Kupiškėnų studija

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 NoFonti.svg  Šiam straipsniui ar jo daliai trūksta išnašų į šaltinius.
Jūs galite padėti Vikipedijai pridėdami tinkamas išnašas su šaltiniais.
Kupiškėnų studijos logotipas

„Kupiškėnų studija“ – regioninė Kupiškio televizija. „Kupiškėnų studija“ savo programas transliuoja šeštadieniais nuo 6.30 iki 08.00 val., sekmadieniais nuo 6.30 iki 8.00 val., ir antradieniais vakare, kai baigiasi LRT televizijos programa. „Kupiškėnų studijos“ programa matoma Kupiškio, Biržų, Anykščių, Pasvalio, Ukmergės, Rokiškio, Panevėžio, Molėtų rajonuose. Kanalas nerodomas.

„Kupiškėnų studijos“ programą rengia VšĮ „Kupiškio televizijos ir informacijos centras“. Tai ne pelno siekianti organizacija, perorganizuota iš Kupiškio kultūros centro padalinio, įkurto 1996 m. lapkričio 20 d.

Laidos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

„Kupiškėnų studija“ daugiau dėmesio stengiasi skirti etninės kultūros puoselėjimui, gerosios patirties sklaidai, švietimui, jaunimo užimtumui skatinti, meno populiarinimui ir pan. Taip pat dėmesys kreipiamas į aktualijas, įvykių rajone apžvalgą.

„Kupiškėnų studija“ transliuoja tris originalias kūrybines laidas – šeštadienį rodomos apžvalginės – informacinės laidos Kupiškiui „Savaitė“ (informaciniai reportažai apie įvykius, aktualijas) ir „Pažintys“ (laidos apie kultūrą, meną ir mokslą), o sekmadienį – informacinio pobūdžio laida „Bendruomenių valanda“, skirta Biržų, Anykščių ir Pasvalio rajonų gyventojams.

„Kupiškėnų studija“ dalyvauja įvairiuose konkursuose. 2002 m. dalyvavo Lietuvos radijo ir televizijos komisijos paskelbtame geriausios kultūros laidos konkurse, kuris skirtas skatinti kultūros vertybių puoselėjimą, populiarinimą bei kultūros laidų kūrimą.

Darbuotojai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  • Savininkas ir direktorius – Povilas Vireliūnas. Taip pat dirba TV operatoriumi ir montuotoju. Tai ilgametis darbuotojas, dirbantis nuo pat „Kupiškėnų studijos“ įkūrimo.
  • „Savaitės“ ir „Pažinčių“ redaktorė – Miglė Savukaitė, dar atlieka ir korespondentės, diktorės, vadybininkės pareigas. Korespondente dirba nuo 2002 m., redaktorės pareigas užima nuo 2004 m.
  • Montuotoja – Asta Petrulytė, dar atlieka ir diktorės pareigas. Dirba nuo 2003 m.
  • Operatorė – Jurga Sykaitė, dar eina ir „Bendruomenių valandos“ laidos redaktorės pareigas. Dirba nuo 2004 m.