Itono koledžas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
515 pridėta baitų ,  prieš 7 metus
nėra keitimo aprašymo
Nors dauguma mokytojų ir darbuotojų – vyrai, mokymo procese dalyvauja kelios moterys, berniukai teatre vaidina kartu su mergaitėmis ir turi galimybę po užsiėmimų susitikti su vietinėmis mergaitėmis (bet prieš tai gavę raštišką mokyklos sutikimą). Taip pat berniukų bendrabučiuose jų materialiu gyvenimu, rūbais, maistu ir gyvenimo rėžimu rūpinasi moterys.
 
Berniukų tarpusavio komunikavimas ir susidraugavimas laikomas labai svarbiu klausimu ir lasivalaikiu jie gali gali po priežiūra kartu bendraudami net išgerti nedidelį kiekį alaus.
 
Mokytojai privalo gyventi 20 min atstumu nuo mokyklos, kad esant reikalui bet kada 24/7 galėtų pasirūpinti mokiniu jei jam kilokyla kokių svarbių klausimų ar rūpesčių.
 
Moksleivių užimtumas ir studijų krūvis yra labai didelis, manoma, kad pats didžiausias pasaulyje savo amžiaus grupėje o gal ir apskritai ir kartais lyginama, kad gal tik Šiaurės Korėjoje galėtų būti didesnis. Tokiu būdu moksleiviai šalia visų kitų dalykų nuo pat pradžių mokinami ir laiko valdymo.
Mokytojai privalo gyventi 20 min atstumu nuo mokyklos, kad esant reikalui bet kada 24/7 galėtų pasirūpinti mokiniu jei jam kilo kokių svarbių klausimų.
 
Moksleivių užimtumas ir studijų krūvis yra labai didelis, manoma, kad pats didžiausias pasaulyje savo amžiaus grupėje ir kartais lyginama, kad gal tik Šiaurės Korėjoje galėtų būti didesnis. Tokiu būdu moksleiviai šalia visų kitų dalykų nuo pat pradžių mokinami ir laiko valdymo.
 
Mokykloje šimtus metų laikomasi tradicijų ir tam tikrų unikalių papročių kurių nėra niekur kitur.
Itone labai griežta tvarka, pvz. paaiškėjus, kad moksleivis naudoja narkotikus jis iškart negailestingai išmetamas iš mokyklos. Dar neseniai mokykloje buvo naudojamos kūno bausmės.
 
Sportas Itone užima svarbią ir net ypatingą vietą. Gerai įsiklausius į mokymo metodologijas aiškėja, kad fizinis tvirtumas ir sveikata, komandiškumas, savo vietos ir realių gebėjimų aiškus suvokimas, komunikaciniai gebėjimai ir charakterio ugdymas eina pirmoje vietoje ir komandiniai sportai ore atlieka būtent šį vaidmenį. Akademinių žinių įsisavinimas eina tik po to. Itonas turi unikalių žaidimų, kurių nėra niekur kitur.
 
Itonas priklauso ir G20 mokyklų tinklui.
 
Baigusieji Itoną būna tarpusavyje susiję visą gyvenimą taip pat priklauso "Old Etonians" tinklui.
 
Per paskutinius dešimtmečius į Itoną pradėjo vykti mokyti vis daugiau užsieniečių ir jis ypač tapo populiarus tarp kinų.
 
==Šaltiniai==
921

pakeitimas

Naršymo meniu