Kunilingas

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 NoFonti.svg  Šiam straipsniui ar jo daliai trūksta išnašų į šaltinius.
Jūs galite padėti Vikipedijai pridėdami tinkamas išnašas su šaltiniais.
Kunilingas

Kunilingas (lot. cunnus – vulva, moters išoriniai lytiniai organai + lingo – laižau) – vulvos ir ypač varputės bučiavimas arba laižymas siekiant sukelti moters lytinį susijaudinimą. Viena iš oralinio sekso formų. Taip pat gali būti stimuliuojamas makšties prieangis. Kunilingas atliekamas lūpomis ir (arba) liežuviu.

Kunilingas dažnai yra meilės žaismo dalis, norint kiek įmanoma labiau sujaudinti moterį prieš sueitį, taip padidinant orgazmo tikimybę. Kadangi varputė pas daugelį moterų yra jautriausia erogeninė zona, jos stimuliacija liežuviu ar lūpomis gali sukelti orgazmą net vyrui neįvedus varpos į makštį. Kunilingo būdu galima moteriai sukelti orgazmą taip pat ir po sueities, jeigu pačios sueities metu jo nepavyko pasiekti arba jei moteris nori pakartotinio orgazmo.

Paveikslas ant sienos Pompėjoje

Kunilingo atlikimo technika įvairi. Dažniausiai pradedama bučiuoti vidines šlaunis arba gaktą, vėliau – didžiąsias ir mažąsias lytines lūpas, liežuviu aptinkama varputė ir pradedama stimuliuoti judinant liežuvį išilgai, iš pradžių lėtai ir švelniai, vėliau – stipriau ir greičiau (labai retais atvejais, jei moteriai patinka – ir silpnai kandžiojant). Kartais moteriai malonesni kitokie vulvos stimuliavimo būdai (ji turėtų tai paaiškinti vyrui žodžiais, veido išraiška ar judesiais). Dažniausiai kunilingas labai jaudina abudu partnerius. Daugelis moterų erotiškai susijaudina būtent laižant ar bučiuojant jos vulvą, o ne kandžiojant (nors ir švelniai) ar bandant čiulpti.

Šiuolaikinė seksologija pripažįsta, kad kunilingas yra normalus lytinių santykių komponentas, jei tik tai telpa į abiejų partnerių priimtinumo diapazoną. Senųjų civilizacijų kultūros paminklai rodo, kad ši glamonių forma buvo praktikuojama nuo seniausių laikų.

Vikiteka