? Šablono Šablonas:Infolentelė televizijos serialas paskirtis naudoji serialuose, o Šablonas:Infolentelė televizijos projektas tokiose laidose, kur yra dalyviai, kurie konkuruoja dėl kažkokio prizo.
Angliška Viki išsprendė tą problemą serialams ir laidoms turėdami vieną šabloną Template:Infobox_Television, o laidose, kur dalyvauja žmonės - atskirus pagal laidos žanrą (Template:Infobox reality dance competition, Template:Infobox reality music competition) TVDB (aptarimas) 17:52, 1 balandžio 2012 (EEST)

Dėl naujo puslapio tvarkymo[redaguoti vikitekstą]

Sveiki,

Sukūrėme ir sutvarkėme naują Vikipedijos puslapį - http://lt.wikipedia.org/wiki/Cgates Ar galėtų koks administratorius patikrinti ir patvirtinti, kad viskas yra tvarkinga.

Dabar kiekvieną kartą atsidarius puslapį, prašo sutvarkyti pagal Vikipedijos standartus, nors viskas kaip ir yra sutvarkyta.

Ačiū.

Sutvarkius tiesiog reikėjo pašalinti skydelį {{Tvarkyti}}. Šiaip yra ten dar ką tvarkyti, pvz., istoriją reikėtų perrašyti įprastiniu tekstu o ne sąrašo formatu, bet čia smulkmenos. Svarbiau, ar įmonė apskritai atitinka reikšmingumo kriterijus. Reikėtų rasti trečiosios šalies šaltinių --Nomad (aptarimas) 12:53, 19 balandžio 2012 (EEST)

Kodėl ištrinamas organizacijos aprašymas ?[redaguoti vikitekstą]

Norėjau sužinoti, ką padariau ne taip ir kaip padaryti tesingai, kad nebūtų ištrintas organizacijos aprašymas, skyriuje, gyvūnų globa,(Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skrius)? Ji yra atskira organizacija, ne padalinys bendros LGGD, turi savus registracijos numerius, tačiau įdėjus aprašymą buvo taisomas pavadinimas, taip, kad tapdavo padaliniu,o tai neatitinka tiesos, pavadinimą grąžinus atgal, tekstas buvo ištrintas. Organizacijos pavadinimo keisti negaliu, jis toks yra ? Kaip galiu įdėti tekstą, kad viskas būtų teisingai ? Ačiū -- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo Gilanda (aptarimasindėlis)

Kuriame straipsnyje? --Nomad (aptarimas) 09:46, 20 balandžio 2012 (EEST)

Ar galiu taisyti straipsnį, nesant nuorodų internete[redaguoti vikitekstą]

Norėčiau įrašyti biografinius duomenis apie Mykolą Liuberskį, tėvus, brolius (vienas jų partizanas Kostas Liuberskis), seseris, vaikus, bet jų nėra internete ar turiu teisę tai padaryti ? Ačių už atsakymą.

Kodel mano straipsnis laikomas nesutvarkytu ?[redaguoti vikitekstą]

Įkėliau straipsnį į Vikipediją: http://lt.wikipedia.org/wiki/Aseksualumas. Nesuprantu, kodėl šis straipsnis laikomas nesutvarkytu. Gal kas nors jį paredaguotų ?

Padėkite pataisyti mano pavardę[redaguoti vikitekstą]

Aš esu Donalda Meiželytė, o ne Donalda Meiželytė Svilienė. Žurnalistai atsidaro Vikipediją ir rašo straipsniuose ne mano pavardę po to. Pačiai pakoreguoti nepavyksta, nes tai neįmanoma. Padėkite man susigrąžinti savo tapatybę :) -- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo 213.164.115.109 (aptarimasindėlis) 19:43, 12 spalio 2012‎ (EEST)

Vyriausiosios rinkimų komisijos puslapyje pateiktoje kandidato anketoje (2008 m. Seimo rinkimų) parašytas anas variantas ([4]). Reikėtų konkretaus, autoritetingo šaltinio (žr. Vikipedija:Patikrinamumas, Vikipedija:Patikimi šaltiniai), teigiančio, kad pavardė kita. --Martynas Patasius (aptarimas) 00:07, 13 spalio 2012 (EEST)

Nerandu tik ka redaguoto puslapio[redaguoti vikitekstą]

Laba diena, redaguoju pirma karta. Gal but kazka darau ne taip. Siandiena 2012-12-10 apie 23 val. i esama puslapi apie Ada Lovelace irasiau jos mamos pilna pavarde bei informacija kaip ji is mergautines pavardes tapo (istekejo) Lovelace. Perziurejau kaip atrodys, issaugojau. Is karto po to pabandzius surasti puslapi - jis buvo vel netaisytas. Skyrelyje naujausi keitimai atradau eilute su mano IP adresau (178.16.32.148) su zyma aptarimas. Na ir bala zino ka reiskia tas aptarimas bet mano redakcijos nebera. Ka dariau ne taip ? Prasau pagal galimybe atsakyti i e-pasta nes galiu ir sio klausimo nerasti ... . P.S. zinau tikrai, kad mano redakcija teisinga. alius@postkaunas.lt (178.16.32.148). Pagarbiai -- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo 178.16.32.148 (aptarimasindėlis) 23:27, 10 gruodžio 2012‎ (EET)

Dar kartą pasižiūrėkite į istoriją. Per kiek daugiau nei 5 min. straipsnis buvo redaguotas dar sykį ([5]) ir Jūsų pakeitimas buvo atmestas. Jei manote, kad neturėjo būti atmestas, mandagiai pasiklauskite atmetusiojo naudotojo aptarime: Naudotojo aptarimas:Tocekas. Būtų gražu, jei kartu nurodytumėte ir šaltinį, patvirtinantį Jūsų žodžius apie pavardę. --Martynas Patasius (aptarimas) 23:38, 10 gruodžio 2012 (EET)

Prašymas dėl Vikipedijos straipsnių patvirtinimo.[redaguoti vikitekstą]

Laba diena,

aš esu magistro studentė ir rašau savo baigiamąjį darbą, kurio objektas yra Vikipedia. Tiriu kaip hipertekstas yra verčiamas keliose kalbose, kalbant apie tą patį objektą, pvz., straipsnis "Cancer" lyginamas su rusišku ir lietuvišku variantais. Skaičiau angliškame Vikipedijos puslapyje, kad daugiau mažiau šiuos straipsnius, ypač straipsnius, kurie sudaro Wiki Books:Medicine galima vadinti vertimais. Taigi aš norėčiau paprašyti, jog parašytumėte man oficialų atsakymą, kad tai galima vadinti vertimu, pastarasis man labai padėtų ginimo metu.

Jeigu įmanomą būtų, perduokite prašymą pagrindiniam ofisui Wikipedijos, štai laiškas:

Dear Wikipedia team,

Firstly, I would like to thank you for your big and hard work in gathering such great encyclopedia.

I am a MA student from Lithuania. I am writing my thesis which object is Wikipedia. The whole topic is Translation of Hypertext: the analysis of translation criteria. As an example object, I and my superviser have chosen Wikepedia as it is full of hypertext links. However, I need some confirmation, that in one or another way Wikipedia may be understood as translations. I have found that there are wiki books, e.g., medicine and you say that they are translations from English into another languages (in broader or smaller way).

So, I would like to ask you a favor. Could you write me an official letter conforming that Wikipedia books (in this case articles of medicine: http://en.wikipedia.org/wiki/Book:Health_care; http://en.wikipedia.org/wiki/Book:Medicine) may be considered as translations. This would highly help for my defense of my MA.

Thank you for your answer and looking forward for it.

