Vilija Matačiūnaitė

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Vilija

Vilija atlieka savo dainą „Attention“ „Eurovizijos“ dainų konkurso 2014 nacionalinės atrankos finalo metu
Biografija
Pilnas vardasVilija Matačiūnaitė
Dar žinomaVilija
Gimė1986 m. birželio 24 d. (37 metai)
KilmėLietuva Lietuva
ŽanraiPop, Rock, Jazz
Veiklavokalistė
Aktyvumo metai2004 – dabar
Susijusi veiklaKĮŽ
Svetainėwww.vilija.lt
Vilija Matačiūnaitė 2014.

Vilija Matačiūnaitė (žinoma kaip Vilija; g. 1986 m. birželio 24 d.) – Lietuvos dainininkė ir aktorė. Išgarsėjo 2005 metais dalyvaudama „Eurovizijos“ dainų konkurso nacionalinėje atrankoje bei realybės šou „Kelias į žvaigždes“ metu. 2014 metais laimėjo „Eurovizijos“ dainų konkurso nacionalinę atranką su daina „Attention“.

Biografija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vilija Matačiūnaitė gimė 1986 metų birželio 24 dieną Vilniuje, Antano ir Rimos Matačiūnų šeimoje. Turi sesę Astą ir brolį Aleksą. Vilija nuo vaikystės buvo labai aktyvi – mėgo sportą, karaokę, kūrė eilėraščius, lankė mokyklos chorą, teatro bei kitus būrelius, dainavo įvairiuose mokyklos renginiuose, vėliau – baruose. Balsą lavino Artūro Noviko džiazo mokykloje, Onos Valiukevičiūtės studijoje „Mikrofonas“, kurį laiką mokėsi dainuoti ir pas Rositą Čivilytę. Taip pateko į laisvalaikio centrą visai šeimai „Septynios mūzos”. Būdama 16 metų, subūrė grupę ir įrašė kelias dainas. Dainavo grupėse „Cordage” ir „Kampas”.[1]

2002 m. dalyvavo Latvijos muzikiniame televizijos konkurse „Fizz Superstar”.

2003 m. su grupe „Sugarfree” ir dainininku Aru Vėberiu, anksčiau priklausančiam grupei ”Naktinės personos”, pirmą kartą dalyvavo „Eurovizijos“ atrankoje. 2004 m. Jūrmaloje, tarptautiniame dainų konkurse „Gintarinė žvaigždė“, su šokėjų grupe „Laikyk atstumą” užėmė antrą vietą[2] (finale atliko dainą „Woman to woman“). Būdama septyniolikos (2004), mergina pirmą kartą pasirodė spaudoje – žurnale „Panelė“ buvo spausdinamas jos ir Aro Vėberio interviu.

2005 m. Vilija su ta pačia šokių grupe dalyvavo „Eurovizijos“ dainų konkurso nacionalinėje atrankoje ir su daina „Oh my God“ pateko į lietuviškąjį finalą, kuriame užėmė 7 vietą. Tais pačiais metais baigė Vilniaus Užupio gimnaziją ir dirbo antrąja režisieriaus asistente, statant Igno Miškinio filmą „Diringas”. 2005 m. vasarą dalyvavo festivalyje – konkurse „Draugų veidai” Moldovoje. Buvo įstojusi į Vilniaus Gedimino Technikos universitetą, nekilnojamojo turto specialybę, tačiau mokslus atidėjo dėl muzikinio projekto „Kelias į žvaigždes”, kuriame užėmė antrą vietą, finale pralaimėjusi Andriui Rimiškiui. Jos daina „Mylėk” radijo stoties „Lietus” klausytojų buvo pripažinta populiariausia pastarojo šou daina. Po realybės šou Vilija pasirašė kontraktą su LNK, kuris įpareigojo priklausyti šiai televizijai iki 2008 metų. Lankė vokalo pedagogo Zenono Knyžnikovo[3] ir Viktorijos Kalpokaitės pamokas.

