Marijampolės TV

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Logotipas

„Marijampolės TV“ („Marijampolės televizija“) - regioninis televizijos kanalas. Pirmoji šios televizijos laida pasirodė 1989 m. gruodžio 27 d. Kanalą transliuoja Marijampolės, Kalvarijos, Kazlų Rūdos savivaldybės, Vilkaviškio rajono savivaldybė, dalis Šakių, Lazdijų, Alytaus rajonų savivaldybių, taip pat kanalą galima matyti Lenkijos Suvalkų regione, ypač Punsko krašte. Be to, Marijampolės televizijos programą retransliuoja Telia išmanioji televizija.

Marijampolės TV – pirmiausia operatyvi regiono naujienų, informacijos skleidėja. Darbo dienomis transliuojamos „Marijampolės žinios“, šeštadienį ir sekmadienį – „Marijampolės savaitė“.

Nedidelis, tačiau profesionalus ir veiklus, mylintis savo darbą ir gerbiantis savo žiūrovus kolektyvas rengia autorines ir tiesiogines pokalbių laidas („Savivaldybės aktualijos ir komentarai“, „Gyvoji Sūduvos istorija“, „Lietuviai anapus Lietuvos“, „Po kūrėjo delnu“, „Pėdsakai“, "Laiko dulkes nubraukus“, „Marijampoliečiai.lt“, „Marijampolės sveikinimai“ ir kitos), tiesiogines transliacijas iš kultūros ir sporto renginių, kitų televizijų, nepriklausomų prodiuserių sukurtas laidas.

Be savo kuriamos programos, „Marijampolės TV“ retransliuoja ir kanalą TV1.

Transliuotojas - VšĮ „Marijampolės televizija“.

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]