Camila Bordonaba

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Camila Bordonaba
Tikras vardas Camila Bordonaba Roldan
Gimė 1984 m. rugsėjo 4 d. (38 metai), Argentina
Šalis Argentina Argentina
Žymesni vaidmenys
Marizza Spirito/Andrade
(Rebelde way, 2002 m. - 2003 m.)
Apdovanojimai
Išrinkta nominacijai "Gražiausia jauna aktorė"

Camila Bordonaba Roldan (g. 1984 m. rugsėjo 4 d. El Palomare, netoli Buenos Airių) – Argentinos aktorė, dainininkė.

Biografija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Camila Bordonaba yra trečias ir jauniausias vaikas Chuano Karloso (Juan Carlos) ir Noros Bordonabos (Nora Bordonaba) šeimoje. Brolis Rodrigas (Rodrigo), sesuo Melina. 1998 metais ji įstojo į Mataderos 8-ąjį licėjų (gimnaziją). Dėl įtempto darbo seriale "Chiquititas" Camila lankė tik rytines pamokas, vėliau jai tekdavo išeiti į filmavimus. Filmuojint "Chiquititas: Rincon de Luz" filmą, Camila susižavėjo filmavimo procesu, režisierės darbu, kinomatografija ir sau prisiekė kada nors tai studijuoti. Dabar ji tai ir įgyvendina.

Camila draugavo su gerai žinomu Argentinos aktoriumi Benchaminu Rochosu (Benjamin Rojas), bendravo "Mažyliai" (Chiquititas) ir "Maištingas amžius" (Rebelde way) filmavimo metu, tačiau išsiskyrė 2004 m. (pasak Benchamino Camila buvo jo „pirmoji meilė“). Po to Camila ėmė draugauti su 10 metų vyresniu už ją Chochi ("Erreway" komandos nariu): susipažino "Erreway" ture 2004 m. ir iš ten išvyko kartu. 2007 m. išsiskyrė.

Jos geriausias draugas yra Felipė Colombo (Felipe Colombo). Abu išsiskyrė su savo buvusiom „pusėm“. Bordonaba gyvena viena nuo 2008 m. sausio mėnesio, apartamentuose Buenos Airėse. Jai patinka roko grupė Guns'n'Roses ir Sui Generis, Hermano Hesės (Herman Hesse) knygos, TV animacinis filmas "Simpsonai" (The Simpsons). Mėgstamiausi dainininkai Charly García ir Diego Torres. Mėgstamiausia futbolo komanda – "Independiente" ir "Chicago".

Karjera[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Būdama vos 2 metų, Camila pateko į televiziją, vieną populiariausių programų "Canta Niños", kurioje Camila dainavo chore kartu su savo seserimi (čia ji pradėjo „demonstruoti“ savo charakterį: dainuodavo tik tada, kada norėdavo). Vėliau Camilą patraukė televizija (vaidyba, dainavimas, šokis). 10 metų Camila suprato labiausiai norinti vaidinti, todėl pradėjo lankyti dramos būrelį.

1996 m. seriale "Mažyliai" (Chiquititas) filmavosi kartu su su garsiais argentiniečių aktoriais (3 metus Camila kūrė Pato vaidmenį). "Mažyliai" labai išpopuliarėjo Izraelyje, Kur telenovelė sulaukė didelio pripažinimo. Jos populiarumas dar labiau išaugo, 2002 m. pradėjus rodyti kitą telenovelę Rebelde Way („Maištingas amžius“). Po paskutinės "Mažylių" serijos 2001 m. visa filmavimo grupė nusifilmavo filme "Chiquititas: Rincón de Luz" (Mažyliai: Šviesos kampelis), kaip ir seriale – režisierė Cris Morena. Šiame filme vaidino dvi argentinos garsenybės: Romina Yan ir Facundo Arana. Filme Bordonaba vaidino Camila Bustillo. Kai Buenos Airėse buvo pradėtas rodyti "Mažylių" teatras, Bordonaba toliau jame vaidino Camila Bustillos.

