Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned
Kūrėjas Propaganda Games
Leidėjas Disney Interactive Studios
Dizaineris {{{dizaineris}}}
Kompozitorius {{{kompozitorius}}}
Išleidimo data atšauktas
Žanras (-ai) Veiksmo, nuotykių
Režimas Vieno žaidėjo
Reitingai PEGI: 16+
Platforma Xbox 360, Microsoft Windows ir PlayStation 3
Versija {{{versija}}}
Variklis {{{variklis}}}
Reikalavimai
Platinimas {{{media}}}
Licencija {{{licencija}}}
Pirmtakas {{{pirmtakas}}}
Kitos dalys {{{kitos dalys}}}

Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned – atšauktas veiksmo ir nuotykių vaizdo žaidimas, kurį kūrė „Propaganda Games“ ir turėjo išleisti „Disney Interactive Studios“. Jis buvo kuriamas PlayStation 3, Xbox 360 ir Microsoft Windows platformoms. Tai buvo pirmasis bandymas sukurti atviro pasaulio žaidimą pagal „Karibų piratų“ filmų franšizę. Projektas buvo atšauktas 2010 m. spalį, prieš pat „Propaganda Games“ uždarymą.[1]

Žaidimo veiksmas vyko prieš filmo „Karibų piratai: Juodojo perlo prakeiksmas“ įvykius, o jo veiksmas buvo susijęs su piratų kapitonu Džeimsu Sterlingu, kurio pagrindinė misija buvo keliauti po Karibų jūrą ir užsitarnauti gerą vardą. Nors apie istoriją buvo atskleista nedaug, ji turėjo būti nepriklausoma nuo pagrindinės filmų arkos ir apimti naujus veikėjus. Žaidime turėjo būti akcentuojami vaidmenų žaidimo elementai, įskaitant realaus laiko kovas ir ginklų pritaikymą.

2009 m. parodoje „Electronic Entertainment Expo“ paskelbus žaidimą, dauguma vaizdo žaidimų žurnalistų apie jį atsiliepė teigiamai.[2] Daemon Hatfield iš IGN manė, kad tai „daug žadantis veiksmo RPG“,[3] o „GamesRadar“ gyrė žaidimo procesą, lygindami jį su „Assassin's Creed“ franšize. Žurnalistai nusivylė, kai „Disney“ atšaukė žaidimą likus keliems mėnesiams iki planuotos išleidimo datos. „Assassin's Creed“ leidėjas Ubisoft vėliau išleido panašų žaidimą „Assassin's Creed IV: Black Flag“.

Išnašos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  1. Gilbert, Ben. „Propaganda Games shuttered“. Joystiq. AOL Inc. Suarchyvuotas originalas 2012-11-18. Nuoroda tikrinta 2013-06-27.
  2. Miller, Matt (2010-06-22). „Pirates Offers More Than Expected“. Game Informer. GameStop. Suarchyvuotas originalas 2013-07-29. Nuoroda tikrinta 2013-06-29.
  3. Hatfield, Daemon (2010-05-18). „E3 2010: Pirates of the Caribbean – Armada of the Damned Update“. IGN. Ziff Davis. Suarchyvuotas originalas 2013-07-09. Nuoroda tikrinta 2017-06-01.