Google Video

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Google Video Logo

Google Video – nemokama Google paslauga, kuri leidžia kiekvienam įkelti video klipus į Google serverius, šitaip ją padarant nemokamai prienamą arba apmokestintą per Google Video parduotuvę. Naudotojai gali naršyti ir peržiūrėti filmus tiesiogiai Google Video svetainėje arba parsisiųti failus ir juos pateikti savo asmeninėje svetainėje.

Panašias paslaugas taip pat siūlo YouTube, iFilm, MetaCafe ir IFC Medialab.

Turinys[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nepaisant to, kad Google Video oficialiai vis dar bandomosios versijos (beta) stadijoje, jos kolekcijoje jau yra milžiniškas nemokamų video filmų ir klipų archyvas. Archyvą sudaro mėgėjiški filmai (klipai), internetiniai video klipai, reklamos, ir kino filmų anonsai, taip pat siūloma platinti komercinę profesionalią vaizdinę medžiagą, pavyzdžiui, televizinį turinį ir komercinius filmus.

Įvairios daugialypės terpės kompanijos siūlo savo apmokestintą produkciją Google Video, įskaitant CBS programas, NBA muzikinius klipus ir nepriklausomus filmus. Nuo pat pradžių daugelis transliuotojų (tokių kaip ABC, NBC, CNN) siūlė savo programas Google Video svetainėje nemokamam internetiniam transliavimui. Be to, JAV Nacionalinis Archyvas naudoja Google Video istorinių filmų [1] paviešinimui internete.[1]

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]