UEFA Europos konferencijų lyga 2021–2022 m.

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
UEFA konferencijų lyga,
2021–2022 m.

Arena Kombëtare, Tiranë.jpg Finalas vyks Arena Kombëtare, Tiranoje

Čempionai
Antra vieta
Rungtynių skaičius
Pelnyta įvarčių
Rezultatyviausias žaidėjas
Žiūrovų skaičius
Komandų skaičius 32 (grupių varžybose)
181 (iš viso)
Susiję turnyrai UEFA Čempionų lyga
UEFA Europos lyga


 Soccerball current event.svg  Šis straipsnis aprašo dar vykstantį arba būsimą futbolo įvykį.
Įvykio eigoje informacija gali greitai pasikeisti.

UEFA konferencijų lyga 2021-2022 – pirmasis naujai sukurto turnyro sezonas. Šių metų UEFA konferencijų lygos sezonas prasidėjo 2021 m. liepos 8 d. ir baigsis finalo rungtynėmis 2021 m. gegužės 22 d. Albanijoje, Tiranos Arena Kombëtare stadione. Turnyre iš viso dalyvauja 181 komanda, tarp jų 45 iš UEFA čempionų lygos bei UEFA Europos lygos iškritusios komandos. Pagrindinio veiksmo pradžia yra laikomas grupių etapas, jame varžosi 32 komandos, paskirstytos į 8 grupes po 4 komandas.

Lietuvai atstovavo A lygos prizininkai FK Sūduva, FK Kauno Žalgiris bei LFF taurės laimėtojai FK Panevėžys.[1] Atrankos atkrintamajame etape prisijungė iš UEFA Europos lygos iškritęs FK Žalgiris.

