Naudotojo aptarimas:Adomasje: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
898 pridėti baitai ,  prieš 7 mėnesius
:::::Tikrai taip, tvarkos laikytis reikia, bet nėra teisinio pagrindo, leidžiančio blokuoti straipsnius. --[[Naudotojas:Adomasje|Adomasje]] ([[Naudotojo aptarimas:Adomasje|aptarimas]]) 19:35, 23 vasario 2021 (EET)
::::::Jei jau kažkas straipsnį aptvarkė, pridėjo išnašų į šaltinius, negerai tą darbą tiesiog nubraukti ir grąžinti netvarkingą versiją. Nuoroda į [[Vikipedija:Patikrinamumas]] jau buvo duota. Na, pagal ją „teiginiai, kurie kelia abejonių ar, tikėtina, gali kažkam kelti abejonių ateityje, privalo būti pagrįsti nuorodomis į patikimus šaltinius“. Ar ten buvo visai elementarūs teiginiai Jūsų papildyme? --[[Naudotojas:Homo ergaster|Homo ergaster]] ([[Naudotojo aptarimas:Homo ergaster|aptarimas]]) 20:04, 23 vasario 2021 (EET)
:::::::Dėl ginčytinų ar elementarių teiginių spręsk pats. Jeigu turi pastabų - išdėstyk jas aptarimo skiltyje ir galėsime padiskutuot. Tačiau čia man svarbiausia yra suprasti ir išsiaiškinti administratorių teises ir pareigas. Nes priimti radikalius sprendimus pagal vieną kriterijų (nuorodų kiekį) ir pagal tai vertinti straipsnio kokybę ne tai, kad nėra jokio pagrindo, bet ir adminai neturi tokių kompetencijų. Straipsniai yra dinamiški, nuolat kinta, dėl to nereikia ir net neįmanoma nuo pat pradžių rašyti tobulus teiginius, nes visgi straipsnius rašo mėgėjai for fun. Pirmiausia turi susikaupti turinys, o iteracijų eigoje bus ištaisyti ir trūkumai. Kiek žinau, pirmoji Wikipedia, kurią redagavo profesionalai, žlugo dėl to, kad trūko mėsos. --[[Naudotojas:Adomasje|Adomasje]] ([[Naudotojo aptarimas:Adomasje|aptarimas]]) 21:18, 23 vasario 2021 (EET)
121

pakeitimas

Naršymo meniu