Curious

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Curious
Curious.jpg
Britney Spears Kvepalai
Apibūdinimas Moterims skirti kvepalai
Išleidimo data 2004 m. Rugsėjis
Kompanija Elizabeth Arden
Antraštė Do you dare?
Sekantys kvepalai Fantasy
URL Curious Britney Spears

Curious yra moterims skirti kvepalai sukurti Elizabeth Arden kompanijos, ir tai yra pirmieji Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkės Britney Spears vardiniai kvepalai. Spears iš šio gaminio uždirbo apie 52 milijonus JAV dolerių.

Informacija[taisyti | redaguoti kodą]

Curious buvo išleisti 2004 metų rugsėjį ir turėjo didžiulį tarptautinį pasisekimą. 2004 metais šie kvepalai tapo perkamiausiais, o 2005 Fragrance Foundation „Curious“ išrinko geriausiais moterims skirtais kvepalais. Yra parduoti daugiau nei 570 milijonų šių kvepalų buteliukų pasaulyje, ir kol kas tai sėkmingiausiai perkamas Britney vardinis produktas.

Kvepalai turi baltažiedžių bei vanilės ir muskuso kvapą. Kvepalų sudėtis: Luizianos mognolija, auksinės Anjou kriaušė, Garždenis, tuberoza, star jasmine, rožinis ciklamenas, vanilės-pritrauktas muskusas, santalmedis.[1] Spears teigia, kad magnolija jai primena namus.

Reklamos[taisyti | redaguoti kodą]

Televizijai skirta Curious reklama, buvo sukurta filmų studijoje. Reklamoje, kurioje vaidina Britney ir aktorius Eric Winter, pasirodo uzrašas “Ar drįsti?” (“Do You Dare?”)

Produktai[taisyti | redaguoti kodą]

Galima įsigyti 50 ar 100 ml talpos kvepalų buteliukus. Buteliukai šviesiai mėlynos spalvos, papuošti kabančiomis širdelėmis. 100ml buteliukas turi ir purkštuką. Be kvepalų yra ir kiti "Curious" produktai:

  • "Deliciously Whipped!" 200 ml kūno putos.
  • "Lather Me Up!" 200 ml dušo želė.
  • "You're So Smooth!" 200 ml kūno šveitiklis.
  • "Totally Ticklish!" 20 g kūno blizgiklis.
  • "Write On!" 14 g pieštukas kūnui.
  • "Two Tempting!" 5 ml kvepalai ir lūpų blizgesys.

In Control[taisyti | redaguoti kodą]

Curious: In Control
Britney Spears Kvepalai
Apibūdinimas Moterims skirti kvepalai, Ribotas tiražas
Išleidimo data 2006 m. balandžio 16 d.
Kompanija Elizabeth Arden
Antraštė Are you?
Ankstesni kvepalai Fantasy
Sekantys kvepalai Midnight Fantasy
URL In Control

In Control didžiulį tarptautinį pasisekimą gavę, ribotu tiražu išleisti 2006 m. balandžio 16 d. moterims skirti kvepalai sukurti Elizabeth Arden kompanijos. Kvepalai pasirodė JAV, Kanadoje, Japonijoje, ir Europoje. Kvepalų buteliukas toks pats kaip Curious orginalo, tačiau juodos spalvos. Quest's Claude Dir pagamintas sultis sudaro vidurnakčio orchidėjos širdis, crème brûlée, juodosios vanilos pupelių, pasaldinto santalmedžio, lokvos ir muskuso kvapai. Kvepalai turėtų simbolizuoti mielumą ir seksualumą tuo pačiu metu.[2] Nors buvo pranešta, jog kvepalai išleisti ribotu tiražu, juos vis dar galima įsigyti.

Curious Heart[taisyti | redaguoti kodą]

Curious Heart
Britney Spears Kvepalai
Apibūdinimas Moterims skirti kvepalai
Išleidimo data 2008 m. Sausis
Kompanija Elizabeth Arden
Antraštė Have you found your's yet?
Ankstesni kvepalai Believe
Sekantys kvepalai Hidden Fantasy
URL Curious Heart Britney Spears

Labai netikėtai Elizabeth Arden išleido dar vienus Britney Spears kvepalus. Tai "Curious" papildymas - "Curious ♥ Heart". Buteliukas toks pat kaip originalo, tačiau dabar rožinės spalvos. Kvapas panašus taip pat į originalą, bet buvo išleistas ribotu tiražu.

Šaltiniai[taisyti | redaguoti kodą]

  1. "Britney Spears Curious." ElizabethArden.com. Nuoroda tikrinta 2008-03-22.
  2. Samantha Critchell (2006-05-09). "Britney Spears Says Perfumes Grow With Her." Washington Post. Nuoroda tikrinta 2008-03-22.

Nuorodos[taisyti | redaguoti kodą]