Razer

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
(Nukreipta iš puslapio Razer USA)
Jump to navigation Jump to search
Razer USA Ltd.
FormaPrivati
PramonėTechninė įranga, plataus vartojimo elektroniniai įrenginiai
Įkurta2005 m.
Centrinė būstinėSan Diegas, Kalifornija, JAV
Svarbiausi darbuotojaiMin-Liang Tan
Robert Krakoff
Produkcijakompiuteriai, pelės ir kilimėliai, klaviatūros, ausinės, garso plokštės, Xbox 360 pultas ir kt.
Tinklalapiswww.razerzone.com, eu.razerzone.com

Razer – privatus kompiuterių ir techninės įrangos gamintojas. Visi įmonės produktai skirti kompiuterinių žaidimų žaidėjams. „Razer“ šūkis – „Žaidėjams, nuo žaidėjų“.

Istorija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

„Razer“ Copperhead kompiuterinė pelė

„Razer“ buvo įkurta 2005 m. grupės inžinierių ir pardavėjų siekusių sukurti aukštos klasės kompiuterinę pelę, pavadintą Boomslang, skirtą specialiai kompiuterių žaidėjams. Ji buvo apibūdinta kaip pirmoji pasaulyje 2000 dpi jautrumo pelė, kas suteikia tikslesnį valdymą.

„Razer“ buvo viena pirmųjų įmonių, pradėjusių remti žaidėjus, dalyvaujančius tarptautiniuose e-sporto turnyruose, kas prisidėjo prie profesionalų žaidimo reiškinio atsiradimo. Johnathan „Fatal1ty“ Wendel buvo vienas iš 12 pirmųjų „Razer“ remiamų profesionalių žaidėjų. Įmonė taip pat buvo viena pirmųjų, pradėjusių remti žaidėjų komandas ir teikti piniginius prizus už pasiekimus įvairiuose elektroninio sporto turnyruose, kaip kad World Cyber Games. „Razer“ ir toliau remia pagrindinius tarptautinius turnyrus, profesionalius žaidėjus ar komandas.

Produktai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Visi „Razer“ produktai pavadinti pagal plėšrius ar nuodingus gyvūnus: gyvačių vardais (pelės), vabzdžių (pelių kilimėliai), voragyvių (klaviatūros), jūrų būtybių (garso prietaisai) ir pan. Razer Blade nešiojamas kompiuteris bei Project Fiona planšetinis kompiuteris, pristatytas 2012 m. Consumer Electronics Show parodoje, yra bene vienintelės išimtys.

Savo produktus įmonė kuria bendradarbiaudama su kitomis įmonėmis ir profesionaliais žaidėjais.

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Commons-logo.svg

Vikiteka (Razer)