2006 m. pirmą pusmetį kartu su „Kelias į žvaigždes” šou nariais koncertavo visoje Lietuvoje vykusiuose padėkos turo koncertuose. „Vaikų balso“ apdovanojimuose laimėjo geriausios metų atlikėjos nominacijoje ir tapo „Nacionalinės Muzikos Lygos“ čempione profesionalų kovų finale[4]. Tais pačiais metais Vilija išleido debiutinį solinį albumą „Mylėk”. Vilniaus Universitete neakivaizdžiai studijavo verslo vadybą[5], dirbo radijo stotyje „Lietus” (su kolege Agniete vedė laidą „Širdelės"), o metų pabaigoje laimėjo ir „Nacionalinės Muzikos Lygos“ Kalėdinį turnyrą.

2007 m. Vilija, įveikusi konkurentus, triumfavo „Nacionalinės Muzikos Lygos“ Joninių kovoje. Sudalyvavo tarptautiniame realybės šou „Hello, Jurmala!“.

2008 m. kartu su aktoriumi Ramūnu Rudoku dalyvavo LNK muzikiniame šou „Žvaigždžių duetai 2“, kuriame užėmė 4-ąją vietą. 2008 m. gegužės 24 d. įvyko roko operos „Prisikėlęs“[6] premjera Kaune, kurioje Vilija atlieka Marijos Magdalietės vaidmenį. LNK televizijos laidoje „Mano žvaigždė“ Vilija buvo apdovanota „Mano sportiškiausios žvaigždės“ titulu/statulėle.

2009 m. dalyvavo koncerte „Meilės jėga – Bitėlandas“[7] Juodkrantėje, kuriame persikūnyjo net į kelis vaidmenis, o rudenį išmėgino save laidos „Autopilotas“[8] olimpiadoje bei kartu su radijo stoties „M-1“ komanda dalyvavo LNK humoro šou „Nr.1“ varžybose[9], kur užėmė aukščiausias pozicijas. Metų pabaigoje su kitais atlikėjais ir roko grupe koncertavo renginyje „Hiperbolės dainos“.

Kitos televizijos laidos ir koncertai, kuriuose dalyvavo Vilija: „Šeši nuliai – milijonas“[10][11], „LNK Žydrasis žiburėlis“[12], „Dušas“, „Ideali pora“[13], „TV Panelė“, „Bravo“ apdovanojimai, Vudžio debiutinio albumo pristatymas[14], „Auksiniai svogūnai“, „KĮŽ 10 metų prieš ir po“, „Marsas prieš Venerą“, „Spąstai“, „Vakaras su Marijonu“, „Išsipildymo akcija“, „Mažųjų žvaigždžių ringas 3“, „KĮŽ mokytojų turnyras“, „Solo su orkestru“, „KĮŽ kovos“, „Mano žvaigždė“, „LNK Gerumo diena“, „Muzikos akademija“, „Auksinės širdies“ apdovanojimai, „Lietuvos balsai“, „Auksinė blykstė“, „Labas rytas“, „Gyvenimas pagal moteris“ ir kt.

Ji taip pat yra dainavusi su būriu Lietuvos ir užsienio atlikėjų, kaip Maksas Melmanas iš grupės „Biplan“, Marijonas Mikutavičius, „Raketa“, „Žas“, „InCulto“, „Amberlife“, Violeta Riaubiškytė, Vytautas Juozapaitis, Merūnas, Mino, Vudis, Grūdas, Ramūnas Rudokas, Ovidijus Vyšniauskas, choras „Cantate Domino“, Ruslanas Kirilkinas, italų dainininkas Umberto Tozzi, Aistė Pilvelytė, Vaidas Baumila, Jurgis Brūzga, Vaidas Vyšniauskas, Milanno, Sasha Son(g), Egidijus Bavikinas ir kitais.

Dabartinė veikla[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

   Šio straipsnio ar jo dalies neutralumas yra ginčytinas.
Prašome žiūrėti diskusiją (papildomos informacijos gali būti istorijoje).
   Šiam straipsniui ar jo daliai reikia daugiau nuorodų į patikimus šaltinius.
Jūs galite padėti Vikipedijai įrašydami tinkamas išnašas ar nuorodas į patikimus šaltinius.