Tvarkaraštis ir dalyviai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

2021–2022 m. Konferencijų lygos komandų paskirstymas ir rungtynių tvarkaraštis
Etapas sk. Burtai traukiami Rungynių datos Dalyviai
Pirmasis atrankos etapas 66 2021 m. birželio 15 d. 2021 m. liepos mėn. 8 ir 15 d.
  • 20 šalių taurių nugalėtojai, pagal UEFA koeficientus esančių 36-55 vietose
  • 25 antrąsias vietas šalių lygose užėmusios komandos; iš lygų, pagal UEFA koeficientus esančių 30-55 vietose
  • 21 trečiąsias vietas šalių lygose užėmusios komandos; iš lygų, pagal UEFA koeficientus esančių 29-50 vietose
Antrasis atrankos etapas 108 2021 m. birželio 16 d. 2021 m. liepos mėn. 22 ir 29 d.
  • 33 pirmojo etapo laimėtojai
  • 17 šalių taurių nugalėtojai, pagal UEFA koeficientus esančių 19-35 vietose
  • 14 antrąsias vietas šalių lygose užėmusios komandos; iš lygų, pagal UEFA koeficientus esančių 16-29 vietose
  • 16 trečiąsias vietas šalių lygose užėmusios komandos; iš lygų, pagal UEFA koeficientus esančių 13-28 vietose
  • 9 ketvirtąsias vietas šalių lygose užėmusios komandos; iš lygų, pagal UEFA koeficientus esančių 7-15 vietose
  • 1 penktąją vietą šalių lygose užėmusi komanda; iš lygos, pagal UEFA koeficientus esančioje 6 vietoje
  • 3 komandos iškritusios iš Čempionų lygos pirminės atrankos etapo
  • 15 komandų iškritusių iš Čempionų lygos pirmojo atrankos etapo
Trečiasis atrankos etapas 64 2021 m. liepos 19 d. 2021 m. rugpjūčio mėn. 5 ir 12 d.
  • 54 antrojo etapo laimėtojai
  • 2 šalių taurių nugalėtojai, pagal UEFA koeficientus esantys 17-18 vietose
  • 6 trečiąsias vietas šalių lygose užėmusios komandos; iš lygų, pagal UEFA koeficientus esančių 9-12 vietose
  • 1 ketvirtąją vietą šalių lygose užėmusi komanda; iš lygos, pagal UEFA koeficientus esančioje 6 vietoje
  • 1 komanda iškritusi iš Čempionų lygos pirmojo atrankos etapo (burtų būdu)
Atrankos atkrintamasis etapas 44 2021 m. rugpjūčio 2 d. 2021 m. rugpjūčio mėn. 19 ir 26 d.
  • 32 trečiojo etapo laimėtojai
  • 1 penktąją vietą šalių lygose užėmusi komanda; iš lygos, pagal UEFA koeficientus esančioje 5 vietoje
  • 4 šeštąsias vietas šalių lygose užėmusios komandos; iš lygų, pagal UEFA koeficientus esančių 1-4 vietose
  • minus Europos lygos taurės nugalėtojai
  • 8 komandos iškritusios iš Europos lygos trečiojo atrankos etapo
Grupių etapas 32 2021 m. rugpjūčio 27 d. 2021 m. rugsėjo 16 d.
2021 m. rugsėjo 30 d.
2021 m. spalio 21 d.
2021 m. lapkričio 4 d.
2021 m. lapkričio 25 d.
2021 m. gruodžio 9 d.
  • 22 atrankos atkrintamojo etapo laimėtojų
  • 10 komandų iškritusių iš Europos lygos atrankos atkrintamojo etapo
Pirminiai aštunfinaliai 16 2021 m. gruodžio 13 d. 2022 m. vasario mėn. 17 ir 24 d.
  • 8 antrąsias vietas grupėse užėmusios komandos
  • 8 trečiąsias vietas Europos lygos grupėse užėmusios komandos
Aštunfinaliai 16 2022 m. vasario 25 d. 2022 m. kovo mėn. 10 ir 17 d.
  • 8 pirmąsias vietas grupėse užėmusios komandos
  • 8 pirminių aštunfinalių nugalėtojai
Ketvirtfinaliai 8 2022 m. kovo 18 d. 2022 m. balandžio mėn. 7-14 d. Aštunfinalių nugalėtojai
Pusfinaliai 4 2022 m. balandžio 28 d. ir
2022 m. gegužės 5 d.
Ketvirtfinalių nugalėtojai
Finalas 2 2022 m. gegužės 25 d. Pusfinalių nugalėtojai

Pirmasis atrankos etapas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

UEFA Europos konferencijų lygos varžybos prasidėjo pirmojo atrankos etapo rungtynėmis kuriose dalyvavo 66 UEFA koeficientų pagrindu išrinktos komandos. Burtai buvo traukiami 2021 m. birželio 15 d., pirmosios rungtynės vyko 2021 m. liepos 8 d., atsąkomosios – 2021 m. liepos 15 d.[2] Nugalėtojai pateko į sekantį, antrąjį atrankos etapą, o pralaimėjusios komandos baigė pasirodymą Europoje. Lietuvos komandos paženklintos žalsvai; FK Panevėžys iškart pateko į antrąjį atrankos etapą.

