Lietuvos futbolo taurė 2008–2009 m.

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Lietuvos futbolo taurė 20082009 m. – 20-asis nepriklausomos Lietuvos futbolo taurės turnyras. Visuose taurės varžybų etapuose, išskyrus pusfinalius, žaidžiamos tik vienerios rungtynės. Norą dalyvauti turnyre pareiškė 59 komandos.

I etapas (1/128 finalo)[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

I etape dalyvavo 38 komandos iš LFF II, III ir IV lygų.

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Šiaulių raj. „Kairiai-Knituva“ Vilniaus REO LT 0:6
Klaipėdos „Jambo“ Vilniaus „Dynamo“ 3:0 („Dynamo“ neatvyko)
Kretingos „Minija“ Kuršėnų „Venta“ 2:3 (ET)
Plikių „Sakuona“ Vilniaus „Reaktorius“ 3:0 („Reaktorius“ neatvyko)
Vilniaus „Gariūnai“ Vilniaus „Fortūna“ 3:2
Vilniaus „Troja“ Šiaulių KUPSC 1:3
Visagino „Evikonas“ Vilniaus „Vova“ 3:0 („Vova“ neatvyko)
Vilniaus „Ozas“ Marijampolės „Švyturys“ 3:5 (po pratęsimo)
Vilniaus „Prelegentai“ Šiaulių „Saulininkas“ 8:0
Vilniaus „Rezervai“ Vilniaus „Snoras“ 2:5
Kaišiadorių „Baltai“ Kėdainių SM 1:2
Vilniaus „Trivartis“ Alytaus „Vidzgiris“ 0:6
Vilniaus „Advoco“ Vilniaus „Fazė“ 1:7
Kupiškio „Narijanta“ Klaipėdos „Futera“ 7:1
Ukmergės „Spartakas“ Vilniaus „Kiemas“ 0:1
Pabradės „LDK United-Ekolinas“ Vilniaus „Troleibusas“ 2:3 (po pratęsimo)
Alytaus „Centras-Auskas“ Vilniaus „Viltis“ 3:0 („Viltis“ neatvyko)
Vilniaus TEC Vilniaus LiCS 0:1
Kėdainių „Lifosa“ Vilniaus „Mažoji statyba“ 3:4

II etapas (1/64 finalo)[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

II etape dalyvavo 19 pirmojo etapo porų nugalėtojų ir penkios LFF I lygos komandos – Utenos „Utenis“, Anykščių FK, Tauragės „Tauras“, Klaipėdos „Glestum“, Kauno „Jėgeriai“.

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Alytaus „Vidzgiris“ Vilniaus „Troleibusas“ 5:0
Vilniaus „Gariūnai“ Vilniaus LiCS 1:2
Kuršėnų „Venta“ Kauno „Jėgeriai“ 4:0
Šiaulių KUPSC Alytaus „Centras-Auskas“ 1:6
Vilniaus „Snoras“ Kėdainių SM 4:0
Vilniaus „Mažoji statyba“ Kupiškio „Narijanta“ 2:1
Plikių „Sakuona“ Visagino „Evikonas“ 0:1
Vilniaus „Kiemas“ Anykščių FK 1:3
Klaipėdos „Jambo“ Vilniaus „Fazė“ 5:3
Utenos „Utenis“ Vilniaus REO LT 2:1
Vilniaus „Prelegentai“ Tauragės „Tauras“ 1:4 (po pratęsimo)
Klaipėdos „Glestum“ Marijampolės „Švyturys“ 3:0

III etapas (1/32 finalo)[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

III etape dalyvavo 12 antrojo etapo porų nugalėtojų ir keturios LFF I lygos komandos – Kauno „LKKA ir Teledema“, Gargždų „Banga“, Jonavos „Lietava“, Pakruojo „Kruoja“. Rungtynės sužaistos iki 2008 m. liepos 10 d.

