David Farrell

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
   Šiam straipsniui ar jo daliai trūksta išnašų į šaltinius.
Jūs galite padėti Vikipedijai pridėdami tinkamas išnašas su šaltiniais.
Linkin Park bosistas

Dave Farrell (g. 1977 m. vasario 18 d., Masačiusetse) – grupės Linkin Park narys, grojantis bosine gitara.

Biografija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

David Farrell dar žinomas kaip Phoenix. Jis yra vienas geriausių JAV bosistų. Baigė filosofijos studijas UCLA universitete, studijavo dizainą Pasadenos menų kolegijoje, bet nebaigė. Groja šiais instrumentais: bosine gitara, smuiku ir kt. Šeimyninė padėtis: vedęs Linsey, turi vyresnįjį brolį Joe.

Faktai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Tikrasis Phoeinx vardas yra David Michael Farrell. Jis gimė Plymouthe, Masačusetse. David Farrell buvo atsakingas už kai kurių dainų tekstų rašymą „Hybrid Theory“ albume. Kai David’as persikėlė į CA, jis tapo grupės „Tasty Snax“ nariu. Vėliau grupė pakeitė pavadinimą į „The Snax“. Kai David Farrell buvo su „The Snax“, jis perėjo nuo gitaros prie bosinės gitaros ir liko su ja. Dabar jis vienas geriausių JAV Bosistų. „Xero“ grupėje (anksčiau taip vadindavosi Linkin Park) David Farrell buvo originalaus boso muzikantas. Linkin Park bosistas, studijuodamas universitete, gyveno drauge su Brad Delson, kuris taip pat yra Linkin Park narys. David Farrell groja ne vien bosine gitara, jis dar groja daugybe instrumentų (tarp jų ir smuiku). Jam patinka: Weezer, The Beatles, Deftones, Roots, Bob Marley, Sarah McLaughlin, Hughes & Wagner, Harrod & Funck. Jis svajoja išmokti mušti būgnus.

Šeima[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

David Farrell yra vedęs, žmonos vardas Linsey. Gimusi 1979 m. birželio 6 d. Linsey mergautinė pavardė – Braeunig. Ji anksčiau dėstė anglų kalbą vidurinėje mokykloje. Linsey užaugo prie Orange County kranto. David Farrell ją vedė 2002 m. gruodžio 28 d. Taip pat David Farrell turi brolį Joseph (Joe).

Citata[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

„Kelios greitos padėkos… mano šeimai ir draugams – ačiū. Grupei – ačiū. Ir žmonėms iš viso pasaulio, kurie klausosi mūsų muzikos ir ateina į mūsų koncertus – didžiulė padėka. Jūsų atsidavimas ir entuziazmas tam, ką mes darome, neliks nepastebėtas.“