Erreway

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Erreway
KilmėArgentina Buenos Airės, Argentina
Žanraipop
Kūrinių kalbosispanų, anglų
Aktyvumo metai2002–
SvetainėOficiali svetainė
Nariai
Camila Bordonaba
Benjamin Rojas
Felipe Colombo
Buvę nariai
Luisana Lopilato

ErrewayArgentinos pop muzikos grupė, susikūrusi 2002 metais, telenovelės Rebelde Way metu. Keturių jaunuolių įkurta grupė turėjo galimybių tapti žinomiausia Argentinos muzikine grupe. Pirmasis albumasSenales" („Ženklai"), pasirodęs 2002 metais, turėjo milžinišką pasisekimą. Populiarumu jam nenusileido ir antrasis albumasTiempo" („Laikas"). Po trečiojo albumoMemoria" („Prisiminimas") pasirodymo 2004-aisiais, grupė neiširo - ją sudaro Luisana Lopilato, Camila Bordonaba, Benjamin Rojas, Felipe Colombo. Erreway grupė yra labai populiari Argentinoje, Ispanijoje ir Izraelyje. Be to, daug gerbėjų turi ir Lietuvoje, Graikijoje, Balkanuose ir kt.

Neseniai atsikūrusi grupė "Erreway" planavo rengti turus į Europą, išleisti ir pristatyti naująjį grupės albumą "Vuelvo" Ispanijos publikai. Tačiau likus keliems mėnesiems iki koncertų Ispanijoje, "Erreway" vadybininkas pranešė, kad grupės turas atidedamas neribotam laikui, o albumas prekyboje taip ir nepasirodė.

Iš grupės lūpų tiesa ilgą laiką nebuvo išgirsta. Tačiau dar įrašinėjant albumą "Vuelvo" grupės narė Camila Bordonaba prasitarė, kad norėtų dainuoti tai, kas patinka jiems patiems. Prieš tai išleistų albumų dainos, anot dainininkės, neatitiko grupės narių skonių ir jie jomis nebuvo patenkinti. Kitas "Erreway" narys Felipe Colombo sakė, kad grupė yra pasiruošusi savo kūrybos dainų, tačiau Cris Morena nesuteikė galimybės jiems jas įrašyti į naująjį albumą. Grupė įdainavo Cris Morenos sukurtas dainas.

Po daugiau nei pusės metų tylos "Erreway" prabilo. Nors ir ne visiškai tiesiai, tačiau grupė prisipažino, kad jie negali rengti turų į kitas šalis ir egzistuoti kaip grupė dėl Cris Morenos požiūrio į "Erreway". "Erreway" pripažino, kad negali egzistuoti dėl Cris Morenos, nes yra pasirašę sutartį su Cris Morena Group dar filmuojantis "Rebelde Way" seriale ir nors praėjo jau daug laiko, jaunuoliai negali būti visiškai nepriklausomi.

Erreway nariai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Diskografija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Video klipai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Dainos neįrašytos į albumus[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  • 2002: "Coulotte Sexy" – šita daina yra atliekama jaunųjų aktorių iš "Rebelde Way" (Luisana Lopilato, Camila Bordonaba, Victoria Maurette, Micaela Vazquez ir kt.), bet neįrašyta į albumą. Daina buvo panaudota kai kuriuose serialo scenose. Lopilato ir Bordonaba atliko ją "Erreway" gyvo garso koncertuose.
  • 2002: "Dos Segundos" – ši daina atlikta Benjamin Rojas ir Camila Bordonaba pasirodė kaip singlas. Ji buvo atlikta gyvai ir turi sukurtą vaizdo klipą, bet į albumą neįrašyta. Daina sulaukė didelės sėkmės ir liko viena iš gražiausių "Erreway" meilės dainų.
  • 2000: "We Will Rock You" – "Erreway" nariai ir kiti aktoriai iš "Rebelde Way" šią dainą dainuodavo per grupės pasirodymo turus.

"Chiquititas"[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

"Chiquititas" (Mažyliai) buvo labai populiarus serialas Lotynų Amerikoje, 9 dešimtmetyje. Camila Bordonaba, Luisana Lopilato ir Benjamin Rojas pradėjo vaidinti seriale "Chiquititas" 1995-aisiais metais. Vėliau prie jų prisijungė ir Felipe Colombo. Camila Bordonaba vaidino Camila Bustillo (Kamilą Bustižio), Luisana Lopilato vaidino Luisana Maza (Luisianą Masą), Benjamin Rojas - Bautista Arce (Batistą Arsę) ir Felipe Colombo - Felipe Mejias (Felipę Mechijasą).

"Rebelde Way"[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

"Chiquititas" (Mažyliai) baigėsi 2001-aisiais. 2002-aisiais grupės Erreway nariai gavo vaidmenis muilo operoje "Rebelde Way" ("Maištingas amžius"). Jaunuoliai vaidino keturis mokinius iš Elito mokyklos. Camila Bordonaba vaidino Marizza (Marisą), Benjamin Rojas - Pablo (Pablą), Felipe Colombo - Manuel (Manuelį) ir Luisana Lopilato - Mia (Miją). Maištingas amžius turėjo didelį pasisekimą. Telenovelė buvo populiari Pietų Amerikoje, Ispanijoje, Izraelyje ir daugelyje kitų šalių. Filmas baigėsi 2003-iaisiais.

"4 Caminos"[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Tai dar vienas garsiosios Cris Morenos 2004 metais sukurtas filmas. "Erreway: 4 Caminos" (Erreway: Keturi keliai). Tai serialo "Rebelde way" tęsinys. Jame pagrindinius vaidmenis atlieka: Camila Bordonaba, Benjamin Rojas, Felipe Colombo ir Luisana Lopilato. Tai istorija apie keturis ką tik baigusius mokyklą jaunuolius, žūtbūt siekiančius įgyvendinti savo svajones: išleisti savo grupės kompaktini diską, koncertuoti visame pasaulyje ir taip išpopuliarinti savo muziką. Taigi vieną dieną keturi jaunuoliai Pablo (Benjamin Rojas), Marizza (Camila Bordonaba), Mia (Luisana Lopilato) ir Manuel (Felipe Colombo) susiruošia į kelionę po gražiąją Argentiną. Tačiau sėsdami į pasenusį ir ne itin gerai veikiantį autobusiuką jie nė nenutuokia kiek daug jiems teks patirti kelionės į žvaigždes metu...Ir galų gale, įveikę visus sunkumus, daugybę kartų nugriuvę ir vėl atsikėlę, jie pagaliau supranta, kad nėra tokių kliūčių, kurių negalėtum įveikti lydimas geriausių savo draugų, kurie dėl tavęs pasiruošę padaryti bet ką, kaip ir tu dėl jų.