Sincerely Raminta Mikalauskaitė

Esu dėkinga už jūsų atsakymą. Mano el. paštas: raminta.mikalauskaite@gmail.com -- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo 88.119.196.173 (aptarimasindėlis)

Labas, Raminta. Gal gali patikslinti, apie ką būtent kalbi ir ko tiksliai reikia? Skirtingų kalbų Vikipedijose straipsniai rašomi atskirai. Jie gali būti išversti iš kažkurios kitos kalbos Vikipedijos, gali ir nebūti. Kaip matai, Vėžys (liga) ir en:Cancer gana skirtingi straipsniai, nors dalis galbūt ir versta iš angliško straipsnio. Kitas klausimas, tikriausiai vieninteliai kurie tau galėtų parašyti oficialų laišką yra Wikimedia Foundation Board of Trustees. Žinoma, jie negalės parašyti, kad lietuviški ir rusiški straipsniai yra tiesiog angliškųjų vertimas, nes tai būtų neteisybė. Bet galbūt ne taip supratau prašymą? --Nomad (aptarimas) 14:35, 26 vasario 2013 (EET)

Dėl infolentelės[redaguoti vikitekstą]

Šablono {{Infolentelė}} fonas lietuviškoje Vikipedijoje yra kažkodėl permatomas, nes jis susitapatina su ta spalva, ant kurios yra. Gal galite kas nors pakeisti jį į pilką, kaip kad daugumoje kitų infolentelių, kurios nenaudoja šio šablono? --Robotukas11 (aptarimas) 21:57, 3 sausio 2013 (EET)

Dėl straipsnio anuliavimo[redaguoti vikitekstą]

Sveiki, Sukuriau straipsnį prieš kelias dienas (KurGyvenu), tačiau jis buvo anuliuotas, vartotojo 15:52, 28 sausio 2013‎ Nomad. Straipsnis atskleidžia žmoniems kur jie gali pasitikrinti, susirasti informacija apie jų gyvenamąją vietą bei kas šioje sferoje yra daroma Lietuvoje ir kas padaryta. Manau, kad kiekvienas lietuvos pilietis turi teisę žinoti. Gal galėčiau sužinoti konkrečiais priežastis dėl anuliavimo, nes jų nebuvo parašyta deja? Raikšmingumo kriterijus atitinka straipsnio turinį. Ačiū. --Golden (aptarimas) 09:04, 30 sausio 2013 (EET)

Jei gerai pamenu, ištryniau dėl reikšmingumo trūkumo, neenciklopedinio stiliaus ir reklaminio pobūdžio. Lietuvos piliečių teisės man kaip Vikipedijos administratoriui nelabai nerūpi, mat Vikipedija nėra kažkokia jas užtikrinanti, ar pažeidžianti, ar ginanti institucija; jų teisės čia gali būti pažeidžiamos iš esmės tik keliais būdais: publikuojant niekur neskelbtus asmeninius duomenis, publikuojant šmeižtą, publikuojant kopijavimo teisių saugomą informaciją, ir turbūt viskas. Todėl tuščias šnekas apie teises galime baigti, o dėl reikšmingumo: parodykite, kad KurGyvenu yra pakankamai plačiai aprašytas nepriklausomuose šaltiniuose, ir bus galima atstatyti. --Nomad (aptarimas) 09:24, 30 sausio 2013 (EET)

Ačiū už komentarus. Pateikiu nuorodas kuriuose yra aprašyta KurGyvenu.
1. http://grynas.delfi.lt/aplinka/internete-jau-galima-pasitikrinti-savo-gyvenamosios-vietos-aplinkos-bukle.d?id=59984469
2. http://www.balsas.lt/naujiena/700275/renkantis-busta-patikrinkite-tarsos-bei-triuksmo-parametrus
3. http://www.technologijos.lt/n/zmoniu_pasaulis/kaip_mes_gyvename/S-30910/straipsnis/Vagystes-is-automobiliu-Pavojingiausios-vietos-Lietuvoje?l=2&p=1
4. http://www.nk.lt/naujienos/ar-zinai-kur-gyveni/
Taip pat noriu atkreipti dėmesį, kad išsivysčiusiose valstybėse yra wikipedijoje analogiški straipsniai apie tokio pobūdžio portalus. Pateikiu pavyzdžius su nuorodomis į wikipediją:
1. JAV - http://en.wikipedia.org/wiki/Zillow
2. Didžioji Britanija - http://en.wikipedia.org/wiki/Zoopla
Jeigu dar reikia galiu pateikti daugiau analogiškų pavyzdžių iš kitų valstybių. --Golden (aptarimas) 10:05, 4 vasario 2013 (EET)

Pavyzdžių tikrai nereikia, jie nieko nereiškia - nei užsienio kalbų Vikipedijų taisyklės būtinai sutampa su lietuviškos, nei minėti portalai savo reikšmingumu būtinai yra analogiški KurGyvenu.lt (kad jie analogiški savo publikuojama informacija yra absoliučiai nesvarbu). Svarbu tik, kiek plačiai jis aprašytas nepriklausomuose šaltiniuose. Iš Jūsų duotų nuorodų, balsas.lt yra bulvarinis skaitalas ir pats straipsnis panašu tiesiog PR pranešimas spaudai. Delfi straipsnis beveik identiškas, tikriausiai paremtas tuo pačiu pranešimu spaudai. Technologijos.lt straipsnis atrodo gerokai rimčiau, bet apie kurgyvenu.lt užsimena vos probrėkšmais, pabaigoje. NK naujienų straipsnis panašu kad puikiai tinka, nors ir ne per didžiausias. Galbūt yra daugiau straipsnių? Nebūtinai internete? Sakyčiau toks ribinis atvejis, aš būčiau linkęs straipsnį atstatyti (netrinti), ką mano kiti? --Nomad (aptarimas) 10:56, 4 vasario 2013 (EET)

Daugiausiai KurGyvenu yra minimas įvairiose konferencijose, kadangi dalyvauja ir pristatinėja ką daro, ir kuom tai naudinga visiems Lietuvos gyventojams. Tačiau konkrečių nuorodų šiuo atveju nelabai yra. Tačiau dar labiau paieškojęs radau dar keletą:
1. Video interviu su KurGyvenu kūrėjais, laidoje „Pradėk nuo savęs“ (nuo 2:15 minutės) - http://www.youtube.com/watch?v=nJPzKBf8Gb8
2. http://www.ekonomika.lt/naujiena/lietuviu-startup-ai-idejas-pristatys-google-bustineje-30252.html
3. http://www.lrytas.lt/-13480626601346705986-protingi-nesnaud%C5%BEia-jaunuoli%C5%B3-verslas-pritrauk%C4%97-u%C5%BEsienio-investicijas.htm
--Golden (aptarimas) 12:23, 6 vasario 2013 (EET)

Visi klausimai atsakyti, pagrįstumas paaiškintas, tačiau straipsnis iki šiol užblokuotas. Jeigu neišeina virtualiai išpręsti klausimo, tai gal gyvai pristatyti visą straipsnį?
--Golden (aptarimas) 13:58, 19 vasario 2013 (EET)

Kad klausimas jau išspręstas: portalas kol kas nepakankamai plačiai aprašytas nepriklausomuose šaltiniuose, neatitinka reikšmingumo kriterijų, todėl straipsnio apie jį Vikipedijoje būti negali. --Nomad (aptarimas) 11:13, 2 kovo 2013 (EET)

Yra kilę abejonių dėl šio straipsnio objekto reikšmingumo ir tinkamumo enciklopedijai.[redaguoti vikitekstą]

Labas vakaras. Ką daryti, jei prie dviejų pastraipų meta "Yra kilę abejonių dėl šio straipsnio objekto reikšmingumo ir tinkamumo enciklopedijai." Ar jas pašalinti išvis, ar keisti? Iš wiki straipsnio http://lt.wikipedia.org/wiki/DreamWorks_Animation

Dėl tarpkalbinių nuorodų įkėlimo[redaguoti vikitekstą]

Sveiki, noriu susieti lietuvišką ir rusišką puslapius tarpkalbine nuoroda:

  Adelė Daunoravičiūtė
  ru:Дауноравичуте, Аделе

per Wikidata:

  https://www.wikidata.org/wiki/Q8133093

tačiau kažkas nesuveikia. Į lietuvišką straipsnį įdėjau tekstinę nuorodą ru:Дауноравичуте, Аделе, bet, kaip suprantu, tai neteisingas būdas.

