My-HiME

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
My-HiME
My-HiME team.jpg
Žanras Veiksmo, fentezi, romantinė komedija, sentai, yuri
TV anime
Režisierius Masakazu Obara
Studija Sunrise
Kanalas Japonija TV Tokyo, Animax
Rodymo laikotarpis 2004 m. rugsėjo 30 d. –
2005 m. kovo 31 d.
Serijų sk. 26
Manga
Autorius Hajime Yatate
Leidėjas Japonija Akita Shoten
KanadaJungtinės Amerikos Valstijos Tokyopop
Serializuota  Weekly Shōnen Champion
Leidimo metai 2004 m. lapkričio 11 d. –
2005 m. liepos 7 d.
Tomų sk. 5
Susiję darbai
 • OVA
 • My-Otome
 • My-HiME EXA
 • My-Otome Zwei
 • My-Otome 0~S.ifr~

My-HiME (jap. 舞-HiME) – anime serialas, išleistas „Sunrise“ kompanijos ir rodytas „TV Tokyo“ kanalu nuo 2004 m. rugsėjo iki 2005 m. kovo. Serialas yra apie HiME mergaites, naudojančias magišką ginkluotę ir galinčias iškviesti galingas būtybes, vadinamas Vaikai, bei nugalėti siaubingus padarus, žinomus kaip Orphans.

Daug shōnen elementų, šiek tiek anime clichés parodijos. Vėlesnėse serijose siužetas peržengia komedijos ribas.

Antrasis anime sezonas, pavadintas „My-Otome“ (舞-乙HiME), buvo sukurtas dėl šio serialo populiarumo Japonijoje, išsaugant panašius istorijos elementus ir veikėjų struktūrą.

Taip pat sukurta manga komiksų serija, kurioje vystomos kitos siužeto linijos, publikuotos Šiaurės Amerikoje leidyklos „TOKYOPOP“ anglų kalba.

Prologas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Mai Tokiha – aukštosios mokyklos mokinė ir atsidavusi vyresnioji sesuo, gaunanti stipendiją prestižinėje Fuuka akademijoje. Keliaujant keltu į akademiją, įgula pamato ir išgelbsti jauną mergaitę, kuri plūduriuoja vandenyje, suspaudus didelį juodą kardą. Reikia atlikti dirbtinį kvėpavimą, o Mai vienintelė moka tai daryti. Sėkmingai atlikusi procedūrą, ji pastebi, kad išgelbėta mergaitė turi tokį patį keistą apgamą, kaip ir ji pati. Nakties metu į keltą patenka kita mergina, ieškanti išgelbėtosios. Tarp jų prasideda mūšis, kurio metu sunaikinamas keltas. Visi evakuojasi, tik Mai lieka laive. Neatskleistos Mai galios prabunda, jinai krentant žemyn kartu su kelto nuolaužomis.

Sukurtas kompiuterinis žaidimas „PlayStation 2“ konsolei, pavadintas: „Unmei no Keijo“ arba „The Another“ (liet. Kiti) ir PSP konsolei „Mai Hime Senretsu“. Taip pat kovinis žaidimas „Bakuretsu“. Pagrindinis herojus „Unmei no Keijo“ siužete yra vaikinas, vardu Takemura, atvykęs į Fuuka akademiją studijuoti HiMes‘s. Yra kelios istorijos (po kiekvieną Mai, Mikoto, Natsuki ir Miyu). PSP versijoje yra dar viena veikėjo istorija, manoma, kad Shizuru.

