Ruslanas Kirilkinas

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Ruslanas Kirilkinas
Pilnas vardasRuslanas Kirilkinas
Dar žinomasRuslanas, Reinis, Pavasaris
Gimė1983 m. spalio 17 d. (37 metai)
KilmėLietuva Lietuva
Žanraipop
Aktyvumo metai2001 - dabar
Susijusi veiklaOmega
SvetainėOficiali svetainė

Ruslanas Kirilkinas (g. 1983 m. spalio 17 d. Telšiuose) – Lietuvos dainininkas, buvęs grupės „Omega“ vokalistas, LNK muzikinio šou „Muzikos akademija“ nugalėtojas.

Biografija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Gimė ir augo Telšiuose, mokėsi Telšių 2-oje vidurinėje mokykloje. Apie tėvus nekalba, o artimiausiais šeimos nariais vadina močiutę Zinaidą, brolį Artiomą bei seseris Viktoriją ir Oksaną.

2006 m. kovo mėn. vedė vyrą – suomių teatro režisierių Jarmo Skoną[1].

Gyveno Suomijoje, tačiau po dalyvavimo projekte „Muzikos akademija“ nusprendė pasilikti Lietuvoje[2].

Muzikinė karjera[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vaikystėje kelis kartus dalyvavo „Dainų dainelėje“. 2001 m. grupės B'Avarija narių – prodiuserio Deivydo Zvonkaus ir vadybininko Juozo Liesio iniciatyva tapo pop grupės „Omega“ vokalistu ir išpopuliarėjo su daina „Tu – mano mergytė“. 2002 m. nusifotografavo pornografinėse nuotraukose su vyru, kurios buvo patalpintos gėjų portale. Kilus dideliam skandalui, pasitraukė iš grupės, po ko ji iširo. 2004 m. dainavo kaip solinis atlikėjas po pseudonimu „Pavasaris“, tačiau populiarumo nesusilaukė ir nutraukė muzikinę karjerą. 2006 m. pavasarį emigravo į Suomiją. Ten 2007 m. dalyvavo muzikiniame šou „Idols“ ir, pasiekęs jo pusfinalį, įrašė dainą su jo sukurtu tekstu „The Price Of Freedom“, kurioje dainuojama apie laisvę būti homoseksualiu.

2008 m. rugpjūčio mėn. grįžo į Lietuvą ir rugsėjo – gruodžio mėn. dalyvavo LNK muzikiniame šou „Muzikos akademija“, kuriame daugiausia kartų iš visų dalyvių pelnė savaitės lyderio vardą[3]. Jo atliktos dainos „Svajonę Turiu“ ir „Laisvės Kaina“ (lietuviška „The Price Of Freedom“ versija) radijo stoties M-1 tope tapo lyderėmis. Taip pat atliko dainas „Jei Gali, Atleisk“ bei „Meilė – Tai Likimo Dovana“, „Hafanana“ (kartu su Afric Simone), „Life Is Life“ (kartu su Hermes House Band) ir kt.

Auksiniame finale surinkęs 15 366 žiūrovų balsus ir beveik 7 tūkst. balsų persvara aplenkęs 2-osios vietos laimėtoją Urtę Šilagalytę, tapo šou nugalėtoju[4], laimėjęs vokalo pamokas Holivudo „Pop Academy“ (JAV) (tačiau, praėjus daugiau nei 1,5 metų, pamokomis vis dar nepasinaudojo). Taip pat gavo ir kitą prizą – radijo stoties M-1 apdovanojimą už populiariausią projekto dainą „Laisvės Kaina“.

Dalyvavo koncerte „Neįtikėtini italų nuotykiai Lietuvoje“ ir dainavo duetu su italų estrados legenda Umberto Tozzi.

2009 m. kartu su laidų vedėja Skaiva Jasevičiūte dalyvavo LNK muzikiniame šou „Žvaigždžių duetai 3“. Čia pasižymėjo dainomis „Ša La La“, „Lietuva / There She Goes“, „Nebijok“ bei kt. Pasiekė finalą, bet prizinių vietų neužėmė.

Buvo tarp nominantų apdovanojimui „Vaikų balsas 2009“, bet laimėjo Mantas Jankavičius.

2009 m. norėjo dalyvauti LRT dainų konkurse „Dainų daina“, tačiau tuo metu turėjęs pasirinkti tarp dviejų projektų ir nežinodamas, ar laimėjimo atveju galės vykti į Euroviziją, kandidatūrą atsiėmė, nors vėliau LRT nusprendė, kad Lietuva Eurovizijoje vis dėlto dalyvaus[5].

2010 m. pradžioje dalyvavo nacionalinėje atrankoje į Euroviziją su S. Stavickio – Stano sukurta daina „I Love a Boy Who’s in Love with a Fairytale“ ir užėmė 7-ą vietą, o kovo mėn. 8-9 d. su ta pačia daina dalyvavo tarptautiniame konkurse „Golden Voices 2010“ Moldovoje ir laimėjo 3 vietą[6].

2011 m. sausio-birželio mėn. kartu su partneriu Jarmo Skonu dalyvavo LNK muzikiniame šou „Žvaigždžių duetai 5“, laimėjo 3-ą vietą ir bronzinius mikrofonus. 2012 m. jis šiame projekte dalyvavo trečią sykį, šįkart - duete su Seimo nario Andriaus Šedžiaus sužadėtine Monika Kvietkute, bet po kelių mėnesių iškrito.

Diskografija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  • 2001 m. – „Omega“ albumas „Nerealiai“
  • 2007 m. albume „Idols 2007“ – R. Kirilkino daina „To Where You Are“
  • 2008 m. muzikinio projekto „Muzikos akademija“ albume – dainos „Laisvės Kaina“ bei „Svajonę Turiu“[7]
  • 2009 m. „Muzikos akademija“ albumo 2-oje dalyje – dainos „Meilė – Tai Likimo Dovana“ bei „Jei Gali, Atleisk“.
  • 2012 m. – pirmasis solinis albumas „Laisvės kaina“

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]