Vikipedija:Bendruomenė

Puslapis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Tai yra Vikipedijos lietuvių kalba bendruomenės puslapis. Šiame puslapyje pateikiama informacija aktyviems Vikipedijos dalyviams, t. y. kuriantiems ir taisantiems Vikipedijos straipsnius. Ir Tu gali kurti Laisvąją enciklopediją lietuvių kalba. Kviečiame įsijungti į šaunią Vikibendruomenę.

Domiesi tik tam tikra sritimi? Peržiūrėk subprojektus, išvardytus dešinėje, arba sukurk naują.

Šiuo metu Vikipedijoje yra 167 837 straipsniai.

Kaip prisidėti

Info bulb.png

Jei turėsi laiko ir noro, pranešk apie sutvarkytą straipsnį Cleanup projekto puslapyje

Pageidaujami vertimai:

NAUJIENOS

SUBPROJEKTAI, VIKISRITYS

Aktyvūs:

VIKISRIČIŲ SĄRAŠAS.

TURINIO PRIEŽIŪRA

Savaitės tema

Wikipedia-logo.png

Vikipedijoje egzistuoja dalyvių puslapiai. Dalyvio šiuo atveju reiškia susietas su dalyviu, o ne priklausantis dalyviui.

galima rašyti į asmeninį puslapį?[taisyti | redaguoti kodą]

Čia galima rašyti viską, kas susiję su Vikipedijos projektu. Dažniausiai žmonės čia parašo kažkiek informacijos apie save – išvardina sritis, kuriomis domisi ir galbūt rašo straipsnius, pomėgius, kontaktinius duomenis (pvz., Skype naudotojo vardą ar el. pašto adresą), nuorodą į asmeninį puslapį ir panašiai. Taip pat dažnas šio puslapio panaudojimas yra susijęs su Jūsų veikla Vikipedijoje. Tam galima įdėti projektus, prie kurių dirbate Vikipedijoje, planuojamų atlikti darbų sąrašą, atliktų darbų sąrašus bei sąrašą darbų, kuriais užsiimate šiuo metu. Galima susidėti naudingas išorines nuorodas, nuorodas į mėgstamiausius Vikipedijos straipsnius, patinkančius paveikslėlius (tik laisvos licencijos, negalima dėti {{Fairuse}}!). Taip pat dalis žmonių čia susirašo žinutes prisiminimui (angl. reminders). Jei kuriam laikui pasitraukiate iš Vikipedijos, savo naudotojo puslapyje galite palikti žinutę, kad kiti naudotojai nesikreiptų į jus skubiais klausimais ir nelauktų atsakymo. Naudotojo puslapyje dažnai rašoma asmeninė nuomonė ir pažiūros, susijusios su Vikipedija ir ne tik. Galima įsidėti mėgstamas citatas, ištraukas iš mėgstamų veikalų ir panašiai. Dauguma naudotojų čia surašo kalbas, kuriomis gali daugiau ar mažiau susišnekėti (žr. Vikipedija:Babel). Jei kuriate skydelius ir norite, kad juos lengvai pasiektų visi dalyviai – tam taip pat galite naudoti papuslapius. Pavyzdžiui, puslapyje Naudotojas:Pavyzdys/userbox-melomanas sukurtą skydelį kiti dalyviai galės naudoti kaip {{Naudotojas:Pavyzdys/userbox-melomanas}}. Visa, kas čia išvardinta, jokiu būdu nėra privaloma. Buvo tik paminėti dalykai, kurie į asmeninius puslapius dedami dažniausiai. Taip pat tai nereiškia, kad reikia jais apsiriboti.


Daugiau.


Šios savaitės iniciatyva yra tvarkos savaitė.


Plačiau skaityk Savaitės iniciatyvos puslapyje.

Pagalba straipsniams kurti

Nuvola apps laptop pcmcia.png

Dalyviai

Redagavimas

Taisyklės ir susitarimai

Kita