I komanda Rez. II komanda I rungt. II rungt.
FCI Levadia Estija 4:2 Gibraltaras St Joseph's 3:1 1:1
Inter Turku Suomija 1:3 Vengrija Puskás Akadémia 1:1 0:2
Drita Kosovas 3:1 Juodkalnija Dečić 2:1 1:0
  Sūduva  Lietuva 2:1 Latvija Valmiera 2:1 0:0
Birkirkara Malta 2:1 San Marinas La Fiorita 1:0 1:1
Mons Calpe Gibraltaras 1:5 Andora FC Santa Coloma 1:1 0:4
Velež Mostar Bosnija ir Hercegovina 4:2 Šiaurės Airija Coleraine 2:1 2:1
Domžale Slovėnija 2:1 Liuksemburgas Swift Hesperange 1:0 1:1
Shkupi Šiaurės Makedonija 3:1 Kosovas Llapi 2:0 1:1
Tre Penne San Marinas 0:7 Gruzija Dinamo Batumi 0:4 0:3
Partizani Albanija 8:4 Moldavija Sfîntul Gheorghe 5:2 3:2
Maribor Slovėnija 2:0 Armėnija Urartu 1:0 1:0
Podgorica Juodkalnija 1:3 Albanija Laçi 1:0 0:1, p.p.0:3
Milsami Orhei Moldavija 1:0 Bosnija ir Hercegovina Sarajevo 0:0 1:0
Noah Armėnija 1:5 Suomija KuPS 1:0 0:5
Žilina Slovakija 6:3 Gruzija Dila Gori 5:1 1:2
FH Islandija 3:1 Airija Sligo Rovers 1:0 2:1
Paide Linnameeskond Estija 1:4 Lenkija Śląsk Wrocław 1:2 0:2
Rīgas FS Latvija 6:5 Farerai 2:3 3:2, p.p.4:2
Bala Town Velsas 0:2 Šiaurės Airija Larne 0:1 0:1
MOL Fehérvár Vengrija 1:3 Armėnija Ararat Yerevan 1:1 0:2
Sutjeska Juodkalnija 2:1 Gruzija Gagra 1:0 1:1
Sileks Šiaurės Makedonija 1:2 Moldavija Petrocub Hîncești 1:1 0:1
Široki Brijeg Bosnija ir Hercegovina 3:4 Albanija Vllaznia 3:1 0:3
Stjarnan Islandija 1:4 Airija Bohemians 1:1 0:3
Glentoran Šiaurės Airija 2:3 Velsas The New Saints 1:1 1:2
Sant Julià Andora 1:2 Malta Gżira United 0:0 1:1, p.p.1:2
Europa Gibraltaras 0:2 Lietuva   Kauno Žalgiris  0:0 0:2
Dundalk Airija 5:0 Velsas Newtown 4:0 1:0
Mosta Malta 3:4 Slovakija Spartak Trnava 3:2 0:2
Struga Šiaurės Makedonija 2:5 Latvija Liepāja 1:1 1:4
Racing Luxembourg Liuksemburgas 2:5 Islandija Breiðablik 2:3 0:2
Honka Suomija 3:1 Farerai NSÍ Runavík 0:0 3:1

Antrasis atrankos etapas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Šiame etape dalyvavo 108 komandos: 33 pirmojo atrankos etapo porų nugalėtojai, 57 komandos patekusios UEFA koeficientų pagrindu, ir 18 komandų iškritusių iš Čempionų lygos pirmojo atrankos etapo. Burtai buvo traukiami 2021 m. birželio 16 d., pirmosios rungtynės vyks 2021 m. liepos 22 d., atsąkomosios – 2021 m. liepos 29 d.. Nugalėtojai pateko į sekantį, tręčiąjį atrankos etapą, o pralaimėjusios komandos baigė pasirodymą Europoje.

