Vaikų balsas

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
   Šiam straipsniui ar jo daliai trūksta išnašų į šaltinius.
Jūs galite padėti Vikipedijai pridėdami tinkamas išnašas su šaltiniais.
„Vaikų balso 2006“ apdovanojimų logotipas

Vaikų balsas – renginys, kuriame vaikų sprendimu apdovanojami Lietuvos muzikinio ir šou verslo pasaulio atstovai, įvairūs visuomenininkai ir kiti objektai. Renginį, skirtą vaikams, organizuoja viena didžiausių Lietuvos komercinių televizijų TV3. Nominacijų nugalėtojai paskelbiami finaliniame „Vaikų balso“ koncerte vykstančiame kiekvienų metų birželio 1 d., t. y., Pasaulinę vaikų gynimo dieną. Tam tikrose anketose gali balsuoti tik vaikai (nesulaukę 18 m.). Pirmasis toks renginys vyko 2005 m. Vilniaus pramogų arenoje.

Vaikų balsas 2005[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nugalėtojai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Beveik du mėnesius trukusiuose rinkimuose už mylimiausius, mėgstamiausius, populiariausius dainininkus, dainininkes, sportininkus, dainas, knygas, filmus, žaidimus, muzikos grupes, gyvūnus, leidinius ir žmones balsavo net 21 748 vaikai iš visos Lietuvos.

CD[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Po 2005-ųjų Vaikų balso apdovanojimų buvo išleista 15 dainų kompaktinė plokštelė (platintojas „Intervid“), kurioje savo kūrinius vaikams skyrė tokios Lietuvos pramogų pasaulio garsenybės kaip: Delfinai, Mokinukės, Vytautas Kernagis ir kt. Didelė dalis šiame albume esančių kūrinių skambėjo pirmųjų Lietuvoje vaikų rinkimų „Vaikų balsas 2005" finaliniame renginyje sostinės Ledo rūmuose, kurį birželio 1-ąją – Vaikų gynimo dieną surengė TV3 televizija.

Vaikų balsas 2006[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

2006-aisiais, kaip įprasta, birželio 1 d. (tarptautinę vaikų gynimo dieną), „Vaikų balso 2006“ apdovanojimų ceremonija vyko pilnutėlėje Vilniaus „Utenos“ pramogų arenoje. Apdovanojimuose dalyvavo daugybė muzikos, sporto, televizijos žvaigždžių, o didžiausiu ir garbingiausiu vakaro svečiu tapo „Vaikų metų žmogumi” išrinktas Lietuvos Respublikos prezidentas Valdas Adamkus. Tris mėnesius trukusiuose rinkimuose balsavo daugiau nei pernai – net 24 629 vaikai iš visos Lietuvos. Specialias dainas ir pasirodymus „Vaikų balsas 2006” apdovanojimų ceremonijai paruošė Violeta Riaubiškytė su Vaidu iš „Dangaus”, Žilvinas Žvagulis su „Mokinukėmis”, Alanas Chošnau, Linas ir Simona, „Mango”, „N.E.O”, „69 Danguje”, „Delfinai”, „Kastaneda”, „Raketa”, „Dangaus” dalyviai, popchoras „O-lia-lia”. Scenoje, šokant spalvingiems fontanams, magiškiausiais triukais vaikus stebino garsiausi Lietuvos stebukladariai, pasakų ir filmų herojais persirengę šėlo beveik trys šimtai mažųjų šokėjų, gimnastų ir dainorėlių. Renginį, kaip įprasta, rengė ir transliavo televizija TV3.

Nugalėtojai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vaikų balsas 2007[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

2007 m. ceremonija vyko Kauno sporto halėje. Renginio tematika buvo cirko arena. Apdovanojimus vedė vedė TV laidų žvaigždės Andrius Rožickas ir Violeta Riaubiškytė. Kaip ir tikrame cirke, scenoje pasirodė įvairūs gyvūnai, programą atliko ir „Baltijos cirkas“. Renginyje koncertavo Violeta Riaubiškytė, Deivis, Žilvinas Žvagulis, „Mango”, Mantas, Mino, Mia ir Deivydas Meškauskas, „Mokinukės” ir mažieji „LT United” antrininkai iš menų studijos „Terra Bella”.

Šiuose „Vaikų balso“ apdovanojimuose sulaukta rekordinio balsuotojų skaičiaus – 29631.

69 Danguje laimėjo dvi statulėles

Nugalėtojai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vaikų balsas 2008[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

2008 m. birželio 1 d. ceremonija vyko Vilniaus Utenos pramogų arenoje. Renginio tematika buvo Olimpiada. Apdovanojimus vedė deivė - Violeta Riaubiškytė ir Asteriksas - Vitalijus Cololo. Renginio metu pasirodė daug grupių ir atlikėjų.

Nugalėtojai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vaikų balsas 2009[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

2009 m. balandžio 8 d. ceremonija vyko Marijampolės kultūros centre. Renginyje buvo narpliojama detektyvinė Velykų istorija. Apdovanojimus vedė Velykų Zuikis - Vitalijus Cololo ir Velykė - Inga Norkutė. Koncerte dalyvavo visas būrys atlikėjų: Rytis Cicinas, Marijonas Mikutavičius, „Yva“, „69 danguje“, Mios ir Vaido Duetas, Lina Joy, „Mokinukės“ ir kiti.

Nugalėtojai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]