Naudotojos aptarimas:Anaiptol

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wrench made in SVG.svg

Sveika(s), atvykęs (-usi) į Vikipediją Anaiptol!

If you do not understand Lithuanian, please refer to this page.      Wenn du kein Litauisch verstehst, lies bitte hier weiter.

Šaunu, kad įsijungei į vikibendruomenę. Tikimės sėkmingo bendradarbiavimo. Jei pirmą kartą dalyvauji wiki principu paremtame projekte, pirmiausia rekomenduojame perskaityti įvadą į redagavimą ir pagalbos puslapius. Taip pat užsuk į Bendruomenės skyrelį, kur rasi naudingų nuorodų, susitarimų, informacijos apie vikisričių projektus. Jei kyla kokių nors klausimų, nesivaržydama(s) kreipkis į senbuvius, kurie visada pasirengę padėti. Pagalbos taip pat gali rasti naudodamasis papildomais bendravimo kanalais, kur labiau patyrę Vikipedijos naudotojai tau asmeniškai galės atsakyti į iškilusius klausimus.

Ką reikėtų žinoti:

 • Prašome susipažinti su Vikipedijos taisyklėmis;
 • Vikipedija yra bendruomenės projektas, todėl jame labai svarbi tarpusavio pagalba ir sutarimas. Nenustebk, jei kas nors kritikuos Tavo darbą, atsižvelk į dalykiškas pastabas;
 • Kilus neaiškumams, straipsnio diskusijų puslapyje išsakyk savo argumentuotą nuomonę. Nepamiršk pasirašyti po ja (įrašant gale 3-4 tildės ženklus, ~~~~);
 • Redaguodama(s) straipsnį, naudokis redagavimo funkcija „Kaip atrodys“ – taip išvengsi bereikalingų taisymų. Pabandyti redagavimo galimybes gali tam skirtame puslapyje Smėlio dėžė;
 • Gali susikurti asmeninį naudotojo puslapį ir jame pateikti svarbiausias žinias apie save;
 • Gali naudoti papildomas priemones, skirtas registruotiems vartotojams.
 • Įkeldama(s) failus, vadovaukis Pagalba:Paveikslėliai nuorodomis.
 • Draudžiama kopijuoti:
  • be autoriaus sutikimo autorių teisėmis apsaugotus darbus (knygas, straipsnius, tekstus internete);
  • neenciklopedinę informaciją (reklaminius ar grožinės literatūros tekstus, įvairius sąrašus, ištisus įstatymus. Daugiau žr. Kas nėra Vikipedija).

Sėkmės!
  Bendruomenės atstovas


Sveiki. Gal galite įkelti Vajuonio ežero nuotrauką iš naujo? Matyt techninio gedimo metu įkelta iliustracija neišsisaugojo serveryje. Ačiū =) Hugo.arg 15:35, 10 rugpjūčio 2010 (EEST)

Dėl invazinių rūšių[redaguoti vikitekstą]

Būtų gerai, jei nurodytum, kokiose šalyse ta rūšis paskelbta invazine. Pvz., „dėl savo polinkio (...) Lietuvoje paskelbta invazine rūšimi.“ --Nomad (aptarimas) 09:15, 2 lapkričio 2018 (EET)

Barkuškės[redaguoti vikitekstą]

Sveiki. Ar esate tikra, kad nuotraukoje Vaizdas:Barkuskes(Jasiunai)2011.jpg tikrai Barkuškės (Jašiūnai), o ne Barkuškės Turgelių sen.? Iš Jašiūnų Barkuškių, pasak žemėlapių telikęs tik kažkoks apleistas statinys pamiškėje, o didesnio kaimo ten niekad ir nebuvo. Hugo.arg (aptarimas) 12:45, 17 gegužės 2020 (EEST)

Taip, teisybė, reikia pakeisti.