Pereiti prie turinio

Pirates of the Caribbean: The Legend of Jack Sparrow

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Pirates of the Caribbean: The Legend of Jack Sparrow
Kūrėjas 7 Studios
Leidėjas Bethesda Softworks
Ubisoft
Dizaineris Gregg Nakawatase
Kompozitorius Inon Zur
Išleidimo data 2006 m.
Žanras (-ai) Veiksmo, nuotykių
Režimas Vieno žaidėjo, kelių žaidėjų
Reitingai ESRB: T
Platforma PlayStation 2, Microsoft Windows
Versija {{{versija}}}
Variklis {{{variklis}}}
Reikalavimai
Platinimas {{{media}}}
Licencija {{{licencija}}}
Pirmtakas {{{pirmtakas}}}
Kitos dalys {{{kitos dalys}}}

Pirates of the Caribbean: The Legend of Jack Sparrow – veiksmo ir nuotykių vaizdo žaidimas, kurį sukūrė „7 Studios“ ir 2006 m. išleido „Ubisoft“ bei „Bethesda Softworks“. Jis buvo išleistas PlayStation 2 ir Microsoft Windows platformoms. Jame yra žaidžiami lygiai, pagrįsti kapitono Džeko Sperou, kurį įgarsina Johnny Depp, išgyvenimais po filmo „Karibų piratai: Juodojo perlo prakeiksmas“ įvykių. Žaidime yra veiksmo, galvosūkių ir humoristinių scenų.

Žaidimo eiga[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Žaidėjas atlieka Džeko Sperou, Vilo Ternerio ir Elizabetos Svon vaidmenis ir žaidžia tipišką veiksmo ir nuotykių stiliaus žaidimą. Žaidėjui tobulėjant kiekvienas veikėjas įgyja naujų įgūdžių arba atrakina naujus ginklus, kurie pravers įveikiant priešus ir bosus. Kiekviename lygyje yra keletas galvosūkių, kuriuos reikia išspręsti. Žaidimas leidžia prisijungti ir antram žaidėjui.

Kritika[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

GameRankings“ ir „Metacritic“ PlayStation 2 versijai skyrė 53,58 % ir 51 balą iš 100, t. y. „mišrius arba vidutinius atsiliepimus“,[1][2] o PC versijai – 48,80 % ir 49 balus iš 100, t. y. „iš esmės nepalankius atsiliepimus“.[3][4]

Išnašos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  1. „Pirates of the Caribbean: The Legend of Jack Sparrow for PlayStation 2“. GameRankings. Suarchyvuotas originalas 2019-12-08. Nuoroda tikrinta 2014-07-07.
  2. „Pirates of the Caribbean: The Legend of Jack Sparrow for PlayStation 2 Reviews“. Metacritic. Nuoroda tikrinta 2014-07-07.
  3. „Pirates of the Caribbean: The Legend of Jack Sparrow for PC“. GameRankings. Suarchyvuotas originalas 2019-12-09. Nuoroda tikrinta 2014-07-07.
  4. „Pirates of the Caribbean: The Legend of Jack Sparrow for PC Reviews“. Metacritic. Nuoroda tikrinta 2014-07-07.