Etsy

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
FormaE-komercija
PramonėPrekyba
Įkurta2005 m.
Įkūrėjas (-ai)Robert Kalin,
Chris Maguire,
Haim Schoppik,
Jared Tarbell
PaslaugosRankdarbių, vintažinių prekių pardavimas
Pajamos1,93 mlrd.$
Savininkas (-ai)Etsy Inc. (NASDAQ:ETSY)
Darbuotojų685 (2014 m.)
Tinklalapisetsy.com
Kompanijos biuras Niujorke

Etsyel. komercijos interneto svetainė, veikianti pagal tiesioginio keitimosi vartotojų tinklo P2P modelį. Prekiauja rankdarbiais ir vintažinėmis prekėmis, kitais vienetiniais, riboto asortimento daiktais, kurie yra senesni kaip 20 metų. Tai amatininkų gaminiai, meno kūriniai, fotografija, drabužiai, aksesuarai, juvelyriniai papuošalai, maisto produktai, kosmetika, žaislai. Interneto svetainė, sekdama amatininkų mugių tradiciją, kiekvienam klientui už nedidelį komisinį mokestį suteikia asmeninę „vietą“ pristatyti savo prekėms.

Pardavimai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

2014 m. pabaigoje „Etsy“ turėjo 54 mln. registruotų narių, o internetinė rankų darbo ir vintažinių prekių turgavietė jungė 1,4 mln. aktyvių pardavėjų su 19,8 mln. aktyvių pirkėjų. 2014 m. kompanijoje dirbo 685 darbuotojai, jos svetainėje buvo siūloma 29 mln. prekių. „Etsy“ platformoje 2014 m. prekių pardavimai siekė 1,93 mlrd.$, iš kurių 36,1 % sudarė mobiliajame internete, o 30,9 % buvo sugeneruota už JAV ribų.[1]

Veikimo principas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Susikurti asmeninę „Etsy“ parduotuvę nekainuoja, mokėti reikia po $0,20 už kiekvienos prekės talpinimą parduotuvėje. Didelę įtaką būsimai prekybai gali turėti pateikiamų prekių kokybiškos nuotraukos, apmokama jų reklama svetainėje, jungimasis prie įvairių naudotojų grupių. Svetainėje veikia lietuviškai bendraujanti bendruomenė, forume besikeičianti savo žiniomis ir pagalba.[2] Prekybai vystyti pravartu naudotis „galimybių įrankiais“ (Opportunity Tools).

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Commons-logo.svg