Citadele bankas

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Senasis banko logotipas
Pagrindinis skyrius
Klientų aptarnavimo skyrius

AB "Citadele" bankas priklauso tarptautinei "Citadele" grupei - vienai didžiausių finansinių grupių Baltijos šalyse. „Citadele“ grupės pagrindinė rinka yra Baltijos šalys – Latvija, Lietuva ir Estija. Lietuvoje „Citadele” banko grupei atstovauja AB „Citadele” bankas kartu su dukterine bendrove UAB „Citadele faktoringas ir lizingas“. „Citadele” banko padaliniai ir klientų aptarnavimo skyriai yra didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Alytuje. AB „Citadele” bankas yra vienintelis oficialusis „American Express” kredito kortelių išleidėjas ir aptarnaujantis bankas Lietuvoje.

Akcininkai[taisyti | redaguoti kodą]

AB "Citadele" banko Lietuvoje vienintelis akcininkas yra AS "Citadele banka" Latvijoje. AS "Citadele banka" akcininkai yra šiuo metu yra – Latvijos valstybės UAB „Privatizavimo agentūra“ ir Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas. Planuojama, kad per pirmąjį 2015 m. ketvirtį bus baigtas procesas, kuomet naujuoju banko akcininku taps solidi JAV investicijų grupė "Ripplewood", kuriai atiteks šiuo metu Latvijos vyriausybei priklausanti 75 % banko akcijų dalis. ERPB ir toliau planuoja likti banko akcininku su 25 % banko akcijų dalimi. ERPB AS „Citadele banka“ akcininku tapo 2010 m. rugpjūtį.

Dukterinės įmonės[taisyti | redaguoti kodą]

- Citadele faktoringas ir lizingas

Veiklos kryptys[taisyti | redaguoti kodą]

AB „Citadele“ banko Lietuvoje veiklos prioritetas yra Lietuvos rinka. Bankas teikia visas finansines paslaugas: siūlo puikias taupymo sąlygas, teikia paskolas įmonėms ir žemės ūkio subjektams, patraukliomis sąlygomis išduoda kreditų produktus privatiems asmenims, teikia privačiosios bankininkystės paslaugas bei vysto lojalumo programas tiksliniams segmentams. Banko dukterinės bendrovės UAB „Citadele faktoringas ir lizingas“ veiklos prioritetai yra transporto, technikos bei įvairių įrengimų lizingas.

„Citadele“ grupė visose šalyse įgyvendina bendrą produktų kūrimo ir plėtros bei klientų aptarnavimo strategiją ir siūlo klientams aukščiausios kokybės paslaugas.

Nuorodos[taisyti | redaguoti kodą]