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Klaipėdos „Jambo“ (IV-SFL) Vilniaus LiCS (IV-SFL) 1:4
Kauno „LKKA ir Teledema“ (I) Alytaus „Vidzgiris“ (II) 3:2
Alytaus „Centras-Auskas“ (III) Utenos „Utenis“ (I) 3:0
Jonavos „Lietava“ (I) Klaipėdos „Glestum“ (I) 3:1
Anykščių FK (I) Visagino „Evikonas“ (II) 0:4
Pakruojo „Kruoja“ (I) Gargždų „Banga“ (I) 0:2
Tauragės „Tauras“ (I) Vilniaus „Snoras“ (III) 5:1
Vilniaus „Mažoji statyba“ (IV-SFL) Kuršėnų „Venta“ (II) 0:8

IV etapas (šešioliktfinalis)[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

IV etape dalyvavo 8 komandos, nugalėjusios trečiajame etape, ir po keturias LFF I lygos ir A lygos komandas – Kėdainių „Nevėžis“, Kauno „Rodiklis“, Alytaus „Alytis“, Vilniaus FK, Šilutės FK, Šiaulių FK, Klaipėdos „Atlantas“, Vilniaus „Vėtra“.

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Kuršėnų „Venta“ (II) Klaipėdos „Atlantas“ (A) 1:3
Kauno „LKKA ir Teledema“ (I) Vilniaus „Vėtra“ (A) 1:4
Kėdainių „Nevėžis“ (I) Tauragės „Tauras“ (I) 3:4
Jonavos „Lietava“ (I) Kauno „Rodiklis“ (I) 3:1
Alytaus „Alytis“ (I) Šilutės FK (A) 0:1
Vilniaus LiCS (IV-SFL) Alytaus „Centras-Auskas“ (III) 0:0 (baud. 7:6)
Šiaulių FK (A) Vilniaus FK (I) 0:0 (baud. 4:2)
Gargždų „Banga“ (I) Visagino „Evikonas“ (II) 5:0

V etapas (aštuntfinalis)[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

V etape dalyvavo 8 komandos, nugalėjusios ketvirtajame etape. Burtai ištraukti rugsėjo 3 dieną, rungtynės vyko rugsėjo 17 d.

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Klaipėdos „Atlantas“ (A) Vilniaus LiCS (IV-SFL) 1:0
Tauragės „Tauras“ (I) Vilniaus „Vėtra“ (A) 1:0
Šilutės FK (A) Jonavos „Lietava“ (I) 5:1
Gargždų „Banga“ (I) Šiaulių FK (A) 1:2

VI etapas (ketvirtfinalis)[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

VI etape dalyvavo 4 komandos, nugalėjusios penktajame etape, ir likusios A lygos komandos – Vilniaus „Žalgiris“, Panevėžio „Ekranas“, Marijampolės „Sūduva“, Kauno FBK.

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Tauragės „Tauras“ (I) Panevėžio „Ekranas“ (A) 2:0
Marijampolės „Sūduva“ (A) Šiaulių FK (A) 7:2
Vilniaus „Žalgiris“ (A) Šilutės FK (A) 2:2 (baud. 0:3)
Kauno FBK (A) Klaipėdos „Atlantas“ (A) 3:0

Pusfinalis[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Rungtynės vyko balandžio 8 ir balandžio 22 dienomis.

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
FBK Kaunas Tauras Tauragė 1:1 0:2
Sūduva Marijampolė FK Šilutė 1:0 5:0

Finalas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Diena Stadionas, miestas Pirmoji komanda Rezultatas Antroji komanda
2009-05-16 4 110 žiūrovų Sūduva Marijampolė 1-0 Tauras Tauragė
Teisėjas: Gediminas Mažeika
Generic football.png
Ramūnas Radavičius (64')
Generic football.png
S. Dariaus ir S. Girėno stadionas, Kaunas Saulius Klevinskas, Vaidas Slavickas, Marius Skinderis, Mantas Samusiovas, Alfredas Skroblas, Ramūnas Radavičius (90+2' Audrius Brokas), Povilas Leimonas, Mindaugas Gardzijauskas, Andrius Urbšys, Giedrius Slavickas, Povilas Lukšys Ernestas Šetkus, Darius Regelskis, Jaunius Mockus, Bertrand Ngapounou, Mantas Lėkis, Andrius Puotkalis, Tomas Sirevičius, Eimantas Poderis (79' Sigitas Taroza), Besik Čigladze (66' Paulius Smaryginas), Iulian Bursuc, Valerijus Mižigurskis (64' Sergej Čelochsajev)

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]