The Sims 4

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
The Sims 4
The Sims 4 Box Art.png
Kūrėjas EA Maxis“,
„The Sims Studio“
Leidėjas Electronic Arts
Dizaineris {{{dizaineris}}}
Kompozitorius {{{kompozitorius}}}
Išleidimo data 2014 m. rugsėjo 2 d. Europoje – 2014 m. rugsėjo 4 d.
Žanras (-ai) Gyvenimo simulatorius
Režimas Vieno žaidėjo
Reitingai PEGI: 12, ESRB: T (13+).
Platforma Mac OS X“, „Microsoft Windows
Versija {{{versija}}}
Variklis {{{variklis}}}
Reikalavimai Intel Pentium 4 1.8 GHz. 2 GB RAM, Intel HD 2500, Nvidia GeForce 7400 GT, AMD RAdeon HD 3550
Platinimas {{{media}}}
Licencija {{{licencija}}}
Pirmtakas The Sims 3
Kitos dalys The Sims 2“, „The Sims
{{{svetainė}}}

„The Sims 4“ – gyvenimo simuliatoriaus žanro žaidimas, sukurtas „Maxis" ir „The Sims Studio", ir išleistas „Electronic Arts“. Tai ketvirtoji „The Sims“ dalis. Ji buvo išleista 2014 m. rugsėjo 2 d.[1] Papildoma žaidimo informacija visuomenei buvo pristatyta 2013 m. „Gamescom“ mugėje Vokietijoje. „The Sims 4“ reikalavimai kompiuteriui yra mažesni negu pirmtako „The Sims 3“. Žaidimas turi naują valdymo variklį, kuris pakeičia Sims veikėjų valdymą. Šioje dalyje visų pamilti veikėjai tampa protingesni bei geba išreikšti daugiau reakcijų į aplinkos veiksnius. Ištaisyti tokie 3-iosios dalies nepatogumai, kaip, pavyzdžiui, kelių veikėjų negalėjimas lipti laiptais vienu metu. Grafikos pobūdžiu „The Sims 4“ herojai mažiau realistiški.

„The Sims 4“ yra vieno žaidėjo režimo žaidimas, todėl nereikalauja interneto prieigos, vis dėlto reikės turėti Origin paskyrą, o instaliuojant ir aktyvuojant žaidimą internetas tuo metu bus reikalingas.

Apie žaidimą[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Žaidėjai gali valdyti virtualius žmones, dažniau vadinamus Sims’ais, įtraukdami juos į kasdieniškas veiklas ir darbus bei formuodami tarpusavio santykius, kaip ir realiame gyvenime. Kaip praeitose serijose žaidimo, šio žaidimo veikėjai turi gyvenimo siekius, norus, poreikius ir įgūdžius. Kas nebuvo būdinga „The Sims“ žaidimo veikėjams – Sims’ai neaugdavo ir nesendavo, neturėjo gyvenimo siekių, tad taip susidarydavo neturintis nustatytų ribų, nesibaigiantis žaidimas. Dabar kiekvienas Sims’as turi nustatytą individualią gyvenimo trukmę – gali gyventi iki 100 simsiškų dienų, praeidamas per 6 amžiaus pakopas.

Garso takelis[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Orkestrinį žaidimo takelį (foninę muziką) aranžuoja kompozitorius Ilan Eshkeri. Visas garso takelis įrašinėjamas Abbey Road Studios įrašų studijoje, o įrašus atlieka Londono orkestras.

Papildymo paketai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pavadinimas Išleidimo data Aprašymas
Get To Work 2015 m.

kovo 31 d.

Pirmasis papildinys, duodantis 3 naujas profesijas (daktaro, mokslininko ir detektyvo) bei galimybę pasistatyti savo parduotuvę ir tapti jos savininku. Šis papildinys prideda ateivius, kuriuos galite sukurti, naują miestą Magnolia Promenade, ateivių planetą Sixam ir du įgūdžius – kepimą ir fotografiją. Ir daug naujų rūbų, šukuosenų, baldų.
Get Together 2015 m.

gruodžio 8 d.

Antrasis papildinys, duodantis klubus kuriuos galite sukurti ir rengti klubo susirinkimus, bei DJ įrangą. Šis papildinys prideda 2 naujus įgūdžius DJ ir šokimas. Taip pat yra naujų vietų kaip kavinė ir natūralūs baseinai, viešieji baseinai kuriuos galite išbandyti naujame mieste Windenburg. Atsiranda ir didelis pasirinkimas iš baldų, rūbų ir šukuosenų.
City Living 2016 m.

lapkričio 1 d.

Trečiasis papildinys, duodantis 3 naujus darbus (kritikas, politikas ir socialinė žiniasklaida) ir leidžia gyventi naujame mieste San Myshuno butuose. Yra 1 naujas įgūdis dainavimas. Dar yra krepšinis, karaoke. San Myshuno yra sudarytas iš 4 rajonų: Spice Market, Fashion District, Uptown ir Arts Quarter kuriuose kartas nuo karto vyksta festivaliai (Spicy Food festivalis, Geek Con festivalis, Romance festivalis ir Humor and Hijinks festivalis bei naujasis Flea Market festivalis). Ir daug naujų rūbų, baldų.
Cats & Dogs 2017 m.

lapkričio 10 d.

Ketvirtasis papildinys, duodantis 2 naujus naminius gyvūnus (šunis ir kates) bei galimybę tapti veterinaru ir pasistatyti savo veterinarijos kliniką gyvūnams gydyti. Yra 2 nauji įgūdžiai veterinarija ir gyvūno treniravimas. Yra naujas miestas Brindleton Bay. Ir labai daug šukuosenų, rūbų ir baldų.
Seasons 2018 birželio 22 d. Penktasis papildinys, įvedantis orų kaitą žaidime, panašiai kaip ir praeitose dalyse „The Sims 2“ bei „The Sims 3“. Nuo šiol sims'ai gyvens tiek vasarą, tiek rudenį, tiek žiemą, tiek pavasarį, įskaitant ir kritulius (lietų ir sniegą). Dėl lietaus ir žiemos sniego atsiranda ir naujų veiklų, be to dabar bus galima sim'są aprengti atitinkamo sezono apranga. Prie šio papildinio pristatyta ir nauja profesija - botanikas.
Get Famous 2018 lapkričio 16 d. Šeštasis papildinys, suteikiantis galimybę tapti įžymiam (panašiai kaip ir pirmajame „The Sims“), būnant aktoriumi arba socialinių tinklų žvaigžde. Taipogi pridėta naujų objektų, kurių dėka bus galima susikurti prabangius namus, o visos įžymybės gyvens Del Sol Valley mieste.

Žaidimo Paketai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pavadinimas Išleidimo

data

Outdoor Retreat 2015 m. sausio 15 d.
Spa Day 2015 m. liepos 14 d.
Dine Out 2016 m. birželio 7 d.
Vampires 2017 m. sausio 24 d.
Parenthood 2017 m. gegužės 30 d.
Jungle Adventure 2018 m. vasario 27 d.


Išnašos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  1. E3 2014: THE SIMS 4 RELEASE DATE ANNOUNCED