I komanda Rez. II komanda I rungt. II rungt.
KuPS Suomija 4:4, p.p.5:4 Ukraina Vorskla Poltava 2:2 2:2, p.p.3:2
FCSB Rumunija 2:2, baud.3:5 Kazachstanas FK Šahter Ķaraǵandy 1:0 1:2, baud.3:5
FC Arda Bulgarija 0:6 Izraelis Hapoel Be'er Sheva F.C. 0:2 0:4
Apollon Limassol FC Kipras 3:5 Slovakija MŠK Žilina 1:3 2:2
Čukarički Serbija 2:0 Azerbaidžanas Sumqayıt FK 0:0 2:0
FK Sutjeska Juodkalnija 1:3 Izraelis Maccabi Tel Aviv F.C. 0:0 1:3
FC Astana Kazachstanas 3:2 Graikija Aris Thessaloniki F.C. 2:0 0:2, p.p.1:2
FC Petrocub Hîncești Moldavija 0:2 Turkija Sivasspor 0:1 0:1
AEL Limassol Kipras 2:0 Albanija KF Vllaznia Shkodër 1:0 1:0
FK Soči Rusija 7:2 Azerbaidžanas Keşla 3:0 4:2
IF Elfsborg Švedija 9:0 Moldavija FC Milsami Orhei 4:0 5:0
Rīgas FS Latvija 5:0 Vengrija Puskás Akadémia FC 3:0 2:0
FC Dinamo Batumi Gruzija 4:2 Baltarusija FC BATE Borisov 0:1 4:1
FK Partizan Serbija 3:0 Slovakija FC DAC 1904 Dunajská Streda 1:0 2:0
Dundalk F.C. Airija 4:3 Estija FCI Levadia Tallinn 2:2 2:1
Gżira United F.C. Malta 0:3 Kroatija HNK Rijeka 0:2 0:1
FC Viktoria Plzeň Čekija 4:2 Baltarusija FK Dynama-Brest 2:1 2:1
  FK Kauno Žalgiris  Lietuva 1:10 Velsas The New Saints F.C. 0:5 1:5
NK Domžale Slovėnija 2:1 Suomija FC Honka 1:1 1:0
CSKA Sofia Bulgarija 0:0, baud.3:1 Latvija Liepāja 0:0 0:0, baud.3:1
Shkupi Šiaurės Makedonija 0:5 Portugalija C.D. Santa Clara 0:3 0:2
Hibernian F.C. Škotija 5:1 Andora FC Santa Coloma 3:0 2:1
Larne F.C. Šiaurės Airija 3:2 Danija AGF 2:1 1:1
K.A.A. Gent Belgija 4:2 Norvegija Vålerenga Fotball 4:0 0:2
F91 Dudelange Liuksemburgas 0:4 Airija Bohemian F.C. 0:1 0:3
FK Velež Mostar Bosnija ir Hercegovina 2:2, baud.3:2 Graikija AEK Athens F.C. 2:1 0:1
Qarabağ FK Azerbaidžanas 1:0 Izraelis F.C. Ashdod 0:0 1:0
PFC Lokomotiv Plovdiv Bulgarija 1:1, baud.3:2 Čekija FC Slovácko 1:0 0:1
FC Ararat Yerevan Armėnija 5:7 Lenkija Śląsk Wrocław 2:4 3:3
KF Laçi Albanija 2:0 Rumunija CS Universitatea Craiova 2:0 0:0
FC Drita Kosovas 2:3 Nyderlandai Feyenoord 0:0 2:3
FC Basel Šveicarija 5:0 Albanija FK Partizani Tirana 3:0 2:0
Pogoń Szczecin Lenkija 0:1 Kroatija NK Osijek 0:0 0:1
Austria Wien Austrija 2:3 Islandija Breiðablik UBK 1:1 1:2
NK Olimpija Ljubljana Slovėnija 1:1, baud.5:4 Malta Birkirkara F.C. 1:0 0:1, baud.5:4
Hammarby IF Švedija 4:1 Slovėnija NK Maribor 3:1 1:0
Molde FK Norvegija 3:2 Šveicarija Servette FC 3:0 0:2
Újpest FC Vengrija 5:2 Lichtenšteinas Vaduz 2:1 3:1
  Sūduva  Lietuva 0:0, baud.3:4 Lenkija Raków Częstochowa 0:0 0:0
FC Spartak Trnava Slovakija 1:1, baud.4:3 Rumunija ACS Sepsi OSK 0:0 1:1, baud.4:3
FH Hafnarfjörður Islandija 1:6 Norvegija Rosenborg BK 0:2 1:4
FC København Danija 9:1 Baltarusija FK Tarpeda-BelAZ 4:1 5:0
  FK Panevėžys  Lietuva 0:2 Serbija FK Vojvodina 0:1 0:1
HNK Hajduk Split Kroatija 3:4 Kazachstanas FC Tobol 2:0 1:3, p.p.1:4
Aberdeen F.C. Škotija 5:3 Švedija BK Häcken 5:1 0:2
KF Teuta Durrës Albanija 3:2[a] Andora Inter Club d'Escaldes 0:2 2:0, p.p.3:0
Riga FC Latvija 3:0 Šiaurės Makedonija KF Shkëndija 2:0 1:0
FC Dinamo Tbilisi Gruzija 2:7 Izraelis Maccabi Haifa F.C. 1:2 1:5
HB Tórshavn Farerai 6:0 Juodkalnija Budućnost Podgorica 4:0 2:0
Linfield F.C. Šiaurės Airija 4:0 Bosnija ir Hercegovina FK Borac Banja Luka 4:0 0:0
Šachcior Salihorsk Baltarusija 1:3 Liuksemburgas CS Fola Esch 1:2 0:1
Folgore San Marinas 3:7 Malta Hibernians 1:3 2:4
KF Prishtina Kosovas 6:5 Velsas Connah's Quay Nomads F.C. 4:1 2:4
Valur Reykjavík Islandija 0:6 Norvegija FK Bodø/Glimt 0:3 0:3
Shamrock Rovers Airija be kovos burtų būdu
  1. iš čempionų lygos iškritusios komandos žaidžia tarpusavyje