Kurį laiką Vilija dėl balso klosčių ligos negalėjo dainuoti, tačiau dabar sėkmingai sveiksta, tęsia populiariosios muzikos studijas Vilniaus kolegijoje bei filmuojasi naujame lietuviškame seriale „Mano mylimas prieše“, kur atlieka vieną iš pagrindinių vaidmenų. Nors Vilijai patinka eksperimentuoti ir išbandyti save įvairiose srityse (rudenį ketina dalyvauti šokių projekte), savąją, ji mano, jau atradusi ir ateitį sieja su muzika.[15]. Šiuo metu Vilija su partneriu Artur Bajor dalyvauja projekte „Kviečiu šokti“, ir vaidina serialo „Mano Mylimas Prieše“ antrame sezone. Taip pat Vilija dalyvauja LNK muzikiniame projekte „Lietuvos Daina“, kuriame atliekamos legendinės Lietuvos dainos. Vilija pasirodė šešis kartus, pirmą kartą Vilija ir Merūnas atliko Hiperbolės dainą „Pamiršk mane“, antrąjį kartą Vilija, Aistė Pilvelytė ir Evelina Anusauskaitė atliko Vytauto Kernagio dainą „Mūsų dienos kaip šventė“, trečiąjį kartą Vilija atliko savo populiariausią dainą „Mylėk“, ketvirtąjį kartą Vilija ir grupė Rebelheart atliko grupės „Yva“ dainą „Panelė iš Kauno rajono“, penktąjį kartą Vilija atliko „Telebimbam“ dainą vaikams „Televizorius“, o šeštąjį kartą Vilija ir Ramūnas Rudokas atliko Kalėdinę dainą „Kalėdų Laiškas“, kurią sukūrė pats Ramūnas Rudokas. Nors Vilija dalyvavo šešis kartus į pusfinalį pateko tik su daina „Mylėk“. Finale Vilija pasirodė su grupės „Antis“ daina „Pokštas“.

2011 – uosius metus Vilija pradėjo su nauju vadybininku Martynu Tyla ir pranešė, kad dalyvaus Eurovizijos konkurse, kuriame ji atliks prieš kelerius metus sukurtą dainą „Dreams“, bet vėliau dėl techninių kliūčių pasitraukė iš konkurso. Sausio–gegužės mėn. kartu su aktoriumi Mantu Stonkumi dalyvavo LNK muzikinio projekto „Žvaigždžių duetai“ penktame sezone ir pasiekė pusfinalius. Taip pat Vilija ruošiasi pavasarį vyksiančiam džiazo konkursui „Jazz Voices“. Sausio pabaigoje Vilija įrašė dainą „Pasiekti žvaigždes danguje“, kuri skirta knygai „Šuniuko Vinco kelionė aplink pasaulį“. Taip pat Vilija išleido radijo singlą club stiliaus daina „Gonna Get All“ su DJ Funky M. Rugsėjo 7-11 d. Vilija ir Ona Kolobovaitė dalyvaus Gruzijos tarptautiniame festivalyje „Golden Talent 2011“, kuriame pasirodys kaip duetas. Kovo pabaigoje Vilija ir buvę Inculto grupės nariai, bei grupės „Freaks on Floor“ būgnininkas įkūrė grupę Round-A-Sound ir balandžio pabaigoje jau planuoja prisistatyti klube „Tamsta“. Taip pat Vilija su Grupe Round-A-Sound pasirodė kasmetiniame festivalyje „Gatvės muzikos diena“, bei TV3 koncerte ant baltojo tilto „Purpurinė Naktis“. Birželio pabaigoje Vilija pasirodė „Omnitel 1000 km kilometrų lenktynių“ finaliniame koncerte, kuriame atliko dvi dainas „Visi šoka“ ir „Dabar geriausi mūsų vakarai“, bei atidarant pagrindines lenktynes Vilija su visomis komandomis atliko Lietuvos himną. Rugsėjo viduryje prasidėjo konkursas „Pildyk Talentai“, kuriame Vilija yra komisijos narė, ji su Pildyk komanda važinėja po Lietuvos mokyklas ir ieško talentų, kurie gruodžio viduryje susikaus finale ir vienas iš jų taps nugalėtoju. bei turės šansą nusifilmuoti pildyk reklamoje, bei dalyvauti „Lietuvos Talentai“ finaliniame šou.