Bordonaba vaidino Marizza Pia Spirito, kitoje telenovelėje "Rebelde Way" (Maištingas amžius). Telenovelės filmavimo metu, susikūrė grupė Erreway, kurią sudarė telenovelėje vaidinę aktoriai Camila Bordonaba, Luisana Lopilato, Benjamin Rojas ir Felipe Colombo. Telenovelė ir nauja grupė pasiekė neįtikėtiną populiarumą, kuris vis augo tarp Lotynų Amerikos paauglių ir pasiekė sėkmės viršūnę Izraelyje.

2004 m. Bordonaba suvaidino "Rebelde Way" filmo versijoje "Erreway: 4 Caminos" (Erreway: 4 keliai). Tais pačiais metais ji suvaidino Palomą, telenovelėje Floricienta („Pelenės istorija“). Camilai šis darbas buvo ypatingas, nes ji pirmą kartą vaidino blogietę. Camila prisipažino, kad labai džiaugiasi šiuo vaidmeniu ir nauju jos amplua.

2005 m. Camila gavo daug pasiūlymų filmuotis įvairiose serialuose, bet galiausiai nusprendė filmuotis seriale "El Patron de la Vereda"("Meilės žaidimai") kartu su garsiu argentiniečių aktoriumi, Gustavo Bermundez. Camila kūrė Sisi vaidmenį. Šio serialo istorija gana paini: duktė (Sisi) nežinodama įsimyli savo tėvą. Argentinoje šis serialas nesusilaukė didelių reitingų, todėl buvo smarkiai sutrumpintas. Tačiau Izraelyje "El patrón de la vereda" susilaukė didelio pasisekimo, ten buvo išleistas serialo dainų diskas. Baigusi dirbti šiame projekte, Camila suvaidino epizodinį vaidmenį seriale "Quien es el jefe?" ("Kas yra šefas? ").

2006 m. Camilai nebuvo labai sėkmingi (nauja TV komedija "Gladiadores de Pompeya" patyrė nesėkmę). Dėl labai mažų reitingų buvo parodytos tik 24 serialo serijos. Šiame seriale aktorė sukūrė Violetos vaidmenį. Po nesėkmingo serialo nutraukimo, Camila buvo pakviesta filmuotis seriale "Bailando por un sueño" ("Šokantis dėl svajonės"), bet ji šio projekto atsisakė, norėdama padaryti metų pertrauką. Tačiau jau 2006 metų birželio mėnesį Camila kartu su Felipe Colombo kelioms savaitėms išvažiavo į Ispaniją. Ten jie pristatė Erreway diskus, rengė konferencijas, dalino interviu žurnalams, bendravo su fanais. Galiausiai prižadėjo dar kartą apsilankyti Ispanijoje, bet ne dviese, o su grupe Erreway.

2007 m. ji gavo vaidmenį populiarame Argentinos šou "Son de Fierro"(Jie iš geležies"), kuriame taip pat vaidino Felipe Colombo (filmo "Rebelde Way", "Maištingas amžius" aktorius). Camila svarstė apie galimybę sukurti naują grupę kartu su Felipe Colombo ir Vanesa Gonzalez, bet dar nėra pasirašiusi kontrakto su Cris Morena Group.

Cris Morena pratesė sutartį su TV kanalu Telefe dėl serialo "Bella y Bestia" rodymo 2008 metais. Telekomedijoje vaidins tie patys aktoriai kaip ir Cris Morenos kurtame seriale "Amor Mio"-Romina Yan ir Damian De Santo, jie vaidins trijų vaikų tėvus. Filmuotis jau atrinkti keli aktoriai: Isabel Macedo, Camila Bordonaba ir Gaston Ricaud. Serialas pradėtas rodyti 2008m. sausio 21 d.

