Pereiti prie turinio

Solid Snake

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Solid Snake

Solid Snake

Kūrėjas Hideo Kojima
Įgarsintojai David Hayter <br\> Akio Ōtsuka
Dizaineriai Yoji Shinkawa <br\> Ikuya Nakamura <br\> Tsubasa Masao
Pirmasis debiutas Metal Gear
Paskutinysis debiutas Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
Kita informacija
Tikras vardas David
Gimė 1972

Solid Snake (Old Snake) – pagrindinis kompiuterinių žaidimų serijų Metal Gear, Metal Gear Solid ir Metal Gear Acid veikėjas, kuris debiutavo 1987 m. Metal Gear žaidime.

Žaidimuose Solid Snake dažniausiai vaizduojamas slaptuoju agentu arba samdiniu, kuriam tenka vykdyti sunkias užduotys, žudyti žmones, naikinti įvairius ir pavojingus žmonijai prietaisus. Beveik visada jo pagrindinė užduotis yra sunaikinti atominį ginklą Metal Gear.

Snake dažnai dirba vienas, nes, įgudęs puikius fizinius sugebėjimus, jis visad pasiruošęs kovoti. Šis asmuo gerai moka naudotis įvairiais šaunamaisiais ginklais ir įmantriais prietaisais. Savo inventoriuje jis turi cigaretes ir radiją, per kurią gauna užduočių nurodymus.

Vaidmuo[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Metal Gear serija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Metal Gear žaidime Solid Snake yra elitinis FOXHOUND agentas, jo užduotis surasti dingusį operatyvininką Gray Fox ir sunaikinti atominį ginklą Metal Gear. Savo užduoties metu Snake susiranda naujus sąjungininkus, sunaikina Metal Gear ir nugali galingus priešus.

Metal Gear

Vėliau Snake's Revenge žaidime Solid Snake jau leitenantas, kuris turi sunaikinti naują Metal Gear atominio ginklo versiją. Jis atvyksta į slaptą bazę ir įvykdo savo užduotį.

Metal Gear 2: Solid Snake dalyje agentas Snake atvyksta į Zanzibaro žemes, kad sunaikintų Metal Gear D ir išgelbėtų mokslininką Kio Marv. Radęs negyvą Kio, jis nugali teroristus Gray Fox, Pettrovich Madnar ir vadą Big Boss. Tada Solid Snake pilnai sunaikina Metal Gear D, atsisako agento darbo ir išvyksta gyventi į Aliaską

Metal Gear Solid serija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Metal Gear Solid žaidime Solid Snake yra paprastas samdinys. Senas draugas pulkininkas Roy Campbell paprašo Snake įvykdyti vieną užduotį jam, sunaikinti naują Metal Gear REX ginklą. Solid Snake sutinka su Campbell prašymu ir keliauja į teroristų karinę bazę „Shadow Moses“ sunaikinti pavojingą ginklą. Patekęs į bazę, Solid Snake susitinka su slapta agente Meryl Silverburgh ir mokslininku Hal „Otacon“ Emmerich. Su jais jis nugali savo priešus ir sunaikina Metal Gear REX.

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Žaidime Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty Solid Snake vėl tampa agentu, jis su savo draugu Otacon sužino, kad sukurtas naujas atominis ginklas Metal Gear RAY. Atvykęs sunaikinti RAY, jis susitinka su senais savo priešais ir įsigyja naujų… Radęs ginklą, Snake su kitu agentu Raiden kaunasi su pagrindiniais teroristais ir nuskrenda užšokęs ant RAY stogo nežinoma kryptimi, tačiau lieka gyvas.

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots dalyje senas agentas Snake vėl naikina naujus Metal Gear. Jis susitinka savo draugais Raiden ir Meryl Silverburgh. Taip pat sužino, kad jo senas priešas Big Boss išgyveno.

Metal Gear Acid serija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Metal Gear Acid žaidime Old Snake sužino apie naują atominį ginklą Metal Gear KODOQUE atsiradimą. Jam vėl tenka naikinti priešus, susirasti naujų draugų ir sustabdyti Metal Gear.

Vėliau Metal Gear Acid 2 dalyje Old Snake, praradęs atmintį, priverstas įsibrauti į „SaintLogic“ bazę ir rasti joje svarbius brėžinius. Bazėje jis sužino apie save, suranda renovuotą Metal Gear KODOQUE ir naują Metal Gear Chaioth Ha Qadesh.

Super Smash Bros. Brawl žaidime

Kiti žaidimai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Solid Snake galima pamatyti įvairiuose veiksmo žaidimuose:

  • Ape Escape 3 (Mini – žaidime Mesal Gear Solid: Snake Escape)
  • Boktai 2: Solar Boy Django
  • Super Smash Bros. Brawl
  • Policenauts

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]