Prašau pagelbėti.

Kvitas (aptarimas) 09:11, 24 kovo 2013 (EET)

Ačiū, problema išspręsta. Kvitas (aptarimas) 09:16, 24 kovo 2013 (EET)

Reikia pagalbos su mano wiki[redaguoti vikitekstą]

Sveiki, neseniai aš sukūriau savo wiki http://lt.dragonball.wikia.com/wiki/Drakon%C5%B3_Kovos_Wiki ir kadangi nesu profas tuose dalykuose, man reikia pagalbos


1) Šablonai. Aš bandžiau kopijuoti iš LT Vikipedijos į savo wiki kai kuriuos šablonus, bet kai pradedi kopijuoti vieną, išsiaiškina, kad reikia dar kito po to dar ir dar..

2) Nelabai suprantu kaip Ranks dirba vikipedijoje pvz. yra Administrators, Bureaucrats, moderators ir t.t., tai nežinau kuo jie skiriasi.

3) Nemoku susikurti normalaus Forumo, taip pat nežinau kaip sukurti taisykles, ta prasme ar čia reikia tiesiog sukurti straipsnį Vikipedija:Taisyklės ar kaip

4) Turiu dar daugybe problemų, tai galvoju gal yra koks webas su forumu specialiai skirtas wiki, kur viską gali klausti ir tau atsakys(nors ir anglų kalba)? Neblogai aišku būtų ir turėti kokį pastovų partnerį su kuriuo viską tvarkytume -- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo Pupicucek (aptarimasindėlis) 14:48, 28 balandžio 2013‎ (EEST)

Taigi, iš eilės:
 1. Na, sunku pasakyti, kuo čia galime padėti... Dar paminėsiu, kad kai kuriems šablonams reikia ir CSS pataisyti...
 2. Vikipedijoje yra keletas naudotojų grupių, kurios išvardintos Specialus:Grupių teisių sąrašas. Iš svarbesnių paminėtinos: administratoriai (gali trinti bei užrakinti puslapius, blokuoti naudotojus ir pan.), biurokratai (gali suteikti administratoriaus teises). Wikia naudotojų grupės gali būti kitokios.
 3. Kiek žinau, Wikia naudoja kitokius forumus, nei Vikipedija. Apie juos paaiškinta [6].
 4. Wikia lyg ir turi tam skirtą wiki ([7]), jos forumą ([8]) ir pagalbos puslapį ([9]). Ten turbūt geriausia ir pasiklausti. Šiaip ar taip, Wikia ir Vikipedija visgi skiriasi...
Gal tai padės..? --Martynas Patasius (aptarimas) 17:27, 28 balandžio 2013 (EEST)

Ačiū, tikrai pravers nuorodos Pupicucek (aptarimas) 10:36, 29 balandžio 2013 (EEST)

Ištryntas straipsnis[redaguoti vikitekstą]

Sveiki, prašau pagalbos. Birželio 14d. įvedžiau informacinį straipsnį apie Kultūros naktį. Tačiau jis buvo ištryntas, dėl netinkamo turinio enciklopedijai. Norėčiau redaguoti turinį, bet man neleidžia sistema to padaryti. Kaip turėčiau elgtis? Taip pat, mano nuomone, straipsnis yra neutralus, bet neatitiko wikipedijos reikalavimų, kaip būtų galiam detaliau sužinoti, kas yra ne taip parašyta? Ačiū, labai laukiu žinių. -- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo Jolituk (aptarimasindėlis) 21:05, 17 birželio 2013‎ (EEST)

Vikipedija ne vieta tekstams, kurių stilius publicistinis. Čia pageidaujami tik "sausi" straipsniai. :-) Beje, minėtas straipsnis pažeidė ir autorines teises - buvo nukopijuotas iš http://www.kulturosnaktis.lt/pages/kulturos-naktis. --Homo (aptarimas) 21:15, 17 birželio 2013 (EEST)

Dėkoju už greitą atsakymą. Tekstas yra man duotas iš Kultūros nakties organizatorių, kaip matau ta pati informacija įmesta ir jūsų nuorodoje. Organizatorius informavau, kad tekstas neatitinka wikipedijos reikalavimų ir esu pavesta pertvarkyti informaciją, jeigu suteiksite redagavimo galimybę. Laukčiau žinių, ačiū. -- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo Jolituk (aptarimasindėlis) 23:11, 17 birželio 2013‎ (EEST)

Sveiki, sakykite prašau ar atstatysite redagavimo teises? -- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo 62.212.202.12 (aptarimasindėlis) 10:12, 19 birželio 2013‎ (EEST)

Pažiūrėjus, užrakinimas ir taip nustoja galioti birželio 21 d., tad tereikia tik truputį palaukti. Bet iki tol dar yra ką nuveikti. Visų pirma, kiek suprantu, rašote su tikslu pareklamuoti renginį ir dar rengėjų užsakymu. Šiaip jau tokiu atveju sunkiau rašyti visiškai nepažeidžiant taisyklių Vikipedija:Neutralus požiūris ir Vikipedija:Mokslinis naujumas netoleruojamas (nors ir įmanoma). Tad, tikiuosi, suprantate, kad į Jūsų straipsnį bus žiūrima priekabiau... Ir, tuo pačiu, būtų gražu, jei iš anksto parodytumėte, kad tenkinama taisyklė Vikipedija:Reikšmingumas. Ar esama nereklaminių rašinių apie renginį kur nors bent kiek rimtesnėje spaudoje..? Nes šiaip jau patartina būtų rašyti į Vikipediją jau renginiui pasibaigus... --Martynas Patasius (aptarimas) 01:07, 20 birželio 2013 (EEST)

Dėl straipsnio[redaguoti vikitekstą]

Laba diena,

Rašau Jums dėl savo patalpinto straipsnio apie mokėjimo perkant internetu būdą Sving https://lt.wikipedia.org/w/index.php?title=Sving_(mok%C4%97jimo_b%C5%ABdas), dėl kurio reikšmingumo ar tinkamumo buvo suabejota.

Tai yra naujas lietuvių sukurtas apmokėjimo būdas, kuris galioja nemažai elektroninių parduotuvių Lietuvoje. Be to, išnašose pateikti ir antriniai šaltiniai ("Verslo žinios", "www.technologijos.lt"...). Taigi šis apmokėjimo būdas yra naujas ir aktualus objektas augant elektroninei komercijai, todėl prašau leisti šį straipsnį skelbti kaip neabejotinos reikšmės.