Trečiasis atrankos etapas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Šiame etape dalyvavo 64 komandos: 54 antrojo etapo laimėtojai, 9 komandos patekusios UEFA koeficientų pagrindu ir 1 komanda iškritusi iš Čempionų lygos pirmojo atrankos etapo (burtų būdu). Burtai buvo traukiami 2021 m. liepos 19 d., pirmosios rungtynės vyko 2021 m. rugpjūčio 19 d., atsąkomosios – 2021 m. rugpjūčio 26 d. Nugalėtojai pateko į sekantį, atrankos atkrintamąjį etapą, o pralaimėjusios komandos baigė pasirodymą Europoje.

I komanda Rez. II komanda I rungt. II rungt.
FC Dinamo Batumi Gruzija 2:3 Turkija Sivasspor 1:2 1:0, p.p.1:1
KuPS Suomija 5:4 Kazachstanas FC Astana 1:1 4:3
FK Soči Rusija 3:3, baud.2:4 Serbija FK Partizan 1:1 2:2, baud.2:4
Śląsk Wrocław Lenkija 2:5 Izraelis Hapoel Be'er Sheva F.C. 2:1 0:4
C.D. Santa Clara Portugalija 3:0 Slovėnija NK Olimpija Ljubljana 2:0 1:0
Újpest FC Vengrija 1:6 Šveicarija FC Basel 1:2 0:4
IF Elfsborg Švedija 5:2 Bosnija ir Hercegovina FK Velež Mostar 1:1 4:1
FC Kolos Kovalivka Ukraina 0:0, baud.1:3 Kazachstanas FK Šahter Ķaraǵandy 0:0 0:0, baud.1:3
F.C. Paços de Ferreira Portugalija 4:1 Šiaurės Airija Larne F.C. 4:0 0:1
FC Luzern Šveicarija 0:6 Nyderlandai Feyenoord 0:3 0:3
K.A.A. Gent Belgija 3:2 Latvija Rīgas FS 2:2 1:0
Hibernian F.C. Škotija 2:5 Kroatija HNK Rijeka 1:1 1:4
Breiðablik UBK Islandija 3:5 Škotija Aberdeen F.C. 2:3 1:2
Trabzonspor Turkija 4:4, baud.4:3 Norvegija Molde FK 3:3 1:1, baud.4:3
Bohemian F.C. Airija 2:3 Graikija PAOK FC 2:1 0:2
The New Saints F.C. Velsas 5:5, baud.1:4 Čekija FC Viktoria Plzeň 4:2 1:3, baud.1:4
Raków Częstochowa Lenkija 1:0 Rusija FC Rubin Kazan 0:0 0:0, p.p.1:0
PFC Lokomotiv Plovdiv Bulgarija 3:5 Danija FC København 1:1 2:4
FK Čukarički Serbija 4:6 Švedija Hammarby IF 3:1 1:5
FC Tobol Kazachstanas 0:6 Slovakija MŠK Žilina 0:1 0:5
CSKA Sofia Bulgarija 5:3 Kroatija NK Osijek 4:2 1:1
FK Vojvodina Serbija 1:7 Austrija LASK 0:1 1:6
AEL Limassol Kipras 1:2 Azerbaidžanas Qarabağ FK 1:1 0:1
FC Spartak Trnava Slovakija 0:1 Izraelis Maccabi Tel Aviv F.C. 0:0 0:1
Rosenborg BK Norvegija 8:1 Slovėnija Domžale 6:1 2:1
KF Laçi Albanija 1:5 Belgija R.S.C. Anderlecht 0:3 1:2
SBV Vitesse Nyderlandai 4:3 Airija Dundalk F.C. 2:2 2:1