2013 – uosius metus Vilija pradėjo paskelbusi, kad dalyvaus LRT muzikiniame projekte „Auksinis balsas“, kuriame garsiausi Lietuvos garsiausi atlikėjai rungsis dėl auksinio balso titulo. Kiekvieną savaitę atlikėjai turės dainuoti skirtingo žanro dainas: nuo roko iki operos ir pan. Po daugybės savaičių paaiškėjo, kad Vilija tapo „Auksinio balso“ nugalėtoja. Rugpjūčio 22 dieną buvo paskelbta, kad Vilija taps naujo muzikinio projekto „Romeo Ir Džiuljeta“ laidos vedėja. Muzikinis projektas bus rodomas per TV3. Vilijos partneriu bus humoristas ir laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis. Projekto premjera įvyks rugsėjo 21 d. Praėjus projekto keturioms savaitėms, roko operos režisierius Kęstutis Jakštas pasiūlė Vilijai pretenduoti į Džiuljetos vaidmenį. Nuo šiol Vilija bus ir laidos vedėja ir dalyvė.

2014 metais Vilija paskelbė, jog dalyvaus Eurovizijos dainų konkurse. „Auksinio balso“ antrojo sezono finale Vilija pristatė savo naują dainą „Days“. Vilija sukūrė specialiai Eurovizijai skirtą dainą „Attention“, su kuria pretenduoja į Euroviziją. Kovo 1 d. paaiškėjo, jog bendru komisijos ir žiūrovų sutarimu Vilija su daina „Attention“ važiuos į Danijoje vyksiantį „Eurovizijos“ dainų konkursą. Kovo 15 d. LRT televizija surengė Vilijos paramos koncertą „Būkime kartu“, kurio metu žiūrovai galėjo aukoti pinigus Vilijos Euroviziniam pasirodymui. Koncerto metu buvo surinkta beveik 50 tūkst. litų. Koncerte Vilija atliko keletą dainą iš būsimo naujo albumo, taip pat scenoje su ja duetu dainavo aktorius Ramūnas Rudokas, Sasha Song bei Jurga Šeduikytė. Vilija atliko dvi dainos „Attention“ versijas, taip pat keletą senesnių dainų ir dar visiškai negirdėtų dainų. Koncerto metu buvo paskelbta, kad balandį Vilija išleis antrąjį albumą bei vyks į Amsterdamą, Rygą ir Londoną, kur vyks Eurovizijos koncertai.

2015 metais Vilija padarė pertrauką ir kurį laiką niekur nesirodė. Sausį ji buvo nominuota M.A.M.A apdovanojimuose, kaip geriausia metų atlikėja, ji nusileido laimėtojai Džordanai Butkutei. Rudenį ji išleido singlą "Meilės debesy", kurį ji parašė kartu su kompozitoriumi Stano, taip pat Vilija įrašė dainą su reperiu Medonu pavadinimu "Tuo tikiu". Taip pat Vilija pasirodė krepšininkų sutiktuvėse Vilniuje, kur atliko keletą dainų, bei dainą "Trys Milijonai" atliko su Deiviu ir Marijonu Mikutavičiumi. Spalio mėnesį buvo paskelbta, kad Vilija dalyvaus LRT muzikiniame projekte "Vario audra", kuriame varžysis orkestrai, ji bus vieno iš jų kapitonė. Taip pat viename interviu Vilija pasakė, kad ruošiasi paminėti savo karjeros dešimtmetį ir įrašinėja keletą dainų su kolegomis, bei dainininku Jonu Čepuliu ruošia specialią programą.

2016 metais Vilija dalyvavo LRT projekte "Vario audra", kur su savo orkestru Vario kirtis pateko į finalą. Vėliau Vilija surengė savo Jazz programą kartu su Andrej Polevikov ir Valerijum Ramoška, šitą koncertinį turą pavadino Vilija in Jazz, jos programa sulaukė didžiulės sėkmės ir susidomėjimo. Per šv. Valentino dieną Vilija ir Stano išleido dainą pavadinimu "Ką čia slėpti" (Aš tave myliu), šią dainą pirmą kartą atliko per LNK muzikinį projektą "Žvaigždžių duetai 6", taip pat daina radijo stotyje Lietus sulaukė didžiulės sėkmės.

2017 metais dalyvavo nacionalinėje atrankoje į Eurovizijos dainų konkursą su daina „I See the Lights“, bet nepraėjo pirmojo atrankų etapo.