Jei tam reiktų kreiptis į pagrindinį ofisą, tai labai prašau perduoti šį laišką:

Dear Wikipedia team, Firstly, I would like to thank you for your great work in gathering such a great encyclopedia. I am a young specialist highly interested in electronic commerce and I have created the article on a new payment system created by Lithuanians and being used in lots of local online stores. https://lt.wikipedia.org/w/index.php?title=Sving_(mok%C4%97jimo_b%C5%ABdas

Moreover, I added a few independent sources of information, 

given in the footnotes. So, I would like to ask you a favor. It would be great if you let me post the article without assigning it as irrelevant or inappropriate. Thank you for your answer and looking forward for it. Sincerely Sandra Kondratavičiūtė

Esu dėkinga už jūsų atsakymą. Mano el. paštas: sandra.kondrataviciute@gmail.com -- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo Abgv (aptarimasindėlis) 10:25, 28 spalio 2013‎ (EEST)

Šitai aiškintis geriausia būtų atitinkamo puslapio aptarime: Aptarimas:Sving (mokėjimo būdas). Bet visų pirma norėčiau atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad iš šešių išnašose pateiktų nuorodų išties veikia tik viena (pavyzdžiui, gaunamas atsakymas „Your search for MCRB/ returned 0 public company results.“). Geriau pasistenkite, kad veiktų visos. Šitai reikia pataisyti.
Be to, jei rašoma apie vienos įmonės sprendimą, gal geriau aprašyti jį straipsnyje apie įmonę, o ne įmonę aprašyti straipsnyje apie sprendimą..? Kažkaip natūraliau būtų... --Martynas Patasius (aptarimas) 21:12, 28 spalio 2013 (EET)

Kaip pakeisti logotipo autorinių teisių būklę iš "nežinoma" į "sąžiningo naudojimo"?[redaguoti vikitekstą]

Sveiki, Bičiuliai!

Aprašydamas Japonijos elektroninių įrenginių gamintoją, įkėliau jo logotipą (nedidelį .svg failą). Įkeldamas, neatlikau reikiamų procedūrų, todėl šiuo metu logotipo autorinių teisių būklė - "nežinoma". Kadangi man nepavyksta rasti pavyzdžių (arba jie man yra nesuprantami) kaip paveikslėliui suteikti "sąžiningo naudojimo" (Fair use) statusą, prašau padėti šį dalyką suvokti. Neabejoju, kad šis dalykas buvo aptariamas anksčiau, todėl tikiuosi gauti nuorodą į diskusiją su esančiais patarimais.
O gal labiau patyrę čia brūkštels trumpą rekomendaciją/instrukciją - būčiau labai dėkingas!

Logotipui paveikslėlio aprašyme naudojamas šablonas {{logo}}.--Tocekas (aptarimas) 21:24, 16 lapkričio 2013 (EET)

Dėl paveikslėlių naudojimo straipsnyje[redaguoti vikitekstą]

Suradus būdą paviešinti įrenginių gamintojo logotipą, kilo sekantis klausimas - kaip įteisinti straipsnyje norimas panaudoti nuotraukas?
Japonijos įmonės pristatymas būtų dailus ir užbaigtas, jei straipsnyje būtų įmonės steigėjo ir pagrindinio biuro nedidelės nuotraukos. Šias nuotraukas parsisiunčiau iš internetinio laikraščio, kuris, tikiuosi leistu publikuoti mūsų Wikipedijoje. Arba tinkančias nuotraukas gaučiau iš tos pačios įmonės Europos padalinio.
Ir dar apie tą patį.
Paskutinė straipsnio pastraipa yra "Gaminių galerija", kurioje galėtų būti trijų, anksčiau gamintų įrenginių nuotraukėlės, iliustruojančios ir papildančios tekstą. Na taip, kaip tą matome Wikipedia.org apie kitus gamintojus. Visas gaminių galerijos nuotraukas galima matyti tų gaminių aprašymuose, todėl jos nepažeidžia kažkieno teises.
Mieli bičiuliai - kokiu šablonu reikėtų pasinaudoti, kaip įteisinti nuotraukėlių legalumą?
Jei reikia formalių sutikimų nuotraukas publikuoti - kokio turinio sutikimai turi būti?
Ir vėl nuoširdžiai Jums dėkosiu...

Imant paveikslėlį iš kažkokio tinklalapio reiktų pasidomėti kokios autorinės teisės jam taikomos. Dažniausiai paveikslėliai būna apsaugoti autorinėmis teisėmis. Autorinėmis teisėmis apsaugotiems vaizdams naudojami fairuse šablonai. Jūsų atveju manau labiausiai tiktų {{Promophoto}} šablonas. --Tocekas (aptarimas) 18:38, 20 lapkričio 2013 (EET)

Bloga nuoroda[redaguoti vikitekstą]

Laba diena, prieš 30 minučių įvedžiau straipsnį apie Juzefą Mackiewiczių, bet ne šiai nuoradai (įvedžiau į Juzefą MIckiewiczių, o ne MAckie... ) kuriai reikia. Tai mano pirmas straipsnis ir nelabai žinau ką padaryti tokiu atveju. Prašyčiau ištrinti šį straipsnį, kur yra Juzefas Mickiewiczius.

Labai dekoju.

Pagarbiai

kamtyl

Klausimas administratoriui Homo[redaguoti vikitekstą]

Parašiau str.„Mūšis dėl Kijevo“ juodraštį, kurį buvo būtina tvarkyti.Sakinys ar pastraipa neatitiko Vikipedijos nuostatų.Nejaugi negalima buvo paprasčiausiai redaguoti o ne šalinti straipsnio?Su juo reikia dirbti toliau, o dabar susidaro įspūdis, kad Vikipedijoje yra draudžiamos temos.

Dėl failo įkėlimo[redaguoti vikitekstą]

Sveiki, įkėliau failą, bet jo rasti negaliu..

Neveikianti nuoroda/šablonas?[redaguoti vikitekstą]

Sveiki,

Nuėjus į skiltį Stebimi puslapiai, pastebėjau, jog vietoje nuorodos, kuri rodytų visus pakeitimus, dabar yra tiesiog ženklas $3. Ar taip matosi tik man, ar čia kažkas pačioje Vikipedijos sistemoje buvo pakeista?

Screenshot'as čia. --Biodome (aptarimas) 21:38, 12 spalio 2014 (EEST)

Pažodžiui nurašyti du autoriniai straipsniai - apie Raseinių ir Alytaus tankų mūšius[redaguoti vikitekstą]

Informuoju, kad į Vikipediją, beveik nepakeitus, įkelti du tekstai, juos tiesiog nukopijavus nuo autorinių darbų - straipsnių, publikuotų žurnale "Verslo klasė" ir portale "Rytų frontas". Jokio leidimo neprašyta ir jo nebuvo duota. Nukopijuota kone ištisai, tik sukeitus sakinius vietomis. Šaltinis tenurodytas vienu atveju. Prašyčiau pašalinti abu straipsnius.

