Baltic Railways Magazine

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Žurnalo pirmasis numeris, 2009 m.

Baltic Railways Magazine (angl. Baltijos geležinkelių žurnalas) – Lietuvoje leidžiamas iliustruotas žurnalas apie geležinkelius. Tai vienintelis Baltijos šalyse specializuotas, vien geležinkelių transportui skirtas leidinys. Pirmasis numeris pasirodė 2009 m. balandžio mėn.

Redakcinė kolegija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Žurnalo redakcijos kolegijoje dirba tarptautinė komanda, į kurią įeina geležinkelių istorijos bei geležinkelių transporto specialistai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Jungtinės Karalystės. Žurnalas buvo kuriamas ir leidžiamas bendradarbiaujant su pastarosios šalies specializuotų geležinkelių žurnalų specialistais. Žurnalą leidžia UAB Zidex, buveinė įsikūrusi Dariaus ir Girėno g. 134, Tauragėje. Redaktorė – Egidija Lekavičienė.

Turinys[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Žurnalas pasižymi įdomiais nesudėtingais tekstais, suprantamais įvairaus išsilavinimo ir amžiaus skaitytojams. Iliustracijos – specialiai fotografuotos žurnalui. Pagrindinės plėtojamos temos: Baltijos šalių geležinkelių aktualijos, kelių ūkis ir infrastruktūra, modernizavimas, eismo saugumas, šios ūkio šakos istorija, taip pat geležinkelių turizmo vystymas. Teikiamos reklamos paslaugos yra naudingos visų pirma geležinkelių pervežimų įmonėms, geležinkelio transporto technikos gamintojams ir paslaugų teikėjams, naujausių technologijų produktų – foto, elektronikos, informacinių technologijų platintojams, kelionių agentūroms dirbančioms geležinkelių turizmo srityje.

Platinimas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Žurnalas plačiai prieinamas tarptautinei auditorijai, nes yra leidžiamas lietuvių ir rusų kalbomis su turinio santrauka anglų ir vokiečių kalbomis. Leidinio formatas yra 170 mm x 250 mm, apimtis – per 50 psl. Skirtas geležinkelių bei šioje srityje dirbančių kompanijų darbuotojams, geležinkelio entuziastams. Žurnalą galima įsigyti jo platinimo vietose arba užsisakius gauti paštu. Dalis žurnalo tiražo platinama spaudos pardavimo vietose, dalis egzempliorių siunčiama pagrindinių Baltijos šalių geležinkelio srityje dirbančių kompanijų bei Rusijos susisiekimo ministerijos ir Baltarusijos geležinkelių vadovams.

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]