Vikipedija:Smėlio dėžė

Puslapis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Bullet purple.png
Bullet purple.png
Olegas Beriozovas
Olegas.jpg

Olegas Beriozovas (g. 1991 m. sausio 5 d. Vilniuje[1]) teisininkas, aktyvus visuomenės veikėjas, dėsto aukštosiose mokyklose įvairias teisės disciplinas, būsimas politikas[2].

Biografija[redaguoti vikitekstą]

Mykolo Romerio universiteto Teisės fakultete studijavo Teisės studijų programą, vėliau studijas tęsė Kazimiero Simonavičiaus universiteto Teisės fakultete ir įgijo teisininko kvalifikaciją (magistro laipsnis). Specializacija – verslo teisė. Magistro baigiamojo darbo tema ,,Taikos sutartis administraciniame procese. Problemos ir sprendimai“. Olegas Beriozovas nuo 2016 m. dėsto Kazimiero Simonavičiaus universitete Teisės studijų programos studentams: teisines institucijas, NVO teisė, tarptautinė viešoji teisė, Konstitucinė teisė. Taip pat nuo 2016 m. dėsto Lietuvos verslo kolegijoje verslo teisės ir konstitucinės teisės disciplinas. Nuo 2017 m. buvo pakviestas dėstyti Socialinių mokslų kolegijoje tarptautinės viešosios teisės, civilinės teisės (bendroji dalis) ir viešojo valdymo modulio dalykus. Yra kviečiamas skaityti paskaitas teisine tematika į įvairias mokyklas, valstybines institucijas, verslo įmones. Kalba lietuviškai, rusiškai, angliškai.

Šeima[redaguoti vikitekstą]

Olegas Beriozovas yra vedęs nuo 2014 m. Žmona Deimantė Beriozovienė, visuomenininkė, nuo pat jaunystės aktyviai dalyvavo įvairių nevyriausybinių organizacijų veikloje, šiuo metu studijuoja Socialinių mokslų kolegijoje reklamos kūrimo studijų programoje. Yra baigusi ne vienus kvalifikacijos kėlimo mokymus. Dirba švietimo sistemoje. Šeima augina 2 vaikus – dukrą Aną ir sūnų Emilį (dvynukai).

Politika, NVO[redaguoti vikitekstą]

Lietuvos liberalų sąjūdžio narys (20102014 m.), Lietuvos socialdemokratų partijos narys (20152016 m.). Šiuo metu partijai nepriklausantis. Nei vienoje partijoje aktyvesnio dalyvavimo politinėje veikloje nebuvo.

Dalyvavimas oficialiose komisijose, darbo grupėse, mokymuose[redaguoti vikitekstą]

Olegas Beriozovas kaip narys dalyvavo tokiose komisijose bei darbo grupėse kaip Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos visuomenės teisinio švietimo darbo grupės narys, Vilniaus miesto savivaldybės Antikorupcijos komisijos narys.

Narystė[redaguoti vikitekstą]

Olegas Beriozovas šiuo metu aktyviai veikia šiose organizacijoje: nuo 2010 m. Lietuvos teisininkų draugijoje – Jaunųjų teisininkų skyriaus pirmininkas, nuo 2016 m. asociacijos ,,Šeškinės bendruomenių sąjunga“ pirmininkas, tarybos narys (organizacijos įkūrėjas).

Darbai, apdovanojimai[redaguoti vikitekstą]

 • Nuo 2010 m. iki 2015 m. vadovavo Lietuvos teisininkų draugijos projektui ,,Galimybių akademija“. Tai projektas skirtas studentams, kurie siekia teisinio išsilavinimo ir nori įrodyti darbdaviams, jog yra geriausi savo srities jaunieji profesionalai. Projekto metu yra ne viena sėkmės istorija, kuri įrodo projekto kokybę ir reikalingumą teisininkų bendruomenėje.
 • Nuo 2010 m. Olegas Beriozovas matydamas visuomenėje poreikį šviesti piliečius žinant savo teises, pareigas, suvokti ir suprasti kaip veikia valstybė, palaikant Lietuvos teisininkų draugijai įkūrė Petro Leono akademiją, kuri vykdo veiklą iki šiol Vilniuje. Daugiau nei 600 asmenų yra išklausę paskaitų ciklą teisine tematika, kuri padėjo žmonėms būti labiau teisiškai pažengusiems. Tai viena iš platformų teisinio švietimo sklaidai Lietuvoje.
 • Nuo 2013 m. aktyviai veikia savo gyvenamajame Vilniaus miesto mikrorajone Šeškinėje. Matydamas esamas problemas ir nelikdamas abejingas, įsiliejo į seniūnaičio gretas, taip spręsdamas esmines gyventojų problemas. Ilgą laiką buvęs Šeškinės vietos bendruomenės tarybos nariu kartu su kitais aktyviais bendruomenės nariais įgyvendinimo ne vieną idėją: sutvarkyta aplinka Šeškinėje, suoliukai, šaligatviai ir kt.
 • Nuo 2016 m. pasiūlė Šeškinės bendruomenei įkurti asociaciją ,,Šeškinės bendruomenių sąjunga“. Ši platforma padėjo įgyvendinti ne vieną projektą ir idėją Šeškinėje, gyventojai įsiliejo į bendruomenės gyvenimą, žino kas vyksta Šeškinėje. Šeškinė tapo matoma Vilniaus miesto ir Lietuvoje kaip bendruomenė. Ir toliau aktyviai dirbama Šeškinės bendruomenės labui.

Daugiau informacijos apie įvykdytas veiklas, renginius galite rasti informacijos nuorodose.

 • 2017 m. Lietuvos Respublikos teisingumo ministrė Mildos Vainiutė įteikė apdovanojimą už pastangas ir atsidavimą kuriant teisingą jaunųjų teisininkų kartą.
 • 2017 m. Lietuvos Respublikos teisingumo ministrės Mildos Vainiutės padėka už teisinių žinių sklaidą Lietuvoje organizuojant projektą ,,Petro Leono akademija“.
 • 2018 m. Šeškinės bendruomenė suteikė Šeškinės garbės piliečio vardą už atsidavimą Šeškinės gyventojų labui.
 • 2018 m. laimėta nominacija už kompromiso ieškojimą tarp skirtingų žmonių kartų ir gyventojų telkimą.
 • 2018 m. Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga įteikė padėką už nuoširdų neatlygintiną darbą Vilniaus m. Šeškinės mikrorajono vietos bendruomenės labui, iniciatyvas, ugdant bendruomenės narių socialinius, pilietinius, kūrybinius gebėjimus, stiprinant ir telkiant vietos NVO.
 • 2018 m. LR Ūkio ministro Virginijaus Sinkevičiaus padėka už iniciatyvumą, kūrybiškumą bei aktyvią ir prasmingą visuomeninę veiklą Šeškinės bendruomenėje.

Šaltiniai, nuorodos[redaguoti vikitekstą]

--OlegasBeriozovas (aptarimas) 02:03, 17 liepos 2018 (EEST)

 1. http://www.beriozovas.lt
 2. https://lt.linkedin.com/in/olegas-beriozovas-b66557149
 3. http://www.jauniejiteisininkai.eu Jaunieji teisininkai
 4. http://www.seskinesbendruomenes.lt