Alytaus mūšis https://lt.wikipedia.org/wiki/Alytaus_m%C5%AB%C5%A1is

http://rytufrontas.net/?page_id=826

Raseinių mūšis https://lt.wikipedia.org/wiki/Raseini%C5%B3_m%C5%AB%C5%A1is

http://rytufrontas.net/?page_id=1028 http://rytufrontas.net/?page_id=936

Gal galite padėti paredaguoti straipsnį?[redaguoti vikitekstą]

Sveiki,

įkėliau naują informaciją apie Vytenį Neverdauską, tačiau man vis rašo, jog reikia sutvarkyti straipsnį. Gal galite pagelbėti, nes aš nelabai suprantu, kaip dar man jį geriau sutvarkyti... Būčiau labai dėkinga.-- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo Burbulita (aptarimasindėlis)

Pasiskaitykite čia. Jūsų tekste turėtų nelikti paryškintų metų, juos reiktų nukreipti į atitinkamų metų straipsnį, aišku nereikia kiekvienos datos nukreipinės, stenkgis, kad tekste nesikartotų vienodos nuorodos. Jūsų nurodytus šaltinius reiktų nurodyti prie atitinkamų teiginių tekste. Tai galima padaryti sukuriant išnašas. Kolkas tiek. Daugmaž aptvakrytą staripsnį galėčiau galutinai pabaigt.--Tocekas (aptarimas) 14:08, 6 kovo 2015 (EET)

Į jūsų visus pastebėjimus lyg ir sureagavau, jei dar kažko trūksta prašau man tai pasakyti. O jei čia jau skaitosi, jog straipsnis yra daugmaž aptvarkytas, tuomet gal galite jį sutvarkyti iki galo? :)-- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo Burbulita (aptarimasindėlis)

Gal dar norėtūsi, kad šaltiniai būtų konkretesni: autorius (jei toks yra), leidykla, metai, leidinio pavadinimas, puslapis, kuriame yra pateikiama informacija ir panašiai. O šiaip lyg ir neblogai, kai turėsiu laiko peržiūrėsiu.--Tocekas (aptarimas) 15:32, 6 kovo 2015 (EET)

Šaltinius šiek tiek patvarkiau, kiek mačiau jūs irgi kiek sutvarkėte puslapį, tačiau jį vistek dar reikia kažkaip sutvarkyti iki galo, nes kažkas jame dar negerai... Gal galite dar šiek tiek padėti :)-- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo Burbulita (aptarimasindėlis)

O kas jame dar negerai? Visgi dar reiktų sutvarkyti šaltinius. tinkamas nebent paskutinis. Jei tai internetinė nuoroda tai turi vesti tiesiai į tekstą kuriuo buvo remtasi, jei šaltinis popierinis leidinys, tai taip pat reikia nurodyti tikslų pavadinima, leidėją, metus ir puslapio numerį, kuriame yra pateikta informacija. Pagal dabartinį parašymą yra visiškai neaišku kurioje tos enciklopedijos vietoje ieškoti pateiktos informacijos.--Tocekas (aptarimas) 17:30, 10 kovo 2015 (EET)

Laba diena dar karteli, pakeičiau šaltinius su tiksliomis nuorodomis į puslapius kur ieškoti reikiamos informacijos. Kokia tolesnė eiga turėtų būti, kad jis būtų patvirtintas kaip visiškai teisingas be jokių "Šį puslapį ar jo dalį reikia sutvarkyti pagal Vikipedijos standartus" :) ? Tiesa dar norėčiau paklausti kaip būtų galima įkelti nuotrauką, nes bandžiau įkelti per biografijos dežutėje esantį laukelį "paveikslėlis", nepavyko...-- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo Burbulita (aptarimasindėlis)

Paveikslėlį pradžioje reikia įkelti čia.--Tocekas (aptarimas) 20:04, 15 balandžio 2015 (EEST)

Sveiki, norėčiau paprašyti ištrinti seniausią įmonės logotipo versiją logotipo istorijoje ( https://lt.wikipedia.org/wiki/Vaizdas:Nfq-logo.png ; 14:28, 27 kovo 2013) - nors pirmoji (klaidinga) versija ir nėra matoma straipsnyje, tačiau ji geriau "googlinasi". Ačiū iš anksto.

Istorija (versijos) Vikipedijoje nėra trinamos be ypatingai rimtos priežasties, o kaip kas googlinasi tai nelabai rūpi tiesa sakant --Nomad (aptarimas) 12:50, 13 liepos 2015 (EEST)

jauniausių profesorių reikšmingumas[redaguoti vikitekstą]

Sveiki. tik sukūriau Stanislovas Tomas ir iš karto buvo pašalintą. Tai jauniausias profesorius lietuvių tautos istorijoje - daug šaltinių. Beje, paaiškinime apie reikšmingumą parašyta: Mokslininkai: Daug tyrinėtojų, mokslininkų, filosofų yra pakankamai reikšmingi moksliniame pasaulyje, net jei jų biografijos nėra pakankamai aprašytos antriniuose šaltiniuose. , bet siuo atveju ju tikrai daug (Bendri: Jei asmuo gavo vieną ar daugiau plačiai žinomų ir pripažįstamų apdovanojimų. Jei asmuo įnešė ryškų indėlį savo veiklos srityje, kuris įėjo į istoriją ar tikėtina kad įeis. - laimeta Rolando Pakso byla JTO, kurioje jis buvo VIENINTELIS advokatas). Apskritai palyginkite su kategorija Lietuvos advokatai: https://lt.wikipedia.org/wiki/Kategorija:Lietuvos_advokatai . Paziurekite kiek Pipedijoje apie ST parasyta, bet ten yra satiros portalas, o ne rimta enciklopedija. Susidaro įspūdis, kad adminai šalina straipsnius dėl savo politinių pažiūrų Agne2525 13:25, 05 09 2015.

Gal geriau būtų šį klausimą nagrinėti Naudotojo_aptarimas:Dirgela#jauniausias profesorius lietuviu tautos istorijoje, kur jį pateikėte anksčiau. --Martynas Patasius (aptarimas) 14:55, 5 rugsėjo 2015 (EEST)

Alfredo Gyčio Tiškaus Foto[redaguoti vikitekstą]

Labas vakaras. Man neišeina puslapyje Alfredas Gytis Tiškus įkelti į straipsnį jo nuotraukos. Labai prašau administratorių tai padaryti. Nuotrauka yra puslapyje.

Kaip atsakyti žinutę?[redaguoti vikitekstą]

Sveiki, Kai gaunu patarimą 'mano aptarimų' skyriuje, kaip galėčiau į ją atsakyti, paklausti to kas man parašė daugiau informacijos? Ačiū.

Sveiki. Tiesiog parašykite atsakymą po žinute taip, kaip paprastai darytumėte redaguodami straipsnį. Powermelon (aptarimas) 12:23, 3 vasario 2016 (EET)

Del ištrinto straipsnio papildymo[redaguoti vikitekstą]

Sveiki, kodėl straipsnyje Armonika vis ištrinamas šis tekstas - papildymas: Labiausiai paplitusi ir mėgstama bei dažnai muzikoje naudojama armonika labai populiari Slovėnijoje, 75 % visų atlikėjų ir ansamblių sudaro jauni atlikėjai. Muzika yra labai graži, bet ir moderni šiuolaikiška muzika grojama su armonika, kai kurie atlikėjai populiarūs ir mėgstami Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Slovėnijos muzikos stilius ir harmoningumas skiriasi nuo Rusijos armonikos. Slovėnijoje yra virš 300 populiarių asnamblių, viename ansamblyje dažnai sudaro keli atlikėjai ir armonininkas,dažniausiai jauni ar vidutinio amžiaus atlikėjai.-- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo 78.63.91.42 (aptarimasindėlis)

Turbūt todėl, kad tekstas netvarkingas (tikiuosi, perskaičius tai bus akivaizdu – sakinyje vis rašomi keli nesusiję dalykai), neneutralus („Muzika yra labai graži“ – o tikram niekam nėra tik „graži“, be „labai“?) ir neparemtas šaltiniu. --Martynas Patasius (aptarimas) 01:02, 10 kovo 2016 (EET)

Nesuprantu ko trūksta, kad puslapį patvirtintų, kaip sutvarkytą[redaguoti vikitekstą]

Sveiki, gal galėtumėte užmesti akį į šį puslapį Gintautas Augustinas Vasionis? Atrodo, sutvarkėme pagal reikalavimus, bet vistiek nepatvirtina. Iš anksto dėkojame už pagalbą!

