Beep

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
„Beep“
Pussycat Dolls kartu su will.i.am singlas
iš albumo 'PCD'
Išleistas2006 m. vasario 28 d. (JAV)
2006 m. vasario 27 d. (JK)
FormatasCD
Įrašytas2004 m.
ŽanrasPop, Dance-pop, R&B, Hiphopas
Trukmė3:49
Įrašų kompanijaA&M
AutoriusWilliam Adams, Kara DioGuardi, Jeff Lynne
Prodiuseriswill.i.am
Pussycat Dolls kartu su will.i.am singlų chronologija
"Stickwitu"
(2005)
"Beep"
(2006)
"Buttons"
(2006)

„Beep“singlasJungtinės Amerikos Valstijų merginų Pop/R&B grupės Pussycat Dolls debiutinio studijinio albumo PCD. "Beep" tapo populiarus pasauliniu mastu. "Beep" pasiekė #13 vietą Billboard Hot 100, ir #2 poziciją Jungtinės Karalystės Singlų Tope.

Dainos informacija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

"Beep" buvo numatytas išleisti, kaip antrasis singlas, po "Don't Cha". Tačiau, dėl Black Eyed Peas išleido panašaus turinio singlą "My Humps", bei "Beep" singlas įrašytas kartu su will.i.amBEP. Todėl, grupės vadyba nusprendė išleisti "Stickwitu". Tai pirmasis Pussycat Dolls singlas, kuriame yra dvi solo partijos. Carmit Bachar ir Melody Thornton dainuoja priedainius dainos pabaigoje. Po Carmit išėjimo, gyvame pasirodyme Jessica Sutta, Kimberly Wyatt & Ashley Roberts pakeitė jos partiją. Singlo elementai paimti iš Electric Light Orchestra dainos"Evil Woman".

Dainos autorė Kara DioGuardi, kuri taip pat parašė dainas "Two Way," kurią dainavo Nicole Scherzinger buvusi grupės Eden's Crush, ir dainas albumui PCD "I Don't Need a Man" ir "Flirt. "Beep" buvo parodijuotas 2007 m. filme Epic Movie. Dainos pavadinimas kyla iš mono cenzūros pypsėjimo. Pyptelėjimai necenzūruoja dainos žodžių, ir duoda klausytojui pačiam užpildyti turinio spragas.

Vaizdo klipas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Grupė vaizdo klipe

Klipo režisierius yra Benny Boom. Vaizdo klipas prasideda Scherzinger susitikus lifte will.i.am. Pakylus liftu, Nicole įeina į butą. Ten likusios grupės narės, ir prasidėjus antrajam priedainiui, The Dolls pradeda šokti. Will.i.am iš kaimyninio buto užeina į jų butą ir Bachar meta į jį vandens buteliuką. Šokio versijoje The Dolls šoka klube. Per visą vaizdo klipą, grupės narės po vieną šoka prie kolonėlių, o merginos turinčios solo partijas (Scherzinger), (Thornton) ir (Bachar) matomos su will.i.am. Klipe vėl matomos grupės narės su Nokia telefonais.