Po sėkmingo vaidmens seriale "Son de Fierro", Camila Bordonaba grįžta į eterį. Aktorė jau pasirašė kontraktą, kad prisijungtų prie serialo "Atraction por 4" ("Keturių trauka"). Be to, jau yra patvirtinta, kas bus ex "maištautojos" kompanionai. Tai: Puma Gabriel Goity, Carola Queen, Luisana ir Dario Lopilato, Rodrigo Guirao Diaz , Elías Viñoles bei Juana Dubarry. Pagrindinio serialo režisieriaus Marcelo Tinelli idėja yra tokia, kad Carola ir Puma bus pirmieji suaugusieji, tuo tarpu Bordonaba ir Lopilato bus vienos iš svarbiausių personažų tarp jaunimo.

Muzika[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Bordonaba dainuoti pradėjo seriale "Chiquititas", 1996 m.

Su "Rebelde Way" bendradarbiais, ji tapo "Erreway" grupės nare. "Erreway" buvo labai populiari grupė daugkur: Lotynų Amerikoje, Ispanijoje, Europoje, Izraelyje ir kitose šalyse. Grupė išleido tris albumus "Señales" (2002), "Tiempo" (2003) ir "Memoria" (2004) bei tris geriausių hitų rinkinius: "Erreway en Concierto" (2006), "El disco de Rebelde Way" (2006) ir "Erreway presenta su caja recopilatoria". Bordonaba taip pat sukūrė kelias "Erreway" dainas.

Filmuojant "El Patron de la Vereda", čia ji vaidino dainininkę, Camila įrašė kelias dainas. Populiariausios buvo "Si Me Vas A Olvidar", "Sin Supieras" ir "Por Ti" ("Tau"). TV seriale "Son de Fierro" taip pat atliko keletą dainų su Felipe Colombo. Serialo filmavimo metu buvo suburta nauja grupė, kurią sudarė Bordonaba, Colombo ir Vanesa Gonzáles, bet grupė neišliko ir "Erreway" liko kartu. Šiuo metu Camila yra vienintelė gupės narė, kadangi Luisana Lopilato paliko grupę 2005 m. Camila dabar atlieka ir savo, ir Lu dainų dalis.

Camila Bordonaba, vaidino vieną pagrindinių vaidmenų kompanijos Ideas del Sur seriale "Atraccion x 4". Bet dėl kontrakto, kurį buvo pasirašiusi su Cris Morena Group aktorė negalėjo dainuoti seriale iki 2008 metų pabaigos. Tai jau nebe pirmas kartas, kai Camila negali dainuoti kituose, ne CM Group, kurtuose serialuose. Seriale "Son de Fierro" aktorė negalėjo dainuoti ir dalyvauti albumo įrašuose, todėl ji pasitraukė iš filmavimų. Šį kartą buvo kitaip: Ideas del Sur prodiuseriai pasistengė išpirkti merginai galimybę dainuoti ne tik Cris Morenos serialuose. Taigi Camila kaip dainininkė, neribojama jokių kontraktų, gali pasirodyti 2009 metų pradžioje.

Seriale "Atraccion x 4" aktorė nusifilmavo Elias Vinoles dainų "Desde que te vi" ir "Tu y yo" vaizdo klipuose, o dainą "Desde que te vi" ir įdainavo.

Filmografija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Serialai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Metai Pavadinimas Vaidmuo Žanras
1987–1992 "Canta Niños" Vaidino save
1996–1999 "Chiquititas" Pato (1996–1998) TV serialas
1999–2001 "Chiquititas" Camila Bustillo TV serialas
2001 "Chiquititas, La Historia" Camila Bustillo TV serialas
2002–2003 "Rebelde Way" (Maištingas amžius) Marizza Pía Spirito/Andrade TV serialas
2004 "Floricienta" Paloma/Julieta TVserialas
2005 "El Patrón de la Vereda" Sisí TV serialas
"¿Quien es el Jefe?" Jueza TV serialas
"Lucky: No Time for Love" Gatvės mergaitė TV serialas
2006 "Gladiadores del Pompeya" Violeta TV serialas
2007–2008 "Son de Fierro" Karina Andurregui TV serialas
2008 "Bella y Bestia" TV serialas
2008 2009 "Atraccion x 4" Malena Lacalle TV serialas