Terminologija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

 • HiME, taip pat žinomos kaip Valkyries ir Ikusahimes, yra akronimas, kuris reiškia „Highly-Advanced Materializing Equipment“. Tai taip pat ir Hime bakronimas, japonų kalboje reiškiantis „princesė“. HiME‘s galima atpažinti, visos turi identiškus mįslingus apgamus, esančius skirtingose kūno vietose. Ir tik HiME‘ės gali matyti paslaptingą raudoną žvaigždę (Hime-boshi) danguje, netoli mėnulio.
 • PRINCESS (Princesė) (Tiktai mangoje) Gabumai, labai panašūs į HiME‘ių, buvo sukurti Searrs grupės mokslininkų. Šio žodžio akronimas: Perfect Realization of INdependent acCESS. Šie individai gali iškviesti „Vaiką“ be rakto pagalbos.
 • QUEEN (Karalienė) (Tiktai mangoje) QUaint Element ENchantress
Mai elementų sukurtas galios laukas.
 • Elementai – ginklai, sukurti pasitelkiant HiME’ių gebėjimą sukurti kietą daiktą iš fotonų. Jie įrodo, kad HiME‘ės išmoko naudoti savo galias. Elementai dažniausiai sukuriami kaip artimos kovos ginklai (yra išimčių).
 • Vaikai – galingos būtybės, kurios tampa HiME‘ių saugotojais. Panašūs į robotus, bet tai gyvos protingos būtybės. HiME‘ės, priimdamos savo Vaikų apsaugą, turi svarbiausią sau asmenį (mangoje žinomą kaip Raktas) padaryti užstatu. Pagal šią sutartį mylimiausias HiME‘ės asmuo gyvybės energija susiejamas su Vaiku. Kuo stipresnis HiME‘ės ryšys su tuo asmeniu, tuo stipresnis tampa Vaikas (pvz., tampa didesnis ūgiu). Jei Vaikas žūsta kovoje, taip pat žūsta ir tas asmuo – HiME daigiau nebegali iškviesti savo Vaiko. Išimtis – jei HiME pakeičia savo svarbiausią asmenį. Tik dvi HiME‘ės anime istorijoje tai sugebėjo padaryti.
 • Orphan (našlaitis) – monstrai, su kuriais HiME‘ės kovėsi pirmose serijose. Orphan‘ai yra panašūs į Vaikus. Vaikas gali „rezonuoti“ su HiME‘ės siela, sukurdamas ryšį. Orphan‘ai nesugeba to atlikti, dėl to atakuoja žmones. Kai kurie Orphan‘ai gali susilieti, pasidalinti į mažesnius padarus arba atsiauginti savo kūno dalis.
 • Key (Raktas) – asmuo, susietas su HiME ir jos Vaiku. Raktas reikalingas tam, kad HiME‘ei galėtų iškviesti savo Vaiką. HiME‘ė gali turėti kelis Raktus, jais dalintis, arba netgi būti Raktu kam nors kitam. Raktų sąvoka sutinkama tik mangoje. Anime serijose jie paprastai minimi kaip „svarbiausias asmuo“, ir, kitaip nei mangoje, jų fizinis buvimas nereikalingas, norint iškviesti Vaiką.