Pasirodymas topuose[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

"Beep" debiutavo #93 vietoje JAV Billboard Hot 100 tope, ir galiausiai pasiekė #13 poziciją. Daina tapo trečiuoju grupės Top 20-tuko singlu, tačiau nebuvo toks sėkmingas kaip pirmieji du "Don't Cha" ir "Stickwitu". Kanadoje "Beep" nebuvo pasiekęs komercinės sėkmės, ir aukščiausia pozicija Kanadoje yra #45. Jungtinėje Karalystėje "Beep" pasiekė antrąją vietą, ir tapo trečiuoju Dolls hitu JK. Tačiau, singlas tope išsilaikė tik 11 savaičių.[1] "Beep" pasiekė sėkmę Airijoje, kadangi daina galiausiai pasiekė Irish Singles Chart tope irgi antrąją vietą. Ir taip pat,"Beep" tapo trečiuoju Top 5-tuko singlu ten. "Beep" Okeanijoje buvo sėkmingai išleistas. Australijoje "Beep" pasiekė trečiąją vietą ARIA Singlų Tope, ir tapo grupės trečiuoju Top 3-tuko singlu. Ir ARIA vėliau atestavo šį singlą auksiniu, kai buvo parduotos 35,000 singlo kopijos.[2] "Beep" buvo išrinkta 24-oji geriausiai parduodama 2006 m. daina Australijoje, į šį Metų Pabaigos Topą kartu su kitomis PCD dainomis "Stickwitu", "Buttons" ir "I Don't Need A Man". Naujojoje Zelandijoje "Beep" debiutavo #25 vietoje, ir galiausiai RIANZ Singlų Tope pasiekė aukščiausią #1 vietą. Ir išsilaikęs tris savitęs pirmoje vietohje, tapo trečiuoju Pussycat Dolls pirmos vietos singlu NZ. "Beep" Metų Pabaigos Tope tapo antruoju geriausiai parduodamu singlu Naujoje Zelandijoje. Ir "Beep" sėkmingiausias grupės singlas Naujoje Zelandijoje.[3]

Europoje "Beep", taip pat neaplenkė sėkmė. Daina pasiekė antrąją poziciją Eurochart Hot 100 Singles tope. "Beep" geriausiai pasirodė Belgijoje, kur pasiekė aukščiausią vietą, ir tapo antruoju #1 vietos singlu po "Don't Cha".[4] "Beep" Nyderlanduose pasiekė antrąją vietą, ir tapo trečiuoju Dolls singlu pasiekusiu #2 vietą NED.[5] "Beep" pasiekė top 5- tuką Norvegijoje, top 10-tuką Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje ir Prancūzijoje. O Švedijoje daina sugebėjo pasiekti tik #11 vietą,

Topai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Topas (2006) Vieta
Australijos ARIA Singlų Topas 3
Austrijos Ö3 Austria Top 40 7
Belgijos (Flandrija) Singlų Topas 1
Belgijos (Valonija) Singlų Topas 7
Kanados Singlų Topas 48
Čekijos Singlų Topas 6
Nyderlandų Top 40 2
Eurochart Hot 100 Singles 3
Suomijos Singlų Topas 11
Prancūzijos Singlų Topas 10
Vokietijos Singlų Topas 5
Graikijos Singlų Topas 10
Indonezijos Singlų Topas 1


Topas (2006) Vieta
Airijos Singlų Topas 2
Izraelio Singlų Topas 1
Italijos FIMI Singlų Topas 10
RIANZ NZ Singlų Topas 1
Norvegijos Singlų Topas[6] 3
Švedijos Singlų Topas 15
Rumunijos Singlų Topas [7] 33
Šveicarijos Topai [8] 6
UK Singles Chart 2
JAV Billboard Hot 100 13

Singlo turinys[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

 1. Beep (LP Versija)
 2. Beep (Instrumentinė Versija)
 3. Beep (Reggaeton Remiksas)
 1. Beep (Albumo versija)
 2. Beep (Vaizdo klipas)
 1. Beep (Albumo Versija)
 2. Hot Stuff (I Want You Back) (Remiksas)

 • JK CD2
 1. Beep (Radijo Versija)
 2. Hot Stuff (I Want You Back) (Remiksas)
 3. Beep (CD-Rom Vaizdo klipas)
 4. Sway (CD-Rom Vaizdo klipas)
 1. Beep (Albumo Versija)
 2. Don't Cha (Gyvo pasirodymo versija)
 3. Hot Stuff (I Want You Back) (Remiksas)
 4. Beep (Vaizdo klipas)
 • Neoficialūs Remiksai
 1. Breno Bretto Club Mix

Pasisekimas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Prieš tai:
Check on It atlikėjai: Beyoncé kartu su Slim Thug
RIANZ (Naujosios Zelandijos) pirmos vietos singlai
2006 m. kovo 27 d. – 2006 m. gegužės 15 d.
Po to:
Touch It atlikėjas: Busta Rhymes

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

"Beep" YouTube svetainėje