Pereiti prie turinio

Silkroad Online

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Silkroad Online
Kūrėjas Joymax
Leidėjas Joymax
Dizaineris {{{dizaineris}}}
Kompozitorius {{{kompozitorius}}}
Išleidimo data 2006 m. vasario 23 d.
Žanras (-ai) MMORPG
Režimas Daugelio žaidėjų
Reitingai
Platforma Microsoft Windows
Versija
Variklis
Reikalavimai
  • Procesorius: CPU Pentium 3 800MHz
  • Atmintis: RAM 256 MB
  • DirectX 9.0b
  • Internetas
Platinimas CD-ROM, internetas
Licencija {{{licencija}}}
Pirmtakas {{{pirmtakas}}}
Kitos dalys
www.joymax.com

Silkroad Online, SRO (kor. 실크로드 온라인) – maginės fantastikos nemokamas daugelio žaidėjų internetinis žaidimas vaidmenimis (MMORPG), korėjiečių kompanijos Joymax kūrinys, išleistas 2006 m. vasario 23 d. 2007 m. pasirodė versija Silkroad Online Legend I: Europe.

Veiksmas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Veiksmas vystosi istoriniame Šilko kelyje, apjungiančiame Europos, Kinijos ir islamo kultūras. Šio žanro žaidimui išskirtinumą teikia trišalis konfliktas tarp skirtingos veiklos atstovų – vagių, medžiotojų ir prekiautojų. Šios trys profesijos susijusios su karavanų pervežimu. Žaidėjai gali pasirinkti labiausiai patinkančią profesiją.

Apžvalga[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Žaidimo veikėjai atstovauja europiečių ir mongoloidų rasėms, didelį kiekį personažų klasių. Žaidimo žemėlapis apjungia Azijos dalį, Centrinę Europą, Konstantinopolį. Silkroad pasaulio žemėlapis palyginti nedidelis, bet jo išvaizda įspūdinga: dykumos, žaliuojančios pievos, ledynai, paplūdimys pilnas krabų, urvas su daug kambarių ir kt. Didelė nesikartojančios išvaizdos būtybių įvairovė: skraidantys, bėgiojantys, plaukiojantys. Išskirtiniai žaidėjų įgūdžiai, daugelis ginklų su savo atskirais efektais žaidimą daro įdomesniu, siekiant išmėginti vis kitokią jų grupę. Žaidimą lydintys garsai įspūdingi, bet su daugeliu tų pačių pasikartojančių elementų, šūksnių. Siužete, be eilinio būtybių žudymo kaip ir daugelyje kitų MMORPG, yra ir įdomesnės Silkroad dalys, pvz., galima medžioti retai pasirodančius, sunkiai įveikiamias unique butybes, kurias nužudęs žmogus yra paskelbiamas visame serveryje.

Šiam nemokamam žaidimui būdingas aukštas internautų sukčiavimo lygis, nelegalių programų naudojimas. Yra kuriamos specialios programos, kurios pačios žudo butybes, keldamos žaidėjo lygį. Tai viena iš priežasčių, dėl ko serveriai tampa perpildyti, o paprastiems žaidėjams keblu į juos patekti. Vienas iš būdų – įsigyti mokamą „Premium“ bilietą, kuris leidžia prisijungti iš pirmo karto.

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]