Vilija tapo BTV laidos "Muzikinis iššūkis" dalyve, kur kiekvieną savaitę laidos dalyviai keičiasi partneriais ir turi atlikti vis kitą dainą. Laidos taisyklės tokios, kad iki pat finalo nei vienas dalyvis neiškrenta. Laidoje dalyvauja: Tadas Juodsnukis, Deivis, Eimutis Kvoščiauskas, Jokūbas Bareikis, Giedrius Leškevičius, Linas Lapėnas, Audrius Janonis, Simona Nainė, Baiba Skurstene, Neringa Nekrašiūtė, Rūta Žibaitytė, Monika Šedžiuvienė, Ieva Juozapaitytė. Vilija į finalą pateko tik su vienu pasirodymu, kai su Neringa Nekrašiūte atliko Justės Arlauskaitės dainą "Po mano oda", šis pasirodymas sužavėjo visus, tiek komisiją, tiek dalyvius. Finalinėje kovoje, kovojo net 13 pasirodymo, už dalyvius balsavo tik žiūrovai, jų sprendimu projektą laimėjo Vilijos ir Neringos duetas.

2022 m. su daina „101“ dalyvavo nacionalinėje atrankoje „Pabandom iš naujo! ir patekusi į pusfinalį, jame užėmė šeštąją vietą ir nepateko į finalą.[16]

Laimėjimai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vilija ir Ramūnas Rudokas „Žvaigždžių duetų“ metu, 2008 m. balandžio mėn. savaitraščio „TELE savaitė“ viršelyje
 • 2004 m. Jūrmaloje, tarptautiniame konkurse „Gintarinė žvaigždė“, užėmė antrą vietą.
 • 2005 m. „Eurovizijos“ dainų konkurso nacionalinėje atrankoje su daina „Oh my god“ užėmė 7 vietą.
 • 2005 m. Vilijos daina „Mylėk“ realybės šou „Kelias į žvaigždes“ metu buvo pripažinta populiariausia.
 • 2005 m. užėmė antrąją realybės šou „Kelias į žvaigždes“ vietą.
 • 2006 m. tapo LNK „Nacionalinės Muzikos Lygos“ čempione profesionalų kovų finale[17].
 • 2006 m. „Vaikų balse“ (TV3) pelnė geriausios metų atlikėjos titulą/statulėlę.
 • 2006 m. LNK Kalėdiniame „Nacionalinės Muzikos Lygos“ turnyro finale taip pat užėmė pirmą vietą[18].
 • 2007 m. pateko į Lietuvos gretutinių teisių asociacijos „Agata“ dažniausiai 2006 m. Lietuvos radijo stočių eteryje transliuotų grupių ir atlikėjų dešimtuką[19].
 • 2007 m. laimėjo „Nacionalinės Muzikos Lygos“ Joninių kovą.
 • 2008 m. kartu su aktoriumi Ramūnu Rudoku pateko į muzikinio šou „Žvaigždžių duetai 2“ finalą[20].
 • 2008 m. LNK laidos „Mano žvaigždė“ rinkimuose pelnė „Mano sportiškiausios žvaigždės“ apdovanojimą.
 • 2009 m. tapo TV3 laidos „Autopilotas“ olimpiados lydere moterų tarpe.
 • 2009 m. kartu su radijo stoties „M-1“ komanda nugalėjo laidoje humoro šou „Nr.1“[21].
 • 2010 m. užėmė trečiąją vietą tarptautiniame konkurse „Sea Songs“ Ukrainoje.
 • 2010 m. projekte „Kviečiu šokti“ kartu su profesionaliu šokėju Artur Bajor iškovojo antąją vietą.
 • 2011 m. užėmė antrąją vietą tarptautiniame konkurse „Golden Voices“ Moldovoje.
 • 2012 m. Londone muzikantų konkurse „Melange Factor“ užėmė pirmąją vietą rugsėjo kovoje, o metų pabaigoje tapo visų metų čempione.
 • 2013 m. laimėjo muzikinį projektą „Auksinis balsas“.
 • 2014 m. laimėjo „Eurovizijos“ dainų konkurso nacionalinę atranką.
 • 2014 m. užėmė trečiąją vietą tarptautiniame pop muzikos festivalyje „Canzone dal mundo“ Italijoje.
 • 2017 m. su Neringa Nekrašiūte laimėjo projektą "Muzikinis iššūkis"


Apdovanojimai ir pasiekimai
Prieš tai:
Andrius Pojavis
„Something“

Lietuvos atstovai Eurovizijoje

2014
Po to:
Monika Linkytė ir Vaidas Baumila
„This Time“

Diskografija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Albumai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Radijo singlai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

