Pereiti prie turinio

Erreway

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Erreway
KilmėArgentina Buenos Airės, Argentina
Žanraipop
Kūrinių kalbosispanų, anglų
Aktyvumo metai2002–2004
2006–2007
SvetainėOficiali svetainė
Nariai
Camila Bordonaba
Benjamin Rojas
Felipe Colombo
Buvę nariai
Luisana Lopilato

Erreway – Argentinos pop muzikos grupė, susikūrusi 2002 metais, telenovelės Rebelde Way metu. Keturių jaunuolių įkurta grupė turėjo galimybių tapti žinomiausia Argentinos muzikine grupe. Pirmasis albumasSenales" („Ženklai"), pasirodęs 2002 metais, turėjo milžinišką pasisekimą. Populiarumu jam nenusileido ir antrasis albumasTiempo" („Laikas"). Po trečiojo albumoMemoria" („Prisiminimas") pasirodymo 2004-aisiais, grupė neiširo – ją sudarė Luisana Lopilato, Camila Bordonaba, Benjamin Rojas, Felipe Colombo.

Erreway grupė pasiekė popiliarumo Argentinoje, Ispanijoje ir Izraelyje.

Atsikūrusi grupė „Erreway“ planavo rengti turus į Europą, išleisti ir pristatyti naująjį grupės albumą „VuelvoIspanijos publikai. Tačiau likus keliems mėnesiams iki koncertų Ispanijoje, „Erreway“ vadybininkas pranešė, kad grupės turas atidedamas neribotam laikui, o albumas prekyboje taip ir nepasirodė dėl iškilusių nesutarimų su grupės vadybininku.

Dainos neįrašytos į albumus

[redaguoti | redaguoti vikitekstą]
  • 2002: „Coulotte Sexy“ – šita daina yra atliekama jaunųjų aktorių iš „Rebelde Way“ (Luisana Lopilato, Camila Bordonaba, Victoria Maurette, Micaela Vazquez ir kt.), bet neįrašyta į albumą. Daina buvo panaudota kai kuriuose serialo scenose. Lopilato ir Bordonaba atliko ją „Erreway“ gyvo garso koncertuose.
  • 2002: „Dos Segundos“ – ši daina atlikta Benjamin Rojas ir Camila Bordonaba pasirodė kaip singlas. Ji buvo atlikta gyvai ir turi sukurtą vaizdo klipą, bet į albumą neįrašyta. Daina sulaukė didelės sėkmės ir liko viena iš gražiausių „Erreway“ meilės dainų.
  • 2000: „We Will Rock You“ – „Erreway“ nariai ir kiti aktoriai iš „Rebelde Way“ šią dainą dainuodavo per grupės pasirodymo turus.

„Chiquititas“

[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

„Chiquititas“ (Mažyliai) buvo labai populiarus serialas Lotynų Amerikoje, 9 dešimtmetyje. Camila Bordonaba, Luisana Lopilato ir Benjamin Rojas pradėjo vaidinti seriale „Chiquititas“ 1995-aisiais metais. Vėliau prie jų prisijungė ir Felipe Colombo. Camila Bordonaba vaidino Camila Bustillo (Kamilą Bustižio), Luisana Lopilato vaidino Luisana Maza (Luisianą Masą), Benjamin Rojas – Bautista Arce (Batistą Arsę) ir Felipe Colombo – Felipe Mejias (Felipę Mechijasą).

„Chiquititas“ (Mažyliai) baigėsi 2001-aisiais. 2002-aisiais grupės Erreway nariai gavo vaidmenis muilo operoje „Rebelde Way“ („Maištingas amžius“). Jaunuoliai vaidino keturis mokinius iš Elito mokyklos. Camila Bordonaba vaidino Marizza (Marisą), Benjamin Rojas – Pablo (Pablą), Felipe Colombo – Manuel (Manuelį) ir Luisana Lopilato – Mia (Miją). Maištingas amžius turėjo didelį pasisekimą. Telenovelė buvo populiari Pietų Amerikoje, Ispanijoje, Izraelyje ir daugelyje kitų šalių. Filmas baigėsi 2003-iaisiais.

Tai dar vienas garsiosios Cris Morenos 2004 metais sukurtas filmas. „Erreway: 4 Caminos“ (Erreway: Keturi keliai). Tai serialo „Rebelde way“ tęsinys. Jame pagrindinius vaidmenis atlieka: Camila Bordonaba, Benjamin Rojas, Felipe Colombo ir Luisana Lopilato. Tai istorija apie keturis ką tik baigusius mokyklą jaunuolius, žūtbūt siekiančius įgyvendinti savo svajones: išleisti savo grupės kompaktini diską, koncertuoti visame pasaulyje ir taip išpopuliarinti savo muziką. Taigi vieną dieną keturi jaunuoliai Pablo (Benjamin Rojas), Marizza (Camila Bordonaba), Mia (Luisana Lopilato) ir Manuel (Felipe Colombo) susiruošia į kelionę po gražiąją Argentiną. Tačiau sėsdami į pasenusį ir ne itin gerai veikiantį autobusiuką jie nė nenutuokia kiek daug jiems teks patirti kelionės į žvaigždes metu… Ir galų gale, įveikę visus sunkumus, daugybę kartų nugriuvę ir vėl atsikėlę, jie pagaliau supranta, kad nėra tokių kliūčių, kurių negalėtum įveikti lydimas geriausių savo draugų, kurie dėl tavęs pasiruošę padaryti bet ką, kaip ir tu dėl jų.