Pereiti prie turinio

Hitman 2: Silent Assassin

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Hitman 2: Silent Assassin
Kūrėjas IO Interactive
Leidėjas Eidos Interactive
Dizaineris {{{dizaineris}}}
Kompozitorius Jesper Kyd
Išleidimo data 2002 m.
Žanras (-ai) Stealth / Action, trečiojo asmens šaudyklė
Režimas Vieno žaidėjo
Reitingai ESRB: Mature (17+)
PEGI: 16+
Platforma Windows, PlayStation 2, Xbox, Nintendo Gamecube
Versija 1.02
Variklis Glacier engine
Reikalavimai

[Minimalus]
Procesoriaus greitis: 450 MHz
Atmintis: 128 MB
Operacinė sistema: Windows 98/ME/XP
Diskasukis: 16x CD-ROM
Laisvos vietos: 800 MB
Vaizdo plokštė: 16 MB, suderinama su DirectX 8.1
Garso plokštė: suderinama su DirectX 8.1

Platinimas CD, DVD
Licencija {{{licencija}}}
Pirmtakas Hitman: Codename 47
Kitos dalys Contracts, Blood Money, Absolution
www.hitman2.com

Hitman 2: Silent Assassin (trumpiau Hitman 2[reikalingas šaltinis]) – antrasis „Hitman“ serijos kompiuterinis žaidimas, išleistas 2002 metais. „Silent Assassin“ galima išversti iš anglų kalbos kaip „tylus samdomas žudikas“. Žaidimas sukurtas Danijos kompanijos „IO Interactive“, išleistas BritanijosEidos Interactive“. „Hitman 2“ galima žaisti Windows, PlayStation 2, Xbox, Nintendo Gamecube platformose. Veiksmas sukasi apie samdomo žudiko 47 gyvenimą.

Siužetas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

DĖMESIO: toliau atskleidžiamos kūrinio detalės

Po pamąstymų apie tamsią savo praeitį ir gyvenimą pirmosios dalies pabaigoje, 47 iškeliauja į Sicilijos vienuolyną, kur bando išpirkti savo kaltę ir pradėti naują gyvenimą kaip vienuolyno sodininkas.

Nelaimei, 47 yra priverstas grįžti į savo nuodėmių kelią, kai jo globėjas ir draugas tėvas Vittorio pagrobiamas mafijos. Desperatiškai bandydamas surasti draugą, 47 susisiekia su agentūra, samdžiusia jį kaip žudiką, prašydamas kokios nors pagalbos. Agentūra, padedama savo šnipinėjimo palydovų, paseka kunigą iki labai apsaugotų dono Giuseppe Giulliani rūmų. 47 įsibrauna į pastatą bandydamas išgelbėti draugą, tuo pačiu nužudydamas Giulliani. Kai pagaliau agentas suranda kur yra laikomas tėvas Vittorio, pamato, kad kamera yra tuščia. 47 sužino, kad jį pagrobė Rusijos mafija.

Sugrįžęs 47 prašo agentūros duoti jam darbo. Pradžioje dėl pinigų, kad apmokėtų tėvo Vittorio paiešką, o vėliau jam sugrįžta senas įprotis. Kaip ir ankstesnėje žaidimo dalyje, 47 yra siuntinėjamas įtakingo kliento po visą pasaulį. Dabartinio kliento tikslas – gauti viską, ko reikia branduolinio ginklo kūrimui, tad 47 prireikia keliauti į Indiją, Japoniją, Nuristaną (Afganistanas), „Petronas“ bokštus dvynius (Malaizija), Siciliją ir Sankt Peterburgą (Rusija).

Galiausiai agentas 47 sužino, kad jį samdęs žmogus ir buvo tėvo Vittorio pagrobėjas ir jo žudikas. 47 grįžta į savo vienuolyną, į Siciliją, ir atkeršija už savo draugą.

Taip pat skaitykite[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]