Naivuolė

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Las Tontas No Van al Cielo (pažodžiui – Kvailos moterys nepatenka į dangų) yra originali meksikiečių telenovelė. 2008 m. vasario 11 d. ji pradėta rodyti Meksikos Canal de las Estrellas, o 2008 m. gruodžio 1 d. – Univision kanalu. Novelės prodiuseris - Rosy Ocampo, istoriją sukūrė Enrique Torres. Pagrindinus vaidmenis atlieka Jacqueline Bracamontes, Jaime Camil ir Valentino Lanús.

Siužetas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Kandida yra graži jauna mergina, pilna svajonių ir vilčių ateičiai. 15-ojo gimtadienio vakarėlio metu ji sutinka savo svajonių vyrą Patricijų. Kandidai jis tampa viskuo. Jis nuolatos jos mintyse ir visose svajonėse. Patricijus yra ne tik jos vaikinas, jis tampa ir jos vyru.

Vestuvių dieną, šventės metu, Kandida pamato Patricijų bučiuojantį jos seserį Aliciją, o netrukus sužino, kad praėjusią naktį jie praleido kartu. Sugniuždyta ji sviedžia Patricijui jo pirktą vestuvių suknelę ir pabėga į Gvadalacharą, pas savo dėdę Menjų. Labai pykdama ant visos savo šeimos, ji gauna netikrą mirties liudijimą ir priprašo Menjų, kad visus įtikintų, kad ji mirė. Netrukus Kandi supranta, kad laukiasi Patricijaus vaiko. Nuo to momento sūnelis Salvadoras (Čiavas) tampa jos gyvenimo tikslu.

Tuo pačiu metu Santjagas bando sukurti šeimą su savo karjeriste žmona Paulina. Bet ji po kurio laiko palieka jį ir jų dukrą ir išsikrausto į Niujorką. Santjagas visiškai nusivilia meile. Jis pradeda miegoti su daugybe moterų, bet jokio emocinio ryšio su jomis neužmezga.

Kai Santjagas pirmą kartą sutinka Kandi, jis nori tik ją suvilioti ir nusitempti į lovą. Tačiau greit jis supranta, kad Kandi ypatinga. Nors jiedu pradžioje nesutaria, bėgant laikui Kandi jis taip pat ima patikti. Tarp jų užsimezga stiprus ryšys, nors abu ir bijo vėl apsirikti. Deja, viską labai komplikuoja jų vaikai, buvusieji ir kai kurie aplinkiniai, kurie daro viską, ką tik gali, kad neleistų jiems būti laimingiems.

Epizodas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Milagra, iš Al Diablo con los Guapos, iš tiesų susitinka su Kandi, bandydama reabilituoti Liusijaną. Tuomet Kandi papasakoja Milagrai apie savo sunkumus. Net užsimenama, kad Kandi yra Čivų gerbėja, pristatant jos atsidavimą futbolui.

