Valentinas Bubulis

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Edit-delete-not encyclopedic2.svg  Yra kilę abejonių dėl šio straipsnio objekto reikšmingumo ir tinkamumo enciklopedijai.
Galima paieškoti straipsnio objekto aprašymų nepriklausomuose nuo jo patikimuose antriniuose šaltiniuose ir pasiremti jais straipsnyje.
Valentinas Bubulis
Gimė 1959 m. rugsėjo 9 d. (62 metai)
Lietuva Vilnius
Sutuoktinis (-ė) Rūta
Vaikai Rasa
Veikla pedagogas, Lietuvos ir Utenos rajono savivaldybės politinis bei visuomenės veikėjas
Partija Lietuvos socialdemokratų partija
Alma mater Vilniaus pedagoginis institutas

Valentinas Bubulis (g. 1959 m. rugsėjo 9 d. Vilniuje) – pedagogas, Lietuvos ir Utenos rajono savivaldybės sporto, politinis bei visuomenės veikėjas.

Biografija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

1974 m. baigė Antalgės aštuonmetę, 1977 m. Utenos 2–ąją vidurinę mokyklą, 1982 m. Vilniaus pedagoginį institutą, Geografijos ir fizinio lavinimo mokytojas.

1982 m. Antalgės aštuonmetės mokyklos mokytojas, 1992 m. Kūno kultūros ir sporto centro beisbolo komandos treneris, nuo 2002 m. Utenos Saulės gimnazijos direktorius.

Nuo 2001 m. Lietuvos socialdemokratų partijos Utenos rajono skyriaus narys. 2007 m. ir 2011 m. (mandato atsisakė dėl užimamų pareigų) Utenos rajono savivaldybės tarybos narys. [1]

Lietuvos vaikų beisbolo lygos prezidentas, Lietuvos beisbolo asociacijos prezidiumo narys, beisbolo klubo „Vėtra“ vyr. treneris ir viceprezidentas. 1993 m. aukščiausios kategorijos treneris, 1994 m. treneris ekspertas. Jo vadovaujama komanda – Lietuvos vicečempionė, žaidė Europos taurės turnyruose Olandijoje, Belgijoje, Čekijoje, dalyvauja Europos čempionų taurės varžybose. Jaunių ekipa buvo Europos vaikų beisbolo pirmenybių nugalėtoja ir dalyvavo pasaulio čempionate Majamyje, JAV.

Sutuoktinė Rūta, duktė Rasa. [2]

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]