Ten lyg ir aiškiai arašyta, kad reikėtų perrašyti į rišlų tekstą, o ne pateikti tik faktų sąrašą. Kaip atrodo enciklopedinis straipnis apie asmenybę galite pasižiūrėti kad ir čia. Taip pat reikėtų vengti nuoroodų iš straipsnio teksto į išorinius puslapius, jie pateikiami straipsio apačioje (pvz., netinka Didžiosios Britanijos galerijos [http://www.saatchi-gallery.co.uk/ „SAATCHI GALLERY“].)--Dirgela (aptarimas) 11:09, 18 kovo 2016 (EET)
Straipsnyje išvardyta daugybė institucijų, bet nėra „mėlynųjų“ viki nuorodų į jas (susipažinkite su vidinėmis nuorodoms). Tikėtina, kad tos įstaigos aprašytos Vikipedijoje. Pvz., paminėta Vadybos akademija, tai kuri čia akademija? Jų ne 1: Verslo ir vadybos akademija, Lietuvos vadybos akademija. --Vilensija (aptarimas) 17:08, 18 kovo 2016 (EET)

Netiksli informacija[redaguoti vikitekstą]

Sveiki, norėčiau pranešti, jog puslapyje https://de.wikipedia.org/wiki/Agneta_Lobačevskytė yra pateikta netiksli informacija bei norėtume, jog ji būtų pašalinta. Pats asmuo, kuris yra šiame puslapyje nenori jog apie jį būtų rašoma.

Reikėtų rašyti čia. Asmens noras nebus labai rimtas argumentas.--Dirgela (aptarimas) 19:18, 4 gegužės 2016 (EEST)

Ištrintas straipsnis[redaguoti vikitekstą]

Sveiki,

mano straipsnis „Populiariausi vasaros festivaliai Lietuvoje“ buvo ištrintas. Ar būtų galima jį sugrąžinti? Mano visa publikuota informacija Wikipedia puslapyje. Norėčiau pataisyti tekstą, bei atgauti savo rašytą informaciją.

Ačiū.

Laikinai įdedu į aptarimą Naudotojo_aptarimas:Ieva_Greta.--Dirgela (aptarimas) 22:58, 6 gegužės 2016 (EEST)

Dėl straipsnio pakeitimų patvirtinimo[redaguoti vikitekstą]

Sveiki,

šiuo metu rašau/kuriu informatikos baigiamąjį diplominį darbą ir jame vienas aš pagrindinių darbų yra informacijos apie Lietuvos informatikus ir matematikus talpinimas Vikipedijoj. Esu sukūręs savo pirmą Vikipedijos puslapį ir atlikęs keletą pataisymų, tačiau jau praėjo dešimt dienų, kaip nei vienas iš administratorių neužsuka pažiūrėti ir patvirtinti ar mano atlikti pataisymai yra tinkami. Noriu sužinoti kiek vidutiniškai dienų/valandų turi praeiti, kad mano straipsnį teiktųsi kas patikrinti/patvirtinti? Kaip galėčiau 'paspartinti' administratoriaus vizitą?-- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo Žydrūnas VU (aptarimasindėlis)

Sveiki. Geras klausimas. Iš tiesų ltwiki administratoriaus patvirtinimo „reikalauja“ tik pirmos naujų straipsnių versijos, apie tai plačiau parašyta enwiki: en:Wikipedia:New pages patrol/patrolled pages. Vėlesni keitimai nėra kažkaip specialiai pažymimi kaip „patikrinti“, bent jau ltwiki. Geriausiai kokio nors Vikipedijos dalyvio apsilankymą liudija uždėti skydeliai arba keitimai, bet jeigu straipsnis neturi problemų ar paprasčiausiai užsukantys nieko nekeičia, tokie apsilankymai lieka nematomi.
Vikipedijos kūrimas bei administravimas yra savanoriška veikla, tad nėra prievolių tikrinti kieno nors keitimus. Asmeniškai aš stengiuosi peržiūrėti naujai įkeltus straipsnius bei mane dominančių straipsnių keitimus, bet visko sužiūrėti neįmanoma, o ir nėra kažkokio koordinavimo mechanizmo, išskyrus minėtą patruliavimą. Jei norite, galite asmeniškai pakviesti ką nors peržiūrėti Jūsų keitimus ir išsakyti savo nuomonę. Powermelon (aptarimas) 11:38, 26 rugsėjo 2016 (EEST)

Powermelon, ačiū už greitą atsaką. Esu daug laiko praleidęs studijuojant Wikipedia'ą, tačiau šitos informacijos nepavyko aptikti. Ačiū už informaciją. Šaunuoliai (administratoriai), kad savanoriškai prisidedate prie šviesesnės ateities. Ir logiškai suprantama, kad neįmanoma tūkstančius eilučių peržiūrėti per vieną dieną... Atsiprašau, bet manau ne tiksliai suformulavau klausimą praeitą kartą (nes parašėte pusė to, ko norėčiau sužinoti). Aš norėčiau sužinoti kaip panaikinti nelemtą (iš vartotojo perspektyvos žvelgiant) "Šį biografinį straipsnį reikėtų sutvarkyti pagal Vikipedijos standartus." iš savo sukurto puslapio. Aš atlikau pataisymus, kuriuose, beje, Jūs pats Powermelon'ai(-ė), nepatvirtinote, nes buvo rasta neatitikimų pagal talpinimo taisykles. Aš pataisiau pagal Jūsų duotas rekomendacijas ir iki šiol niekas 'neužsuka' patikrinti, ar juos gerai atlikau. To pasekoje ir "kaba" šis sakinys ("Šį biografinį straipsnį reikėtų sutvarkyti pagal Vikipedijos standartus.") puslapio viršuje. Kaip galima panaikinti šį tekstą? Kiek suprantu, kažkas turi patvirtinti, kad mano pakeitimai yra tikslingi. Asmeniškai nenoriu kviesti administratoriaus patikrinti savo puslapio. Esu matyt per daug kuklus... Tačiau galbūt teks ateityje. Ačiū.

Čia rimtai VPU profesūra verčia jus rašyti apie juos straipsnius vikipedijoje? Kaip beviltiška...--Dirgela (aptarimas) 18:50, 27 rugsėjo 2016 (EEST)

Bad rabbits[redaguoti vikitekstą]

Sveiki,

sukūriau puslapį plataus meninio profilio sindikato BAD RABBITS veiklai pristatyti, bet jis buvo ištrintas. Ką pažeidžiau?

https://lt.wikipedia.org/w/index.php?title=Bad_Rabbits&action=edit&redlink=1

Na, priežastis buvo nurodyta (autorinių teisių pažeidimas). Tekstukas nukopijuotas. Toks pat Facebook puslapyje, taip pat http://www.pindiena.lt/visa-programa/skveras-uz-kablio/bad-rabbits. Ir stilius šlubuoja... --Homo ergaster 12:09, 22 spalio 2016 (EEST)

Translation request[redaguoti vikitekstą]

In http://www.omniglot.com/language/names/computerparts.htm are missed some words. Please help me to translate. Thank you so much!!! --Marcello Gianola (aptarimas) 13:33, 4 lapkričio 2016 (EET)


Dėl puslapio lentelės pakeitimo[redaguoti vikitekstą]