Veikėjai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Ši dalis apibūdina tik anime versiją
Mai su savo broliu Takumi, serialo pradžioje.
 • Mai Tokiha (鴇羽 舞衣) – Nauja studentė Fuuka akademijoje ir pagrindinė herojė. Po tėvų žūties ji rūpinasi jaunesniu broliu Takumi. Mai nemėgsta apsunkinti kitų savo problemomis. Jos Elementai – keturi auksiniai žiedai su smaragdais, kurie sukasi aplink riešus ir kulkšnis, leisdami skraidyti, sukurti liepsnos stulpus arba galios laukus. Jos Vaikas – Kagutsuchi, taip pavadintas pagal Japonų ugnies dievą. Drakono, banginio ir fenikso hibridas. Galvoje turi kardą, pereinantį kiaurai, kurį prieš 300 metų įsmeigė Obsidian lordas, kaip savo galios žymę. Ji seseriškai myli Takumi ir Mikoto ir turi romantinius jausmus Tate‘ui ir Reito‘ui.
Natsuki su dėstytoju, teikiančiu slaptą informaciją.
 • Natsuki Kuga (玖我なつき) – Natsuki gyvena dvigubą gyvenimą. Viename ji tiesiog eilinė Fuuka akademijos studentė, kitame – mergina, turinti misiją. Ji siekia atkeršyti už savo motinos žūtį, dėl kurios tikriausiai kalta organizacija, žinoma kaip „Pirmasis rajonas“ (First District). Jos elementai: pora mažų šaunamųjų ginklų, kurie šaudo ledo kulkomis. Natsuki Vaikas – Duran, sidabriškai purpurinis vilkas. Ant nugaros jis turi porą pabūklų, kurie gali šaudyti įvairiais šoviniais: Blyksnis sukuria akinančią šviesą, Chromas yra galingos amunicijos šarvas, Sidabras pagamina varveklių krušą. Ji turi apatinių drabužių kolekciją, kurią vis didina. Natsuki dažnai tampa Hentai pajuokos objektu. Mangoje jos istorija šiek tiek kitokia. Šioje versijoje jos motina buvo nužudyta paslaptingos HiME. Kadangi Fuuka akademija kviečia HiME‘es, labai didelė tikimybė, kad žudikas yra mokykloje, ir Natsuki įnirtingai jos ieško.
 • Mikoto Minagi (美袋命) – abejotinos kilmės vidurinės mokyklos mokinė, kuri buvo ištraukta iš jūros praplaukiančio kelto. Ji prisirišus prie Mai, nors eina į Fuuka akademiją norėdama surasti savo brolį. Jos Elementas – didelis juodas kardas, pavadintas Miroku ir atsakantis į Mikoto kvietimą, jei yra netoliese. Miroku turi keletą specialių galių, tokių kaip gebėjimas perkirsti bet kokį objektą ir gebėjimas iškviesti energijos bangas. Kai panaudojamos šios galios, ant kardo pasirodo švytintys raudoni ženklai. Pradžioje atrodo, kad kardas ir yra jos Vaikas, bet vėliau išaiškėja, kad tai milžiniška žmogėdros tipo pabaisa, kuri turi gigantišką lazdą su spygliais, vardu Miroku. Šis Vaikas iškviečiamas kaip Obsidian Lordo saugotojas ir atrodo, kad yra jo valdomas. Per pirmas serijas Mikoto elgiasi taip, tarsi būtų išauginta kačių.
 • Takumi Tokiha (鴇羽巧海) – Mai’os mažasis brolis. Jo širdis silpna, dėl to turi reguliariai gerti vaistus. Nori būti labiau nepriklausomas, nes jaučia, kad yra našta savo seseriai. Geras Akira‘os draugas. Iš pradžių atrodo, kad Takumi yra Mai‘os Raktas, bet išaiškėja, kad tai netiesa, kai Akira‘os Vaikas žūva kartu su Takumi. Jis dažnai vaidina namų šeimininkę.
 • Akira Okuzaki (尾久崎晶) – Takumi’o kambario draugas. Iš pradžių Akira‘ą erzina Takumi‘io elgesys, bet galiausiai jie tampa gerais draugais. Ji – užsimaskavusi mergina nindzė, atsiųsta tėvo, Okuzaki nidzių klano vadovo, stebėti HiME‘ių. Jos ginklas – dviašmenis durklas. Akira‘os Vaikas – Gennai, panašus į gigantišką varlę. Milžiniški žibintai ant Gennai nugaros naudojami kartu su Akira’os Elementais priešo išvedimui iš rikiuotės. Šviesos sukuria priešo šešėlį ir Akira gali mesti savo durklą į šešėlį, jį „prisegdama“, kol Gennai sunaikins jį „Jigoku Gama“ ataka. Ji slėpė savo lytį, kad niekas neįtartų esant HiME.
 • Yuuichi Tate (楯祐一) – Fuuka akademijos tarybos narys. Rūpinasi Shiho Munakata, vaikystės drauge. Tate buvo Fuuka kendo klubo narys, reguliariai dalyvavęs turnyruose, kol patyrė sunkų sužeidimą. Mangoje Tate – Mai‘os ir Natsuki Raktas.
 • Shiho Munakata (宗像詩帆) – mergaitė, kuri vadina Yuuichi savo broliu (nors jie nėra giminės). Shino visur sekioja Yuuichi, kur gyvena jos tėvai, nežinoma. Senelis turi vietinę Fuuka šventyklą, kur ji patarnauja. Shino elementas – fleita, o Vaikas – Yatagarasu, į varną panaši būtybė. Ji sutrinka, kai išsiaiškina, kad tarp Mai ir Tate mezgasi tarpusavio santykiai, ir pasąmoningai panaudoja HiME galias, užpuldama Mai. Vėliau atgauna sveiką protą. Mangoje ji nepristatoma iki tol, kol atskleidžiama, kad ji yra princesė.
 • Haruka Suzushiro (珠洲城遥) – karštakošė Fuuka akademijos studentų tarybos direktorė. Geriausia Yukino’s draugė ir Shizuru varžovė. Ji norėjo tapti Studentų tarybos prezidente, bet pralaimėjo balsavimą Shizuru. Anime serijose Haruka nėra HiME.