Teatras[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Metai Pavadinimas Vaidmuo Žanras
2001 "Chiquititas" Camila Bustillo Spektaklis

Filmai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Metai Pavadinimas Vaidmuo Žanras
2001 "Chiquititas: Rincón de Luz" Camila Bustillo Kino filmas
2004 "Erreway: 4 Caminos" Marizza Andrade Kino filmas

Labdara ir menas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Arcoyra – tai naujų ir neįprastų formų meno mokykla, kurioje nepaisoma socialinių religinių ar rasinių skirtumų. Arcoyra vizija – išmokyti vaikus pažinti meną, turėti galimybę įgyvendinti mainų programas, kūrybiškai bendrauti su viso pasaulio vaikais ir jaunimu. Camila Bordonaba – šios mokyklos direktorė, dėstytoja.

2007 m. vasarą, Camila su Felipe Colombo atidarė meno galeriją Buenos Airėse. Ši meno galerija yra labai populiari Argentinoje. Šioje menų mokykloje mokosi vaikai, kurie neturi galimybės mokėti už mokslus. Vaikus menų moko profesionalai visai nemokamai. Vaikus mokoma šokio, dainavimo, akrobatikos, vaidybos, dailės. Jau yra įsteigtas ir internetinis puslapis arcoyra.com Archyvuota kopija 2011-01-28 iš Wayback Machine projekto..

Camila vienam Argentinos dienraščių: Arcoyrà yra vieta kur mes galime gyventi tuo, kas mum tikrai patinka, įsitikinti, kad mūsų norai yra sunkiai įgyvendinami, ne neįmanomi. – sakė Camila. Kai mes įrengsime savo naująsias patalpas mes pradėsime taip pat mokinti fotografijos, cirko, bei kitų disciplinų, mes norime, kad būtų įmanoma pasiekti visų tikslų naudojant mažus resursus, labai svarbu susikurti galimybę mainų programoms. Mes matome, kad menas yra geras įrankis, tai yra gerai kai norima įrodyti vaikams, kad jei esi pažengus kokioje nors srityje tai nereiškia, kad tau nebereikia mokintis. – teigia Cami draugė. Aš noriu perteikti savo žinias sukauptas per 12 aktorystės metų, aš dirbu darbą kurį mėgstu, bet vis vien sugebu išlikti visiškai kitokia nei mano personažai. – pasakoja Camila. Tiesa yra tai, kad vaidyba nebėra man labai svarbi šiuo momentu, aš labiau norėčiau režisuoti arba dainuoti. Televizija yra labai nestabilus dalykas, tu pradedi vaidinti vienoje komedijoje, o baigi visai kuo kitu. Nepaisant to, mes visi esame čia dėl to paties dalyko ir tai yra labai gerai. – priduria Cami.

Apdovanojimai ir nominacijos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

2002 m. Camila Bordonaba gavo apdovanojimą nominacija "Gražiausia šukuosena". Camila Bordonaba nugalėjo nominacijoje "Gražiausia jauna aktorė", nustumdama tolyn Natalie Portman ir Scarlett Johansson. Net savo buvusią kolegę, Luisana Lopilato. Portalo 20minutes.es surengtoje apklausoje, Gražiausios jaunos aktorės konkurse laimėjo serialo "Rebelde Way" aktorė, surinkusi 22333 balsus (už savo populiarumą Ispanijoje turi dėkoti šiam serialui). Jos buvusi kolegė, Luisana Lopilato, liko trečioje vietoje su 19935 balsais.

Įrašų sąrašas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Garso takeliai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  • 1996: Chiquititas 1996
  • 1997: Chiquititas 1997
  • 1998: Chiquititas 1998
  • 1999: Chiquititas 1999
  • 2000: Chiquititas 2000
  • 2001: Chiquititas 2001
  • 2001: Chiquititas: Rincón de Luz
  • 2005: El Patron de la Vereda
  • 2007: Son de Fierro
  • 2008: Atraccion x 4

Erreway[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Solinių dainų video klipai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Reklamų video klipai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]