The Incredible Hulk (2008 kompiuterinis žaidimas)

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
The Incredible Hulk
Kūrėjas Edge of Reality
Leidėjas SEGA
Dizaineris Rob Brown
Kompozitorius Mark Griskey
Išleidimo data 2008 m. birželio mėn.
Žanras (-ai) Veiksmo-nuotykių
Režimas Vieno žaidėjo
Reitingai ESRB: T
Platforma PlayStation 2, PlayStation 3, Wii, Xbox 360, Microsoft Windows
Versija {{{versija}}}
Variklis {{{variklis}}}
Reikalavimai
Platinimas {{{media}}}
Licencija {{{licencija}}}
Pirmtakas {{{pirmtakas}}}
Kitos dalys {{{kitos dalys}}}

The Incredible Hulk – veiksmo ir nuotykių vaizdo žaidimas, paremtas to paties pavadinimo filmu ir klasikinėmis personažo versijomis. Jis buvo išleistas 2008 m. birželio 5 d. Žaidimą išleido „Sega“, jis buvo išleistas PlayStation 2, PlayStation 3, Wii, Xbox 360 ir Microsoft Windows platformoms. Žaidimas pasakoja apie mokslininką Briusą Banerį, kuris, ieškodamas vaisto nuo ligos, paverčiančios jį monstriška būtybe, vadinama Halku, ginasi nuo kariuomenės ir organizacijos „Enclave“. Žaidimo veiksmas vyksta atviro pasaulio Manhatane, o Halkas turi įvairių atakų ir gebėjimų, kuriais naikina priešus ir griauna aplinką. Be pagrindinės istorijos, žaidime yra daug mini žaidimų ir kolekcionuojamų daiktų, kurie gali atrakinti naują turinį.

„The Incredible Hulk“ atsirado sudarius „Marvel Entertainment“ ir „Sega“ sutartį, pagal kurią leidėjui buvo suteiktos teisės į „Marvel Cinematic Universe“ filmų vaizdo žaidimų adaptacijas.

Žaidimas sulaukė nevienareikšmiškų vertinimų: nors žaidimo aspektas – miesto naikinimas – patiko, o atrakinamas turinys ir Halko personažo modelis buvo pagirtas, pasikartojančios užduotys, silpnas siužetas, nevykęs įgarsinimas ir daugybė grafikos trūkumų buvo sukritikuoti.

Kritika[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Xbox 360 , PlayStation 3 ir PlayStation 2 versijos sulaukė „mišrių arba vidutinių“ atsiliepimų, o Wii ir asmeninio kompiuterio versijos – „iš esmės nepalankių“ atsiliepimų, teigiama atsiliepimų kaupimo svetainėje „Metacritic“.[1][2][3][4][5]

Žaidimo eiga sulaukė nevienareikšmiškų vertinimų. Kritikai išjuokė misijas kaip pasikartojančias ir monotoniškas, tačiau patiko pradinis aplinkos naikinimo jausmas,[6] o gebėjimų tobulinimo sistemos įdiegimas buvo laikomas sėkmingu.

Išnašos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  1. The Incredible Hulk for PC Reviews“. Metacritic. CBS Interactive. Suarchyvuotas originalas August 22, 2010. Nuoroda tikrinta February 14, 2014. 
  2. The Incredible Hulk for PlayStation 2 Reviews“. Metacritic. CBS Interactive. Suarchyvuotas originalas August 22, 2010. Nuoroda tikrinta February 14, 2014. 
  3. The Incredible Hulk for PlayStation 3 Reviews“. Metacritic. CBS Interactive. Suarchyvuotas originalas August 18, 2010. Nuoroda tikrinta February 14, 2014. 
  4. The Incredible Hulk for Wii Reviews“. Metacritic. CBS Interactive. Suarchyvuotas originalas October 27, 2010. Nuoroda tikrinta February 14, 2014. 
  5. The Incredible Hulk for Xbox 360 Reviews“. Metacritic. CBS Interactive. Suarchyvuotas originalas October 27, 2010. Nuoroda tikrinta February 14, 2014. 
  6. McShea, Tom (2008-06-12). The Incredible Hulk for PlayStation 3 Review“. GameSpot. CBS Interactive. Suarchyvuotas originalas 2008-12-09. Nuoroda tikrinta 2021-10-07.