Google Video

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Google Video Logo
Google Video Logo

Google Video – nemokama „Google“ paslauga, kuri leidžia kiekvienam įkelti vaizdo klipus į „Google“ serverius, taip ją padarant nemokamai prienamą arba apmokestintą per „Google Video“ parduotuvę. Naudotojai gali naršyti ir peržiūrėti filmus tiesiogiai „Google Video“ svetainėje arba parsisiųti failus ir juos pateikti savo asmeninėje svetainėje.

Panašias paslaugas taip pat siūlo „YouTube“, „iFilm“, „MetaCafe“ ir „IFC Medialab“.

Turinys[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nepaisant to, kad „Google Video“ oficialiai vis dar bandomosios versijos (beta) stadijoje, jos kolekcijoje jau yra milžiniškas nemokamų vaizdo įrašų ir vaizdo klipų archyvas. Archyvą sudaro mėgėjiški filmai (klipai), internetiniai vaizdo klipai, reklamos, ir kino filmų anonsai, taip pat siūloma platinti komercinę profesionalią vaizdinę medžiagą, pavyzdžiui, televizinį turinį ir komercinius filmus.

Įvairios daugialypės terpės kompanijos siūlo savo apmokestintą produkciją „Google Video“, įskaitant CBS programas, NBA muzikinius klipus ir nepriklausomus filmus. Nuo pat pradžių daugelis transliuotojų (tokių kaip ABC, NBC, CNN) siūlė savo programas „Google Video“ svetainėje nemokamam internetiniam transliavimui. Be to, JAV Nacionalinis archyvas naudoja „Google Video“ istorinių filmų[1] viešinimui internete.[2]

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]