Hybrid Theory

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
   Šiam straipsniui ar jo daliai trūksta išnašų į šaltinius.
Jūs galite padėti Vikipedijai pridėdami tinkamas išnašas su šaltiniais.
Hybrid Theory
Hybrid Theory viršelis
Linkin Park studijinis albumas
Išleistas 2000 m. spalio 24 d.
Žanras Nu Metal, Rapcore
Įrašų kompanija Warner Brothers

Hybrid Theory - debiutinis grupės Linkin Park albumas, išleistas 2000 metų spalio mėnesį. Pirmąją savaitę albumas užėmė 16 vietą Billboard Top 200 geriausių albumų sąraše bei tapo auksiniu per penkias savaites. Albumas tapo geriausiai parduodamu 2001-ųjų metų albumu ir išstūmė iš viršūnės tokias pop žvaigždes kaip Nsync ir Britney Spears. Per tą laiką buvo parduota 19 mln. „Hybrid Theory“ kopijų pasaulyje, iš kurių 10 mln. parduota JAV. Tai jiems 2004 m. atnešė geidžiamą Diamond sertifikatą iš RIAA.

Dažnai viso pasaulio gerbėjų vadinamas geriausiu Linkin Park'ų kada nors išleistu albumu „Hybrid Theory“ yra rinkinys šiurkščių ir aštrių dainų žodžių, kurie liejasi pritariant dunksinčioms gitaroms ir trankiems būgnams.

Kareivis su drugelio sparnais ant albumo viršelio puikiai apibūdina albumą, kaip minkštų melodingų balsų ir sunkios, agresyvios muzkos derinį.

Dainų sąrašas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

 • 01 Papercut 3:04
 • 02 One Step Closer 2:35
 • 03 With You 3:23
 • 04 Points of Authority 3:20
 • 05 Crawling 3:29
 • 06 Runaway 3:04
 • 07 By Myself 3:09
 • 08 In The End 3:36
 • 09 A Place for My Head 3:04
 • 10 Forgotten 3:14
 • 11 Cure for the Itch 2:37
 • 12 Pushing Me Away 3:11

Kūrėjų komanda[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Albumas topuose[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Metai  Topas  Vieta 
2001 Billboard 200  2
2001 Kanados albumų Top  16
2001 Interneto albumų Top 25
2002 Billboard 200 2
2002 Kanados albumų Top 5
2002 Interneto albumų Top 17

Albumo singlai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

One Step Closer[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

One Step Closer
One Step Closer viršelis
Linkin Park {{{Fonas}}}
Išleistas Sausio 15, 2001 (Europoje)
Vasario 13, 2001 (Amerikoje)
Trukmė 2:35
Prodiuseris Don Gilmore

One Step Closer“ - nu metal stiliaus grupės Linkin Park daina, tapusi singlu. Ji yra antra pagal numerį albumo Hybrid Theory (2000) sąraše. Šis singlas išėjo 2001 m. Tai buvo pirmasis Linkin Park debiutinis singlas.

Tai buvo turbūt sėkmingiausia Linkin Park daina. Dauguma albumo Hybrid Theory dainų buvo pagamintos iš demonstracinių versijų, ši - išimtis. Gana greitai išėjo ir kitas populiarus singlas „Crawling“. 2001 m. tai buvo viena populiariausių dainų.

Dar populiarumą lemia ir tai kad su šia daina buvo sukurta keletas miksų, kurie tarsi „prikelia dainą“. Pirmasis „One Step Closer“ miksas buvo albume Reanimation (2002), pavadintas „1Stp Klosr“, ją kartu dainavo The Humble Brothers ir Korn pagrindinis dainininkas, Jonathan Davis. Kitas miksas buvo atliktas albume, Collision Course (2004) tai buvo sujungtos ir surepuotos dainos „One Step Closer“ „Points of Authority“ ir Jay-Z „99 Problems“.

„One Step Closer“ dainoje, Mike Shinoda vietoje repo kartu su Chester Bennington choru „rėkia“ priedainį „One Step Closer to the edge, and i'm about a break.“

Dažniausiai šita daina būdavo užbaigiami koncertai.

Vaizdo klipas

Šį klipą režisavo Joseph Hahn (kaip ir daugumą Linkin Park klipų). Tada Linkin Park bosistas David Farrell buvo išvykęs, todėl filmavimo metu bosine gitara grojo Scott Koziol. Pagrindinė klipo mintis taip pat atėjo į galvą Joseph Hahn.

Video klipas buvo filmuotas Los Andželo 63-iame apleistame požeminiame metro tunelyje, kuris yra netoli V.A. ligoninės.

Dainos

 1. "One Step Closer"
 2. "My December"
 3. "High Voltage"
 4. "One Step Closer" (Vaizdo Klipas)

Crawling[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Crawling“ - Grammy apdovanojimus laimėjusi daina. Ji pagal sąrašus yra penkta 2000 m. Linkin Park debiutiniame albume „Hybrid Theory“. Singlas išleistas 2001 m., greitai po „One Step Closer“ premjeros. Taip pat ši daina laimėjo „Grammy for Best Hard Rock Performance, 2002“.