Sveiki, būtų gerai jeigu kažkas puslapyje Lietuvos zoologijos sodas pakeistų esančios lentelės išdėstymą t.y. papildytų ją, nes dabar joje neįmanoma pateikti nei internetinės įstaigos svetainės, nei zoologijos sodo ploto, gyvūnų skaičiau (kaip būdinga užsienio puslapiuose apie zoologijos sodus) nei zoologijos sodo priklausymą tarptautinėms organizacijoms. Be to vietoje lentelėje vaizduojamos nuotraukos reiktų įdėti Lietuvos zoologijos sodo logotipą. Nes viso šito aš negaliu pakeisti, kažkas neleidžia. Taip būtų visiškai sutvarkytas zoologijos puslapis. Būčiau dėkingas.--Stanislovas01 (aptarimas) 13:40, 26 lapkričio 2016 (EEST)

Sveiki. Dabar straipsnyje naudojama lentelė {{LtInstitucija}}, kuri čia nėra pati tinkamiausia. Geriau būtų naudoti {{Infolentelė parkas}}, kadangi kol kas neturime atitikmens en:Template:Infobox zoo. Pabandykite įdėti {{Infolentelė parkas}}, jei nepavyks – rašykite. Powermelon (aptarimas) 09:19, 28 lapkričio 2016 (EET)

Necuke straipsnis[redaguoti vikitekstą]

Labas vakaras, rašiau straipsnį apie japonišką statulėlę- Necukė. Jis buvo priskirtas prie nesutvarkytų, aš pataisiau viską, ką buvau padariusi blogai, pridėjau poskyrių, sutvarkiau šaltinius. Klausymas toks: Ar mano straipsnis bus patvirtintas jūsų ar man reikia ištrinti tą

 Broom icon.svg  Šį puslapį ar jo dalį reikia sutvarkyti pagal Vikipedijos standartus.
Jei galite, sutvarkykite.

? Laukiu jūsų atsakymo ir pastabų jeigu reikia dar kažką pakeisti ar sutvarkyti. Labai ačiū.

Tiesa pavadinimas buvo "Netsuke" , bet vienas iš vartotojų pakeitė pavadinimą į "Necukė". Tekste taip pat pakeičiau pavadinimą. https://lt.wikipedia.org/wiki/Necukė

Beviltiškas straipsnis[redaguoti vikitekstą]

Sveiki, norėčiau sužinoti konkrečias priežastis kodėl straipsnis Japonijos imperatorė yra laikomas beviltišku? ačiū

Ištrintas straipsnis: Mykolas Rekys[redaguoti vikitekstą]

Sveiki, Buvo ištrintas straipsnis: Mykolas Rekys. (...Enciklopedijai netinkamas turinys...) Gal galite paaiškinti kodėl? Kodėl straipsnis apie žymų Kauno muzikinio teatro solistą netinka vikipedijai? Dėkui

Paprasčiausiai straipsnio stilius visiškai neenciklopedinis. Vikipedijoje straipsniai rašomi moksliniu stiliumi („sausai“). Na, o jūsiškis straipsnis – Vikipedijai netinkama beletristika. Nenustebčiau, jei dar ir nukopijuotas. --Homo ergaster 19:30, 5 vasario 2017 (EET)

Standarto problema[redaguoti vikitekstą]

prasome, ar gali kas nors patikrinti ir pataisyti, kokios standarto problemos yra https://lt.wikipedia.org/wiki/Grytė_Pintukaitė vikipedijos straipsnyje. Aciu.

@Eurialo444: neišverstos vidinės nuorodos ir netvarkingai sudėtos kabutės. Powermelon (aptarimas) 13:58, 9 gegužės 2017 (EEST)

Virusinis marketingas. Kokios priežastys dėl išversto straipsnio ištrinimo?[redaguoti vikitekstą]

Atrodė tekstas pakankamai gerai išverstas, gal ir buvo klaidų, bet verčiau būtų buvę pataisyti, nei ištrinti visą vertimą.

Argi? Pvz.: „Alfa vartotojai galėjo būti kaip taikinys dėl reklamavimo tikslų, tiksliau mobiliojo ryšio tinklų, dėl individualios natūralios prigimties.“

„Virusinis marketingas (arba virusinis reklamavimas) yra marketingo metodas, kuris naudoja iš anksto esamų socialinių tinklų paslaugas ir kitas technologijas, kad didintų augimą prekės ženklo žinomumą ar pasiekti kitus marketingo tikslus (tokius kaip produkto pardavimai) per savarankiškai besidauginančias virusinius procesus, analogiškas virusų arba kompiuterinių virusų paplitimui“. Reikia dar gerokai padirbėti... --Homo ergaster (aptarimas) 14:30, 9 gegužės 2017 (EEST)

Atmetimo priežastys[redaguoti vikitekstą]

Sveiki, norėtume sužinoti, kodėl straipsnis neatitinka reikalavimų.

https://lt.wikipedia.org/w/index.php?title=Naudotojo_aptarimas:Ecodeco&diff=5246715&oldid=5246656

Naudotojo aptarimo puslapis nėra skirtas juodraščiams: Vikipedija:Naudotojo puslapis#Aptarimų puslapis. Powermelon (aptarimas) 15:34, 10 spalio 2017 (EEST)


del naujos personalijos (str.) ivedimo[redaguoti vikitekstą]

laba Neradau cia informacijso apie savo teva - aviacijos istorika Joną Balčiūną.Jo nuopelnai pakankami, kad Viki rodytu informacija. Nemoku to padaryti pati. Prasau padeti Aciu Nijole orzek@lva.lt http://www.manosparnai.lt/news.php?extend.23.1

Pagrindiniai nurodymai čia - Pagalba:Kaip_pradėti_puslapį, klauskite, jei bus kas neaišku.--Dirgela 18:03, 4 gegužės 2011 (EEST)

dėl puslapio pataisymo[redaguoti vikitekstą]

laba, Mano sukurtame puslapyje Stanislovas Moravskis norėjau įkelti nuotrauką, tačiau niekaip nepavyksta arba aš kažko nesuprantu. Jei kas galėtų, ten patvarkyti su ta nuotrauka būčiau labai dėkingas. Iš anksto dėkoju. -- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo Stano (aptarimasindėlis)

Nuotraukos įkėlimo galimybė naujai užsiregistravus atsiranda ne iš karto, o tik po penkių dienų. Nuotraukos įkėlimui reikia naudoti kairėje pusėje tarp įrankių esančią nuorodą „Įkelti failą“. -- Vpovilaitis Aptarimas Indėlis 16:30, 12 gegužės 2011 (EEST)

Sveiki, noriu papildyti jau sukurtą puslapį apie Vitalijų Janickį. Kelis kartus papildžiau jo bibliografiją, išsaugojau - ir po kelių dienų puslapis vėl liko pirminio vaizdo. Pagarbiai

kito asmens duomenys[redaguoti vikitekstą]

Skelbiama informacija Vikipedijoje apie mano gimimo vietą - kaimo vietovę, tačiau biografiniai duomenys yra kito asmens (bendravardžio ir bendrapavardžio)- gimusio kitame rajone. Kaip galima ištaisyti duomenis? -- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo 78.61.34.35 (aptarimasindėlis)

Dažnai pasitaiko, kad aprašomi asmenys turi tą patį vardą ir pavardę. Tokiu atveju, paprastai kuriant naują straipsnį jo pavadinimo pabaigoje skliausteliuose įrašomi asmens gimimo metai. --Žaibas 21:00, 20 gegužės 2011 (EEST)
Pala, visų pirma reikėtų žinoti, apie kokią „kaimo vietovę“ ir apie kokį asmenį eina kalba. O tada jau bus galima galvoti ir ką daryti. --Martynas Patasius 21:48, 20 gegužės 2011 (EEST)

dėl iliustracijos[redaguoti vikitekstą]

