Antanas Guoga: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
1 245 pridėti baitai ,  prieš 1 metus
S (Atmestas 188.69.212.19 pakeitimas, grąžinta ankstesnė versija (Powermelon keitimas))
Žyma: Atmesti
== Mokesčių vengimas ==
[[2014 m.|2014]] metais Antanas Guoga pagarsėjo tuo, jog, vietoje apmokestinamų dividendų, jis iš savo įmonių gaudavo neapmokestintas palūkanas už milijonines paskolas savoms įmonėms. Pavyzdžiui, už [[2013]] metus Antantas Guoga sumokėjo tik 20 tūkstančių litų mokesčių, t. y. vos 2,8 procento nuo savo pajamų (700 tūkstančių litų). Antantas Guoga dėl tokios savo mokesčių „optimizavimo“ schemos pateko į [[Valstybinė mokesčių inspekcija|Valstybinės mokesčių inspekcijos]] tyrimą. Buvo patikrintos visos įmonės, kuriose jis turi nors 1 akciją.
 
== Knyga apie verslo patirtį su Antanu Guoga ==
2019 metų kovo 1 dieną išleista Andriaus Kolesniko knyga „Gero nešiojimo“. Šioje knygoje pasakojama tikra istorija, kaip jaunas vaikinas, neturėdamas pinigų ir patirties, sukūrė daugiamilijoninį verslą tik iš aistros savo pomėgiams. Istorijoje vienu pagrindinių veikėjų yra ir Antanas Guoga, kuris pamatęs verslo potencialą, sutiko prie jo prisidėti savo patirtimi, žiniomis bei skolinamais pinigais, su tikslu, jog įmonė augtų tarptautiniu mastu ir atidarytų parduotuves visame pasaulyje.
 
Šioje knygoje atskleidžiamas visai kitoks Antano veidas nei jis matomas viešoje erdvėje. Nors Antanas Guoga save pristato verslininku, mecenatu, filantropu ir siekiančiu, kad jo gimtoji šalis, Lietuva, būtų klestinti ir ateities Europos kūrėja, tačiau istorijoje jis figūruoja kaip manipuliuojantis, meluojantis, žlugdantis ir besivadovaujantis mafijos metodais asmuo, kuris galiausiai užgrobia milijoninį verslą.
 
Šioje istorijoje gausu tikrų emocijų, kuriomis norėta perteikti kuo tikresnį jausmą, ką reiškia kurti svajonę nuo nulio, ką reiškia daugiametis kasdieninis darbas bei ką reiškia kuriančiam žmogui susidėti su netinkamu asmenimiu.
 
== Pasiekimai ==
Anoniminis naudotojas

Naršymo meniu