Dauguma albumo „Hybrid Theory“ dainų buvo pagamintos iš demonstracinių versijų, ši taip pat, nors skirtumas tarp demonstracinės ir galutinės nedidelis. Po Crawling ypatingai greitai išėjo kitas singlas „Papercut“.

Iš „One Step Closer“ buvo padarytas miksas, kuris buvo pavadintas „Krwlng“ bei pateko į „Reanimation“ albumą.

Vaizdo klipas

Šį klipą režisavo Brothers Strause. Šiame vaizdo klipe buvo mergina, jos vardas Katelyn Rosaasen. Šį klipą buvo kurti gana sunku, nes jame reikėjo panaudoti įvairių efektų.

Dainos

 1. Crawling
 2. Papercut (Gyvai per BBC radiją)
 3. Užkulisių vaizdo medžiaga

Papercut[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Papercut
Papercut viršelis
Linkin Park {{{Fonas}}}
Išleistas Birželio 18, 2001
Trukmė 3:04
Prodiuseris Don Gilmore

Papercut“ - trečiasis Linkin Park grupės singlas. Jis išleistas labai greitai po singlo „Crawling“. Pati daina pagal numerį albume „Hybrid Theory“ pirma.

Ši daina, kaip ir dauguma dainų, esančių „Hybrid Theory“ albume, yra itin populiari. Su ja irgi sukurta keletas miksų. Vienas jų vadinosi „Ppr:Kut“, ir buvo albume „Reanimation“, kuris specialiai sukurtas miksams. Kitas miksas buvo sukurtas kartu su reperiu Jay-Z. Tai buvo Linkin Park ir Jay-Z dainų miksas „Big Pimpin Papercut“.

Dainoje panašiai po lygiai tiek roko, tiek repo. Taip pat beveik visuose koncertuose galima išgirsti šią dainą.

Vaizdo klipas

Šį klipą režisavo Mr. Hahn. Filmavimas vyko vadinamame vaiduoklių name. Tame kambaryje, kuriame jie filmavosi, kabėjo paveikslas su kūdikiu, kuris simbolizuoja „Xero“ grupę. Taip anksčiau vadinosi Linkin Park. Taip pat šiame klipe yra įdomus efektas su Rob Bourdon akimis. Tiesa pats Rob Bourdon tame klipe pasirodo mažai, nors dainoje iš tikrųjų reikia daug mušti būgnų.

Klipe pagrindinis gitaristas Brad Delson groja akustine gitara (iš tikrųjų groja elektrine). O bosistas David Farrell groja akustine-bosine (iš tikrųjų tikra bosine gitara).

Dainos

 1. Papercut
 2. Points of Authority (Live)
 3. Papercut (Live)
 4. Papercut (Vaizdo klipas)

In The End[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

In The End
In The End viršelis
Linkin Park {{{Fonas}}}
Išleistas Lapkričio 20, 2001
Trukmė 3:36
Prodiuseris Don Gilmore

In The End“ - Linkin Park grupės daina. Tai paskutinis singlas iš debiutinio albumo „Hybrid Theory“. Pagal numerį ši daina yra aštunta albume. Tai truputį švelnesnė daina, nei kitos esančios „Hybrid Theory“ albume. Joje derinamas repas su roku.

Ši daina - iš tų, kurios labai išpopuliarino Linkin Park. Joje itin gražiai derinasi Mike Shinoda repas su nuostabiu Chester Bennington balsu. Su šia daina buvo sukurti keletas miksų - „Enth E ND“ (Reanimation) ir „Izzo In The End“ (Collision Course). Šis singlas išleistas šiek tiek vėliau, nei kiti. Kiti „Hybrid Theory“ albumo singlai išleisti pavasarį, o šis jau rudenį.

Nors tai paskutinis debiutinio Linkin Park albumo singlas, buvo sukurtas klipas dar vienai dainai - „Cure For The Itch“, kuri nėra singlas. Tai ne visos dainos klipas, o tik gabaliukas, klipą galima pavadinti Joseph Hahn „žaidimu“.

Vaizdo klipas

Vienas geriausiai pasisekusių klipų yra būtent „In The End“. Jį režisavo Joseph Hahn kartu su Nathan Cox. Klipas 2002 m. laimėjo „Geriausio roko muzikos vaizdo klipo“ MTV apdovanojimuose. Nors iš tikro dainos pradžioje Mike Shinoda groja pianinu, klipe tai nebuvo nufilmuota. Koncertuose Mike Shinoda taip pat negroja pianinu, pianino garsams išgauti Joseph Hahn naudoja specialų emuliatorių.

Dainos

Šios dainos išėjo 2 CD diskai.

1 Diskas:

 1. In the End
 2. Papercut" (Live Docklands Arena, London)
 3. Points of Authority" (Live Docklands Arena, London)
 4. In the End (Vaizdo Klipas

2 Diskas:

 1. In the End
 2. A Place for My Head (Live at Docklands Arena, London)
 3. Step Up [1999 Demo]
 4. My December
 5. High Voltage