Maccabi Haifa F.C. Izraelis 7:3 Juodkalnija HB Tórshavn 7:2 0:1
Linfield F.C. Šiaurės Airija 2:4 Liuksemburgas CS Fola Esch 1:2 1:2
Shamrock Rovers F.C. Airija 3:0 Albanija KF Teuta Durrës 1:0 2:0
Riga FC Latvija 4:2 Malta Hibernians F.C. 0:1 2:1, p.p.4:1
FC Prishtina Kosovas 2:3 Norvegija FK Bodø/Glimt 2:1 0:2

Atrankos atkrintamasis etapas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Šiame etape dalyvavo 44 komandos: 32 trečiojo etapo laimėtojai, 4 komandos patekusios UEFA koeficientų pagrindu, 8 komandos iškritusios iš UEFA Europos lygos trečiojo atrankos etapo. Burtai buvo traukiami 2021 m. rugpjūčio 2 d., pirmosios rungtynės vyko 2021 m. rugpjūčio 19 d., atsąkomosios – 2021 m. rugpjūčio 26 d. Nugalėtojai pateko į sekantį, grupių etapą, o pralaimėjusios komandos baigė pasirodymą Europoje.

I komanda Rez. II komanda I rungt. II rungt.
  FK Žalgiris  Lietuva 2:3 Norvegija FK Bodø/Glimt 2:2 0:1
Neftçi Baku Azerbaidžanas 3:7 Izraelis Maccabi Haifa F.C. 3:3 0:4
FC Flora Estija 5:2 Airija Shamrock Rovers F.C. 4:2 1:0
Riga FC Latvija 2:4 Gibraltaras Lincoln Red Imps F.C. 1:1 1:1, p.p.1:3
CS Fola Esch Liuksemburgas 2:7 Kazachstanas FC Kairat 1:4 1:3
Qarabağ FK Azerbaidžanas 4:1 Škotija Aberdeen F.C. 1:0 3:1
FC Basel Šveicarija 4:4, baud.4:3 Švedija Hammarby IF 3:1 0:2, p.p.1:3, baud.4:3
FC Viktoria Plzeň Čekija 2:3 Bulgarija PFC CSKA Sofia 2:0 0:2, p.p.0:3
F.C. Paços de Ferreira Portugalija 1:3 Anglija Tottenham Hotspur F.C. 1:0 0:3
Stade Rennais F.C. Prancūzija 5:1 Norvegija Rosenborg BK 2:0 3:1
R.S.C. Anderlecht Belgija 4:5 Nyderlandai SBV Vitesse 3:3 1:2
LASK Austrija 3:1 Škotija St Johnstone F.C. 1:1 2:0
FK Šahter Ķaraǵandy Kazachstanas 1:4 Izraelis Maccabi Tel Aviv F.C. 1:2 0:2
PAOK FC Graikija 3:1 Kroatija HNK Rijeka 1:1 2:0
KuPS Suomija 0:4 Vokietija 1. FC Union Berlin 0:4 0:0
Feyenoord Nyderlandai 6:3 Švedija IF Elfsborg 5:0 1:3
Raków Częstochowa Lenkija 1:3 Belgija K.A.A. Gent 1:0 0:3
Sivasspor Turkija 1:7 Danija FC København 1:2 0:5
C.D. Santa Clara Portugalija 2:3 Serbija FK Partizan 2:1 0:2
Trabzonspor Turkija 1:5 Italija A.S. Roma 1:2 0:3
Hapoel Be'er Sheva F.C. Izraelis 1:3 Kipras Anorthosis Famagusta 0:0 1:3
FK Jablonec Čekija 8:1 Slovakija MŠK Žilina 5:1 3:0