 • Yukino Kikukawa (菊川雪之) – Fuuka akademijos studentų atstovybės sekretorė. Jos elementai – veidrodžiai, kuriuose gali matyti visą Fuuka aplinką. Jai padeda jos Vaiko, į augalą panašaus gyvūno su ilgais į vynmedį panašiais stiebais, Dianos, sporos. Sporos veikia kaip kameros ir gali sukurti slepiamuosius laukus. Dažnai pataiso Haruka‘os neteisingus žodžius.
 • Reito Kanzaki (神崎黎人) – Fuuka akademijos studentų atstovybės viceprezidentas. Domisi Mai. Vėliau paaiškėja, kad jis yra žemiškasis Obsidian Lordo pavidalas ir dingęs Mikoto brolis. Jo vardas japoniškai – Koykyo no Kimi.
 • Shizuru Fujino (藤乃静留) – Fuuka akademijos studentų atstovybės prezidentė. Jos ginklas – dvigubo tipo naginata. Vaikas – Kiyohime, panašus į dvigalvę Hidrą. Shizuru slaptai puoselėja romantiškus jausmus Natsuki. Ji nužudo šimtus žmonių, sunaikindama slaptą „First District“ organizaciją, kuriai priešinosi Natsuki. Mangoje Shizuru vaidina pagalbinę rolę ir nėra HiME.
 • Yukariko Sanada – vienuolė vietinėje bažnyčioje. Jos elementas – lankas, šaudantis energetinėmis strėlėmis, Vaikas – St. Vrus, panašus į šachmatų žirgą. Jis gali sukurti miražus dideliuose plotuose arba visiškai įkalinti žmogų sapnų pasaulyje.
 • Joseph Greer – kunigas, dirbantis toje pačioje bažnyčioje kaip ir Yukariko. Miyu ir Alyssa’os progreso prižiūrėtojas. Nužudytas kerštaujančios Miyu, atsakant į Alyssa‘os nužudymą.
 • Miyu Greer/M.I.Y.U. (深優・グリーア) – Joseph‘o Greer‘o įdukterė. Labai artima Alyssa‘ai. Searrs kompanijos sukurtas androidas Alyssai Searrs apsaugoti ir vesti ją į „Auksinę erą“. Jos vardo akronimas: „Multiple Intelligencial Yggdrasil Unit“. Savyje turi daugybę vidinių ginklų, tokių kaip šautuvas, kardas (ranka transformuojasi į kardą), grąžtas, grandininis pjūklas ir dematerializuojantis ginklas. Pakeitus ginklą, 'Mythril Draw' sistema pakeičia ir jos rūbų, 'Mythril Dress', spalvą. Buvo manyta, kad Miyu sunaikinta 15 serijoje, bet ją išgelbėjo Mashiro. Ji tampa koziriu „Festival‘yje“.
 • Searrs – Garsiausia Fuuka akademijos choro narė. Kai gimė, jai buvo suteiktos HiME galios, taip ji tapo „padirbta“ 13-ąją HiME. Alyssa‘os vaikas – Artemis, gigantiškas satelitas, skrendantis orbitoje virš žemės. Būdama netikra HiME, ji neturi Elementų, bet Miyu visada ją apgina. Kaip ir Nagi‘s, gali iškviesti ir valdyti Orphan‘us. Buvo nužudyta Joseph Greer, SEARRS įsakmu, 15 serijoje. Pabaigoje atgaivinta Mashiro’s galių pagalba, kartu su kitomis žuvusiomis HiME‘ėmis.
 • Nao Yuuki (結城奈緒) – vidurinės mokyklos mokinė, kuri mėgaujasi plėšdama iškrypusius vyrus. Jos elementai – plaštakos su metaliniais raudonais nagais, kuriais gali pagauti priešininkus arba perpjauti daiktus. Jie taip pat gali iššauti aštrias, plonas, raudonas stygas. Vaikas – Julia, pusiau žmogus, moteriškos lyties voras su skorpiono uodega. Tęsia savo kovas ir stengiasi nužudyti Natsuki tol, kol Julia sunaikinama Kiyohime. Raktas – jos motina. Festivaliui pasibaigus tampa vienuole.
Midori.
 • Midori Sugiura – buvusi Mai‘os bendradarbė ir Fuuka akademijos mokytoja. Elementas labrys, Vaikas – Gakutenou, į liūtą panašus padaras, kurio užpakalinės letenos gali transformuotis į ratus. Ratai gali sukelti tornado, didžiuliai ašmenys ant galvos. Svarbiausias asmuo – jos profesorius, kuriam jaučia romantiškus jausmus. Pralaimėjo Mikoto.
 • Akane Higurashi – Mai klasiokė. Akane Elementai – pora tonfų, Vaikas – Harry, primenantis didelį tigrą. Jis gali sukurti galingą vakuuminį efektą. Pirmoji HiME, kuri pralaimėjo, Harry‘s Miyu.
 • Nagi Homura – paslaptinga figūra, turinti slaptos informacijos apie HiMEs ir jų tikrąjį tikslą. Gali iškviesti Orphan‘ą spragtelėdamas pirštais. Jo iškviesti Orphan‘ai skiriasi nuo SEARRS iškviestųjų.
Mashiro Kazahana
 • Mashiro Kazahana – Fuuka Gakuen direktorė. Įkalinta invalido vežimėlyje, oficialiai jai 11 metų. Jos „kūnas “– lėlė, talpinanti jos sielą, o tikrasis kūnas laikomas kristale, Fuuka žemėse. Netikras Mashiro kūnas tarnauja ir kaip Fumi'ės Vaikas. Žinoma kaip Kristalinė Princesė. Ji yra vyresnė, turi ragelius ir nešiojasi dvigubų ašmenų kardą, su mėlynomis į akį panašiomis žymėmis. Jai žuvus jos Vaiko kūnas buvo pakabintas prie Obsidian Lordo sosto kaip trofėjus. Pabaigoje sugrįžta į savo žmogiškąjį kūną ir iškeliauja pro Valhalla vartus kartu su Nagi‘u.
 • Fumi Himeno – Mashiro’s tarnaitė. Elementas – dalgis, Mashiro – jos Vaikas. Vaiko vardas yra Suishou jap. „kristalas“). Mashiro kartais vadinama „Kristaline Princese“.
 • Aoi Senou – Viena iš Mai‘os padedančių klasiokių. Dažnai rūpinasi Mai‘os gerove. Gera Chie‘os draugė.
 • Chie Harada – Mai‘os klasiokė. Dažnai vaizduojama kalbanti mobiliuoju telefonu.

