Baidarių ir kanojų irklavimas 2012 m. vasaros olimpinėse žaidynėse

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Baidarių ir kanojų irklavimas
2012 m. vasaros olimpinėse žaidynėse
Canoe slalom 2012 Olympics logo.jpgCanoe sprint 2012 Olympics logo.jpg
Varžybų vieta Lee Valley White Water Centre (slalomas)
Dorney ežeras (sprintas)
Data Liepos 29–rugpjūčio 2 (slalomas)
Rugpjūčio 6–11 (sprintas)
Dalyviai 330

«2008 2016»
Infolentelė: žiūrėti  aptarti  redaguoti

Baidarių ir kanojų irklavimas 2012 m. vasaros olimpinėse žaidynėse vyks liepos 29 – rugpjūčio 11 dienomis Jungtinės Karalystės sostinėje Londone. Žaidynėse dalyvaus 330 baidarininkai.

Pasikeitimai[taisyti | redaguoti kodą]

2009 m. buvo nuspręsta vyrų 500 m distancijas sutrumpinti iki 200 m, bei pridėti 200 m distanciją moterims.

Dalyvausiančios šalys[taisyti | redaguoti kodą]

Slalomas[taisyti | redaguoti kodą]

Rungtis Auksas Sidabras Bronza
Vyrai C-1  Tony Estanguet (FRA)  Sideris Tasiadis (GER)  Michal Martikán (SVK)
Vyrai C-2 Jungtinė Karalystė Jungtinė Karalystė
Timothy Baillie
Etienne Stott
Jungtinė Karalystė Jungtinė Karalystė
David Florence
Richard Hounslow
Slovakija Slovakija
Pavol Hochschorner
Peter Hochschorner
Vyrai K-1  Daniele Molmenti (ITA)  Vavřinec Hradilek (CZE)  Hannes Aigner (GER)
Moterys K-1  Émilie Fer (FRA)  Jessica Fox (AUS)  Maialen Chourraut (ESP)

Sprintas[taisyti | redaguoti kodą]

Rungtis Auksas Sidabras Bronza
Vyrai C1 200 m  Yuriy Cheban (UKR)  Jevgenijus Šuklinas (LTU)  Ivan Shtyl (RUS)
Vyrai C1 1000 m  Sebastian Brendel (GER)  David Cal (ESP)  Mark Oldershaw (CAN)
Vyrai C2 1000 m Vokietija Vokietija (GER)
Peter Kretschmer
Kurt Kuschela
Baltarusija Baltarusija (BLR)
Andrei Bahdanovich
Aliaksandr Bahdanovich
Rusija Rusija (RUS)
Alexey Korovashkov
Ilya Pervukhin
Vyrai K1 200 m  Ed McKeever (GBR)  Saúl Craviotto (ESP)  Mark de Jonge (CAN)
Vyrai K1 1000 m  Eirik Verås Larsen (NOR)  Adam van Koeverden (CAN)  Max Hoff (GER)
Vyrai K2 200 m Rusija Rusija (RUS)
Yury Postrigay
Alexander Dyachenko
Baltarusija Baltarusija (BLR)
Raman Piatrushenka
Vadzim Makhneu
Jungtinė Karalystė Jungtinė Karalystė (GBR)
Liam Heath
Jon Schofield
Vyrai K2 1000 m Vengrija Vengrija (HUN)
Rudolf Dombi
Roland Kökény
Portugalija Portugalija (POR)
Fernando Pimenta
Emanuel Silva
Vokietija Vokietija (GER)
Martin Hollstein
Andreas Ihle
Vyrai K4 1000 m Australija Australija (AUS)
Tate Smith
Dave Smith
Murray Stewart
Jacob Clear
Vengrija Vengrija (HUN)
Zoltán Kammerer
Dávid Tóth
Tamás Kulifai
Dániel Pauman
Čekija Čekija (CZE)
Daniel Havel
Lukáš Trefil
Josef Dostál
Jan Štĕrba
Moterys K1 200 m  Lisa Carrington (NZL)  Inna Osypenko (UKR)  Nataša Dušev-Janić (HUN)
Moterys K1 500 m  Danuta Kozak (HUN)  Inna Osypenko (UKR)  Bridgitte Hartley (RSA)
Moterys K2 500 m Vokietija Vokietija (GER)
Franziska Weber
Tina Dietze
Vengrija Vengrija (HUN)
Katalin Kovács
Nataša Dušev-Janić
Lenkija Lenkija (POL)
Beata Mikołajczyk
Karolina Naja
Moterys K4 500 m Vengrija Vengrija (HUN)
Gabriella Szabó
Danuta Kozák
Katalin Kovács
Krisztina Fazekas Zur
Vokietija Vokietija (GER)
Carolin Leonhardt
Franziska Weber
Katrin Wagner-Augustin
Tina Dietze
Baltarusija Baltarusija (BLR)
Iryna Pamialova
Nadzeya Papok
Volha Khudzenka
Maryna Pautaran

Nuorodos[taisyti | redaguoti kodą]