Grupių etapas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Šiame etape dalyvauja 32 komandos: 22 trečiojo etapo laimėtojai ir 10 komandų iškritusių iš UEFA Europos lygos atrankos atkrintamojo etapo. Burtai bus traukiami 2021 m. rugpjūčio 27 d., rungtynės vyks 2021 m. rugsėjo 16 d., 2021 m. rugsėjo 30 d., 2021 m. spalio 21 d., 2021 m. lapkričio 4 d., 2021 m. lapkričio 25 d. ir 2021 m. gruodžio 9 d. Nugalėtojai pateks į aštunfinalį, antrąsias vietas užėmusios komandos pateks į pirminį aštunfinalį. Likusios komandos baigs pasirodymą Europoje.

A grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

V. Komanda Ru Pe Ly Pr Įv.+ Įv.- Įv.+/- T Atranka Izraelis MTA Austrija LAS Suomija HJK Armėnija ALA
1 Izraelis Maccabi Tel Aviv F.C. 1 1 0 0 4 1 +3 3 Patenka į aštunfinalį 4:1
2 Austrija LASK 1 1 0 0 2 0 +2 3 Patenka į pirminį aštunfinalį
3 Suomija HJK 1 0 0 1 0 2 −2 0 0:2
4 Armėnija FC Alashkert 1 0 0 1 1 4 −3 0
Atnaujinta po rungtynių vykusių 2021 m. rugsėjo 14 d.. Šaltiniai: UEFA

B grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

V. Komanda Ru Pe Ly Pr Įv.+ Įv.- Įv.+/- T Atranka Serbija PAR Belgija GNT Estija FLO Kipras ANO
1 Serbija FK Partizan 1 1 0 0 2 0 +2 3 Patenka į aštunfinalį
2 Belgija K.A.A. Gent 1 1 0 0 1 0 +1 3 Patenka į pirminį aštunfinalį
3 Estija FC Flora 1 0 0 1 0 1 −1 0 0:1
4 Kipras Anorthosis Famagusta FC 1 0 0 1 0 2 −2 0 0:2
Atnaujinta po rungtynių vykusių 2021 m. rugsėjo 14 d.. Šaltiniai: UEFA

C grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

V. Komanda Ru Pe Ly Pr Įv.+ Įv.- Įv.+/- T Atranka Italija ROM Norvegija BOD Ukraina ZOR Bulgarija CSS
1 Italija A.S. Roma 1 1 0 0 5 1 +4 3 Patenka į aštunfinalį 5:1
2 Norvegija FK Bodø/Glimt 1 1 0 0 3 1 +2 3 Patenka į pirminį aštunfinalį 3:1
3 Ukraina FK Zorâ Lugansʹk 1 0 0 1 1 3 −2 0
4 Bulgarija PFC CSKA Sofia 1 0 0 1 1 5 −4 0
Atnaujinta po rungtynių vykusių 2021 m. rugsėjo 14 d.. Šaltiniai: UEFA

D grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

V. Komanda Ru Pe Ly Pr Įv.+ Įv.- Įv.+/- T Atranka Čekija JAB Nyderlandai AZ Danija RAN Rumunija CLJ
1 Čekija FK Jablonec 1 1 0 0 1 0 +1 3 Patenka į aštunfinalį 1:0
2 Nyderlandai AZ Alkmaar 1 0 1 0 2 2 0 1 Patenka į pirminį aštunfinalį
3 Danija Randers FC 1 0 1 0 2 2 0 1 2:2
4 Rumunija CFR Cluj 1 0 0 1 0 1 −1 0
Atnaujinta po rungtynių vykusių 2021 m. rugsėjo 14 d.. Šaltiniai: UEFA

E grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

V. Komanda Ru Pe Ly Pr Įv.+ Įv.- Įv.+/- T Atranka Čekija SLA Nyderlandai FEY Izraelis MHA Vokietija UNI
1 Čekija SK Slavia Praha 1 1 0 0 3 1 +2 3 Patenka į aštunfinalį 3:1
2 Nyderlandai Feyenoord 1 0 1 0 0 0 0 1 Patenka į pirminį aštunfinalį
3 Izraelis Maccabi Haifa F.C. 1 0 1 0 0 0 0 1 0:0
4 Vokietija FC Union Berlin 1 0 0 1 1 3 −2 0
Atnaujinta po rungtynių vykusių 2021 m. rugsėjo 14 d.. Šaltiniai: UEFA

F grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

V. Komanda Ru Pe Ly Pr Įv.+ Įv.- Įv.+/- T Atranka Danija COP Graikija PAO Slovakija SLO Gibraltaras LIN
1 Danija Copenhagen 1 1 0 0 3 1 +2 3 Patenka į aštunfinalį
2 Graikija PAOK 1 1 0 0 2 0 +2 3 Patenka į pirminį aštunfinalį
3 Slovakija Slovan Bratislava 1 0 0 1 1 3 −2 0 1:3
4 Gibraltaras Lincoln Red Imps 1 0 0 1 0 2 −2 0 0:2
Atnaujinta po rungtynių vykusių 2021 m. rugsėjo 14 d.. Šaltiniai: UEFA

G grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

V. Komanda Ru Pe Ly Pr Įv.+ Įv.- Įv.+/- T Atranka Nyderlandai VIT Anglija TOT Prancūzija REN Slovėnija MUR
1 Nyderlandai SBV Vitesse 1 1 0 0 2 0 +2 3 Patenka į aštunfinalį
2 Anglija Tottenham Hotspur F.C. 1 0 1 0 2 2 0 1 Patenka į pirminį aštunfinalį
3 Prancūzija Stade Rennais F.C. 1 0 1 0 2 2 0 1 2:2
4 Slovėnija NŠ Mura 1 0 0 1 0 2 −2 0 0:2
Atnaujinta po rungtynių vykusių 2021 m. rugsėjo 14 d.. Šaltiniai: UEFA

H grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

V. Komanda Ru Pe Ly Pr Įv.+ Įv.- Įv.+/- T Atranka Šveicarija BAS Azerbaidžanas QAR Kazachstanas KAI Kipras OMO
1 Šveicarija FC Basel 1 0 1 0 0 0 0 1 Patenka į aštunfinalį
2 Azerbaidžanas Qarabağ FK 1 0 1 0 0 0 0 1 Patenka į pirminį aštunfinalį 0:0
3 Kazachstanas FC Kairat 1 0 1 0 0 0 0 1 0:0
4 Kipras AC Omonia 1 0 1 0 0 0 0 1
Atnaujinta po rungtynių vykusių 2021 m. rugsėjo 14 d.. Šaltiniai: UEFA

Susiję puslapiai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]