Hill+Knowlton Strategies

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigacija, paiešką

Hill+Knowlton Strategies – tarptautinis komunikacijos bei ryšių su visuomene agentūrų tinklas. Veikia 71 biuras 40 valstybių (esančių Europoje, Šiaurės ir Lotynų Amerikoje, Afrikoje, Azijoje ir Okeanijoje).

„Hill+Knowlton Strategies“ Baltijos šalyse[taisyti | redaguoti kodą]

„Hill+Knowlton Strategies“ tinklas veikia 3 Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. „Hill & Knowlton Estonia“ – pirmoji komunikacijos konsultacijų kompanija Estijoje[1], veikianti nuo 1994 m. „Hill & Knowlton Tallinn“ dirba su tokiomis bendrovėmis kaip „Skype“, „Eesti Energia“ ir kt. Bendrovei vadovauja Inge Rumessen.

1996 m. veiklą pradėjusios „Hill+Knowlton Strategies Latvia“ klientai – Latvijos bendrovės („Ventspils Nafta“, „airBaltic“ ir kt. Agentūrai vadovauja Janis Austrinsas (Janis Austrins).

„VRP Hill+Knowlton Strategies“ (UAB „Viešųjų ryšių partneriai“) – Lietuvoje veikianti komunikacijos konsultacijų agentūra, veiklą pradėjusi 1997 m. (kaip „Viešųjų ryšių projektai“). Nuo 2005 m. atstovauja tarptautiniam komunikacijos agentūrų tinklui „Hill+Knowlton Strategies“, bendrovė buvo pervadinta į „VRP | Hill & Knowlton“[2]. 2013 m., atsižvelgdama į pokyčius tarptautiniame tinkle, agentūra pakeitė pavadinimą į „VRP Hill+Knowlton Strategies“.

2000 m. prisijungus kitai Lietuvos viešųjų ryšių bendrovei „Taukačikas ir partneriai“ – buvo suformuotas dabartinis agentūros branduolys ir sukurtas pavadinimas[3] (VRP). Nuo 2005 m. „Viešųjų ryšių partneriai“ – pasaulinio tinklo „Hill+Knowlton Strategies“ atstovas. VRP valdybos pirmininkas – Mykolas Katkus, bendrovės generalinis direktorius – Mindaugas Ardišauskas. 2007 m. „VRP | Hill & Knowlton“ įsigijo kontrolinį ryšių su visuomene agentūros „Baltic media partners“[4] akcijų paketą.

„VRP Hill+Knowlton Strategies“ klientai – tokios bendrovės bei institucijos kaip SEB bankas, „Tele2“, „Maxima“, „SICOR Biotech/TEVA“, LR Finansų ministerija ir kitos. VRP buvo dienraščio „Verslo žinios“ projekto „Gerbiamiausios Lietuvos įmonės 2008“ narė[5]. VRP taip pat dirbo su socialiniais projektais, tokiais kaip festivalis „Sirenos“, opera „Užburtoji fleita“, muzikos festivalis „Be2gether“. 2005 m. pradėtas kurti VRP tinklaraštis[6] buvo pirmasis viešas bendrovės internetinis dienoraštis Lietuvoje[7].

Išnašos[taisyti | redaguoti kodą]

Nuorodos[taisyti | redaguoti kodą]