 • „Spjaudau Sau Ir Gaudau“, 2005 m.
 • „Kvailys“, 2005 m.
 • „Mylėk“, 2005 m.
 • „Aš Ne Tau“, 2005 m.
 • „Prisimink Mane“ 2006 m.
 • „Alkana Širdis“ 2006 m.
 • „Žiogai“ 2006 m.
 • „Sudie“ 2007 m.
 • „Vienui Viena“ 2008 m.
 • „Stabdyk“ 2008
 • „Mano Meilei“ (Su Merūnu) 2009 m.
 • „Aš Bloga“ 2009 m.
 • „Šalna“ 2010 m.
 • „Mano Mylimas Prieše“ 2010 m.
 • „Šalna“ 2010 m.
 • „Lyg Pasaka“ 2010 m.
 • „Tu Viską Gali“ 2011 m.
 • „Gonna Get All“ (feat. Funky M.) 2011 m.
 • „Pasiekti Žvaigždes Danguje“ 2011 m.
 • „Uh“ (Su grupe Round-a-Sound) 2011 m.
 • „Live Today“ 2013 m.
 • „Attention!“ 2014 m.
 • „I Need Your Love“ 2015 m.
 • "Meilės debesy" 2015 m.
 • "Ką čia slėpti" (Aš tave myliu) su Stano 2016 m.
 • "Viskas" 2017 m.

Filmografija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Metai Filmas Vaidmuo Pastabos
2010 Mano mylimas prieše“ (TV serialas) Miglė Vilija įrašė pagrindinę serialo garso takelio dainą[22]

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

 1. Vilija Matačiūnaitė. Music.lt. Nuoroda tikrinta 2024-03-09.
 2. www.kaunodiena.lt_ Vilija MATAČIŪNAITĖ
 3. www.delfi.lt_ Lietuvos scenos žvaigždžių mokytojas
 4. www.lrytas.lt_ Vilija: kas jos širdyje? Archyvuota kopija 2014-07-29 iš Wayback Machine projekto.
 5. www.lrytas.lt_ Elegantiška Vilijos Matačiūnaitės vienatvė Archyvuota kopija 2014-07-29 iš Wayback Machine projekto.
 6. www.souimperija.lt/_ Roko opera „Prisikėlęs“ Archyvuota kopija 2009-04-01 iš Wayback Machine projekto.
 7. www.valstietis.lt/_ Su meile „Bitės“ klientams Archyvuota kopija 2010-03-25 iš Wayback Machine projekto.
 8. www.facebook.com/_ Autopilotas
 9. www.alfa.lt/_ Vilija Matačiūnaitė: miegu su bet kuo
 10. www.vtv.lt/_ A. Valinską sužavėjo, kaip Vilija vedė žaidimą „Šeši nuliai – milijonas“
 11. www.vtv.lt/_ Šeši nuliai – milijonas: visų Kelio į žvaigždes sezonų kova
 12. www.delfi.lt/_ LNK „Žydrasis žiburėlis“ 2006: Vilija ir Mino įsimylėjo
 13. www.vtv.lt/_ LNK realybės Šou „Ideali pora“ jausmus išbandys ir Vilija su Mino
 14. www.vtv.lt/_ Pagaliau – ilgai lauktas debiutinis Vudžio albumas
 15. www.balsas.lt_ Vilija Matačiūnaitė: mokykloje nesulaukdavau meilės laiškų
 16. Bilietas į „Pabandom iš naujo!“ finalą – dar 4 dalyvių rankose: žiūrovų ir komisijos simpatijos sutapo, favoritė – Monika Liu
 17. www.obuolys.lt_ NML čempione tapo Vilija Archyvuota kopija 2016-03-04 iš Wayback Machine projekto.
 18. www.vtv.lt_ „NML Kalėdos“: Vilija įveikė Ž. Žvagulį
 19. www.balsas.lt_ 2006 metais Lietuvos eteryje dažniausiai skambėjo
 20. www.delfi.lt_ Žvaigždžių duetuose“ triumfavo A.Pilvelytė ir R.Bubnelis
 21. www.zebra.lt_ Muzikinio humoro šou „Nr. 1“ finalas Archyvuota kopija 2009-12-14 iš Wayback Machine projekto.
 22. „„Mano mylimas prieše“ garso takelis – skaitytojų teismui“. Delfi. 2010-01-28. Nuoroda tikrinta 2017-10-23.

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]