Įkėliau į puslapį Stanislovas Moravskis nuotrauką, tačiau ji niekaip nepasirodo ar pasirodo didelio formato viešajame lange, gal kas galėtų pataisyti, nes šiuose dalykuose man sunkiai sekas. Dėkoju. -- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo Stano (aptarimasindėlis)

Reikėtų skaityti pagalbą Vikipedija:Kaip_redaguoti_puslapį#Paveiksliukas. -- Vpovilaitis Aptarimas Indėlis 16:49, 2 birželio 2011 (EEST)

Gavau perdaug "šluotų"...[redaguoti vikitekstą]

{{Tvarkyti|<Priežastis>}}

 Laba diena,

šiandien atnaujinau puslapį Virginija Kligytė - Apanavičienė ir kiekvieną kartą, peržiūrėdama pakeitimus ir tikslindama juos vis gaudavau po šluotą. Jei būčiau nejungus palyginimų puslapio, būčiau likus su viena šluota... Bibliografijoje - irgi. Juk įrašiau naują knygą taip pat, kaip buvo įrašytos kitos mano knygos... kas tame skirsnelyje pasidarė blogiau, nei buvo? Kur tos mano klaidos? Prašau paaiškinti! Kaip man pasimokyti? Kai žiūriu į kitus sutvarkytus puslapius, jie man atrodo tokie pat, kaip ir maniškis. Kur čia paslaptis, kas yra blogai? Jei pasakysite, parengsiu daug daug puslapių Wikipedijai!

 Virginija

-- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo 78.56.228.249 (aptarimasindėlis) 09:31, 5 liepos 2011 (EEST)

Šitas pakeitimas – [10]? Spėju, kad vis pasirinkdavote iš meniu „Žymės“ punktą „Tvarkyti“? Tai tiesiog to nedarykite – taip tik įdedate dar vieną „žymę“ (ar „skydelį“). Tuos visus perteklinius skydelius jau ištryniau ([11]).
Kaip matote, „šluotos“ ir kiti skydeliai įdedami rankomis (pavyzdžiui, „{{Tvarkyti|<Priežastis>}}“ – taip įdedamas šablonas Šablonas:Tvarkyti). Atitinkamai, jei jie nebereikalingi, galima juos ir nuimti.
Toliau – ką dar reikėtų pataisyti. Sakyčiau, tai aiškiausia pasižiūrėjus į sakinį „Dalyvavo profsąjungų vadovų ETUI — REHS kursuose Stokholme (2008 m.), taip pat rengiant Europos Sąjungos lygių galimybių, mokymosi visą gyvenimą projektus (2006 − 2008 m.).“. Šiuo atveju „dalyvavo“ turbūt reiškia ne tą patį? Prie kursų turbūt tiktų žodis „išklausė“ (ar gal „organizavo“?), ar ne? Ir gal kursai – truputį smulkoka, kaip enciklopedijai? Taipogi neaišku, kuo skiriasi „Dalyvavo tarptautinėse mokslinėse konferencijose“ ir „Skaitė pranešimus“... Ir vėl – ar ne pernelyg smulku, kaip enciklopedijai..? Taipogi, pavyzdžiui, „LAMPSS tarybos narė“ buvo pakeistas į „LAMPSS narė“. Bet liko nepaaiškinta, kas tas „LAMPSS“. Be to, gal buvo tarybos narė, o nebėra? Tada reikėtų nurodyti atitinkamus metus. Ir su Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga – gal žinoma, kada įstojo ir pan.? Na, ir dar daug panašių smulkmenėlių... --Martynas Patasius 23:04, 5 liepos 2011 (EEST)

Dėl straipsnio pašalinimo aptarimo[redaguoti vikitekstą]

Ar yra galimybė apsiginti/pagrįsti straipsnio reikšmingumą su straipsnį pašalinusiu administratoriumi? Mano straipsnis: Marijampolės jaunimo organizacijų taryba "Apskritas stalas". Straipsnis buvo pašalintas 2011 m. birželio 26 d. vartotojo "Snooker". Administratoriaus puslapyje prie jo veiksmų istorijos šio veiksmo nėra, tad nežinau kur kreiptis dėl detalesnio paaiškinimo ar pagrindimo dėl organizacijos atitikimo reikšmingumo kriterijams. Detaliau susipažinęs su Vikipedijos reikšmingumo kriterijais, manau, kad ši visuomeninė organizacija atitinka kriterijus, tačiau kurie nebuvo akcentuoti ištrintame straipsnyje. Ar yra galimybė gauti/pamatyti ištrintą straipsnį jo autoriui? Prie straipsnio buvo padirbėta porą dienų, kol buvo bandoma pritaikyti wikipedia formatui ir enciklopediškumo reikalavimams, dabar jo "Naudotojo indėlyje" nematau, o atsarginių kopijų neturiu. -- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo Pauliusl (aptarimasindėlis) 02:05, 21 liepos 2011 (EEST)

Pats veiksmas nėra matomas naudotojo indėlyje, jis matomas iš jo pasiekiamoje „Specialiųjų veiksmų istorijoje“ ([12]).
Kaip matote, straipsnis išties yra ištrintas dėl abejotino reikšmingumo. Jei manote, kad reikalavimai, pateikti Vikipedija:Reikšmingumas tenkinami, tiesiog paaiškinkite viską paties administratoriaus jo aptarime (Naudotojo aptarimas:Snooker). Bet reikės pasistengti, nes paprasta „Google“ paieška teranda pačios organizacijos puslapį, „Facebook“ ir pan. --Martynas Patasius 02:20, 21 liepos 2011 (EEST)

Nesuprantu kodel istrintas straipsnis Sekasoft? istryne vartotojas snoopy

Neatitiko reikšmingumo kriterijų. --Snooker apt. 22:34, 12 rugpjūčio 2011 (EEST)

puslapių redagavimo istorija[redaguoti vikitekstą]

Atkelta iš Vikipedija:Informacijos biuras ([13], [14]). --Martynas Patasius 02:05, 3 rugsėjo 2011 (EEST)

Jei žmogus redaguodamas puslapį nežinojo, kad istorijoje liks jo kompiuterio IP adresas , ar jis turi galimybę , tapęs naudotoju (ar kitu būdu ) ištrinti iš puslapio redagavimo istorijos savo atliktus pakeitimus ir tuo pačiu įrašą istorijoje su jo IP adresu ? -- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo Lomsarg (aptarimasindėlis) 19:54, 1 rugsėjo 2011 (EEST)

Šiuo atveju turėtų pakakti žymiai paprastesnio ištrynimo, aprašyto en:Wikipedia:Revision deletion ([15]). Rezultatas atrodytų kaip parodyta Vaizdas:RevDelete isn't subtle (2).png. Juk, kiek suprantu, paslėpti reikėtų tik IP adresą, ar ne? Ir tai čia padaryti gali kiekvienas administratorius (žr. Vikipedija:Administratoriai), užtenka tik nurodyti, kurį pakeitimą reikia taip apdoroti (ir, aišku, gražiai paprašyti). Kaip nurodyti pakeitimą, aprašyta en:Help:Diff ([16]). --Martynas Patasius 02:22, 3 rugsėjo 2011 (EEST)

Tas žmogus, per nežinojimą ar neapsižiūrėjimą „pribarstęs“ Vikipedijoj savo IP, turėtų sunerimti, nes gali tekti vieną gražią dieną sulaukti į savo duris tuk-tuk. Nepavydėtina situacija [1]. Jei kokius 3 mėn. taip nenutiks – nebesigraužti ir geriau nuveikti čia ką naudingesnio: paredaguoti, įdėti foto ir t.t. Medalis garantuotas [2]

Vilensija 03:01, 3 rugsėjo 2011 (EEST)