Vytautas V. Landsbergis: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
11 baitų pašalinta ,  prieš 5 metus
S
Atmestas 78.57.218.36 pakeitimas, grąžinta ankstesnė versija (Homo ergaster keitimas)
Žymos: Keitimas mob. telefonu Keitimas įskiepiu mobiliesiems
S (Atmestas 78.57.218.36 pakeitimas, grąžinta ankstesnė versija (Homo ergaster keitimas))
Mokėsi Vilniaus Antano Vienuolio vidurinėje mokykloje. Studijavo [[Vilniaus universitetas|Vilniaus universiteto]] filologijos fakultete ir baigė lietuvių [[filologija|filologijos]] studijas. Studijavo kino režisūrą [[Tbilisis|Tbilisio]] teatro institute, Jono Meko antologinių filmų archyve Niujorke. 1996 metais V. V. Landsbergis studijavo teatro režisūrą Anglijoje, [[Lidsas|Lidse]] surengtuose jaunųjų Europos teatro režisierių kursuose.
 
Šoko ir dainavo Vilniaus universiteto [[folkloras|folkloro]] grupėje „Ratilio“, dabar kartais dalivaujadainuoja koncertuose su žmona Ramune, pritardamas [[gitara]].
 
== Filmografija ==
 
== Muzikinė kūryba ==
[[2004]] m. dviguba kompaktine plokštele „Kaimiečių mantros“ debiutavo ir kaip bardas, po to sekė kompaktinės plokštelės „Žiauriai gražūs romansai“ ([[2005]]), „Aš visai nežinau kodėl“ ([[2006]]), „Angelas ant stogo“ ([[2007]]), „Sapnas“ (2009), „Trylika brolių“ (2010).
 
Vytautas V. Landsbergis taip pat yra išleidęs daug pasakų CD vaikams, kuriuose jis ne tik seka pasakas, bet ir dainuoja.
 
== Apdovanojimai ==
2003 LR švietimo ministerijos [[Vaikų literatūros premija]] už pastarųjų metų nuopelnus vaikų literatūrai (2006), „Už nuopelnus Lietuvai“ – Riterio kryžiumi (2007). Baltijos valstybių teatrų festivalyje Panevėžyje pripažintas geriausiu omg režisieriumirež. (2007). Apdovanotas J. Aisčio literatūrine premija už eilėraščių knygą „Debesys panašūs į žmones“ (2008). LR Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatas (2009).
 
== Nuorodos ==

Naršymo meniu