Pereiti prie turinio

Nowness

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Nowness
URLwww.nowness.com
Tipasžiniasklaida
Savininkas„Modern Dazed“
ĮkūrėjasJefferson Hack
Startavo2010 m.
VietaLondonas, Jungtinė Karalystė

„Nowness“ – skaitmeninis kultūros, meno, dizaino, mados, maisto, muzikos, sporto ir kelionių kanalas, orientuotas į kūrybinių industrijų darbuotojus. Prieinamas anglų ir kitomis 9 kalbomis. Aptarnaujama pasaulinė ir Kinijos rinka.

2010 m įkurtas prabangos prekių grupės LVMH.[1] LVMH pasamdė vieną iš „Dazed Media“ įkūrėjų Jefferson Hack, kuris įsteigė žiniasklaidos kanalą prabangos prekių ženklams. Iš pradžių įsteigta bendroji įmonė tarp Prancūzijos koncerno LHMV ir Anglijos žiniasklaidos grupės „Dazed Media“. 2017 m. pastaroji įmonė įsigijo didžiąją akcijų dalį iš prabangos prekių grupės kartu su „Modern Media“. Dabar priklauso bendrajai Anglijos ir Kinijos „Modern Dazed“ įmonei.[2]

Iš pradžių talpino ir straipsnius, bet dabar viešina ir kuruoja tik trumpus filmus. Dalis skelbiamo turinio yra originalus, kiti kuruojami, skelbiamos nepriklausomų filmų kūrėjų premjeros kanale. Anksčiau nauji originalūs filmai pasirodydavo kasdien, dabar trys per savaitę. Pagrindinis pajamų šaltinis – kuriami reklaminiai prekės ženklų remiami filmai, taip pat viešinami kitų kūrybininkų sukurti reklaminiai filmai.[3] Filmai prieinami ir „Vimeo“, „Youtube“ bei kt. platformose.

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  1. „LVMH Launches Content Site Nowness“. The Business of Fashion. 2010-02-24. Nuoroda tikrinta 2018-07-24.
  2. „Modern Dazed to Take Nowness to Offline Experience in China“. Jing Daily. 2017-07-20. Nuoroda tikrinta 2018-07-24.
  3. „Nowness shoots for quality over quantity in video“. Digiday. 2016-09-02. Nuoroda tikrinta 2018-07-24.

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]