Pagrindinių vaidmenų atlikėjai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  • Jacqueline Bracamontes (Kandida „Kandi“ Morales) Kandi yra ūmi, drąsi ir impulsyvi. Vyro ir sesers išdavystė visiškai sunaikina jos pasitikėjimą vyrais, sukietina širdį. Ji jaučiasi privalanti kontroliuoti savo gyvenimą. Kandi rašo skiltį Nebūkime naivios, kur duoda patarimus moterims. Jos mėgstamiausias pasakymas yra:Neturiu jokio noro būti kilimėliu; neleisiu niekam šluostytis į mane kojas. Kandida - aistringą Čivų gerbėja, ir tai stengiasi įskiepyti savo sūnui Čiavui.
  • Jaime Camil (Dr. Santjagas „Plastikos Gydytojas“ Lopez-Katrmona) Santjagas yra žymus plastikos chirurgas, patrauklus, žavingas ir malonus vyras. Nuo tada, kai jį paliko žmona, gyvena dvigubą gyvenimą. Jis yra mylintis tėvas savo dukrai Rosijai, bet kartu ir mergišius. Nors turi nuolatinę merginą ir daugybę moterų šalia savęs, jis vis dar yra vienišas vyras, ieškantis prisirišimo, švelnumo ir meilės. Santjagas - Club America komandos gerbėjas, todėl futbolo klausimais nesutaria su Kandi.
  • Valentino Lanus (Patricijus „Patas“ Molina Lizaraga) Patricijus yra garbingas, teisingas. Žinia, kad Kandida, kurią jis iš tiesų mylėjo, jį paliko, buvo didžiulis smūgis jam, daug metų gyveno su jos atminimu, nors tada buvo susituokęs su Kandidos seserimi Alicija. Žinia apie Kandi mirtį jį pripildo kaltės jausmo. Jis myli savo darbą, bet jaučia tuštumą viduje.
  • Fabiola Campomanes (Alicija Morales de Molina) Alicija yra Kandi vyresnioji sesuo. Kai nelaimingas atsitikimas nutraukė jos baleto šokėjos karjerą, ji tapo nejautria, amoralia moterimi, kuri kitus naudoja savo tikslams. Patricijų ji ypač lengvai paveikia savo žavesiu, net priverčia ją vesti. Alicija yra tuščiagarbė, laiko savo kūną idealios formos.
  • Sabine Moussier (Marisa) Marisa yra Santjago mergina, tuščiagarbė, šalta ir apskaičiuojanti moteris. Ji elegantiška ir rafinuota, lankė geriausias mokyklas. Marisa privalo nuolat būti dėmesio centre, ir santykiai su Santjagu tam puikiai tinka. Ji žino, kad jis puikus laimikis, todėl nori kuo greičiau už jo ištekėti, tam tikslui net naudojasi kūdikiu. Tačiau paskutinę telenovelės savaitę Marisa miršta Londone.
  • Manuel 'Flaco' Ibañez (Menjus Moralesas) Menjus – Kandi vidutinio amžiaus dėdė; malonus, jautrus vyras, gyvena vienas. Žmona ir visa šeima nuo jo nusigręžė, kai sužinojo, kad jis yra netradicinės seksualinės orientacijos. Žmona net uždraudė matytis su sūnumi. Menjus labai myli Kandi, visiškai ją remia, o ši taip pat juo absoliučiai pasitiki. Menjų sugniuždo žinia, kad jo sūnus Čarlis užsikrėtęs ŽIV.
  • Ana Bertha Espin (Gregorija Alkaldi de Morales) Kandi mama yra piktavališka ir valdinga, pavydi ir manipuliuojanti. Ji kaltina Kandi savo vyro mirtimi, nes jis neištvėrė netekties skausmo. Gregorija palanki vyriausiajai dukteriai Alicijai, kuri ją remia ir yra vienintelė viltis susilaukti anūkų. Tačiau telenovelei įsibėgėjus ji ima remti Kandi, nes pastebi, kad Alicija elgiasi per daug pavydžiai ir beviltiškai laikosi įsikibusi tik vieno vyro.
  • Alejandro Ibarra (Eduardas) Eduardas yra artimas Santjago draugas ir patikėtinis. Jis dirba anesteziologu klinikoje ir jie praleidžia kartu didžiąją laisvalaikio dalį. Eduardas yra emociškai nesubrendęs ir neatsakingas. Jis nenori skaudinti savo žmonos Čiajos, bet ilgisi viengungiško gyvenimo ir negali nustoti matytis su kitomis moterimis.
  • Jackie Garcia (Čiaja) Čiaja yra svajotoja su sugebėjimu padaryti kitus laimingus. Ji turi didelę širdį ir yra visada pasirengusi padėti kitiems. Ji niekad neabejoja tuo, ką sako Eduardas. Čiaja nėra kvaila; ji tiesiog įsimylėjusi moteris. Kandi įtaka privers ją sužinoti, kokia ji yra iš tikrųjų.
  • Carlos de la Mota (Raulis) Raulis yra geras, bet labai vienišas vyras. Po žmonos mirties jis jaučiasi labai nepatenkintas gyvenimu. Moterys jam yra tik šešėliai iš praeities. Jis bijo pamilti ir vėl prarasti. Raulis jaučia pareigą padėti savo seseriai Marisai ir ja rūpintis. Vėlesnėje serialo dalyje Raulis ima įsimylėti Soledadą, Kandi draugę ir bendradarbę institute, ir jie netrukus susituokia.

Antraeilių vaidmenų atlikėjai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Tarptautinės transliacijos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]