Japoniškas įgarsinimas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Veikėjas – įgarsintojas
 • Ai Shimizu – Mikoto Minagi
 • Mai Nakahara – Mai Tokiha
 • Saeko Chiba – Natsuki Kuga
 • Akiko Kimura – Youko Sagisawa
 • Akira Ishida – Nagi Homura
 • Junko Iwao – Akane Higurashi
 • Kikuko Inoue – Yukariko Sanada
 • Kiyomi Asai – Miyu Greer
 • Mamiko Noto – Yukino Kikukawa
 • Ryoka Yuzuki – Haruka Suzushiro
 • Sakura Nogawa – Shiho Munakata
 • Sanae Kobayashi – Akira Okuzaki
 • Naomi Shindou – Shizuru Fujino
 • Tomokazu Seki – Yuuichi Tate
 • Toshihiko Seki – Reito Kanzaki
 • Yugo Takahashi – Takumi Tokiha
 • Yukari Tamura – Midori Sugiura
 • Yuko Miyamura – Alyssa Searrs
 • Yuuka Nanri – Nao Yuuki
 • Ryoko Shintani – Aoi Senou
 • Mitsuki Saiga – Chie Harada

Serijų sąrašas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Lietuviškas pavadinimas Japoniškas pavadinimas Išleidimo data Serijos numeris #
Tai svarbus įvykis mergaitės gyvenime それは☆女の一大事 01
Paslaptys po pamokų ヒミツの放課後? 02
Liepsnų šokis/Žvaigždės priesaika 炎の舞/星の誓い 03
Vėjo išdaigos 風のイ・タ・ズ・ラ 04
Lietus---. Ašaros… 雨――。涙…… 05
Deganti 17-metė もえる十七歳(^^;) 06
Dingę kačiukai 迷子の仔猫たち 07
Svarbus dalykas たいせつのmの。 08
Jūra, tarnaitės ir Natsuki paslaptis ♪ 海とオトメとなつきのヒミツ♪ 09
Tortų karas!!! ケーキ大戦!!! 10
Šviesos ir tamsos rondo 光と闇の輪舞(ロンド 11
Angeliška šypsena 天使のほほえみ 12
Tamayura naktis ~たまゆらの夜~ 13
Taikinys: akademija ねらわれる学園 14
Vidurinės mokyklos mokinė ミ☆ per galaktiką 天翔ける ミ☆ 女子高生 15
Paradas ♪ Parade ♪ 16
Melagystė, lūpos そつきな、唇 17
--Pradžia ――はじまり。 18
Širdies labirintai こころの迷宮 19
Ugnies šokis/Ašarų likimas 炎の舞/涙の運命 20
Prabunda Juodasis Princas 黒き君、目覚めるとき 21
Suirimas… くずれゆく…… 22
Meilė, draugystė, šiurkštumas 愛情と友情、非情 23
Meilė yra kova コイ・ハ・タタカイ 24
Į nulemtąjį laiką 運命の刻へ 25
Švytinčios ☆dienos Shining ☆ Days 26

