Edmundas Jakilaitis

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Edmundas Jakilaitis
Edmundas Jakilaitis.jpg
Gimė 1977 m. gegužės 24 d. (42 metai)
Kaunas
Sutuoktinis (-ė) Rasa Krasauskaitė-Jakilaitienė
Vaikai Barbora, Bernardas, Morta
Veikla televizijos žurnalistas, laidų vedėjas, prodiuseris
Alma mater Vilniaus universitetas

Edmundas Jakilaitis (g. 1977 m. gegužės 24 d. Kaune) – Lietuvos televizijos žurnalistas, laidų vedėjas, prodiuseris.

Biografija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

1995 m. baigė Kauno „Saulės“ gimnaziją. Kauno technologijos universitete studijavo informatiką. Studijas tęsė Vilniaus universitete, kur studijavo žurnalistiką Žurnalistikos institute bei diplomatiją Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute.

1996 m. dirbo radijo stotyje M-1, atliko praktiką „Kauno dienoje“. 1997 m. LNK televizijoje pradėjo dirbti žinių reporteriu, 1998 m. pradėjo rengti laidą „Savaitės panorama“, vėliau tapo Žinių tarnybos vadovu. 2001 m. liepos mėn. paskirtas LNK informacinių laidų grupės vyr. redaktoriumi. 2004 m. iš LNK atleistas, pradėjo dirbti Lietuvos televizijoje. Dirbdamas laidos „Žodžio laisvė“ vedėju ir žinių redaktoriumi, 2002 m. lankėsi Baltuosiuose rūmuose, kuriuose susitiko ir kalbėjosi su JAV prezidentu Džordžu Bušu. 20082010 m. kartu su „Lietuvos ryto“ grupe valdė ir vadovavo prodiuserių bendrovei „Media Team“. [1] 2008–2012 m. dirbo Lietuvos ryto TV, buvo šios televizijos vadovas, laidų „Lietuva tiesiogiai“ ir „24/7“ vedėjas. [2]. Nuo 2013 m. kartu su prodiuseriu Laurynu Šeškumi valdo prodiuserių kompanijas MEDIA 3 ir Nord Play, rengiančias TV projektus Lietuvos ir užsienio televizijoms.

2013–2018 m. LRT televizijos laidos „Dėmesio centre“ vedėjas. Nuo 2018 m. Žinių radijo laidos „Kompleksiniai pietūs“ ir „Laisvės TV“ laidos „Pagonių kiemas“ vedėjas.

Žmona – žurnalistė Rasa Krasauskaitė-Jakilaitienė. Dukros Barbora ir Morta, sūnus Bernardas. Vienas iš pomėgių yra tenisas, taip pat mini bitininkystę, buriavimą bei vandenlentes. Yra Šaulių sąjungos narys, Šaulių sąjungos Vilniaus rinktinės Tauro kuopos I - o būrio Pelėdų skyriaus vadas. Moka tris užsienio kalbas: anglų, lenkų ir rusų.

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]