Vikipedija:Smėlio dėžė

Puslapis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigacija, paiešką

--Matas0880 (aptarimas) 19:25, 16 gegužės 2017 (EEST){| align=center class="{http://upload.wikhttp://upload.wikimedia.org/skins/common/images/button_hr.pngimedia.org/wikipedia/commons/8/88/Btn_toolbar_enum.pngindonez. {{{1}}}}" style="background: {{{backgroundcolor}}}; border: 1px solid #aaa; padding: .2em; margin-bottom: 1em; font-size: 100%; width: auto;" |  Sandbox.png  | Smėlio dėžė skirta paeksperimentuoti su teksto redagavimu. Čia galite išbandyti savo formatavimo įgūdžius, nebijodami ką nors „sugadinti“. Turėkite galvoje, kad čia įrašytas tekstas liks tik tol, kol kitas dalyvis jo nesugalvos pakeisti. |}

Pageidautina savo eksperimentus daryti tik žemiau šios linijos.


vienas du trys

Disambig.svg
Šis straipsnis yra nuorodinis, vardijantis valdovus, turinčius konkretu valdovo vardą Smėlio dėžė. Jei čia patekote per konkretaus valdovo nuorodą iš straipsnio, labai prašome, jei galite, pakeisti nuorodą, kad rodytų į konkretų puslapį. Jei šiame sąraše nėra atitinkamo konkretaus valdovo, papildykite šį sąrašą.
Antraštės tekstas Antraštės tekstas Antraštės tekstasḕḕḕḕḕḕ
Disambig.svg
Šis straipsnis yra nuorodinis, vardijantis žmones, turinčius pavardę Smėlio dėžė. Jei čia patekote per konkretaus žmogaus nuorodą iš straipsnio, labai prašome, jei galite, pakeisti nuorodą, kad rodytų į konkretų puslapį. Jei šiame sąraše nėra atitinkamo konkretaus žmogaus, papildykite šį sąrašą.
Bandymas bandymas
 Crystal Clear app logout.png  Straipsnis turėtų prasidėti aiškiu apibrėžimu - ⧼Priežastis⧽
Jei galite, apibrėžkite straipsnio dalyką, pagrindinę sąvoką.
Pavyzdys Pavyzdys PavyzdyasdasdḈḈḉḉḉḉs
Pavyzdys Pavyzdys Pavyzdys
Pavyzdys Pavyzdys Pavyzdys