Kompiuteriniai žaidimai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Kompiuterinis žaidimasPlayStation 2“ konsolei sukurtas „Marvelous Interactive“ kompanijos ir pavadintas „Mai-HiME – Unmei no Keitouju“ arba „My-HiME – Kiti“. Išleistas 2005 m. birželio 30 d. Japonijoje.[1] Pagrindinis veikėjas – vaikinas Takemura, kuris atvyko į Fuuka akademiją studijuoti apie HiME‘s. Yra kelios siužeto linijos – po kiekvieną Mai, Mikoto, Natsuki ir Miyu. Du PSP žaidimai, „Mai-HiME Senretsu! Shin Fuuka Gakuen Gekitoushi!!“ ir „Mai-HiME Bakuretsu! Fuuka Gakuen Gekitoushi?!“,[2] buvo sukurti ir išleisti „Sunrise Interactive“.

Smulkmenos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

 • Kiekvienas „My-HiME“ DVD turi specialias trumpas dalis (omake) – anime papildymui ir veikėjų aspektų paaiškinimui.
 • Arika ir Nina, pagrindinės veikėjos „My-Otome“ serijose, pasirodo ir „My-HiME“. Nina keletą kartų parodoma toje pačioje klasėje kaip ir Mai, kaip antro plano veikėja. Arika trumpai matoma 26 serijos pabaigoje.
 • 10-a serija: „Tortų karas“ – „Iron Chef“ parodija. Midori pokštauja apie Chairman Kaga.
 • 9-oje serijoje Mikoto ranka, pasirodanti virš Mai ir Natsuki valties šono, pavaizduota stiliumi, panašiu į J-Horror filmą „Ringu“, taip pat kaip ir muzikinis šios scenos fonas.
 • Mai ir Yuuichi susikeičia rolėmis mangoje.

Įvadinė ir baigiamoji teminės dainos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Įvadinė:

Baigiamosios:

 • Kimi ga Sora Datta, atliekama Aki Misato
 • It’s Only the Fairy Tale, atliekama Yuko Miyamura (ep.15)

Kitos dainos:

 • Chisana Hoshi ga Oriru Toki, atliekama Minami Kuribayashi (eps.15 ir 26)
 • It’s Only the Fairy Tale, atliekama Yuko Miyamura (ep.7, 8, 11 ir 15)
 • Mizube no Hana, atliekama Chiba Saeko (ep.16)
 • Kokoro no Tsurugi, atliekama Shimizu Ai (ep.16)
 • Itoshisa no Kousaten, atliekama Nakahara Mai (ep.16)
 • Paradas, atliekama Nakahara Mai, Shimizu Ai, ir Chiba Saeko (eps.10 and 16)

Taip pat skaitykite[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

 1. „IGN: Mai-HiME: Unmei no Keitouju“. IGN. Nuoroda tikrinta 2006-10-06. 
 2. „IGN: Mai-HiME Bakuretsu! Fuuga Gakuen Gekitou Shi?!“. IGN. Nuoroda tikrinta 2006-10-06. 

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]