LTk Capital

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 NoFonti.svg  Šiam straipsniui ar jo daliai trūksta išnašų į šaltinius.
Jūs galite padėti Vikipedijai pridėdami tinkamas išnašas su šaltiniais.
 Broom icon.svg  Šį puslapį ar jo dalį reikia sutvarkyti pagal Vikipedijos standartus.
Jei galite, sutvarkykite.


LTk Capital
Komercinis pavadinimasLTk Capital, UAB
FormaUždaroji akcinė bendrovė
Centrinė būstinėVilnius, Lietuva
Savininkas (-ai)Linas Tadas Karosas

„LTk Capital“ – holdingas, įkūręs restoranų tinklą, el. parduotuves, didmeninę kosmetikos ir parfumerijos prekybos įmonę bei masažo salonų tinklą.

2001 m. įkurtas holdingas „LTk Capital“ veikia kaip aktyvus investicijų valdytojas. Kiekvienam investuotam verslui nustatomi tikslai, prisidedama prie strategijos kūrimo ir stebimas jos įgyvendinimas. Šiuo metu holdingas veiklą vykdo keturiose Europos šalyse – Estijoje, Latvijoje, Vokietijoje ir Lietuvoje, kur įsikūrusi centrinė holdingo buveinė.

2015 metais holdingo pajamos 31, 648 mln. eurų, o 2016 m. – 28,603 mln. eurų. Nors įmonių grupė patyrė 1,518 mln. eurų konsoliduotų grynųjų nuostolių, grynasis tų metų pelnas siekė 5,208 mln. eurų. 100% „LTk Capital“ akcijų priklauso Tadui Karosui.

Holdingui „LTk Capital“ priklauso:

 • restoranų ir maitinimo įstaigų tinklas „Čili Holdings“, apimantis daugiau nei 100 restoranų Ukrainoje, Lenkijoje, Rumunijoje bei Lietuvoje, kur „Čili“ yra didžiausias restoranų tinklas šalyje;
 • internetinės parduotuvės „220.lv“ ir „pigu.lt“, užimanti lyderio poziciją rinkoje ir vadinama Baltijos šalių „Amazon“.

Įmonių grupė įkūrė ir išvystė Lietuvoje garsias įmones:

 • 1991 metais atidarytas pirmasis Lietuvoje kosmetikos bei parfumerijos parduotuvių tinklas „Sarma”, kuris tuo metu buvo didžiausias mažmeninės prekybos tinklas Lietuvoje. Įmonė parduota 2004 metais.
 • 2000 metais įkurta „Gelvoros saugos konsultacijos“, kuri tapo viena iš trijų didžiausių įmonių skolų išieškojimo srityje. Tais pačiais metais įkurta „Gelvora“ teikė fizinės apsaugos paslaugas, vėliau buvo parduota (jos pagrindu savo veiklą Lietuvoje pradėjo „G4S“). „Gelvoros saugos konsultacijos“ 2005 m. pakeitė pavadinimą į „Gelvora“, o 2008 metų gegužės mėnesį buvo parduota.
 • 2004 metais įkurta didmeninė kosmetikos ir parfumerijos prekybos ir importo įmonė „Kruzas Nordic Cosmetics Distribution“; 2007 m. ir 2009 m. vykdoma plėtra į Latviją ir Estiją; 2014 metais įmonė parduota.
 • 2005 metais įkuriamas, vėliau sėkmingai parduotas masažų salonų tinklas „East Island“;
 • 2007 metais įkurtas internetinis pramogų portalas ir pirmoji Lietuvoje internetinė televizija ctv.lt, parduoti 2011 metų pavasarį.
 • 2009 metais pradėta elektroninės komercijos platformos „AmazingSales.com“ veikla Belgijoje ir Olandijoje, kuri 2012 metais buvo parduota.

Kita veikla:

2013 metais pagrindinis „LTk capital” akcininkas Tadas Karosas įkuria „Goldfish fund“, investuojantį į perspektyvius startuolius, veikiančius besivystančiose rinkose.

Vystomi startuoliai:

• 2015 m. investuota į alternatyvių investicijų startuolį „Welltrado“[1].

• 2014 m. investuota į Kenijoje sukurtą saulės energijos startuolį „Pawame”[2].

• 2014 m. investuota į inovatyvią Pietų Afrikos Respublikoje sukurtą mobiliąją programėlę „SNAPnSAVE“[3].

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

 1. https://www.crunchbase.com/organization/welltrado
 2. https://www.crunchbase.com/organization/pawame
 3. https://www.crunchbase.com/organization/snapnsave